38447
  • BaleniX
    #18834
    Aha. Én mondjuk olyan 700-600-nál szoktam lőni vadásszal.
  • Fenrir
    #18833
    Ha 800-ra állítod és a cél közelebb van annál, akkor nagy eséllyel csak körbe lövöd. Ha vadásszal mész vedd kisebbre, én Messer-rel 300-ra rakom mindig.
  • BaleniX
    #18832
    Értem, köszi!
  • twi452
    #18831
    annak egy alap értéke van ha jól tudom (700-800 méter között?) az nem változik.

    az változik a pilóta skilljétől, hogy mikor azonosítja be a gépet (kerül rá a piros négyzet)
  • BaleniX
    #18830
    Az melyik képességtől függ, vagy mitől, hogy mikor jelenik meg az ellenséges gép előtt a pötty, hogy hova kell lőni?
  • twi452
    #18829
    lehet :)

    most viszont 900 méterről dezintegráltam egy la-7et a B-24el xD
  • BaleniX
    #18828
    A Target Distance 800m-en jó nem? sokszor még úgy se történik semmi, pedig lövöm az ellent mint az állat!
  • vajakos21
    #18827
    Rosszul láttad nem ram volt hanem megcsáklyázta a géped.Majd a fogai közt egy késsel átmászott,lemészárolta a legénységet és ernyövel távozott.Csak nagyon gyorsan történt... :-)
  • BaleniX
    #18826
    http://www.makettvilag.hu/hu/termek/heinkel-he-iii-h-20-repulo-makett-airfix-a05021-/140
  • BaleniX
    #18825
    Miket veszek észre.. a Makettvilág.hu repülőmakettek képeit a WT-ből vették! Vannak példák:
  • BaleniX
    #18824
    Én is úgy olvastam, hogy Rammért nem jár kill, hát... ki tudja már.
  • twi452
    #18823
    nem volt olyanról szó az update-ben, hogy rammért nem jár a kill?

    csak olyan van, hogy bombázóval lövöldözöm a köcsögöt persze ő is belém lő aztán telibenyom, nála crashed amikor én lezuhanok akkor meg megkapja a kill-t :D
  • Coral Springs
    #18822
    Nem nerfelték ezt a Corsair -t eléggé. Kicsit visszább vehetnének belőle, a germánok megint nem bírtak velem.

  • kocsilajos
    #18821
    PUMA 101 Repülő Század szeretettel vár mindenkit aki akar kicsit is csapatban repülni

    ts cím: ts3.warthunder.hu:9989
  • bgabor
    #18820
    Az a szép, hogy az amcsi csapatoka prém Mustang+Bearcat duóval minden meccset nyernek magas tierben.
  • bgabor
    #18819
    De nem gondoltam volna hogy a prém Dora hogy totál használhatatlan lett...
    A Mustang packet kellett volna vennem. Persze csak ma emelték meg a reward szorzóját 310%-ról a rendes prémiumos 500%-ra.
  • Coral Springs
    #18818
    Esetleg lehet tenni az ügy érdekében.

  • bgabor
    #18817
    Remek. Japánokkal menve midway fölött jön szembe 9(kilenc) darab prémium Spitfire, olyan magasságon ahová nálunk még a prém FWk és a Shiden Kaiok se tudnak felmászni. Életszerű. Persze halottakk voltunk öt percen belül mind.
  • gepPista
    #18816
    A legjobb BnZ gép volt, amíg a nagy Dora-nerf keretében +600kg önsúly ráaggatásval meg nem bénították. Az tény, hogy a tierjében nem nagyon volt ellenfele, de ezt történelmileg hiteles FM-el tette, a gép tényleg annyira jó volt, csak mondjuk kis létszámban indultak vele nagy magasságon érkező túlerő ellen. A gajin megoldása erre nem a tier vagy költségek vagy esetleg történelmileg hitelesebb harci helyzetek kialakítása, hanem az, hogy belerondítottak az FM-jébe. A tömeges rinyának ezzel véget vetettek, aki meg korábban megvette a gépet az anyázott..
  • BaleniX
    #18815
    Végre itthon vagyok! Látom ki lett téve az oldal új "háttérlépe"!
    Nagyon jól néz ki!
  • twi452
    #18814
    lehet nézni twitch-en a német srácot akit mutattam ma, vagy játszani ellene/vele frb-n :D
  • vajakos21
    #18813
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/56624-sky-duels-5-the-hardest-day/#entry839063
    E hétvégi " na errōl is lemaradok" event....uk-ger...
  • Susarc
    #18812
    nah végre egy kanyar! de most meg rámpoppolt 4 FW 6000 méteren a semmiből ezért kipróbáltam mennyit bír a gép....813 nál szakadtam szét!:D
    amúgy kezd elegem lenni abból,hogy playerek percekig követnek úgy,hogy én xart se látok belőlük és egyszercsak ZIMM a semmiből rámveretik a tárat!
  • Susarc
    #18811
    sajnos mint mondtam 5 percet nem használtam csatéban:P:D
  • Coral Springs
    #18810
    Érdekes, engem az összes német leemelkedik. Persze még nincs meg rá minden fejlesztés.
  • bgabor
    #18809
    Bocsi de nem sajnállak, az Bearcat a SpitIX-es után a legOPabb gép jelenleg a játékban. Úgy emelkedik, mint egy rohadt űrhajó.
  • bgabor
    #18808
    Amúgy ennek a FW-190D-nek nem BnZ gépnek kellene lennie? Csak azért kérdezem, mert mindenki jobban emelkedik, és nagyobb végsebességű nálam, a Mustangtól a Spit9-esen át egészen a tetves LA-7ig. Csak azok még jól fordulnak is közben, az enyém meg nem.

