38447
  • Glo
    #18634
    1 killt bárki összehoz.. I-153-al meg pláne :)
  • Coral Springs
    #18633
    #16721
  • Glo
    #18632
    Próbáld ki egyszer FRB-n hogy mit tudsz :)

    Komolyan, akinek elege van az egerezőkből az mind oda menekül. É s egyre többen vagyunk :)
  • bardocz
    #18631
    Baszhatod a jó beállítást, ha az olcsó cucc össze vissza ugrál, mint mondjuk az előző joy-om, ami két óra játék után meghal.
  • Coral Springs
    #18630
    Nekem van egy kopott 1000 forintos Logitech egerem, és egy Logitech gamepadom ami szintén nem ér túl sokat. Ezek a drága cuccok maximum faszmerevítőnek jók. Többet számít a tapasztalat és egy jó beállítás.
  • twi452
    #18629
    na megtaláltam milyen joy-al játszik.. nem 200ezres csodacuccal..:)
    logitech extreme 3d pro
  • Amaymon
    #18628
    "még meg kell szoknia hol vannak a gépek határai"

    Az látszik, hogy a joy kezelés már olyan neki, mint az írás. De a klasszikus szimeket könnyebb irányítani sokkal, mint AB-ban joy-al menni. Szóval elég kiemelkedő a fazon, amit művel ott :)
  • twi452
    #18627
    én is azt vettem észre először amikor néztem az első hb-s ismerkedős videóját, hogy milyen szépen képes menni joy-al :)

    Aztán mondta az egyik résznél, hogy még meg kell szoknia hol vannak a gépek határai itt mert nagyon régen il-2zött de azért most újra kell tanulnia a dolgot :) Gondolom van mögötte is pár óra repülgetés régről mert amiket mutatott az alapján nem ügyetlen meg tudja is, hogy mikről beszél :D
  • Amaymon
    #18626
    Most már tudom, hogy "barrel roll" a neve amivel mindig a ruszkik mögé mentem még a mouse aim-al. :)

    Elképesztő, hogy AB-n olyan pontosan céloz.
  • twi452
    #18625
    osztrák srác youtube profilja, viccesen beszéli az angolt viszont talán épp ezért nagyon érthető (tiszta) amiket mond :)

    van néhány tutorial szerű videója
    joy-al játszik és egy ideje szokott át hb-re, jópofa végignézni ahogy fejlődik meg közben magyaráz persze okosakat is :)

  • Coral Springs
    #18624
    Akkor a 37 -essel nem találtad el, csak a géppuskával.
  • SovereignXY
    #18623
    Rám lőnek és szétesik 56szor gyorsabban mint más nem zet gépe. ezen nincs mit rosszuil csinélni. :)
    előbb pl Ki-45re vagy 300 méteről lövök a 37essel. Látom betalál a gép szikrázik és megy tovább.
  • Coral Springs
    #18622
    Historical -on szopóágon vannak jelenleg, viszont Arcade -ban top nemzet. Ott még a P-39 és a P-63 is op. Valamit nem jól csinálsz.
  • bgabor
    #18621
    HB-n a Zerok egyszerűen tarolnak, a Shiden Kaiok pedig nagyon jó gépek.
    Legfunabb nemzet.
  • SovereignXY
    #18620
    Tudom én csak noob arcade kurva avgyok de csak szerintem teljesítenek alul az amcsik? Egyszerűen 2-3 7.7es lőszer szétszed. Két csatával korábban egy sorozat a mellettem elhúzó sb-2mtől a p-39et feketébe lőtt szárny, farok törsz meg piros...
    előbb a p-47et a huri mk 1 2 sorozat és a fél gép fekete. Semmit nem bír.
  • Glo
    #18619
    Juss el az N1K-ig, aztán GOD Mode :)

    Addig meg a Zérókkal lehet operálni. Lefordulnak mindenkit, a RUS-JAP mapon kb 99% a győzelmi arányuk. Az USA-JAp csatákban a bomberek kigyújtják őket szal az már nem olyan fun.
  • Adjunktus
    #18618
    Egy ideje nem játszottam.Bocsánat,de nem akarom végignyalni a bejegyzéseket.
    Mindig Japo fighter fun voltam.Mi a helyzet velük mostanság?
  • twi452
    #18617
    egy kis ínyencség hátha érdekel titeket is :)

  • Susarc
    #18616
    takarodjon a MM az anyukájába a +6 tieres gépekhez tesz be!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Amaymon
    #18615
    "az amcsi 20mmes canon pedig olyan mint más nemzetek 30-37ese."

