38447
  • Torzonborz
    #18514
    Nono én nemrég kezdtem tolni japó ágat és azért a ruszkik jó pár meccset hoztak a szartalicska yak 9t/tk-nak köszönhetően. Jók a japó gépek de nagyon papírok és ha azok ráprüszkölnek akkor kamnpeca van.
    Viszont ha sikerült őket dogfightba vinni akkor egy élmény velük repülni.
  • bgabor
    #18513
    Japán gépen Tier7en kezdődnek az első Zeroval.
    Az egyik legjobb nemzet egyébként, oroszok elleni HB csatáknál hónapok óta nem nyertek az oroszok(legalábbis amikor én csatában voltam). Sosem okoznak csalódást.
  • bardocz
    #18512
    Faszt.
  • sikora
    #18511
    A japán gépek általánosan egy rakás szarok. Nem javaslom senkinek, hogy az idejét pocsékolja velük. Az ötös gépekig húztam velük, nevetségesen irányíthatatlan szarok. Akkor már 5 szinten inkább egy Beaufighter mint ezek a ganék.
  • Amaymon
    #18510
    Egész jók az FRB mapok.
  • bgabor
    #18509
    A fene, vége az orosz roncsok szénné alázásának Koreán. :(
  • Glo
    #18508
    Update

    Arado Ar.234 is now Level 19
    Vampire Fb.5 is now Level 18
    [Operation]Korea in HB is now available only for jets
    [Operation]Berlin in HB is now available for tiers 10-17
    FRB map rotation update: USSR vs Germany
  • Amaymon
    #18507
    Nem nagyon repültem most US-t csak az F4F-et, mert ki akarom maxolni. Az HB-n elég lomha tetű, de RB-n stabil ketyere igazi vadmacska, mint a neve. 109 E-vel nehézség nélkül fordulózik. És a kis kaliber ellenére nagy a tűzereje 6 gun-al. A kilátás rossz belőle csak 3-4 pontmodelles trackerrel hatékony.
  • bardocz
    #18506
    Ezt majd kipróbálom, csak alig gyorsulnak fel szernecsétlenek :DD Buffalo, meg alacsony szintű gépek.
  • Glo
    #18505
    Gyorsulj egy kicsit a levegőben. 250 alatt ne fordulózz :)
  • bardocz
    #18504
    RB-n én az amcsi gépekkel nem tudok repülni. Felszállás oké, de fordulnék, és dugóhúzó. alacsonyan repülve meg nincs időm kijönni belőle.
  • vajakos21
    #18503
    rus -ger frb van.
  • Glo
    #18502
    Mi egyszerű pórpilóták nem érthetjük meg eme géniuszt
  • Coral Springs
    #18501
    A világ véleménye ? Nem is tudtam hogy ilyen népszerű ez a topik.
  • bgabor
    #18500
    Hát ezzekkel a mondatokkal még a mostaninál is sokkal "népszerűbb" leszel.

    De ugyan mit jelent a világ véleménye egy ilyen zseniális félistennek mint te, ugye?
  • vajakos21
    #18499
    Jó lenne a sweet fx..ha jó lenne. :) Csak a kevés fps-emből még vesz le így nem nagyon marad.Persze biztos lehetne javítani vele...ha értenék az ilyen beállításos dolgokhoz.Sajna ez nekem latin (vagy kínai)
  • Amaymon
    #18498
    A magyar politika vagyis a pártfüggetlen alakváltó fehérgalléros bűnözés nem a topik tárgya :)
  • Coral Springs
    #18497
    Hitler tényleg jól csinálta amit csinált, csak a végefelé elszúrta. Gyurcsány is jól csinálta, ám megfeledkezett arról hogy nem a nyugaton van.
  • bgabor
    #18496
    "Ha bírálnak téged, akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják, akinél a labda van."