    Mire kéne használni ezt a gépet?
  • Susarc
    #18807
    az a 3x os sebesség épp elég.....
  • Coral Springs
    #18806
    Egyedül a Me 163 és a MiG-15 problémás ha nincs elég Sabre, esetleg F9F. A többi nem tud többet mint egy Bf 109.
  • Susarc
    #18805
    szerencséd van...én 6-8 perceket várok a medvemacskával és az ellenfelek 80%-a JET.....megazanyátok....ki is AFKOLOK....még 2 percet nem játszottam HB-t a géppel emiatt:S
  • bgabor
    #18804
    Bementem egy meccsre fullos SpitfireIX-el Koreára. Nézem, ellenfélnél ilyenek hogy Lagg-3, MiG-3, prémcsajka, meg Tu-2esek. Kérdem én, mi történt a meccsmékerrel időközben? A végén 5 killel jöttem ki, komolyan már én szégyeltem magam. De ez a prémszámla nagyon megéri, 108 ezer pénzt és 70 ezer XP járt érte, ez utóbbi a duplázóval.
  • Coral Springs
    #18803
    Nekem is úgy tűnt tegnap amikor beléptem, mintha kicsit változott volna a grafika. De igazából nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki.
  • bardocz
    #18802
    Én nem vetem ezt észre. Ami talaj fölött repül azt ugyanúgy csak közelről veszem észre.
  • vajakos21
    #18801
    Na lementem 112 A0 ra . NM team megérkezett és szétszedett mindent. Amiben biztos jók az a célzás. Ha mögé mennek valaminek az leesik. Ha én kerülök valami mögé annak azért még van esélye.
    ui: változott valakinek a láthatóság uccsó patch óta? Ugy érzem mintha megint kevésbé látnék ugyanazon beállításokal.
  • bgabor
    #18800
    Te magad mondtad, hogy alig tudtad irányítani, annyiféle mozgást kéne koordinálni egyszerre. Ez nem megy egérrel, pláne nem olyan szinten, hogy veersenyképes legyél a joystickos játékosokkal. Nekem van egy remek jostickom, de mégse megyek FRB-re, mert tudom hogy fejkövető nélkül nem lenne esélyem követni az ellenfél mozgását.
  • bardocz
    #18799
    Hihetetlen, 400al megyek a bázis felé vissza, és egy kétfedelű orosz ai végig tud követni. Hogy a faszomba megy az olyan gyorsan?
  • Amaymon
    #18798
    Na igen IDAI vagy NM. (és minden nagyobb klán lejár low tierbe) Bár az NM-esek annyira nem játszanak látványosan, mint pl 154 wolf. Ami érdekes, hogy headtracker nélkül mennek. Azzal nyernek, hogy 4-es kötelékben játszanak és van egy biztos alapjuk, rutinjuk. Wolf néha-néha bemegy WT-zni és a fél ellenséges csapatot leradírozza. Nem tudom mit tud, ami a többiekből hiányzik. Nem kiemelkedő a statja, mert keveset van a szerveren, de amikor online körberöhögi az ellenfelet. :)

    NM később verhető lesz, egyelőre vakok között félszeműek. Ha kinevelődik egy profibb generáció visszább esnek. Bár neves klán oda is lehet bekerül majd pár pro.

    IDAI-ra kíváncsi lennék streamen, mert ők vérprofinak tűnnek. Ha egyedül jön valamelyik úgy is szépen teljesít.
  • Lunki88
    #18797
    Láttam yt-on egy videót, ahol a srác webkamerát meg valami fejkövető szoftvert használt , de egyébként egérrel meg billentyűzeten játszott FRB-t.
  • bgabor
    #18796
    FRB-t nem játszunk egérrel, csak joystickal. De amúgy az se elég, mert fejkövető nélkül nem fogod tudni szemmel követni a célt, lévén ugye hogy nincs célmegjelölés és marker FRB-n.
  • Lunki88
    #18795
    Van itt más is aki egér + billen nyomja realisticen? Most mentem egy menetet így... hát a felszállással még nem volt gondom (néhány csapattársammal ellentétben), viszont a harc az szinte abszolút nem ment. Mikor üldözőbe akartam venni valakit akkor folyamatosan arra kellett közben figyelnem hogy ne forogjon össze-vissza a gépem, arról nem is beszélve hogy célozni se tudtam, kb. 1 találatot sikerült bevinnem valakinek a végére, de az nem sok vizet zavart. :D