38447
  • vajakos21
    #18354
    Ha nem kérsz segitséget tényleg ök a hülyék hogy nem segitettek... Az hogy vadásszal földit kerget amig van repülö az tényleg idegesitö.Ilyenkor jelezni szoktam hogy hozzon bombert ha ilyen irányu elhivatottsága van ( nem pont ezekkel a szavakkal.) RB egész jől müködik a segélykérés.Tegnap is pillanatok alatt jöttek.Ill.mentem ha elérhetö közelségben volt.Igaz egyik már ugy lesebzett hogy repképtelen lettem de legalább jöttek.
  • CptYossarian
    #18353
    Szerintem nagyon jó gép a Kitty HB-re, lowrider-feelingje van. :)
  • twi452
    #18352
    biztos mondott pár szépet magában utána :)
  • Glo
    #18351
    Nem rossz. Pont jókor dugóztál be, mert épp rád lőtt a tag. Az elején elvesztetted szem elől, vagy mi volt az a földközeli tekergés? Meg nem volt nagy pro a srác, mert nem a BnZ-re ment energia fölényből, hanem próbálta húzni mint atom. Mondjuk volt 3-4 tiszta lőhelyzete, de ha mellé lőtt hát mit lehet tenni :)

    Szép győzelem :)
  • Coral Springs
    #18350
    Kegyetlenül elment az idő, ezt a képet még februárban csináltam a Buffalo festéséről.


    Ez meg egy áprilisi kép a Kittyhawk -ról. Két napja újra előszedtem, hatalmas élmény vele repülni, HB -n még új szaga van.

  • Coral Springs
    #18349
    Figyelnek a jó francokat, akkor te még nem játszottál eleget. Engem ugyan nem jellemző hogy bárki is telibekúrna, és Arcade -ban sem volt az, de látom hogy mit csinál a sok monkey. Ma aminek közvetlen szemtanúja is voltam, két Spitfire fordulózott egy Ishak -al, majd egy olyat csattantak hogy öröm volt nézni. Végül én lőttem le az oroszt.
  • Yag
    #18348
    szép menet. engem a zene is érdekelne mi "fából" van :)
    Köszi .)
  • Amaymon
    #18347
    Upsz a spoiler lemaradt, késő van....
  • Amaymon
    #18346
    Én azért szeretek most a GER ellen mid low tierben az USA-val menni, mert HB-n nem tudtam volna így kihasználni pl. az F4F-et. Mindig free targetként kezeltem Bf-el. Az a 6 ágyú ha pontosan betalál nagyon morcos. Itt egy video, ahol nagyon megkergetett egy 109F, valahogy kihoztam győztesre. Ráadásként elvesztettem egy pillanatra az uralmam a gép felett és beorsózott. A jól bevált srégen forgás irányba rántani a joy-t megmentett, pedig piszok alacsonyan voltam.



    SweetFX eléggé hiányzik, nem veszi fel rögzítő, 1080p-ben talán kivehető valami. Alátettem egy scifi zenét, mert nagyon sziszeg a replay gyorsítás után.
  • Coral Springs
    #18345
    Ezeknek a germánoknak valahol tanítják, hogy mindig egyszemélyes hadseregként működjenek ? Az előző csatámban lelőttem egy Me 163 -at, már kezdtem örülni mire megjelent 3km -el felettem két Bf 109 G-10. Nem tudtam mit kezdeni velük, szitkozódtam itt hogy szerintem még a szomszéd is hallotta, de igazából nem is a germánokra voltam mérges, hanem hogy mindeközben a team a földi célokkal, és az AI -val volt elfoglalva. Az erősen vicc, hogy Tier 16 -on is még azon kell mérgelődni, hogy a sok buzi bejön bohóckodni, csapatmunka nincsen, és gyakorlatilag két - három emberre szakad a feladat. Rákérdeztem a majmokra hogy mit csinálnak, arra azt válaszolták hogy miért nem jeleztem hogy kell segítség. Na itt bepöccentem azt szerintem még azóta is emlegetik amit kaptak. A fasz kivan mostmár.
  • rrally
    #18344
    halihó csak egy kérdés!! Valaki tudja hogy a BATTLE TROPHY-t mire kapja a az ember?? PL 75000st??
  • Yag
    #18343
    Szerencsére az esetek többségében mire egymásnak mennénk, már rég lerammolom az ellent. Ha lefelé tolnám, könnyen megeshet hogy már a zuhanó roncsokba száguldok bele ... de ez is csak nézőpont kérdése mert ha nem sikerül kiszedni és valóban Ő is felfelé húzza akkor van crash. Az tényleg mókás :)
  • Glo
    #18342
    Bulge van csak FRB-n?
  • Glo
    #18341
    Nameg ha mindketten felfelé húzzátok és akkor mentek össze, az is vicces :)

    Én ezért lefelé szoktam tolni. Bár headon-ban rég volt részem.

