38447
  • Conqvistador
    #18914
    A tervezését.
    Tervezni sok mindent lehet.
    És ne feledd a zsidóüldöztetések miatt 1933-1939 között a háború előtt rengeteg német tudós ment angliába és amerikába.
    Tervekkel a fejükben.
  • BaleniX
    #18913
    Én egy könyvben azt olvastam, hogy az Amcsik már 1939-ben elkezdték a sugárhajtású repülők tervezését. Én ezt valahogy nem tudom elképzelni. A Németek találtál fel akkor is!
  • BaleniX
    #18912
    Én úgy vagyok vele, hogy amit maga után húz kis pötty, oda kell célozni, nekem úgy szokott összejönni.
  • Conqvistador
    #18911
    Kérlek szépen azért mert a 30 as évek elejétől készültek a háborúra.
    Míg az Usa Brit Orosz nemzetek nem. Így nem is tűnt fontosnak a hadifejlesztés.
    Amúgy ha akit nem nevezünk nevén bácsi nem vét pár alapvető hibát a németek megnyerik a háborút. Az európait mindenképp.
    Viszont akkor az Amcsik úgy 1946 körül tuti atombombát dobtak volna európára ha csak addig nem lett volna a németeknek is.
    Csak abba gondolj bele ha 1941 re terv szerint elkészült volna a ME262 es szerinted a spitfire és a hurricane gépeknek mennyi esélyük lett volna?
  • bgabor
    #18910
    Tyű, látom megint megy a szalonhaditechnika fejtegetés.

    Csak a tisztánlátás kedvéért, az AK-47et nem német fegyverből(Stg.44) másolták, teljesen más a kettő belső szerkezete. Ahogy a B2 bombázónak sincsen a világon semmi köze a Go-229hez. Attól hogy két dolog hasonlóan néz ki, még nem másolata az egyik a másiknak.
  • bgabor
    #18909
    Az a célkereszt része, semmire.
  • twi452
    #18908
    idegen dns-t nyomattak generációkon keresztül beléjük aztán szuperokos mutánsok lettek...
  • Glo
    #18907
    Pedig ezutóbbira kíváncsi lennék :)
  • Susarc
    #18906
    sőt az AK 47-et is német fegyverről másolták....sőt a 2. VH végefelé hajtóvadászat folyt a német tervező mérnökök begyűjtésére orosz illetve amerikai részről....akiket befogtak himihumi "büntetést" kaptak aztán halálukig vígan dúsgazdagon éltek...abba most nem mennék bele,hogy miért pont CSAK a németek jártak +50 évvel az összes többi nemzet előtt abban az időben....
  • Glo
    #18905
    Azok nem radarvezérlésű rakéták voltak mondjuk, hanem il2-ben is egérrel kellett rajta tartani az ellenségen :) Ellenséges bombázókötelékek ellen hatékony volt :)) Itt is kb erre lenne jó, mert manőverező légiharcra minden, csak nem jó :))
  • vajakos21
    #18904
    Azt mondták lesz TA 183 irányitott rakétákkal csak addig nem teszik be amig a Mig29 es fm je el nem készül.Szeretnének történelmileg hiteles ellenfelet berakni neki....
  • gezu1025
    #18903
    Az kimaradt, hogy az egyik teszrepülés alkalmával a ho/go 229 szimulált egy dogfight-ot (fingom sincs hogyan irjam magyaru' ilyen későn már) egy me262 ellen és minden tekintetben megverte. Ennek ellenére a tervezett tech treet nézve, a heavy fighter ágra kerül majd a kicsike.
  • gezu1025
    #18902
    Hivatalosan nem, de elég csak 2 képet megnézni a gépekről. Az épen marad 1 teszt darabot az amcsik vitték haza a háború után.....

