38447
  • Glo
    #18874
    Passz, egy-egy mapot FRB-n hosszabb ideig tesztelnek, hogy legyen róla statjuk ha esetleg valamit változtatni kell. Pl volt, hogy csak USA-Jap FRB volt (Guadalcanal meg valami még).
  • bardocz
    #18873
    FRB-n a szemből tmadás még annyira se vicces, mint árkádban :DD
  • Coral Springs
    #18872
    Mikorra várható újra az USA jelenléte FRB -n ? Jól sejtettem hogy a propelleresek összes rossz tulajdonsága nem lesz jellemző a jetekre. Tegnap megszereztem az F-80 C -t, még egérrel is álom irányítani.
  • twi452
    #18871
    persze de ezzel 70k+os az átlagom így és max negyed óra egy kör :D
  • Susarc
    #18870
    én B25J vel a 9-es rangúval csinálok 15-30 as köröket....azzal odalehet szakítani 600 al a földi célok fölé...viszel 8-12 bombát/kiszedsz egy tankoszlopot majd végigírtod az AAA-kat...ha csak bombázol meg mondjuk 6-8 AAA-t szedsz ki és nem akarsz kockáztatni már visszafele is mehetsz mire odaérnek a vadászok...
    bááár most,hogy táposak a gunnerek van,hogy 2 vadászt is lelehet szedni
  • Glo
    #18869
    Korea mapon volt ez :) Igaz az ellenfélnél volt vagy 5 Tu2S, kcisit el is húztak az elején, majdnem úgy ért véget a meccs 5 perc alatt h kibombáztak mindent.. de aztán a vadászok leszedték őket. Az utolsó Yak15 meg kibírta addig, míg másodszor is újratöltöttem.
  • Susarc
    #18868
    ezekhez kurvamákos körök kellenek,mert a B17 csigalassú mire a célterületre érsz már mindenki ott van...495 nél ketté szakad és 400 fölött már remeg....arról nem is beszélve,hogy magasról nem dobsz ki semmit alacsony magasságban meg jönnek rád ötösével...
    ha sikerűl 10 földit kiszednem még lelövés előtt már örülni szoktam:P
  • Glo
    #18867
    Nem kell ahhoz se prém se A-26, bár tény, hogy az amcsikat én is ezzel a kombóval hoztam fel hamar :D

    B17 :)

  • gezu1025
    #18866
    Kibaszott UFO-k lettek a spittek ezzel a patchel, előtte nem igazán volt gondom még a nagyobb tieresekkel sem, most meg mindegyik lazán magasabbra mászik mint én, lefordul természetesn (ez OK) és alig marad le dive-ba. Az a kurva plusz benzin amit enged némelyikbe beletenni. Az basz fel.
  • Susarc
    #18865
    a Medvemacska mocskoskisrohadék gép ám!:) nagyon birom:P
  • sikora
    #18864
    köszi, bár azért a jutalmat szerintem publikussá kellene tenni az esetleges csalódások elkerülése érdekében
  • bgabor
    #18863
    ötöt az első, 50-et a második jutalomért. Nem írják pontosan mi az, gondolom pénz.
  • sikora
    #18862
    valaki megt udná mondani tier 2 és 3 hurricane-nal arcadba hány gépet kell levadászni a jutalomig és mi a jutalom?
  • bgabor
    #18861
    De mondjuk nekem jónéhányszáz csatám és killem van HB-ban és magas tierben is, mégis dunsztom sincs, hogyan kéne játszani a prémium Dorával, szóval még a tapasztalat se feltétlen garancia.
  • vajakos21
    #18860
    Azt válaszd amelyik nemzetet húznád.Oda megy az xp és crew pont.Meg mi ellen mennél.Rus- német vagy uk- us-rus.( ez az én bajim.F4 tetszene de usahoz vinne pontot és nèmet ellen megy... kilöve)
  • bgabor
    #18859
    Repülni persze hogy repülhetsz velük. Más kérdés hogy mivel nincs talapsztalatod azokban a magasságokban, ezért vélhetően durván lemészárolnak majd. De ez ne vegye el a kedvedet.
  • gezu1025
    #18858
    Köszi, sejtettem, de biztos ami biztos megkérdeztem. Most jön a neheze, döntenem kell fw és p51 között. :D
  • twi452
    #18857
    A-26 + prém = undorító sok exp elég gyorsan :D