    Gondolom Hitler meg Gyurcsány is mindig ezt mondogatta magának.
  • Coral Springs
    #18495
    Ott a pont.
  • Torzonborz
    #18494
    önelégültségből jeles vagy az biztos.
  • Glo
    #18493
    Tudjuk, a régi történet.. mindenki hülye, csak Te vagy helikopter.. tudjuk :)
  • Eisenberg
    #18492
    "Hiszen csak azt támadják, akinél a labda van". Ekkora közhelyes baromságot is rég hallottam már. Mellesleg ezek szerint a "germán fanok" is jól csinálnak valamit. Gondolkodj már...
  • Coral Springs
    #18491
    Ha nem szólsz észre se veszem. Van már egy Bruce Lee idézet az aláírásomban, de itt van még egy: "Ha bírálnak téged, akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják, akinél a labda van." Ennyi.
  • Glo
    #18490
    Fájdalom Coral, de lassan annyi minuszos hozzászólásod lesz, hogy úgy jársz mint sikora. Őt is csak akkor látni ha lenyitjuk, különben nem.
  • Coral Springs
    #18489
    Természetesen kisfiam.
  • Eisenberg
    #18488
    Nem akarom szétoffolni a fórumot ne haragudj, illetve nekem vannak fontosabb dolgaim is, pl játszani. Neked meg látom annyira nem tetszik a játék, hogy inkább itt rinyálsz undorító stílusban. Egyszer már rád is szóltak, mégis folytatod. Te tudod, Nekem mindegy, csak szeretném ha észrevennéd végre magad. Mentem lelőni pár amcsit. (NEM némettel mielőtt elkezdenéd...)
  • Pluskast
    #18487
    Pedig egyfolytában nyafogsz. Naponta tízszer elmondod, hogy fúj a németek milyen op-k. Még ha igazad is van (bár én ezt kétlem) miért kell ezt napjában tízszer leírni? Ok nem szereted őket szíved joga de szerintem elég ha elmondod egyszer úgy is megérti mindenki, hogy nem szereted őket.
  • Coral Springs
    #18486
    Nincs okom nyafogásra, jól megvagyok. Ám levésem ide amit gondolok, látok, elhiszem hogy valaki(t)(ket) kibaszottul zavar.

    Van még néhány háttérben megbúvó, noname megmondóember ? Jöjjetek csak elő, ne kíméljetek.
  • Pluskast
    #18485
    Igen sírok minden oldalon vannak, ez nem attól függ, hogy ki melyik nemzettel repül. Agyhalottak meg ugyanígy. Olyan ez kb mintha a wot-nál megpróbálnál általánosítani, hogy akik pl német hk-val jönnek azok mind síró, rinyáló debil idióták.
  • Glo
    #18484
    FRB-re nem a sisere had jár játszani :)
  • Amaymon
    #18483
    Azért az EU szerver fel tudja baszni agyilag az embert, mint WoT-ban a siemka. Lehet az Any is fel tudna, de azt nem értem. Bár annyit megtanultam ruszki cyka=bitch :). RB-n viszonylag korrekt viselkedésű mindenki.
  • Torzonborz
    #18482
    aha köszi . nem engem szedtek ki csak 2 idióta lődözte egymást aztán az egyik le is esett.
  • Glo
    #18481
    Nem tudom, én mindig azt veszem észre, hogy csak az ellenségnél vannak agyhalott rinyálók. Ha az amcsikkal megyek akkor a németeknél, ha a németekkel akkor meg az amcsiknál. Sokan nem tudnak veszteni.
  • Eisenberg
    #18480
    Tudod mi a gond? Az, hogy Te ugyanazt csinálod mint a "germán fanok". Nyafogsz.
  • Coral Springs
    #18479
    Ha ~10 -ből ~5 player meg van baszva agyilag, akkor az általánosítás már helyt is áll. Márpedig ezt az arányt hozzák a germán team -ek, tapasztalat. De ha már személyeskedünk, ami ugyancsak egy színvonalat képvisel, akkor hagy említsem meg a szemellenző intelligenciára való káros hatását.
  • Pluskast
    #18478
    Hm ezt nem tudtam. sory!
  • Pluskast
    #18477
    Nemigazán. Aki tk-ik az kap egy nagy adag mínusz lions-t és annyi.
  • Glo
    #18476
    Ha megnyitod az N betűvel a player statot meccs közben akkor rá tudsz kattintani a delikvensre, és alul van egy gomb: Complain. Erre rányomsz, aztán panaszolhatod agyba főbe, még külön kategóriákra is bonthatod.
  • Torzonborz
    #18475
    srácok team killereket lehet valahogy reportolni ?