38447
  • Amaymon
    #18674
    Tegnap valamiért nekem egy darab ai-t nem adott pedig vagy 20 kört biztos mentem.
  • twi452
    #18673
    a nevéből
    mindnek van egy [ai] előtagja

    pl. [ai] Alex
  • Eisenberg
    #18672
    Öööö honnan tudom, hogy AI vagy hús-vér ember? :D
  • Glo
    #18671
    Meg az ai közel ugyanannyi liont ad mint a rendes gép, csak az xp szinte 0.
  • bardocz
    #18670
    Volt tegnap délután, hogy 4-4 játékos, és kb 6-6 ai, de szerintem teljesen jó, nem kell várakozni, és a lassú ai ellen lehet gyakorolni a gyors rácsapásos célzást.
  • Amaymon
    #18669
    "az összes géppel amit leszaroztunk...."

    Egyébként az F4F mondtam én, hogy jó gép. Ezek szerint HB-n is, ha van eszköze amivel irányítani tudja. (Legtöbb gond forrása az instructor.)

    "....teljesen profin és hatásosan játszik.. xD"

    Igen, mert a klasszikus BnZ az olyan, amit ő művel. Nem titáni magasságból csap le, majd visszatér olyan ívben, hogy újra és újra megállás nélkül lefordulhasson nagy sebességgel miközben szépen van ideje bemérni a megfelelő szöget. Ha elveszti a speedet néha átvált YoYo-ba. Ezt egy mouse-os nem csinálja meg.

    Az is nagy igazság amit a beauról mond, hogy jól fordul, de struktuálisan nem tudná elviselni ezt az a korai technológia, darabokra kellene szakadnia. De megérti, hogy kivitelezhetetlen lenne a játékban. stb. stb.
  • bgabor
    #18668
    Nyilvánvalóan nem az anyanyelve az aongol, ehhez képest nagyon jól beszéli, és szépen artikulál. Az is nagyon tetszik, hogy egzotikusabb gépeket is elővesz, mint a Bf-110. Nagy kdvencem az a gép.
  • Susarc
    #18667
    nekem is nagy kedvenc csak a tagolt beszédét és hülye akcentusát szoknám már meg:D
  • vajakos21
    #18666
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/128-control-devicesjoystick-settingstrackir/
    ha beviteli eszköz probléma van itt'p érdemes keresni.( igaz maga a játék kreálja a problémát annak aki arcade/ hb- t szeretne játszani egéren kivül mással)
  • twi452
    #18665
    mondtam, hogy okosakat mond nem ironizáltam :D
    én is megnéztem a videóit, valóban tudja is miről beszél ugye mert látszik :)

    az összes géppel amit leszaroztunk teljesen profin és hatásosan játszik.. xD
  • bgabor
    #18664
    Ilyenkor Controls menü, és bal legalul 'Controls Setup Wizard'. Ugyanúgy be tudod itt állítani az irányítást, mint első indításkor.
  • Paladin
    #18663
    Sőt, olykor sok AI van. Kevesebb lett a várakozási idő, cserébe a ritkábban látogatott időszakokban olykor oldalanként akár 4 játékos mellé 6-8 ai is előfordul.
    (Ment is erről vita a forumon, volt aki vernyákolt miatta, de a többség leintette, hogy inkább kevés játékos, és több ai, mint negyed óra várakozás).
  • Fenrir
    #18662
    Haha, 15 killel is lehet veszteni :)


  • nmhu77
    #18661
    thx, ezek nagyon jók.
    úgy beszél mintha egy program olvasná fel helyette.
  • Coral Springs
    #18660
    Én is osztottam az észt itt nem egy alkalommal, volt aki megfogadott bármit is ? Nem emlékszem. Páran befejezték a pályafutásukat azóta.
  • Amaymon
    #18659
    Én órákat elcsesztem, hogy felkonfiguráljam a gémpadom anno FRB-hez. De nem lehet, felesleges időpocsékolás. Vagy stick vagy mouse.
  • Amaymon
    #18658
    twi bakker leragadtam GrmlZ HB videóinál :)

    Hihetetlen intelligens játékos, és nem köti meg az instructor a kezét. Bámulatos, milyen könnyedén pörög ott a stick-el, majdhogynem körberöhögi a mouse aimosokat.

    "Ó váratlanul előjött egy hurrikán, újragondolom a tervet, miközben energia gyűjtő körre megyek" - mondja tök hidegvérrel. Megy 150-el az energia csúcson, alatta ott zizeg két gép és gyönyörűen többször is beüt közéjük egy olasz géppel.

