38447
  • vajakos21
    #18794
    Az ai dolgot nem értem. Van hogy négyen vagyunk nincs ai mikor meg nyolcan akkor berak kettőt.
  • vajakos21
    #18793
    Annyira itt nem tierfüggö.5 re is lejönnek.Szoktam nézegetni a statokat...vannak csodák
  • Amaymon
    #18792
    Huh én oda nem merészkedem, aki t14 környékén megy FRB-t az nagyon HC játékos már vagy vakmerő. t10 a max amíg nem vagyok biztos magamban.
  • twi452
    #18791
    én is galád módon befektettem a dora packba :$

    hát... nyomtam rögtön test flight-os ismerkedés után egy frb-t

    nem csináltam szószerint semmit csak csali voltam végig mert az elején bekaptam pár lövést és csak próbáltam túlélni úgyhogy kemény 90 pont lett a végén a nevem mellett :D

    de a jutalom..lol
    igaz prémiummal de 10k pénz és majdnem 40k exp..
    ismétlem a semmiért :D
  • vajakos21
    #18790
    Az milyen jó mikor 8 perc várakozás utáán csatába lépéskor kidob crit hibával...
  • twi452
    #18789
    nem kötelező csak egy lehetőség :) (legalábbis egyelőre)

    az akcióval meg mindenki jól jár :)
  • f24sg
    #18788
    Közben nézem a hivatalos rizsát:
    "Interaction with your friends, sharing your screenshots via Steam account, great download speed for updates and much more!" van vagy 20 játékom steamen, de sok unalmas update és launch bug miatt egyelőre kihagyom


    vasárnap végre hazaérek, akkor 2 hét kihagyás után ráfüggök a játékra, "Gőz" ide v. oda...
  • twi452
    #18787
    neked:
    ha minden játékod steamen van akkor ott lesz ez is egy helyen + a többi steames szolgáltatás hozzá (community stb)

    nekik: reklám, sok új játékos :)
  • f24sg
    #18786
    Kérdés:
    A 4k HUF os Dora pack és tsai-n kívül MI értelme van a Steam-esítésnek?
  • twi452
    #18785
    vagyis ha így jobban belegondolok a crimson skies-al játszottam sokat régen :D

    annak kéne egy tisztességes remake-et csinálni :)
  • bardocz
    #18784
    De akkoris szép. Főleg az enyémhez képest. Amit raktál lentebb videót, és úgy nem is tudok nézelődni, teljesen újra be kéne állítanom freetarck-ot. Sajna túlzottan nem tudom fordítani a fejem, mert akkor kilóg a szemüvegkeretből a monitor és nem látom.
  • twi452
    #18783
    nem igazán

    azért ennek jelentős része ai volt :D
    ha saccolnom kell akkor kétharmada szerintem de sajnos nincs ilyen statisztika úgyhogy ez örök titok marad :)

  • bardocz
    #18782
    Ennyi meccs alatt??? Te ez előtt is nyomtál is valami repülőset, ugye? Nekem 102 meccs alatt van 16 kill.
  • twi452
    #18781
    Emillel
    de igen változó 3ból egyszer van kb ai is
  • Amaymon
    #18780
    Mivel mész hogy ai-t is dob? Nekem nem ad be 3 napja egy db-ot sem.
  • Amaymon
    #18779
    Ha lelövöd őket, dühösek lesznek, ha dühösek lesznek, berágnak rád, ha berágnak rád, akkor a chaten pampognak, te pedig akkor keresel lion-t, mit nem lehet ezen érteni? :)
  • twi452
    #18778
    az orosz ai kicsit tényleg néha turbo üzemmódban van :D

    simán ledarálták a csapatot..mindenkit kigyújtottak a lézerágyúkkal :D
  • bgabor
    #18777
    Nem értelek. Mit jelent ez a mondat?
  • Amaymon
    #18776
    GZ, szidjanak vele sokat, azt jelenti OP vagy és dől a lé :)
  • bgabor
    #18775
    És igeeen, megvan a prém Dora. 4000-ért totál jó vétel volt. :D
  • bgabor
    #18774
    Na meglett.
    Hogyan importáljuk be a már meglévő WT telepítést Steam alá?
  • Amaymon
    #18773
    Nekem tegnap lett volna meg a 120. RB killem, de vagy 5-öt nem adott meg hiába kriteltem le, sima crashed lett. Illetve mostanában rengeteg assist van, ha valaki belelőtt a gépbe 5-10 percel utána, amikor én lövöm le ő kapja a killt.

