38447
  • Amaymon
    #18754
    G2-nél nem utolsó szempont, hogy van benne műhorizont :) Gazsi most, hogy kiszedte az ai-kat cserébe ~2km-en random befelhősítette az eget.

    Sima loopingoláskor érződik, hogy morcosabb a gép benne. +1%-al ellen kell trimelni a nyomatékot, mint az F-nél.

    Landoláskor is érződik, ha véletlen túl hirtelen kap a gázt a motor szabályosan beránt oldalra.
  • bardocz
    #18753
    Jaa. Csak többnyire ilyenkor a saját csapatban is vannak magasabb szintű gépek, akiknek pont ezekkel kéne foglalkozni elsősorban.
  • gezu1025
    #18752
    Az is megvolt, de az csak a "szokásos" a p51-es feltünése nem volt az. (eddig)
  • bardocz
    #18751
    Az nem az mm, hanem a többiek hibája többnyire.
  • gezu1025
    #18750
    Tényleg jó a G2, csak az mm egy rakat szar. Az amcsi prem spitet még eltudom fogadni az csak 2 tier előny, ok. De hogy 1v3-ba nekem kéne lelőni 3 kibaszott p51-et, az kicsit felbaszott. -.-'
  • gezu1025
    #18749
    Helyes, csak ez a számokból nem nagyon jön át, de még így is lesz munka vele mire kimaxolom.
  • vajakos21
    #18748
    G2 érezhetöen erösebb és jobban birja a tempòt a kinzást.
  • Amaymon
    #18747
    Teljesen más lett a metagame, az előnyére. Nincs az ordítozás az elején "coin coin all". De nem valami kellemes LA5-el, G6 G10-ek ellen menni. :)
  • vajakos21
    #18746
    Nem lesz visszalépés.Max a festés szivás ha RB zel.A gunpodot sokszor fel se teszem f -re.Max ha van valami nagy bomber.Tökéletes gép annélkül is
  • V43 1105
    #18745
    lol nem lol, részben igaz. Én is mikor átültem F-4esből G-2re kicsit gyengébbnek éreztem magam.. :(
  • Coral Springs
    #18744
    lol
  • gezu1025
    #18743
    Miért van az a szörnyű érzésem, hogy az F4 után a G2-t nemhogy előre hanem inkább visszalépésnek fogom érezni minden téren? Addig biztos amíg nem pakolom tele minden modullal, de még lehet akkor is. És akkor így kéne elszenvedni t11-ig, mikor a 8ról 9-re is hetekbe telett? Hmm.
  • bgabor
    #18742
    Na, meg is kapták a gépeiket meg az aranyukat azok, akik délután vették meg a steamen a packjukat. Mi többiek már csak arra várunk hogy visszakerüljenek a packok a steamstoreba.
  • Coral Springs
    #18741
    Ezt a két csajt (Betty_Sheregal, HannaMarseille) elég sűrűn látom jet vs jet csatákban, azt pina létükre komoly műsort rendeznek a MiG-15 -öseikkel. Nem pont így képzeltem el a tápláléklánc csúcsát.
  • gezu1025
    #18740
    Hát ez érdekes volt XD. Szegény p40-es pirosra lőtte az egész bf110-emet, leesetem és a játék elintézte 1 sima "crashed"-el. Pedig vezeti nem lehetett már. Erős a cucc. :D 0 killel fejezte be a csávó érdemi tevékenység nélkül, én meg 2 killel és +10k pénzzel. Alig bugos. :D
  • bardocz
    #18739
    Lehet, mert én most csak t3-ban játszottam. De nem lenne jó, ha nem lenne ai, azért valamit azok is hozzátesznek a játékhoz.
  • Amaymon
    #18738
    Szerintem t5 - t14 közt lett valami kavarás, mert mindent betesz oda.
  • Amaymon
    #18737
    Nekem tegnap óta nincs egy darab sem, nem egyszer 2v2 megy.
  • gezu1025
    #18736
    Most próbálgattam az FRB-t és volt bőven AI t2-t4 között.
  • Glo
    #18735
    Most próbálom ki, hogy mik közé rak T17-en.. Jet rulz :)
  • bardocz
    #18734
    Nekem ma is volt, csak őket tudtam ma lelőni asszem, emberi áldozatom nem igazán volt.
  • Amaymon
    #18733
    Ehh valamit nagyon elrontott gazsi azzal, hogy tegnap óta nincs ai. Tier 2-től - 14-ig mindent össze rak. RB-n volt eddig a legjobb MM.
  • twi452
    #18732
    igen a legénységeket külön-külön tudod fejleszteni abból a tapasztalatpontból amit szereznek amikor csak repülsz velük