    Erős, mert 4 db AN/M2 gun (valami tudor biztos érti mit jelent) van a 12-es corsairen, a tuningolt 109-en pedig 3 db fele annyi lövedékkel.
  • vass17
    #18614
    Tegyük hozzá, hogy a németek elég rendesen szenvednek jelenleg a DM miatt. Nevetséges, hogy 1-2 találat után repülhetetlen a gép. érdekes módon a japán A5el nem tapasztaltam ennyire szélsőséges romlást.. Egyébként a spitek emelkednek annyira, az amcsi 20mmes canon pedig olyan mint más nemzetek 30-37ese.
  • Paladin
    #18613
    Ugyanez jutott eszembe nekem is a tier-emelésről.
  • vajakos21
    #18612
    Az ki?
  • Pluskast
    #18611
    Max majd Coral Springtől megkapod, hogy rohadt német fun vagy :)
  • vajakos21
    #18610
    javitva: ez van a játékbant gondoltam...mielött nekemesnétek
  • vajakos21
    #18609
    Az a baj hogy ez egy üzleti vállakozás igy sose lesz történelmi besor( tán ww modban) mert sok fizetõs vendég megtaposná az egerét mikor kiderülne hogy a németek legnagyobb ellenfele 44 ig a tõmeg/ utánpotlás/ hülye vezetés volt....Nem a németek voltak a best of. félreértés ne essék de ha végigszaladnánk egy gép/ kor listán meglepetés lenne egy két tierösszesorolás....ez van. vagy elfogadják ax emberek vagy nem.
  • Amaymon
    #18608
    " repülés közben széteső "

    Lala-k majdnem szétesnek olyan hangjuk van még a kritikus sebesség előtt. Yak 3 pedig képes lezuhanni egy szimpla fordulóban.

    Amcsi, jap, angol gépeket vezetni egy álom.
    GER-t nem lehet trimelni csak hardverből magát a joyt. RU gépeket se mind engedi.

    Egyébként mire jó ez a tier 8? Ugyanabba a játékba fogja sorsolni az MM 5-10 szintűek közé. Max akinek nincs az jut hozzá később.
  • Coral Springs
    #18607
    A Chaika ugyancsak a vicc kategória, hogy a pilóta nem fullad meg nagy magasságban. Az Ishak ugyan ez. De minden esetre még egy F2A-3 -al is remekül lehet kompenzálni. A Spitfire meg hát, legyen valami nehézség a germánoknak is.
  • stork13
    #18606
    Ezt a történelmi és balansz témát feszegetted ott is. :D

    De felesleges. Az F-4 még 12-es tieren is leemelkedik bármit ami orosz vagy amcsi, így még feljebb kell vinni. A fókákatt betenni 16-20-ba, a többit pedig kidobni.
    Történelmileg nem hiteles, de játék balansz szempontjából megnyugtató lenne.
  • Glo
    #18605
    Amúgy ha történelmileg hitelesek lennénk akkor a 41-es oroszoknak le kéne nullázni minden skilljét és alap, használt, repülés közben széteső gépekre rakni az összes rookie pilótát :)
  • Glo
    #18604
    Kivéve a T1-es I-153-t, a Spit IX-XIV párost.. Soroljam még? :))
  • Coral Springs
    #18603
    Nerfeljék csak, az az F-4 Tier 8 -on is lefog emelkedni mindent, legalábbis az amerikaiakat és az oroszokat mindenképp.
  • Coral Springs
    #18602
    Maximum egy teljesen kifejlesztett pilot skillel megmondod, amúgy meg nem írja ki.
  • Amaymon
    #18601
    Nah jól feltuningoltam az összes német gépem (fighter). Bár mostanában Yak3-at gyakorlok. Valami hihetetlen kényelmetlen vezetni, vagy még nem szoktam meg.
  • Glo
    #18600
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/55847-update-14082013-133370/

    Itt a nyitó poszt alján van a link, ott lehet nézelődni :)
  • Pluskast
    #18599
    Jaa:) Bocsi! Akkor meg nem szóltam!
  • Pluskast
    #18598
    Ez a link valamiért nem jó.
  • Glo
    #18597
    Hb-n csak 32k :)
  • Pluskast
    #18596
    40K?? Az nagyon jó! Ilyen áron már simán repkedek vele HB-ban
  • Glo
    #18595
    http://forum.warthunder.com/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_id=21729

    Itt vannak a javítási költségek. A kérdésedre válaszolva: De, csökkent. Már csak ~40k a javítása a 262-nek FRB-n. Még mindig 40K-val drágább, mint kéne..