    ami a durva, hogy 4 pillbox-os vesztes kör is 50k exp körül jön és senki nem ér oda előtted..simán kidobod a négyet aztán vagy visszamész és spórolsz vagy kikapsz pár puha földit és lelőnek max
  • twi452
    #18856
    igen enged azokkal repülni
  • gezu1025
    #18855
    Lehet láma kérdés, de ha én most veszek egy pakkot, amiben benne vannak a 13-14-es szintű gépek, és közelében sem járok annak a szintnek, akkor enged vele repülni? Vagy ilyenkor mi van?
  • Coral Springs
    #18854
    Vizipisztollyal valóban felesleges.
  • lexlutor
    #18853
    azt lehet tudni, h akkor mi van ha megveszema steam csomagot, de mar van egy olyan premium gepem, ami a csomagban is van?
  • Conqvistador
    #18852
    Én azt szoktam csinálni ha orosszal bombázok Peshka vagy Yer2
    felmegyek 3500m körülre és elsősorban hajóknál brutálmód rájukrepülök Peshkákkal olyan 700km/h ig gyorsulok Yer 2 vel úgy 600körül kioldom a bombákat és amíg enged a lendület felemelkedek 10ből 8 szor általában eljutok az első bombázásig nem igazán tudnak kilőni a nagy sebesség miatt pláne ha még beszitáltatom a gépet. Ha vizes pálya van sokszor úgy van némi esélyem túlélni és a 2. körben is bombázni, hogy miután visszaemelkedtem 1000-1200méter körülre lendületet nyerek és leviszem 30-50 méterrel a víz fölé a gépet. Olyan alacsony magasságnál a destroyer se lő ki és a vadászoknak is nehezebb dolguk van. Persze ha eltalálnak egy 30mm sel akkor olyan mindegy...
  • Szabi #18851
    ha orosz bombázóval lövöm a németeket azok se akarnak sérülni, de az én bombázom csak az nem szedi le aki nem akarja... :D
  • Susarc
    #18850
    kitalálom: orosz nehézvadászt vagy bombázót lősz mondjuk némettel és nincs 30 milised....
  • bgabor
    #18849
    Biztosan csalnak!!
  • Szabi #18848
    imádom hogy kergetek egy gépet, másfél percig lövöm, folyamatosan jelzi hogy eltalálom, erre alig sérül, engem egyszer találnak el és zuhanok... wtf ??
  • BaleniX
    #18847
    Tudom!
  • vajakos21
    #18846
    Mindre gondoltam a grafika alatt csak lusta voltam leirni.Azért irtam stb..:-).
  • bgabor
    #18845
    Az vágod ugye, hogy ha a verical targeting be van állítva az alapértelmezett 500 méterre, és te 700 méterről rálősz az előtted repülő célra, akkor a lövedékeid 5 méterrel a cél alatt húznak el?
  • BaleniX
    #18844
    Jó-jó
  • Fenrir
    #18843
    Nem felesleges az...

  • BaleniX
    #18842
    Arcadeozni szoktam, néha HBzni
  • BaleniX
    #18841
    Ja, ezt tudom! Mondjuk a függőleges állíthatóság szerintem felesleges, olyan messzire max csak szór az ember. De azért köszi
  • Fenrir
    #18840
    Mindhárom dolog összefügg egymással :)
  • bgabor
    #18839
    Rosszul teszed, gyakorlatilag csak lőszerpazarlás. Persze ez az Arcade bohóckodásnál nem számít, ott végtelen a lőszer. De HB-n, ahol sok gépen kemény 60 lőszerrel gazdálkodsz, 300 méternél messzebb lévő célra nem lövünk.
  • Fenrir
    #18838
    Itt a guide róla képekkel.
  • bgabor
    #18837
    Azt vágjátok ugye hogy három különböző dologról beszéltek?
    - BaleniX az Arcadeban megjelenő célzássegítő körről(ami mindig 1 km-en jelenik meg)
    - Fenrir a fegyverek összetartásának beállításáról
    - vajákos meg a verical targeting beállításáról
  • twi452
    #18836
    szerintem rb-n se nagyon
    én 300ra lövöm be de még szerintem az is sok, baromi közelről lövünk ugye és általában úgysem látod hova megy csak beletolsz az útjába egy sorozatot aztán reméled, hogy leesik tőle :D
  • vajakos21
    #18835
    Van erröl egu grafika.Vertical targeting, distance..stb.Zon jòl látszik. Tán a wt.hu-n.mobilozom most nem keresem ki.Arcadba majd mindegy végtelwn lōszerrwl.Hb rb ahol inkább számit.