38447
  • csonttika72
    #18394
    A második képen látszik, hogy nem lehet, ott van a fegyverzet között, de kiszürkítve. Nem nagyon értem, múlt héten még minden ok volt.
  • twi452
    #18393
    hallani azt is lehet :D
  • vajakos21
    #18392
    Ha már fegyverzet.( újra kérdem) A5 rakétát próbálta valaki?....ha még mindig nem akkor kipròbálom holnap....csak hátha van tapasztalat...
    Joyal tényleg sz*r célozni egyenesen repülöre.Bebilleg mìg ha fordulsz sokkal stabilabb.( le lehet venni az érzékenységet de akkor meg nyomorultul mozog).szoktam is idegbajt kapni hogy tök egyenesen megy én körbelövöm.Stealth löszer legalább nem buktat le..
  • vajakos21
    #18391
    Csatába lépés elött pròbáltad beállitani?Akkor se engedi a legördülö menüben?
  • csonttika72
    #18390
    na még1x
    http://kepkezelo.com/viewer.php?file=mfg2oo3kbz9bij2o0zdn.jpg
    http://kepkezelo.com/images/xgljdv1xz1jg7urfyk8.jpg
  • Amaymon
    #18389
    LoL ment a kill steal a typoonért rendesen :)

    163-aknak ha van egy kis támogató hátvédje bitang erősek.
  • csonttika72
    #18388
    Lehet hogy volt szó róla, csak mostanában nem voltam játék közelben. A kérdésem, hogy lehet beállítani a függesztményeket a gépeken. A fegyverválasztó képernyőn simán kipipáltam a bomba-rakéta kombót(remélem látszik), de a csatába belépve nem engedi használni. Ez valami bug?

  • Amaymon
    #18387
    Mindenkinek sikerül ilyeneket kifogni csak nekem nem :(
    Még az is ezer évbe egyszer fordul elő nálam, hogy az ai lefagy és egyenesen megy. Még le is rammol-t egyszer. :)
  • Coral Springs
    #18386


  • Coral Springs
    #18385
    Nem tudom mennyire látszik, voltak rajta egy páran.

  • Amaymon
    #18384
    "vagy mi volt az a földközeli tekergés?"

    Egyik körben láttam merre van, a video-n nem látszik. A másik körben egy pillanat töredékében láttam, hogy felfelé ment na akkor elvesztettem csak sejtettem hol van.

    Mindig rá szoktam lőni egy kapáslövéssel a gépekre talál, nem talál, mert a játékosok nagy része azonnal utánam akar jönni, vagy elkezd menekülni és forgolódni, mint ez. Az biztos, hogy valamit reagál. Bár a bf mögé ha be tudok lopakodni rögtön pontos célzott lövést próbálok leadni, mert nem lát hátra. Egy bajom van joy-al még ha egyenesen megy sem könnyű meglőni pontosan. :)
  • Amaymon
    #18383
    "a zene is érdekelne mi "fából" van :)"

    Oblivion (Feledés) soundtrack.
  • vajakos21
    #18382
    A ruszki ai- k tûnnek legvirgoncabbnak( vajon miért?).Az amik se olyanok mint régen....szerencsére.Jó ez az ai farm.Hamar lehet unlockolni cuccokat föleg most az uj rendszerben.Bár már test flightra is be lehetne tenni öker.
    Jò mészárlást! Mi meg csak irigykedünk :-)
  • twi452
    #18381
    itt 4-4 volt :D

    belebotlottam egy sétarepülő 3 ai kötelékbe..végig csak repültek és 1 perc alatt leesett mind :D

    máskor meg szopatnak ahol tudnak a kis rohadékok.. payback :D
  • Glo
    #18380
    Csapasd nekik! :D

    Én is csípem mikor van 2 humán meg 10 ai oldalanként.
  • twi452
    #18379
    ez az ideális időpont frb farmra..:D


    4 ai + 1 bf 109 :)
  • Paladin
    #18378
    FRB-ben is villog, persze csak ha elég közel vagy hozzá, hogy lásd a nevét. Természetesen ha olyan közel vagy, már nincs szükséged erre a segítségre ;)
  • vajakos21
    #18377
    Az emberek 95% a arcaddal kezdi.Pròbáld ki a többit is hátha bejön
  • twi452
    #18376
    ezen? [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=18368]#18368[/URL]

    dehogynem használ :) főleg ott látszik, ahol jobbra balra dől, hogy kinézzen a műszerfal mellé :)


