38447
  • Glo
    #18554
    Lacáéknak szerintem majd a WorldWar része lesz érdekes, a hatalmas térképekkel meg a több haderőnemi csatákkal :)
  • Glo
    #18553
    Sztem a 2. a jobb.
  • Coral Springs
    #18552
    Szerintetek melyiket toljam be screenshot of the week -nek ?

  • Amaymon
    #18551
    "Olyan bonyolult felszállni ebben a játékban? Akkora kihívás? Mert akkor azonnal kipróbálom:)"

    Nem egy fanatikus szimesnek való, az FRB árkádosított, nem szimulátor. Relatív pörgésre, gyors meccsekre van kalibrálva.

    Élesben nincs aktiválva még a szim jellegű beállítások jó része, bár benne van a játékban. Cserébe rendkívül fluid a grafika és óriási (lesz) a gépválaszték.
  • Amaymon
    #18550
    "Hogy a faszba kellene ezzel repülni?"

    HB-n nehezen :o
  • Coral Springs
    #18549
    Leírom mi a helyzet jelenleg az amerikai ágon. Alsó szinteken az F2A-3 és a P-36 nagyon jó gép, remekül lehet velük kompenzálni az ezen a szinten op oroszokat. Majd a P-40 jön a sorban, neki gyakorlatilag nincsen ellenfele a szintjén, csak ajánlani tudom. Ezután következik a középmezőny, ami gyakorlatilag halott, esetleg a Corsair -el lehet még valamit alkotni mindaddig, amíg nem a németekkel, vagy épp a japánokkal találod szembe magad. Esetleg meglehet próbálni még a Mustang -ot is, de a saját szintjén ez még az oroszok ellen is húzós vállalkozás. Végül pedig magas szinteken az F8F egy kiváló gép, viszont sűrűn kerül be jetek ellen, így mindjárt nem olyan jó választás.

    Ám ezek kizárólag Historical -ra értendő információk, Arcade és a Full Real már egy másik világ.
  • bardocz
    #18548
    Azt előbb meg kell csinálni tréningben, és eleve csak utána mehetsz csatába.
  • Glo
    #18547
    Rátolod a farokra a trimmet és semmi bajod nem lesz. Ja, meg 250 alatt ne tépd be oldalra, mint sokan :))
  • Her Laca
    #18546
    Olyan bonyolult felszállni ebben a játékban?
    Akkora kihívás? Mert akkor azonnal kipróbálom:)
  • bgabor
    #18545
    Úgy legyen.
  • Willenbrock
    #18544
    Pár évig toltam az Il-2-t realistic beállításokkal,ezért bízok benne,hogy ezzel is elboldogulok.
  • bgabor
    #18543
    Mert ugyanúgy fog beleállni a fölbe felszálláskor, mint bárki más.
    Persze ő tudja.
  • bardocz
    #18542
    Ha eddig is szimulátorozott mással, akkor miért ne.
  • bgabor
    #18541
    Csak arcadeban, földi célpont támadásra jó momentál. Vadászgépként mind a Hellcat, mind a Wildcatek használhatatlanok jelenleg.
  • gezu1025
    #18540
    Velem van a baj vagy az F6F Hellcat egy kupac szart se ér? Nem gyorsul, nem emelkedik, 400 alatt nem fordul, és nem is megy annyival. Ráadásul azonnal elveszít MINDEN energiát egy fordulóval. Hogy a faszba kellene ezzel repülni?
  • Torzonborz
    #18539
    Akkor először inkább HB ajánlott hogy szokd a dolgokat , könnyebb mint FRB de azért komolyabb mint AB.
  • Paladin
    #18538
    Én is mazochista vagyok, de azért HB-n kezdtem, bár ott önszopatás a joy és a cockpit. Viszont nem kell a 'gyerekmóddal' nyüglődni ;)

    Viszont nem volt probléma felhúzni a rankokat, első-második nap kb (igaz, a tréningekért kapott sasokat xp konvertálásra használva, és soook játékkal) olyan négyes rankot elértem két nemzetnél.
    (Persze crewra költeni jobb lett volna, de így hamarabb jutottam el olyan gépekhez, amivel már élveztem).
  • Susarc
    #18537
    tökéletes példa ez a shot,hogy a reward rendszer undoritóan gusztustalanul keveset ad....
  • Willenbrock
    #18536
    Hello!

    Kösz,majd kipróbálom előbb utóbb.
  • Coral Springs
    #18535
    Ezzel az ég világon semmi probléma nincsen, ma sem egy Me 163 -at lőttem le. Én inkább arra fektettem a hangsúlyt, hogy a legdurvább ellenfelek mindig nekem jutnak, mindeközben a team pedig sehol sincs. A saját jetek félnek bemenni harcolni, mindig azok szopnak akik propelleres géppel vannak. Az is előfordult már hogy egyszerre 3 jettel fordulóztam, mindeközben a saját jetek lőtték az AI -kat. Szerinted ?
  • Willenbrock
    #18534
    Köszi,ja egyből bele a lecsóba,bár igazából még a vezérlő beállítások sem tökéletesek,eleinte ezeket kell még belőnöm.Az árkád mód nem a műfajom,a szimulátor fokozaton akarom kezdeni.
  • gezu1025
    #18533
    Na ezt hívom én jókor jött leárazásnak. Azt a döglött He 111 H-6-ot napok óta nézegetem.
  • Glo
    #18532
    Szia!

