38447
  • vajakos21
    #18994
    Azt nem tom miért küldte el 2*.....
  • vajakos21
    #18993
    Tudom miröl beszélek :) A kérdés miért nem dobtak bombát a heinkelek. FRB-n nincs ilyen létszám.5v5+ 5-8 ai.Meg persze szerencse is kell kivel rak össze. Itt a bauk nem a bomberekre mentek először hanem a vadászokra.109 es meg nincs alacsony tieren (mert azok sose harcoltak kis hurri/spit ellen gazsi szerint)Van németnél max 112 B0 vgy mc200
  • Coral Springs
    #18992
    Az te vagy, nekem ilyen jellegű problémáim nincsenek. Ha nem jó a műsor előfordul hogy be kell hozzak második gépet, de még egy Peashooter -el is kitudok húzni sértetlenül egy csatát 4-5 kill mellett (Rank 2-3). Az hogy szar a team az relatív, HB -n és FRB -n is bekerülhetsz szar team -be.
  • vajakos21
    #18991
    Ezek nagyon jók. Régebben én is ezt nézegettem. Jó minőség és a füstcsik segít jobban áttekinteni
    Érdekes a kevés megtekintés...alapmű lehetne
  • bgabor
    #18990
    Majd nézd meg nagymotorral és lend lease benzinnel. Egy rakéta.
  • bgabor
    #18989
    Amiről te beszélsz, az eventes angilai csatás pálya, a Hardest Day. Nem a sima Britain pálya. Az a néhány Hurrican nem oszt, nem szoroz.
    Én most voltam azon a pályán, a németek bejöttek 16 darab Me-109essel. Náunk volt 6 egymotoros vadász, a többi mind hülye Beaufighter (akik természetesen rögtön rámentek az AI bomberekre, gondolták hogy majd mi hatan tartjuk távol tőlük a 16 messzert)és bomber. Szerinted nyertünk?
  • twi452
    #18988
    rohadt opé vagy és ki fognak szúrni a gém mesterek téged is vigyázz ezekkel :D
  • Glo
    #18987
    Kipróbáltam ezt a MkIX-et amire mindenki panaszkodik. 2K magassági hátrányból mnajdnem levertem 1v2-ben két D13-as fókát. Pedig semmi nincs fejlesztve. Ez sokat elmond.. Aztán mondjuk meghaltam :)
  • Glo
    #18986
    Ja, a chips zabbantós nekem is megvan :D
  • twi452
    #18985
    hé... az első lépést én is eljátszottam párszor tegnap a-26al :D
  • Glo
    #18984
    Hogy legyünk jobb játékosok. 5 egyszerű lépésben :D

  • vajakos21
    #18983
    Tudja valaki hány perc után/ vagy mi kell ahhoz hogy az ai heinkelek méltoztassák ledobni a bombát? 10 percig köröztünk.3 ellen valahol sétált.Mikor egy végre megjelent, mögémegyek 1 löszer majd our of ammo...( az lett vòna az 5. ugyhogy nem panaszkodhatom)Aztán meguntam és leszálltam náluk.Ahol az aa leszedett.He112 a0. 110 es bf-et pròbáltam telerajta az ellent bauval...A MC 50 pedig karburátoros...Le is állt..le is szedtek..Érdekes hogy uk ai hurrican ger pedig he51
  • Paladin
    #18982
    Ha nem akarod a kamerád megbuherálni, és nincs a hátad mögött semmi fényes, akkor sima ledes megoldás is működik, pl egy háromszáz forintos bicikli lámpa, azt csak módosítgatni kell.
  • Paladin
    #18981
    Ezt a topicot érdemes átnézni, ennél világosabban még nem láttam a manővereket elmagyarázva.
  • stork13
    #18980
    "Kinéztek engem a listáról, esetleg nem tudok róla és extra pont a lelövésem, vagy miért vonzom a sok buzit ?!"

    Elárulom a titkot: igen, kinéztek. Mostanában rengetegszer van, hogy a felszállás után át van nézve a gamer card majd a chat-ben megbeszélve, hogy ki/kik a legjobbak és nekik kell hullani először (földi cél nem játszik csak légi és győzelmi arány), főleg ha kisebb meccs van nem 15 vs 15. Az esetek 80%-ban le is esnek (persze saját veszteség mellett), mert nem tudnak mit tenni az egyszerre a nyakukba eső 3-5 géppel. Onnan pedig már a csata easy mode-ban megy. Kb ennyi a titok.
    Ja, nem. Van még egy nagy titok: német gépekkel hatásosabb.
  • twi452
    #18979
    nem
  • N1tro
    #18978
    Hi! Az open beta után lesz wipe?
  • bgabor
    #18977
    Itt van videón, ha vizuálisan jobb:
    High Yo Yo
  • twi452
    #18976
    lol most is zero szemből jön mint a barom még csak criticalt sem lőtt rám csak eltalált ahogy én is őt a-26al.. nekem jön letépi a szárnyat ő megkapja a killt és ennyi... én meg lószart :D
  • Susarc
    #18975
  • Glo
    #18974
    Bezony, sok játékos vérnyomásgondjai rendeződtek, mióta áttért HB-ra vagy FRB-re :)
  • Glo
    #18973
    Nekem van egy szettem, Wii controller, IR ledes házi barkács fülesre csatolható 4 point system, meg az egészhez való bluetooth kapcsolatot adó -usb-s adapter. Ha érdekel (vagy bárki mást) írj PM-et. Működik ahogy kell, de nekem nem jött be.
  • Susarc
    #18972
    Árkád? be se mentem már majdnem 2 hete....MINEK??!!

    hogy 6-700-al 2-3 yer 2 szétbombázza 2 perc alatt az összes földi célt? 15-20 sec alatt újra töltenek és még fordulásból kikapják a maradék földi célt ha elsőre nem megy?

    vagy hogy 5-6an legyenek a seggemben?

    hogy szétkoccoljanak?

    hogy a saját társam lőjjön le,mert irigykedik?

    hogy 5-en lőjjék a célpontomat és még véletlen se én vigyem be a killt?