    Nemrég pedig teszteltek egy modellt az NGC kamerái előtt amit a Northrop épített a lehető leghűbbre. Tesztelték a lopakodóképességet. Bf 109 esetén radaron való észlelés után 41 perc volt reagálni. A ho/go 229 esetén pedig 13 perc. Szóval valamit tényleg tudott a cucc. Pár "elvi" műszaki adatot is tudni mint 2x30mm, 1000 km/h, 15000m max magasság. De tényleg kiváncsi vagyok a lopakodással mihez kezdenek, majd gazsiék. Ha tippelnem kéne, semmire. Nemrég néztem erről a repcsiről egy dokumentum filmet, röviden annyit mondott róla, olyan ~40 évvel járt bármi előtt, a maga (lopakodó) kategóriájában.


    Ideteszek egy linket, hátha érdekel valakit, hogy mennyire is hordták szét ami maradt a németek után. Érdekes. Ő volt a vezető kutató az A4-es rakéta fejlesztésekor, amit később a hadsereg átnevezett V2-re... Majd a háború végével az első amerikai rakéták atyja, majd az első amerikai műhold fő tevezője, aztán a Voyager–1 űrszonda fő alakja. Röviden a wikipedia szerint: "Az Egyesült Államokban őt tartják az űrprogram hősének."
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun
  • Glo
    #18901
    Áh nem, biztos csak véletlen hasonlít, semmi közük egymáshoz, különben megírta volna a Pravda
  • Coral Springs
    #18900
    Mintha olvastam / láttam volna valahol hogy tervezésnél alapul vették a német verziót, de majd valami guru biztos megmondja.
  • Glo
    #18899
    Valszeg, ahogy a Ta183-ról a Mig15-öt :)
  • Glo
    #18898
    Nekem a Ta183 kell, azokkal az X4-es irányítható rakétákkal :D
  • Coral Springs
    #18897
    A Ho 229 nagyon bejön, nem erről másolták a B-2 -t ?
  • gezu1025
    #18896
    Külömböző youtubos csatornákat nézegetve a Jet sorrend nagyjából tényleg belőhető, még ugyis, hogy a játékban 1-et se láttam egyenlőre. Az amcsi meg az orosz van elöl ez nem is kérdés. Aztán ezek után kapar az angol meg a német.

    A japán tényleg nincs sehol, de ha beteszik a gépeket, amik a release tech tree tervekben vannak, akkor az lesz az igazán érdekes. :P Egy csomó repcsi még hiányzik ahogy látom, közöttük jópár igencsak érdekes forma.


    Japán cucc. J7W2.



    Német Jet. Bv.215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.ffscale.co.uk/planpics/bv215d.jpg



    Másik német. Ta 183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.hyperscale.com/features/2001/images/ta183bg_28.JPG