    De ha az AB játékosok a 15%-át megfogadnák, amit mond akkor nem lenne ájvékolás.
  • bardocz
    #18657
    Szerintem igen, és akkor visszaáll olyanra, mint eredetileg volt.
  • Hunor1
    #18656
    a mouse aim az első, tehát a bal oldali felső. vagy is azt kéne akkor újra kiválasztani és egy reset to default?
  • bardocz
    #18655
    Controls menüben van felül 4 mód, full realistic, mouse aim, meg nem tudom mik, a bal oldalit válaszd ki.
  • Hunor1
    #18654
    szevasztok.
    Csak tegnap akadtam rá erre a játékra, úgy hogy bocsi a láma kérdésért de kéne egy kis segítség.
    tehát arcade módban kezdtem egérrel és klavival. megcsináltam a tutorialt és mentem egy pár arcade csatát. ugye megszoktam az irányítást ezzel a combóval. na most ma gondoltam hogy kipróbálom a game padommal (saitek). látom lehet komfigurálni és ekezdtem beállítgatni. de sajnos az eredménye valahogy nem tetszett és vissza szerettem volna térni a tegnap megszokott egerezésre csak sajnos most már ez a mód sem úgy van beállítva mint a tegnapi induló. Hiába nyomtam egy reset to defaultra érezhetően nem olyan mint tegnap. pl tegnap még volt valamilyen stabilizátor ami a gépet a manőverek után mindig középre hozta vissza. most meg állandóan korrigálni kell akár egérrel akár a billentyűvel.
    nincs valamilyen alap .ini fájl amivel újra a letőltéskor induló beállításokat vissza lehetne állítani?
    segítségeteket köszönöm.
  • Amaymon
    #18653
    Én se kaptam, killt vagy 15 percig üldöztem Yak-al egy FW A-t. Iszonyat nehezen bevittem egy kritet leesett és simán csak "crashed".
  • Coral Springs
    #18652
    Amit te írsz azzal lehetne vitatkozni, elvileg úgy van ahogy leírtad, gyakorlatilag meg nem. Viszont én azt kezdtem el pedzegetni, hogy szanaszét lősz egy gépet, lezuhan, és kill helyett crashed. Nem volt egyértelmű a videó ?
  • [NST]Cifu
    #18651
    Amennyire meg tudom állapítani, a célgépben okozott sérülés mértéke után sorolja be, ki kapja a killt. Szóval hiába te viszed be az utolsó, végzetes találatot, ha előtted valaki már levesszűrőt csinált belőle, akkor övé a kill.
  • Coral Springs
    #18650
    Az ilyet nem kéne megadja kill -nek ? Egyre sűrűbben fordul elő hogy nem kapom meg a kill -t, van mikor konkrét critical hit után sem.

  • vajakos21
    #18649
    Nekem joyon be volt állítva ráadásul, de eszembe nem jutott volna megnyomi. (azt hittem bug hogy nem tölt újra :) )
  • bardocz
    #18648
    Óóó, olyan rég játszottam árkádot, hogy erre már nem is emlékeztem. És egy külföldi meg mondta hogy y, de nem esett le, hogy az nekünk z. Köszi.
  • vajakos21
    #18647
    kilépsz visszalépsz vagy "Z" billre (Twi világosított fel engem is)
  • twi452
    #18646
    Z gomb ha nem állítottad át másra
    most már külön kell kérni, hogy töltsenek újra :)
  • bardocz
    #18645
    FRB-n hogyan tudom újratárazni? 27 tölténnyel leszállok, erre marad ennyi. Amúgy az Ai megcsinálta, hogy elegánsan belefordult a földbe, amikor követtem :DD Párszor eltaláltam, de nem volt sérült, mert addig szépen ment.
  • vajakos21
    #18644
    Az a baj most van időm. Holnap megint nem .Hétvégén se nagyon
  • bgabor
    #18643
    Valaki kérdezte itt ma, milyenek a japánok, más még szidta is őket.
    Hát sok jó gép van a játékban, de olyan amivel négy Yak-9est kapok le egy percen belül Zhengzou-n HB, olyat eddig csak a Zero (mod 22) tudott nekem.

    Nagyon tuti kis nemzet.
  • twi452
    #18642
    én bele sem kezdtem ma..:) ma volt egy bp-fertőszentmiklós-balaton északi part-bp körutam úgyhogy inkább hanyagoltam is mert csak kiugrana a szemem a helyéről :D
  • vajakos21
    #18641
    Nekem is ez van extreme 3 d. Nincs vele gond. Persze ez nem is pro szim..
  • vajakos21
    #18640
    Van ai.Volt pár meccsem amin nem volt,de most van.Ma mondjuk igencsak nem megy. Volt minden.NM teamemmel mentem.Leszedtek mindent.Nem találtam ellenfelet.Lerammoltak.Leszedett az aa.Mögém kerülő yak mögé evickélek erre elveszti a controllt és lezuhan. Meg persze le is lőttek simán.Ez tier4-10 ig. Lehet mára abba kéne hagynom...
  • Amaymon
    #18639
    Én arra reflektáltam, hogy pro joy lenne amivel játszik. Valszeg nem rossz és hoz egy stabil minőséget, mert Logitech, de nem pro kategória.
  • Coral Springs
    #18638
    Én általában nem az árat nézem, hanem hogy ne noname legyen. Megvannak azok a gyártók amikről tudom hogy minőséget gyártanak, és hogy az olcsóbb cucc is ugyan olyan jó mint a drágább. Maximum hiányzik néhány extra, az meg nem érdekel.
  • Amaymon
    #18637
    Már nincs ai FRB-n :D
  • Coral Springs
    #18636
    Látom leszűrted a hozzászólásom lényegét. Ha majd úgy érzem hogy valami oknál fogva én ott szeretnék játszani, akkor majd ott fogok játszani. Megfelelő felszereléssel ott se leszek elveszett gyerek, efelől biztosíthatlak.

  • Amaymon
    #18635
    Ez még nem is pro cucc, nézd meg az árát. Jóformán alsó kategóriás. Pro cuccok egyike a 100-140k-ba kerülő thrustmaster hotas.