38447
  • bardocz
    #18714
    Mondjuk ez igaz, és én nem használok automata javítást, oroszoknál van annyi gépem, hogy ne legyen rá szükségem. Japánoknál szintén, nem kellett még gépekre várnom.
  • twi452
    #18713
    pénzspórolás mit lehet érdemes minden slot-ot használni és szétszórni a gépeket köztük aztán javítgassák a sérülteket amíg te nem játszol
    igaz mostanában a javítási költség nem veri pofán az embert annyira már :)
  • vajakos21
    #18712
    A 109e nekem valahogy nem jön be.Lehet jò gép lenne ha megfelelö tierben menne a kortársaival.Gyengenek érzem 6 oson.( persze vannak profik akiknek mindegy mivel mennek...hol vagyok egy Wolfhoz)
  • bardocz
    #18711
    Arra várok, de már legalább van gépem, amin ágyú, és géppuska is van. A csak ágyús he-vel nekem nem megy, olyan lassan lő, hogy két lövésem között átmegy az ellenfél. Meg ott a bf110 talán, vagy melyik az a heavy fighter, azt is ki fogom próbálni. Arra gondoltam, hogy mivel úgyis frb-zek csak, minden gépet 1 vagy 2 sloton kéne használnom a legénység miatt, nem tudom ez mennyire jó ötlet.
  • bardocz
    #18710
    Ki-61-ek is nagyon fasza gépek szerintem.
  • sikora
    #18709
    233 csatát vertem a japán gépekkel, lehet, hogy magasabb szinten jó, de tier 5 ig köpedelem. Sajnos már nincs lelki erőm ezt a szart nyomni még 7-8 szintig. Inkább nézek valami mást
  • Coral Springs
    #18708
    Az USA -ról nagyjából leírtam a #18549 -ben, hogy jelenleg mit érdemes róluk tudni. A németeknél közép és magas szinten az összes gép kb OP. Japánoknál szintúgy, a fordulékonyságuk borít mindent. Az oroszok alacsony szinten OP -ok, utána meg egy nagy kérdőjel. Igazából jók is meg nem is, esetleg az La szériát tudnám kiemelni. Az angoloknál van néhány Spitfire ami kiemelkedő a fordulékonyságuk miatt, és a Beaufighter sem rossz.

    A jeteket inkább nem említem meg, az egy külön kategória.
  • Amaymon
    #18707
    GZ már csak 2 szint és tied a 109 E. Ma a 154 Wolf streamelt 5(!) ruszki gépet kiszedett vele :)

    Amíg eléred kipróbálhatod az M.C.202-t egzotikus, érdekes gép, csak a kilátás rossz.
  • bgabor
    #18706
    Legalább tier8 Zero, és legalább 30 HB csata kell ahhoz, hogy valamennyire tisztán láss a japánokkal kapcsolatban. Addig meg se állj. Vagy állj meg, de akkor ne panaszkodj, mert rajtad kívül mindenki nagyon szereti repülni a japán gépeket.
  • bardocz
    #18705
    FRB, 4 ember, 6 AI. Amikor mi ketten maradtunk, az ellenfélnek volt 7 vagy 8 gépe. Visszamentem a bázisra javítani, amíg engem akartak elszedni a földön, 4 gépük maradt, többit aaa leszedte, és végül az abszolút vesztesnek tűnő csatát megnyertük. Pedig nem volt könnyű, kis szinten oroszok csajkái verhetetlenek, lefordul mindent, és szét is kap a lézerágyúival, a németeknek esélye sincsen. Sokadik meccs, mire sikerült nyerni, és elszedtem közben 2 ai-t, az utolsó gépüket meg megsebeztem, és ketten levadásztuk. És végre 4es szinten vagyok a németekkel.
  • twi452
    #18704
    Akkor már csak az maradt, hogy el kell kerülni az ellenséges tüzet velük :D
  • joe38
    #18703
    Köszönet ezért is,ha nekilátok játszani ,szerintem igénybe veszek minden segítséget:)
  • sikora
    #18702
    Sajnos nem tudtam pozitív változást elérni a japán gépekkel kapcsolatba újabb 50-60 csata után sem. Semmirevaló papírhalom. Tier 0 alapgéppel mellémrepül még lőni se kell csak leköpi a gépemet az meg széthullik alattam. Egy amcsi peashooter több találatot kibír mint az én 3 szintű szarom
  • Conqvistador
    #18701
    Akkor az USA ágat hagyom is eddig se volt a kedvencem.
    Most HB ra mi a jó?
    Német Bf 109F4?
    Orosz Yak 9 vagy 15 valamelyik verziója?
  • Coral Springs
    #18700
    Mert kb 1 hete nerfelték. Előtte úgy 1-2 hónapig az USA legjobb gépe volt, amivel fel lehetett venni a kesztyűt akár a germánok ellen is mid tier -ben. Ez persze nem tetszett a germán fanoknak, és addig rinyáltak a hivatalos fórumon, amíg el nem érték a céljukat. Vegyél prémium Spitfire -t, most az a kelendő. Gyakorlatilag a nyertes csatákat ezekkel hozzák az amerikai oldalon.
  • Amaymon
    #18699
    yuplay-ról át fognak költözni teljesen a steam-re?
  • bgabor
    #18698
    Update:
    Na, állásfoglalt végre a Gaijin is hivatalosan, lehet venni Steamen a kedvezményes pakkokat, mindenki megkapja aki megvette. Csak a steam tökörészik egy kicsit.
    Szóval előre a 4000 forintos prém Doráért.