    És végül a kedvencem go.229. Azért itt, érdekel, hogyan modelezzik/oldják meg a kezdetleges lopakodó képességet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2012/254/1/2/horten_ho_229_by_3d4d-d5eejo1.jpg
  • Coral Springs
    #18895
    Más. Holnap véget ér az e-heti képverseny, kíváncsi vagyok hogy a Mustang megkocogtatja-e a dobogót. Eddig 5db like -ot kapott.
  • Coral Springs
    #18894
    Itt nem az aktuális gép a lényeg, hanem hogy Tier 0 -tól Tier 20 -ig, a szövetségesekkel idióták játszanak. Két Arcade zúzás közt belépnek HB -ra, azt meg van baszva az összesnek az agya. Miért tudnak például a germánok egyszemélyes hadseregként működni ? Ők is idióták, de legalább értenek a dolgukhoz. Szövetséges oldalon meg egy player -re jut kb három enemy.
  • Glo
    #18893
    Az oroszokat azért le szokták verni, de a Mig15-ök ellen elég esélytelenek, ahogy a németek is. Jeteknél a sorrend sztem: Orosz, USA, Német, Angol. A japókról ne beszéljünk :)
  • Glo
    #18892
    Az mutatja azt, hogy fizikailag merre halad a géped, a gép állásszögétől függetlenül. Attól, hogy pl tök vízszintesben vagy még enyhén süllyedni fogsz.
  • robi3
    #18891
    én csapatjátéktól függetlenül is gyengének érzem őket, középmezőnyben talán a leggyengébbek.
  • robi3
    #18890
    tudok bombázni legalább is össze szokott jönni, de ezt már korábban is kérdeztem de választ nem kaptam rá, a képből kiderül a kérdésem.
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_8_17_9galyzfyax.jpg
  • Coral Springs
    #18889
    Egyértelmű miért szopóág HB -n az USA. Azt hittem hogy a géppark a legfőbb gond, de nem. Előbb ketten harcoltunk három MiG-9 és két MiG-15 ellen, a team többi tagja mindeközben tudja a jó franc merre verte a faszát. Lelőttem az egyik MiG-9 -et, ettől függetlenül nem sok esélyünk volt. Elkezdtem ezért szitkozódni a chat -en, erre reagált az egyik majom hogy ő elég szarul tolja, ő igazából Arcade -ot szokott játszani. Akkor mi a faszért nem megy vissza Arcade -ba, és foglalja ott a kibaszott helyet ?! Tele van már a tököm azzal, hogy mindig a selejt szarok közé válogat be a játék. Majdnem minden nemzet játékosainál látok valamiféle csapatjátékot, az USA az egyetlen ahol 2-3 ember megy a túlerő ellen. Vicc.
  • Glo
    #18888
    HB-n próbáld ki az E messzert, nagyon ütős a kicsike :)
  • vajakos21
    #18887
    Kicsi a tüzgyorsasága de legalább szépen repül.A B0-t hb n vittem párszor de csak idegesitett.
  • bardocz
    #18886
    Eddig azzal is mentem, de azzal a célzás nehézkesebb. Felszállásnál amúgy nekem nincsen gondom, eddig egyedül az amcsi gépek voltak azok, amivel tényleg meg kellett küzdenem.
  • vajakos21
    #18885
    A0 át próbáld ki.teljesen más.Nem esik át.
  • twi452
    #18884
    a 112vel nagyon finoman kell bánni..arra olyan kicsavart beállítást kellett csinálnom..:D vagy 4szer belefordultam a földbe felszállásnál mire sikerült :)

  • bardocz
    #18883
    Akkor lehet azt el kéne kezdenem tanulgatni. Úgy érzem már a célzásom egész jó hozzá, ezt az il2-est egész hamar leszedtem, és szinte minden sorozatom eltalálta.
  • Glo
    #18882
    Ja, azért király,. hogy 15k xp egy sima pillbox, és az 1000 fontos simán kiviszi :))
  • Glo
    #18881
    Túlhúzod a fordulókban. Az orosz gépek kis sebességnél se esnek át, ellenben a 112-essel. Ők fordulüharcosok, Neked BnZ-zni kéne :)
  • twi452
    #18880
    szerintem nem is írtam olyan sok szerintemet..xD

    elment már az agyam is ettől a sok bombadobálástól na.. :)
  • twi452
    #18879
    szerintem nem :) szerintem az amcsiból 2 max 3 nap van 20ig
    19-ig el tudok menni az a-26ból aztán jönnek a BÉk azokban van még bőven tartalék

    és aztán nem tudom.... más nemzet annyira nem csigázott fel h így ráfeküdjek :D

    szerintem inkább tartalékolok hátha jön majd valami finom prém gép és elcsábulok rá :)
  • bardocz
    #18878
    És a pálya se ugyan az, akkor az már nagyon unalmas volt.
    Most a He-112-B0-val repülgetek, és furcsa, egy ideig nagyon jól irányítható, aztán folyamatosan menne dugóhúzóba olyan tempónál, ahol orosz gépek vígan körözgetnek. Egy IL-2-t szedtem le, aztán lezuhantam, nem tudtam kihúzni már egyenesbe a gépet.
  • Glo
    #18877
    Most azért gyakrabban váltanak, kb hetente.
  • bardocz
    #18876
    Orosz amcsi vagy 1 hónapig ment.
  • Glo
    #18875
    Jólvan, legyen Neked igazad :)

    Jól érzem, hogy be fogsz fektetni 2 hét után is prémre? :D