    de sokan nyomják követő nélkül és elvannak úgy is, csak könnyít sokat a használata ha megszokja az ember
  • Yag
    #18375
    használ, az óta. Ezen a videón viszont még nem. Mindegy. Ügyes. Idő és szorgalom függvénye a teljesítménye. Sajna én nem leszek sosem ilyen "fanatikus" :) Maradok koca AB-játékos :)
  • twi452
    #18374
    na azért használ ő is követőt :)

    itt a yt csatornája SquierStream
  • Yag
    #18373
    mellesleg ha "véletlen" billentyűvel+egérrel játszik a srác akkor ügyesnek tűnik innen ... persze ha joy akkor se von le a képességeiből. A fejkövető hiánya meglepett FRB szinten. Persze egy évvel korábban még gondolom ilyen speckó nem volt a játékban.
  • vajakos21
    #18372
    1 éves video gondolom azéry más a felület.2 òrás...nem nézem meg asszem
  • vajakos21
    #18371
    bemutatnak egy pár párbajt és játékmódot az alpha testerek...vagy ilyesmi
  • vajakos21
    #18370
    A record itt a rögzitést jelnti.Van angol nyelvü szöveg alul.
  • bgabor
    #18369
    Az orosz halandzsából hogyan hámozzuk ki?
  • Yag
    #18368
    Érdekes.
    Valóban egy másik videó lett a helyén.
    Bocs.
    Ismétlem.
    a kérdést is.
    Az oroszok rekordot állítottak fel, vagy be de miben ? A videóból nekem FRB-nek tűnik de ez se biztos. Kicsit más a játék felületük mint nekünk.

    Köszi az okosítást.

  • Glo
    #18367
    Biztos ezt akartad belinkelni? Vagy csak én nem értem a kérdést :)
  • Yag
    #18366
    Aki jobban ért hozzá, FRB területen, ki tudnátok szaszerolni, hogy az orosz csapat miben és hogyan lett rekorder ? thnx.

  • Glo
    #18365
    Mondjuk úgy, hogy ott grindelem az USA ágat, a németek/japók nagy bánatára :)
  • twi452
    #18364
    kivétel FRB-ben :) Glo meg ott trollkodik manapság :D
  • Yag
    #18363
    Én úgy vettem észre, hogy ha valaki rádiózik, segítséget kér vagy parancsot ad, és ha látótávolságban van, akkor kék-sárgán villog a neve/gépjelzése.
    már ha jól láttam ...
  • vajakos21
    #18362
    Jò lenne t3nyleg ha a magasságot is beadná rádiònál.Ez nem mondana ellent az rb szabályainak.
  • Glo
    #18361
    Hja, ha már Coverme van akkor nem igazán érek rá pötyögni, mert valszeg lőnek :)
  • twi452
    #18360
    Jah lehetne néhány új rádióüzenet is. Csak a follow me-t meg a cover me-t szoktam nyomogatni
    aztán van tudják mit akarok a follow me-vel vagy azt gondolják hülye vagyok és trollkodok xD
  • vajakos21
    #18359
    Csak a zònát tudod megadni.( ha zöldel irja akkor jò helyen vagy még térképet se kell nézni)Ha ketten repkednek akkor elvileg a menekülö a baráti gép :-). Ha van idö érdemes magasságot beütni fõleg rossz látási vidzonyoknál.Én akkor is jelzek ha több gépet látok de még nem vagyunk harcban.Vagy klánok vannak.Ott lehet eggyet látok de a haverja ott lehet.Sokan leesnek és annyit nem nyomnak be hogy hol volt az utolso ismert pozició.Ez pedig megkönnyitené a csapat dolgát ( ha már nem akart segitséget kérni)És többször is benyomom ha kergetnek mert pillanatok alatt elrepkedünk 10 km-t
  • twi452
    #18358
    na igen, néha vissza is szoktak kérdezni aztán ha van idő akkor nem árt beírni :D

    nem szeretjük a magányos trollokat :P ilyenkor van az h 1-2 ellenség maradt és csak azt látod, hogy lelőtték a csapattársad... de hoooool :D

    ha rádiózik akkor könnyebb megtalálni az ellent még ha le is lőtték a srácot :D

    amikor valaki critical-t kap akkor is már mondani kell, hogy rádiózzon persze általában süket fülekre talál a dolog :D
  • Glo
    #18357
    Írhatna még pár adatot, pl magasság stb.. De ne legyünk telhetetlenek :) Én nem szoktam kérni, magányosan trollkodok
  • twi452
    #18356
    rádióüzenet végén ott van a térkép koordináta :)
    onnantól már a te feladatod h megtaláld :)
  • Glo
    #18355
    FRB-n azt amúgy hogy jelzi, hogy hol van aki segítséget kér? Nekem nem jelez róluk semmit, se pötty, se irány, se semmi hogy épp melyik pötty van bajban. Vagy csak rossz helyen nézem :)