    Azért Reserve/T1 gépekkel ne menj FRB-t, mert nem fogod jól érezni magad. HA a reálishoz akarsz közeledni menj HB-t, de azt is csak T3-4-től javaslom. Az hamar megvan, szedd össze árkádban :)
  • Torzonborz
    #18531
    Egyből bele a lecsóba ?
  • bardocz
    #18530
    To battle gombra ráviszed az egeret, és kiválasztod, hogy full real battle.
  • Torzonborz
    #18529
    Na ilyen az amikor hagyják az embert dógozni ( IL2 M ) , bazi nyugisan tudtam kiszedni a földi célpontokat . Sajnos elég ritkán van ilyen . :(



  • Willenbrock
    #18528
    Most kezdtem el a játékot,van olyan lehetőség,hogy rögtön full reál módban kezdhessek? Training lehetőséget választhattam most,és nem találtam meg hol kell kiválasztani a nehézségi fokot.
  • Amaymon
    #18527
    Me 163 az egy gyilkos rakéta, ön és közveszélyes pusztító gép. Jetek közt is olyan irtást rendez pár db, mint a propelleres közt.
  • Coral Springs
    #18526
    Ilyenkor basz szét ám az ideg. Nekem annyiból állt a csata hogy megemelkedtem úgy 8km -re, majd rám tapadt egy Me 163. Próbáltam fékezni, gyorsítani, kifordulni, a manőverek kavalkádját kipróbáltam, de nem ért semmit egyik se. Mint ha vonóhorgon húztam volna. Végül leértem földig, ott már nem volt mit csinálni, lelőtt. De azért jó tudni hogy nyertünk, az üzenetet egyből kaptam ahogy kiléptem.


    Az előtte lévő csatában meg egy Bf 109 K-4 -et a pálya egyik végéből kergettem a másikba ~7km -en, majd vissza. Időnként fordult egyet, lentről két társa próbált megemelkedni, de csak nem értem utol a majmot. Ez úgy ért véget hogy elment a netem. Valamiért mostanában mindig nekem jut a fasz másik vége, azt elbaszok 10-20 perceket a semmire. Még kell 400K XP az első jetemig, csak kihúzom már addig valahogy.
  • Glo
    #18525
    Nédmá egy német event. De csak HB-ra.
  • Torzonborz
    #18524
    KI 45 szar ? :D neked elmentek otthonról...azzal IL2 ellen fordulóztam :D
  • vajakos21
    #18523
    From August 13th 7pm GMT to August 14th 6pm GMT



    (August 12th 12pm PDT to August 13th 11pm PDT)

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/55677-operation-«eagle-day»/

    És most tegyétek össze :)
  • sikora
    #18522
    Hát megpróbáltam, mentem a japcsikkal pár kört. Ki45 otsu oly mértékben szar, hogy azt nem tudom a jóízlés határain belül megfogalmazni.
  • gezu1025
    #18521

    Volt benne 3 AI, azt kihagytam, azért az 1 fontos tényező... :D
  • gezu1025
    #18520
    Nem semmi dolog ez a HB. Az utóbbi napokban kezdek rászokni, sokkal izgalmasabb. :D
    Először a killek éppen, hogy csak akadtak, de mostmár van bőven. :D

    Amúgy csak szerintem mentek kicsit messzire a +2db 20mm-el a 109 F-en? Egérrel bőven irányítható marad a gép még HB-n is, és amíg nem mászik semmi feléd, amíg van energielőnyöd, addig azt csinálsz amit akarsz, ugyse ér utol senki.


    Eddigi legjobb HB-m, még csak most jövök bele. Mondhatni kezdő vagyok, ami a HB-t illeti, de jódolog. :)
  • bgabor
    #18519
    Mi 7-8 szintről beszéltünk, ha elkerülte volna a figyelmedet. Ha odáig lusta vagy elvinni, az TOTÁLISan a te bajod. Mindenki már remekül elvan a Zerokkal.
  • Torzonborz
    #18518
    Azzal lehet hogy nem volt vesztes csatád. Én még lejjebb vagyok ott elég sokan a rácsapás után továbbmennek kihasználva a sebesség előnyüket. M2 Zéróval meg esélyem sincs yak 9-t meg la 5öt utolérni. A dogfight az más tészta ott istenkirály :D
  • sikora
    #18517
    Sajnos az én számomra TOTÁLIS csalódás a 4-5 szint. Érdemtelen még több időt belepocsékolni.
  • bgabor
    #18516
    Kifullozott A6M3 mod22 Zeroval hónapok óta nem vesztes meccsem Zhengzoun és Khalin Golon. Egyszerűen mindig belemennek a fordulóharcba az orosz gépek, és mindig szétalázzuk őket benne.
  • sikora
    #18515
    2-3 TIER JAPÁN VADÁSSZAL AZESETEK 70 % 5-6 OLYKOR 7 SZINTŰ GÉPEK ELLEN KELL HARCOLNI. EZ RÖHELY! A 3 szintű A6M2-N géppuskái semmirevalók, a 20mm az jó de gyorsan kifogyik. Állítom ez a gép fényévekkel jobb nint a 4-5 szintűek