    ha jól emlékszem játékbeli pénzért összesen 5 vagy 6 legénységet tudsz venni a többi már valódi pénzes de hidd el nem is nagyon kell több :)

    annyit kell tudni a legénységedről, hogy annyi gépet tudsz arcade csatába bevinni ahány aktív(repülőgéppel rendelkező) legénységed van de szerintem ez már feltűnt :D
  • Hunor1
    #18731
    ööö.. lehet. akkor tehát alapból van "legénység" a repülőkhöz? (virtuálisan ugye)
    azért van az hogy ezekre a slotokra lehet "levelt" növelni? és ha veszek még embert az akkor + legénység amit átültethetek másik gépre?
  • bgabor
    #18730
    az új steames verzió topikja a hivatalos fórumon
  • twi452
    #18729
    van egy kis kavar még :)

    minden egyes slot lent egy külön legénység
    amilyen gépet adsz nekik azt fogják használni
    bármelyik legénységhez pakolhatsz bármilyen gépet, amikor odaadod nekik akkor először egy alap kiképzést ki kell fizetni aztán annyi már tudnak is repülni vele

    aztán ahogy veszed majd az új gépeket úgy osztogatod szépen a legénységeidnek, a régi tudásukat nem felejtik el
  • bgabor
    #18728
    Problémák voltak a mai Steamesítéssel és a steames csomagokkal is, ezért ideiglenesen levették a steames csomagokat(a steampack kivéletével) és a topikot is eltüntették.

    A Gaijinos arc a hivatalos fórumon azt írta, hogy a Steamet készítő Valvenál toltak el valamit, és most dolgoznak rajta. De a Gaijinos arc megnyugtatott mindenkit, hogy mindenki meg fogja kapni amit vett, nem kell parázni. Ha majd már minden működik, visszateszik a steare a három másik csomagot is. Ezért én is várok a vásárlással, holnapig-holnaputánig, amíg helyrejön.

    Elvileg úgy fog működni, hogy miután megvetted a kiszemelt packot a steamen, feltelpítetted a steames War Thudert, a beloginoláskor rá fog kérdezni, hogy akarod e erre az accountra aktiválni a DLC-t, amit a steamen vettél.
  • Hunor1
    #18727
    ok ok. csak mivel még nem vettem személyzetet azért furcsa hogy gunnerre+ pilotra pakolhatok XP-t. de akkor azok a pontok a GÉPEM tulajdonságait javítják akkor? ÉS HA MAJD veszek mondjuk 1 pilot-ot akkor az emberkét pakolhatom át másik gépbe és az ő tapasztalata a másik gépen is él. remélem jól értelmezem...
    és köszi.
  • Glo
    #18726
    Szeva!

    Gunnerre csak addig érdemes pakolni, amíg olcsón adja a pontot, ugyanis ha megvan bizonyos crew level, akkor lehet venni "Experienced" kiképzést, ami 30 pontot ad minden fontosabb skillre.

    Amúgy vadásznál a G tolerance és a Keen vision a fontos, bombernél a gunnerek (bár alapvetően ha hátra ülsz Te magad akkor jobban lősz mint ők). A Ground crew fejlesztés csak árkádnál fontos, hogy mennyi idő alatt töltik fel a géped. Meg most lett ez a Weapon maintenance, én felhúztam tökig, igaz én már kicsit magasabb szinten vagyok és HB/FRB-t tolok, ahol nem mindegy mikor akad el a géppuska :)

