38447
  • Coral Springs
    #18434
    Ma én is mentem pár kört az F4F -el HB -n, gyakorlatilag Tier 5 -n azt tudja mint az F2A-3. A Tier 7 -es F6F pedig még ennyit se, vicc mindkettő. Még kipróbáltam a P-47D -t is, nagy nehezen felmásztam vele 5km -ig, mire betámadott egy Bf 109 vagy másfél km magassági fölényből. Képtelenség volt bármit is csinálni, kb 4x átestem mire meguntam a műsort azt a bázis fele elkezdtem zuhanni. Természetesen jött utánam, amikor már túl közel ért megpróbáltam kivédeni a helyzetet, egy fekete szárnyal és piros hátsóvezérsíkkal sikerült megúsznom, jött a segítség.

  • Amaymon
    #18433
    Kísérletezek hogyan lehetne jó minőségű tyúb video-t csinálni. Még nem az igazi, ezt pl nem konvertálta át csak 720p-re, pedig az alap pöpec minőség.

    Ma volt egy kalandom F4F-el. Társam a meccs 15. perce körül elkezdett "cover me"-t ordítozni. Na gyerünk a koordinátára, már eléggé viszketett a tenyerem. Ahogy közeledek látom, hogy szembe menekül velem, látszik a video-n az első gép ami mellettem eliszkol. Nem baj óriási kergetőzés előttem, vessük bele magunkat, az egy prém lala utána eredtem. Mikor rázoomoltam látom, hogy egy FW A :o



    Elkezdtem üldözni és jó nagy kutyaszorítóba kerültem, előttem egy FW, hátulról egy 109G lő. Esélyes :) Érdekes, bár a videon nem látszik jól, a Wulf bekapott pár találatot, az utolsó adagnál azt hittem kontroll nélkül lezuhan, de nyomtalanul eltűnt. A 109 viszont úgy besebzett, hogy trimelni kellett. Épp az operáció közben elzúgott mellettem mint egy kósza meteorit, úgy rám hozta a frászt, hogy véletlen egy pillanatra a ravaszra tenyereltem. Hihetetlen mázlim volt, sikerült felhúzni a gépem, egy headshot-ot kapott egyszer végre nekem is az ellenfél. :) A gépem az átesés szélén volt, nagyon nehezen tudtam odaemelni.

    A végén lencse végre vettem mit kellett trimelni, nagyon nem könnyű fenn tartani a gépet harc közben olyan állapotban.
  • Coral Springs
    #18432
    Durva mennyire esélytelen HB-n a mid tier az amerikai ágon. Gyakorlatilag nincs gép amivel szembe lehetne szállni a germánokkal, már Tier 6 -on is az emelkedési verseny megy, azt a legtöbb amerikai gép meghal már 3-4km -en, a germánok pedig bejönnek 6-7km magasan. Vicces a helyzet, ha nyerünk is egy csatát azt azért van mert az angoloknak és az oroszoknak van néhány jó gépük, ám amerikai gépekkel nem igazán lehet túl sokat hozzátenni a győzelemhez. High tier -en egyedül az F8F -ek jók, de sokat kell várni egy csatára, azt nem egyszer jet vs jet csatába sorsol be az mm. Valószínűleg lesz még böjtje a Corsair nerfelésének, mindhárom már 5km -en haldoklik, ez az 1c esetében pedig instant halál, ugyan is a szintjén a germánok nem egyszer 8-9km magasan jönnek be, nevetséges. Azt valamelyik germán fan kolléga, még a balance -ról firkált itt pár napja. De ha mindez nem lenne elég, erre még rájön az, hogy az amerikai team -ek tele vannak agyatlan barmokkal.
  • Yag
    #18431
    Köszi. Soundtrackeket gyűjtök, megy a zsákba :)
  • bgabor
    #18430
    Köszönet.
  • [NST]Cifu
    #18429
    Done.
  • Renegade
    #18428
    köszi :)
  • bgabor
    #18427
    A szövegbevitelei dobozban a betűméretet nem tudnád visszaállítani? Durva hogy leírok két bővített mondatot, és betelik a mező, görgetni kell.
  • bgabor
    #18426
    "valahogy nem szeretnék 20 perc sétarepülés után hirtelen szétporladni"

    A HB csak a legtehetségtelenebbeknek szól erről. Mellesleg felszállás után kevesebb mint öt perc alatt a hadszíntéren vagy.
  • nmhu77
    #18425
    Srácok, tanulni akarok, valaki oktasson légyszi!

    Olvasom az elméletet, energiaharc / forduló harc, alap manőverek, de csak jobb lenne élőben tanulni.
    A repülés alapjaival nagyjából képben vagyok RC és siklóernyőzés miatt, de a játékot, és a stratégiát még tanulni kell.

    kb egy hónapja játszom, még csak AB-ben, alacsony tierben (max 6, én még csak 9-es vagyok). itt már nagyjából ismerem a gépeket, kb tudom kivel tudok leállni fordulózni, és ki után nem érdemes elindulnom.


    Lassan kipróbálnám a HB-t, de nem akarom egyedül. valahogy nem szeretnék 20 perc sétarepülés után hirtelen szétporladni.
    Elkelne néhány stratégiai jótanács, meg jó lenne együtt repülni valakivel aki tudja mi a nyerő taktika.

    esténként vagyok.
  • [NST]Cifu
    #18424
    @bgabor: Ha valaki megcsinálja és feltölti a cuccost valahova, és ad egy linket, bármikor megoldható. Én ennyire nem vagyok otthon a témában. Fix képet be tudok rakni, ennyire vállalkozom, ha nem kell, kivehetem.