    én nem betegítem magam árkádban...
  • Glo
    #18971
    Belső körökből tudom Coral, hogy rajta vagy a szopató listán. A WT game masterek kiválogatnak hetente 100 játékost, és ők mindig a pro gémerek ellen mennek, a saját csapatukban meg agyhalottak vannak (akik valójában jól megírt botok). Ezzel tesztelik a stressztűrésedet. ;)
  • Amaymon
    #18970
    Így

    1000-esből megvan, minden hozzávaló alkatrész, kamera nélkül. Én USB-ről táplálom, hogy ne kelljen elemet cserélgetni.
  • Amaymon
    #18969
    "Van aki 30percig csak repked és azt élvezi de akkor mért nem gyakorlópályán megy mi? :D"

    Néhány nagyobb klán US nemzettel való taktikája, hogy 25-30 percig elbújnak és amikor a messzerek (vagy a német gépek) üres tankkal mennek haza, landoláskor lemészárolják őket.

    Ofc jet csaták kivétel. Ott borul minden papírforma.
  • joe38
    #18968
    Halihó mindenki.
    Mivel ma kezdem el a gémet,biztos még kérdezek majd.
    Szóval:azt hogy egy csata melyik pályán lesz mi dönti el? Random,vagy függ valamitől?
    Az elején összegyűlt goldot mire érdemes költeni?
    A nemzeteknél meglévő gépeket hogyan lehet cserélni?Tehát pl. most van 5 gépem a fejlesztési részben de csak 4 helyem van.
  • gezu1025
    #18967
    Honnan lehet venni, vagy hogyan lehet csinálni, értelmesen működő fejmozgás követést? Occóért természetesen.
  • Coral Springs
    #18966
    Majdnem olyan mint a BnZ, viszont ezt 1 vs 1 -ben érdemes csinálni. Ha jönnek rád felejtsd el, akkor az energiát inkább emelkedésre használd.
  • robi3
    #18965
    ja értem, köszi!
  • Coral Springs
    #18964
    Amikor a sebességet és a gravitációt kihasználva (mint ha hullámokat rajzolnál) csapásokat mérsz valakire.
  • robi3
    #18963
    mi az a YOYO manőver?
  • Coral Springs
    #18962
    Túl sok már a furcsaság. Az utóbbi kb másfél hónapban amióta rendszeresen HB -zok, egy elég durva statisztikát játszottam össze, tehát lehet nem kéne panaszkodnom. De ha már egy játék nem a kikapcsolódást szolgálja, akkor ott gond van.
  • bardocz
    #18961
    Vagy microsoft flight simulator, akármi, de az ilyenek rohadt idegesítőek.
  • Conqvistador
    #18960
    Érdekes.
    Vannak furcsaságok de hát ez sajnos a játékkal jár.
    Van aki 30percig csak repked és azt élvezi de akkor mért nem gyakorlópályán megy mi? :D
  • Coral Springs
    #18959
    A tököm tele van már a HB -val, nem idegesítem én ott tovább magam.

    Egy 0 pontos majom, ezért aztán megérte belépnie. Le kellett bombázni mindent hogy nyerjünk.


    Utána való körben 3db Me 163 a két F-80 C -re, és 2db Ta 152. Felszállás után nyomtam egy hátra arcot, és gyakorlatilag a bázis felett emelkedtem. Mikor már a team messze járt, megkaptam az egyik Me 163 -at, de nem telt el két perc jött az egyik Ta 152 is. Kinéztek engem a listáról, esetleg nem tudok róla és extra pont a lelövésem, vagy miért vonzom a sok buzit ?! Majdnem minden csatában volt valami furcsaság az utóbbi 1-2 hétben.

    De a legfőbb gond még mindig az amit a #18889 / #18894 -ben leírtam. Toltam néhány Arcade menetet, full jólesett, hanyagolom a HB -t jó ideig.
  • gezu1025
    #18958
    Asszem most olyasmi van, hogy 2 bekapott critig bármi legyen is megjavít. Törött szárnyat is visszarak, a lényeg, hogy 2 vagy kevesebb crittel álj meg a futón. De ez csak erős asszem, valami régi hírből.
  • vajakos21
    #18957
    Van hogy beszámolja killnek de megjavítják.Ha elfogy az összes gép úgy érzékeli hoyg kiesett még ha levegőben is van. Régen még ez volt legalábbis.
  • bardocz
    #18956
    Egyszer sikerült lelőnöm, amikor leszállt a bázisára, de abból meg megjavították. Azt hittem ilyenkor nem szokták, pedig akkor ott körözgettem volna fölötte mint egy keselyű, és amint felszáll, lecsapok újra :DD
  • bardocz
    #18955
    Ez hihetetlen, egy majom 20 percen keresztül csak ment körbe előttem, és esélytelen volt utolérni, mivel gyorsabb a gépe. Fölötte ott voltak a bombázók, amiket lőhetne, de nem, 8 km-es köröket csinált végig. A kibaszott ai meg sehol nem volt, amikor kiszálltam a gépből, mert untam, akkor láttam, hogy valami rohadt random helyen lövik egymást.