    Az imént egy He-162 rammolt le.. normális az ilyen? :)
  • Yag
    #18340
    Készülj úgy frontális egymást lővése közben, hogy neked akarnak menni.
    Eleinte idegesítettem magam rajta, de ha úgy állok hozzá, hogy ügyességi és reflex játék is egyben, hogy kilövöd a pilótát és az utsó pillanatban elkapod a gépet, fel vagy le ... akkor mókás is lehet a dolog.
    A kérdés csak az, mennyire bírod a feszkó ezen részét, hogy sikerül vagy sem. Volt már olyan flyom, ahol 2-3 pilóta kilövésem is volt és felfelé elkapva a gép orrát elkerültem az ütközést. Máskor semmi nem sikerült, megtalált minden idióta lezuhanó gép ... ez egy ilyen dolog sajna :)
  • twi452
    #18339
    nekem nem kell mondani :D hónapok óta kis harapásokkal lépek felfelé az usa ágon..:) mostanában meg aztán még kisebbekkel, hogy megyek naponta kb 2 max 3 real-t és ott nincs is mindig usa :)
  • Amaymon
    #18338
    "azt nem tudom megmondani melyikkel lehet gyorsabban haladni.."

    Szvsz ha vki nem sajnálja az időt a HB-re, annak nem nagyon számít hogy azonnal high tierben menjen. Nem baj ha halad, de nem az elsődleges cél. Én legalábbis a kill és win öröméért mentem. Rengeteg GER Bf-et kimaxoltam, mert szimplán szerettem velük menni.

    Most pl. imádok RB-n F4F-el menni 6 ágyúval, vagy a kis airakígyóval. mod 22 Zerom is maxos, de javítás/nyereség aránya elég jó a szárnypróbálgatáshoz és nagyon élvezem.
  • Amaymon
    #18337
    HB-n ott az 5 perces korlát vagy mi a szösz, amiatt lehet megéri több slot. De azt egy új peccses HBs tudná megmondani mennyire idegesítő.
  • twi452
    #18336
    Világos :)
    Én is anno lehúztam arcade-ban egy kis időt anno először (a statisztika szerint 100 óra fölött :) )
    historical-ban már majdnem a háromszorosát :)

    azt nem tudom megmondani melyikkel lehet gyorsabban haladni..
    valószínűleg arcade-ban mert ott gyorsan lemennek a meccsek általában, hb-ben meg azért eltart fél órákat is, néha-néha még többet is egy-egy csata
  • VanDaal
    #18335
    Egyszer talán eljön majd annak is az ideje, hogy a komolyabb kihívással kecsegtető játékmódok felé forduljak, de egyelőre bőven van még mit csiszolnom a legalapabb manővereken is :)

    Glo:
    Érdekes, mert nekem már így az elején is tetszenek a németek. Viszont az amerikaiakkal esetlennek érzem magam... Oroszoknál meg az IL-2-re leszek majd kíváncsi :)
  • vajakos21
    #18334
    Nem kell arcadba se több gép mint 2. Sok gépet viszel és elveszted akkor bukóban vagy. Ráadásul ha majd HB-nál a kevesebb slotton több skill pont gyülik össze mintha 8 gépet tartanál. Inkább pár gép jó személyzettel.
  • Glo
    #18333
    Próbálgasd az oroszokat T1-4-ig, a németek T4 felett lesznek jók ahol bejönnek a Me109-esek, addig kell valahogy kibírni :)
  • BaleniX
    #18332
    Na jóéjt mindenkinek, sajnos csak 18.-án leszek itthon újra.
    Addig nem repülök
  • twi452
    #18331
    persze ez nem kötelező lépcsőfok

    én pl ezt untam meg, hogy mindig csak jöttek és jöttek az ember nyakára, meg középen egy nagy disco megy :)

    aztán sok historical kör után abban meg azt, hogy már a csata fele arról szól, hogy ki tud magasabbra menni :D

    frb-ben max idegeskedek ha lelőnek de az élmény kárpótol :D
  • twi452
    #18330
    majd ha megunod, hogy sosem fogy el az ellenség és mindig a nyakadba ugrik egyszer csak a semmiből akkor nyugodtan bontogasd a szárnyad historical battle-ban

    annyit jó ha tudsz róla, hogy
    -ott más a repülésmodell, hasonlít az igazira
    -csak 1 géped van amit kiválasztottál előre
    -fogy az üzemanyag és a lőszer is (nincs levegőben újratöltés, vissza kell menni leszállni)
    -nincs célzássegítő kör
    -nagyobb kockázat viszont nagyobb nyereség (minden többet ér mint arcade-ban)