    A scriptet Maximus4 megadta.
  • NagyiBMX
    #18423
    Valami linket elronthattunk, mert ez a legelső verziók között volt, a legutolsó ami talán a legjobb az ez a kép.
  • bgabor
    #18422
    És hogyan tudjuk tetszés szerint ki/be kapcsolni, ahogy meg lett beszélve? Nem mindenki szeretne állandóan lángokat látni.
  • [NST]Cifu
    #18421
    Beraktam egyenlőre a korábban berakott képet háttérnek, ha valaki csinál / ajánl jobbat, ami a topictársulatnak jobban tetszik, bármikor kicserélhető arra.
  • Susarc
    #18420
    15 fok körül szoktam csak meglepő,hogy 20 fokon már csak 200-at bir és lassúl:S:((
  • bardocz
    #18419
    Baszki, egy AI-t nem tudom meddig üldöztem, meg lőttem az ágyús he akárhánnyal, mire sikerült leszednem :DD Botrányosan célzok :DD Utána egy emberi Ki-61-et követtem, simán belevezetett a fába, de annyi idő alatt már rég le kellett volna szednem.
  • Glo
    #18418
    Akkor nem kéne 20 fokon tartani. Olyan mintha 5.-ben akarnád indítani a kocsit, aztán csodálkozol, hogy nem gyorsul :) Olyan 240 körül emeld, laposabban, hidd el jobban jársz mintha gyilkolod a gépet :)
  • Susarc
    #18417
    K4 20 fokon 200kmh-t bír.....vicc baszki! mikor 5000-en vagyok az F8f és a nerfelt Corsair 9000 ről jön:S!
  • Susarc
    #18416
    Korallnak:P már egy 410-es messzerrel is lelehet szedni a Corsairt:P /sry Dániel Péter miatt bosszantottam magam vele:D/
  • Glo
    #18415
    Valahogy az 5x győzelmi bónusz nem jelent meg..
  • CptYossarian
    #18414
    Igen. Akkor 20 perc múlva :)
  • bgabor
    #18413
    zonderangebot... hogy micsoda iszonyat ocsmány nyelv ez a német, lol.
    Az ember füle, nyelve öngyilkos lesz tőle.

    Amúgy 17.00-tól lesz csak, a nyári időszámítás miatt két órát térünk el a GMT-től.
  • vajakos21
    #18412
    Csak ùgy:
    http://www.warbirdsresourcegroup.org/
  • CptYossarian
    #18411
    Azt nem mondtam hogy repülni is fogom, de 70%-os zonderangebot-ot nem hagyok ki. XD
  • vajakos21
    #18410
    13 perc múlva megbánod :-)
  • vajakos21
    #18409
    Nekem do f4 g2 ami körforog frb-n.
  • CptYossarian
    #18408
    12 perc múlva veszek egy IL-10-et. :)
  • vajakos21
    #18407
    Tudom hogy vicc volt :-) ( a gyári fòrumon)
  • Glo
    #18406
    Én nem szóltalak le, vagy ha igen csak viccből :)) Én is azzal járok FRB-re a németeknél :)))
  • vajakos21
    #18405
    Tessék! És Glo szòlt le hogy OP do217 el megyek :-). (B17el papirt hajtogatni..hát van neked szived :-) )
    Az ilyen eventkor nem bánom hogy nem jármtszom.Valahogy ruszkik nem jõnnek be. Kiváncsi vagyok lesz e rus frb map vagy megoldják okosan mint hétvégén a a zero/ cat nál
  • Glo
    #18404
    Engem az vígasztal, hogy a B17 repair az 13k, a FW meg olyan 40 :)
  • twi452
    #18403
    múltkor mentem vele..annál is egy fw rammolt le..xD
  • Glo
    #18402
    Próbáld ki a B17-et, na az az állat :)))

    A 3. japó tudott csak lerammolni, az első 2 lepattant és meghalt :)
  • bardocz
    #18401
    SweetFX segít a láthatóságban?
  • csonttika72
    #18400
    Úúúúú basszus, erre nem gondoltam, remélem jó lesz. Köszi!
  • Renegade
    #18399
    KÖZÉRDEKÜ:

    Maximus4 megírta a szükséges módosításokat és instrukciókkal együtt ott a 18576 hozzászólásban a játokés/modi topikban.

    Ha valakinek van regje ingyenes tárhelyen (vagy hozzáfér a klánoshoz/cégeshez), az dobja már fel oda és akkor lesz szép ki/bekapcsolható háttér

  • twi452
    #18398
    b-25 rohadt egy állat frb-ben :)

    2 bf-et szedtem le magamról aztán kilyuggattam egy bf 110et és egy 109et azokért nem kaptam meg a kill-t pedig kaptak critet és lezuhantak nem sokkal később

    a végén pedig lerammolt egy tetves fw megint..lol

    így vereséggel is 40k lion és 32k xp..:D
  • Glo
    #18397
    Nesztek Event! :)

    http://warthunder.com/en/news/231/current/

    101 éves az orosz légierő, hurray! :)
  • vajakos21
    #18396
    Õöö 2. kép lemaradt...bocsi:-)
  • Glo
    #18395
    Valszeg az a gond, hogy nem vetted meg hozzá a függesztőt (pylon), és nincs mire feltenni a raktárban levő bombát. Vedd meg, úgy már működnie kell.