    Amúgy a Crew szint nem veszik el, az a slotra van, bármilyen gépet raksz oda a pilótád nem felejt el semmit, csak a spéci kiképzést (Experienced és Ace crew)
  • Hunor1
    #18725
    hali. bocs de csak 3 napja van meg a játék... németekkel a 2.rang végénél járok.
    úgy látom hogy a gépekre kapok +xp-ket ugye? vagy is nem lehet répakolni egy újonan vett gépre az alappal összeszedett pontokat (?)
    no most ha nincs gunnerem (mivel ugye egyszemélyes a gép) akkor is érdemes pakolni xp-t a gunnerre? vagy inkább a földi személyzetre kéne?
    azt is látom hogy lehet venni pl. gunnert. de azt gondolom csak olyan gépre érdemes ahol már van ilyen kiképzés ( bombereknél esetleg), ahol több a személyzet is ugye?
    köszi.
  • Glo
    #18724
    Leírná valaki, hogy hogyan lehet a Steam-es acchoz hozzáadni a meglévő WT accot? Nekem nem nyitja meg a lenti linket valamiért..
  • Glo
    #18723
    Rosszul látod a dolgot Coral. Az FM team is elismerte, hogy a Corsair emelkedése totál rossz, mert a felhajtóereje a szárnynak nem vesz figyelembe pár dolgot (pl a légellenállást). Most visszatették a jól megérdemelt technikai adatokra, azaz a Corsair FM-je most normális, és eddig nem volt az. Ez nem a síráson múlt. Az az oroszoknál van, ezért tud az i-153 3km-nél magasabbra emelkedni (meg 10k magasra gyorsabban mint egy Jet).
  • Amaymon
    #18722
    Ahh összekevertem én a Me 410-et nem érem utol 7-es F4F-el. Csak ha egy kicsit elkezdi magát mozgatni, amikor időnként messziről rápöckölök.
  • Amaymon
    #18721


    Itt jól elmagyarázza GrmlZ, az előnyeit, hátrányait HB módban, de realisztikus irányítással :)
  • Amaymon
    #18720
    Az a baj a 110-el, hogy RB-n mindenki a limiten megy, és ha veszti a sebességet, valószínű akkor azt jelenti üldözik. Ha egy kicsit is tapasztalt az ellenfele kivégzi. F4F-el leszedtem párat pedig gyorsabb a kétmotoros és nem igen vagyok kiemelkedő az átlagból RB-n. HB-n megválogatják a célt, mert elolvassa mit ideális megütni, de RB-n nekimennek mindennek a sight rangbe kerül.
  • bgabor
    #18719
    Bf-110esel nem tudom mi van, de én HB-n minimum 2 killt csinálok vele csatánként, de a 3se ritka. Persze, lassú, de brutálisan erős a fegyverzete, rengeteg a lőszer hozzá, és az ellenfél részéről mindenki lenézi. Az ellenség egymotoros vadászainak általában eszükbe se jut vad fordulózásba kezdeni a közelében, csak akkor eszmélnek amikor már lelőttem őket. Mindig az egymotoros vadászokra megyek rá vele, és nagyon hullanak.

    Szóval nem gondolná az ember róla, de remek kis gép.
  • bardocz
    #18718
    Ez a baj, ha eltalálom, max egyenesen repülő célt tudok vele leszedni. Viszont sima géppuskával egyre jobban célzok fordulóharcban, érzek valami fejlődést.
  • vajakos21
    #18717
    Nem megy ez a mobilon irkálás...
  • vajakos21
    #18716
    1-2 slot elég ha.Nem kell szétszòrni az xp-t.A 110 es lomha. Jò az ágyuja.csak ne kelljen vele fordulni mert dobj a sebességet.Az egy ágyus he112nek valòban ilyen a tüzguorsasága de az egy 20 asban több erõ van mint az emil 2 ében.Stabilan fordul jò a kilátás.Ai álltalában egy találat.( ha eltalálod mert néha tényleg idegesitöen lassu a löveg).Nehézvadászból do217 mindenképp.Nagyon jò köröket lehet menni vele.
  • Amaymon
    #18715
    Akkor nem jó a kevés slot, ha kitalálja ganjin, hogy nem tudsz visszamenni gépeddel a csatába azonnal. FRB-n hagyták a régi rendszert, de a többi játékmódban már ott van az 5 perces bünti. Ha netalántán idővel az RB népszerű lenne ott is bevezethetik.