    most így ennyi alap jut eszembe róla :D

    2-3as gépekkel már lehet ott is játszogatni
  • VanDaal
    #18329
    Ó, köszönöm :)
    De ennek a játéknak még nagyon az elején járok, szóval szinte minden az újdonság erejével hat, és mindenből új tapasztalatokat tudok levonni.
    Itt Exclementum néven játszom :)
  • VanDaal
    #18328
    Látjátok... ennyire vagyok képben :D
    Azért, mert nekem 3 gépem van országonként, naivan azt feltételeztem, másoknak is csak ennyi van :)
    Nekem egyelőre csak gépágyús gépeim vannak, azokkal kell megoldanom mindent. Bombázók közül még csak az OS2U-1-et próbáltam, de az nem igazán jött be. Igazából azt sem tudom, a repülő volt-e a rossz, vagy én a béna :)
  • bgabor
    #18327
    Én ismerlek téged a WoT-ból, HUNS klános vagy, játszottunk is együtt medium tankokkal, láttam hogyan játszol, így én téged semmilyen vonatkozásban nem foglak lenúbozni. :D
    Amúgy milyen néven vagy itt a WT-ben?

    Egyébként mindkét taktikával eredényes lehetsz ground strikenál, ha a földi célokat szedegeted, és ha az ellenség támadógépeit szeded, akkor is.
    Bizonyos gépekkel nagyon durván lehet szedegetni a földiket. Pl: Hellcat nagyszerű gép, bombákkal, rakétákkal és a hat 12.7-es géppuskával lehet adni rendesen a földinek.
  • BaleniX
    #18326
    Van akinek 5 vagy több gépe van, annak nyilván több az esélye.
    Úgy szoktam kezdeni, hogy ha nem a földiekre megyek akkor egy gyengébb géppel kóstolgatni, aztán meg bemegyek egy erősebbel. De ez csak az én játékstílusom, te úgy csinálod ahogy a te szájízed kívánja.
    Ha meg földiekre megyek, akkor vagy bomberrel, de magasból és csak az állócélokra, vagy olyan géppel aminek van bombája, Attackerrel.
    Mozgó célokat vagy nem lövök/bombázok, vagy csak alacsonyról.
    Valaki javítson ki ha rosszul csinálom, akkora rutinom annyira nincs.
  • twi452
    #18325
    árkádban van aki 6-7 gépet is behoz + még ha vesz mindegyikre +1 kártyát akkor 12-14et is akár D
  • Amaymon
    #18324
    Lenerfelték a bombákat, mert nagyon sok pénzt lehetett kigrindelni sokkal kisebb energia befektetéssel, mint egy fighter. Bár ha valaki jól ment fighterrel egálban volt. Valamint a nemtörődöm bomberek tönkre vágták a HB meccseket. Általában versengve rárohantak a célra, hogy övék legyen a célpont és jól ki is szedte őket a nyakukba szakadó vadász sereg utána ment a "Cover me" ordibálás. De senki nem volt olyan őrült hogy egy 20-40k-s géppel bemenjen a tömegbe diszkózni :)
  • VanDaal
    #18323
    Köszönöm!
    A repülők lövésére, mint győzelemhez vezető okra, úgy gondoltam, hogy ha valakinek már 3. alkalommal lövik ki a gépét, akkor számára az a csata véget ért, és ezután már létszámfölényben vagyunk.
    Viszont a földi célok kilövésében meg hatékonyabb vagyok, mert ha csatánként 1 repülőt lelövök, az már szinte jónak számít nálam, viszont AAA-ból, tüzérségből vagy páncélautóból akár 4-5 kilövése is összejöhet.
  • BaleniX
    #18322
    De szépen lekapta! Majdnem otthagyta ő is a fogát azért...
  • twi452
    #18321
    ezért jók a videók, stream-ek mert lehet belőlük tanulni :) aztán utána élesben végrehajtani már gyakorlás kérdése :D
    6m45s
  • BaleniX
    #18320
    Kisebb kaliberrel inkább vadássz a gépekre, vagy AAA-ra. Nagyobb kaliberrel már szedheted a páncélozottakat is, de a földi célok likvidálása vezet győzelemre.
  • VanDaal
    #18319
    Egyelőre még én is épp elég núb vagyok a 2 napos játéktapasztalatommal, csak én nem akarok direkt nekirepülni másoknak :)

    Egyébként általában melyik vezet nagyobb eséllyel győzelemhez, ha az ellenséges gépeket próbálom lelövöldözni (nem túl nagy sikerrel), vagy ha a földi célpontok likvidálására törekszem (ez kicsivel jobban megy)?
  • twi452
    #18318
    persze Jingles :)
    de ő sem az a "profi" játékos akire Amaymon gondol :)

    casual "öregúr" aki szereti a háborús dolgokat, ha jól emlékszem szolgált is a seregben anno :)


    Real Battle-t játszó angol stream-esek nem nagyon vannak még.
  • BaleniX
    #18317
    Helyesírás 1-es
  • BaleniX
    #18316
    Én tudok egy nagyom jó!
    Rengeteg videója van a WT-ről: BohemianEagle
    Én őt szoktam nézni és egész hangulatos!
  • Amaymon
    #18315
    Nincs normális profi angol nyelvű streamer nagyon. Fufu és ACES 200+ nézőt elér. Egy pro angol többet is hozna, de hiánycikk.