    "Senio, on 15 Aug 2013 - 6:20 PM, said:
    The problem with purchasing packs is known, the problem is on the Valve's side and is being fixed right now. Sorry for the inconvenience, everything will be fixed ASAP and everyone will get their packs"
  • bgabor
    #18697
    Ment a nyivákolás miatta, hogy versenyre tud kellni a magas tierű német propelleresekkel. Megoldásként lenerfelték a vérbe.
  • Conqvistador
    #18696
    A HB-t viszont nagyon elcsapták.
    Corsair al egyszerűen nem lehet rendesen menni. Nem emelkedik enm kanyarodik lassú kínlódás. Asszem marad a Német-Orosz vonal Hb ra.
  • vajakos21
    #18695
    +
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/238-magyar-f%C3%B3rum/
  • vajakos21
    #18694
    Nem bonyolult...annak aki benne van.Inkább kérdezz minthogy belefuss fölösleges pénz/xp költésbe vagy csak idegességbe.Szívesen segitünk.
    A szokásos melyik nemzettel érdemes kezdeni( ha van ilyen kérdés) a szokásos válasz: amelyik szimpatikus
  • joe38
    #18693
    Hálás köszönetem,már el is mentettem a linket
  • Coral Springs
    #18692
  • Eisenberg
    #18691
    Nem egy bonyolult játék szerintem de: http://www.warthunder.hu/

    Ha meg kérdésed van itt kérdezz szerintem.
  • joe38
    #18690
    Sziasztok mindenkinek!

    Nincs véletlenül vmi normális leírás a játékról,amolyan guide,lehetőleg magyarul?

  • Conqvistador
    #18689
    Eddig úgy tűnik a bombázásra so so nagyjából jól fizet.
    Eddig se a túl sok géplelövés miatt volt lém.
    Remélem azért tudok majd gyűjteni :D
  • bgabor
    #18688
    Ne örülj annyira, az economy megváltozott. Legalábbis nekem az előző peccsben szépen lassan, de biztosan jött be a pénz. Az új peccs óta pedig stagnál a pénzem(prém számla és prém gép nélkül).
  • Conqvistador
    #18687
    Húúú örömmel látom, elég rendesen lecsökkentették az Arcade-os szerelési költségeket.
  • Susarc
    #18686
    uhh akkor pihentetjük! thx
  • bgabor
    #18685
    Olvasgatva a fórumokat, egyelőre ne vágjon bele senki szerintem, mert most nehézségek vannak a Steam és a WT meglévő accountok összekapcsolásával.
  • Conqvistador
    #18684
    2 hónap után visszatérve meglepően tapasztaltam számomra kedvezően alakult a játék változtatása.
    Eddig csak a T9es orosz gépekekl mentem Yak 9 La5 és a Peshka-k de a bombázás remek 8 rárepülésből 8 destroyer kinyírás és 2-3 gépet is leszedtem a Yak 9 el per kör. Ami nálam nem rossz :D
    Egy csomó cuccot vásárltam rá kíváncsi leszek mennyivel lesz jobb.
    Szóval érdemes lesz visszalátogatni :D
  • bgabor
    #18683
    Csak 14.24€, hogy pontosak legyünk.
    Az momentán 4266 Ft.
  • Susarc
    #18682
    basszus 14.99-ért nem rossz!!! 2 hét prémium+2000 gold és egy prém gép!! szerintem csak lekell tölteni még1x azt hali
  • bgabor
    #18681
    Emberek, megszemlétle már valaki az új Steames lehetőségeket most, hogy elérhető lett Steamen is a játék? Leírták a hivatalos fórumon, hogyan lehet már meglévő accountot steamesíteni.

    Mindez azért érdekes, mert Steamen most 14€ a Dora pack. De ugyanennyiért elérhető az új Mustang pack is, mint kiderült, ezért került be a játékba a Gift D-20 Mustang.
  • Amaymon
    #18680
    Sérülékeny? Olyan fajta páncélozottság sosem lesz egy aircraft esetén, amire számítasz. Sőt a te szempontodból a jövőben rosszabb lesz a részletesebb DM miatt.

    Economy? Aki nem tudott keresni benne eddig minimum AB-n az valamit nagyon rosszul csinált :) Csak finomítottak a "More skill to earn better" ökölszabályon.

  • Conqvistador
    #18679
    És ez a gyakorlatban mit jelent?
    Látom lett pár új gép.
    Az economy még mindig olyan tréé mint május-júniusban volt?
    A gépek továbbra is túlzottan sérülékenyek?
    Kivéve amikor én lövök beléjük 3-4 tárat? :D
  • Amaymon
    #18678
    Böngészd :::))))
  • Conqvistador
    #18677
    Hali.

    Milyen irányba változott a játék az elmúlt két hónapban?
  • Amaymon
    #18676
    Dinamikus kampány ai-ja szvsz jobb gyakorolni, mert nem csak kétfedelű jön és liont is ad érte, nem sokat.
  • bardocz
    #18675
    1 köröm volt, ami tele volt emberekkel, amúgy minimum 4 ai volt, néha meg több is. De sokat nem mentem.