    "valamit tényleg változtattak mert volt egy átlagos 6 ember + 3 ai meccsem utána meg 4 vs 4 ai nélkül"

    Ha bekeveredik egy low tier-es hozza magával az ai-kat.

    A lefele vezető utat azért mondom, mert most az előbb is betette a t14-eseket, szerencsére mellénk.
  • twi452
    #18772
    most kényszerből ugye némettel kell menni rb-n ott meg emillel próbálok összecsiszolódni :D

    valamit tényleg változtattak mert volt egy átlagos 6 ember + 3 ai meccsem utána meg 4 vs 4 ai nélkül

    ugyanolyan szintű volt mindkettő


    most, hogy némettel megvan a 11es szint kacsintgatok az első 190es felé.. ellenfélként már jól megutáltam őket anno :D
  • vajakos21
    #18771
    Grat a 100. hoz!
    Jó kis videó.Szépen mögé került és ő már nem hibázott :).
  • bgabor
    #18770
    Elképesztő miket tudnak egyesek.

    Ilyenkor sajnálom hogy fejkövető kütyü nélkül esélytelen az FRB.
  • Amaymon
    #18769
    Na ezt kéne megtanulni folyamatosan hátrafelé nézve vezetni. Néhány mp-ig merem csak, mert vagy orsózás vagy földtámadás lesz belőle.
  • Amaymon
    #18768
    Menj tier 4 felett kizárólag, meglátod, hogy van lefelé is :)
  • twi452
    #18767
    illetve a tudástárba még bedobok egy emberkét :)
    frb-s dolgok, tutorialok-bemutatók manőverekről
    elég ügyes ő is...:)

    schmalzfaust

    ez pedig csak gyönyörű :)
  • twi452
    #18766
    egy kis kihagyás után máris ünneplés..
    meglett a századik kill innen már csak felfelé vezet az út :DD
  • Susarc
    #18765
    valamit benézel,mert ezen alapban 1 hónap prém van és nem 2 hét....300 goldból pedig nem veszel 2 hét prémiumot:P
  • bgabor
    #18764
    No igen, de abból a három prémium gépből csak a prémium Zero a jó gép. Az XP-38 elég gyér dolog, a prém tier3 P-36 meg ugye csak egy gesztus. És hát 1700 aranyból nem jön ki egy hónap prémium, 2000-ből igen. Így szerintem 14€-ért a Dora a gyakorlailag másfél hónap prémmel jobb vétel.
  • Nortai
    #18763
    Esélytelen, ha trükközöl bannolhatnak.
  • Susarc
    #18762
    a steames pakk még jobb az 17 euró ,de 1 hónap prém és 2db prémium gépet adnak! annyival "szarabb",hogy csak 1700sasmadár
  • bgabor
    #18761
    NA, jól gondoltam, steamben elindítja az ember a WT-t a vásárlás után, belogol, és már jön is a kérdés, hogy akarod e aktiválni a DLC-t erre az accountra.

    "Posted Today, 12:57 AM
    All the packages are back up now and available, after purchase, just log in to the account (within steam) you want to activate them on, you will be greeted with an "activate now" screen. Thanks for your patience guys."
  • bgabor
    #18760
    Arra nem tud valaki megoldást, hogy a Steam/Paypal engedje amerikai címre a számlázást? Számla úgysem kell nekem, és barátibb lenne dollárban fizetni azt a 14-et, mint Euróban.
  • gezu1025
    #18759
    Thx.
  • bgabor
    #18758
    Augusztus 19.
  • gezu1025
    #18757
    Meddig lesz occó? Én is eltudnék fogadni valami szépet, de nem sietek vele, ha nem muszály.
  • bgabor
    #18756
    Ééés visszakerültek a steamre a starter pakkok. Holnap veszek is egy Dora pakkot, mert 14€-ért lehetetlen kihagyni. Plusz ugye a gép mellé jár két hét prém és 2000 aranysas.
  • gezu1025
    #18755
    Kéne, azon van a hangsúly, és nem az AI B17-et kergetni. Vannak hülyék... -.-'

    Ennek ellenére még mindig klassszisokkal jobb a helyzet, (főleg HB-n), mint anno WOT-ba. Jézus.... Még T10-en is....