38447
  • Amaymon
    #19034
    Na végre nem tudom mi történt 3. motorleállás után magától megszűnt a jelenség. wtf.
  • bardocz
    #19033
    Nekem is egyszer bombáztak. Az a jó, hogy alacsony szinten esélytelen a hurricanok ellen.
  • bgabor
    #19032
    Hehe, kultúráltan felvettem a hivatalos fórumon, hogy szét kéne választani az EU és az RU közösséget, ahogyan a WoT-nál is van, hogy ne játszhassunk egymás szeverén. Fél órán belül bezárta a topikot egy moderátor, mert "This is simply ridiculous and to a certain extent, racist."

    Látom ők is Wargaming módjára viszonyulnak a nemkívánatos véleményekhez.
  • vajakos21
    #19031
    Utánaolvasgatva a he111 olyan mint bulgen a b17. free kill.Igaz heinkelnek nincs védelme nem 5k repül és nem fordul meg hazafelére Tehát akkor nyerünk 1.lebombázzuk az ellen repterét.( ki visz bombert/) 2. leöljük az összes ellen gépet...de legalább nincs reptér reloadra...németeknek. fair play. Pedig mintha egyszer bombáztak volna....vagy csak álmodtam?
  • Amaymon
    #19030
    Nem, most az új Dover felett mire oda értünk a bomberekhez kis mozgás és már benne is voltam a vízben, engine died. LoL miez már?
  • bgabor
    #19029
    Nem fejleted le valamelyik gyönyörő új baloont? :D
  • bardocz
    #19028
    Hm. Nekem tegnap leállt, de nem tudom mit csinálhatott a gép a levegőben, mert ajtót nyitottam, addig meg ment magától. Én is azt vettem észre, hogy gyanúsan közelednek a fák, meg lassulok, de újra tudtam indítani a motort utána.
  • Amaymon
    #19027
    Nyíl egyenesen repültem máltán az ellenfél felé gyönyörködtem az új baloonokban, egyszer az veszem észre hogy csökken a magasság. Mi történt? Engine died. WEP és forgolódás nélkül.
  • bardocz
    #19026
    Fejjel lefele mentél? Akkor nem igazán működik a karburátor.
  • Amaymon
    #19025
    Miért áll le a spit mk ii motorja? WEP-es sem használtam és engine faliure.
  • gezu1025
    #19024
    Azt a rohadt, kb 5x annyivan várnak HB-re angolként, mint az összes többi nemzet együttvéve. Sokat elárul....
  • BaleniX
    #19023
    Az amcsi és Japcsi kivételével mindbe belekezdtem.
  • bgabor
    #19022
    Ja, olvastam hogy azért szerelnek kamerát a szélvédőjük mögé, mert egyébként nem hiszi el nekik a biztosító hogy tényleg karamboloztak, és nem ők maguk tettek kárt a saját kocsijukban a biztosítási pénzért. Meg látni videókat arról hogy emberek a kocsi elég fekszenek hogy ha elütik őket, majd perelhesség a sofőrt életjáradékért.

    Nem másik nyelvé skultúra, hanem egy másik dimenzió, na. Nagy mák hogy nem ott kell élnünk.
  • CptYossarian
    #19021
    Hasonló eset, írtam hogy léccine, erre elkezdték magyarázni hogy Oroszország Európában van, és hogy kussoljak. Aztán folytatták klingonul. :)
  • bardocz
    #19020
    Minden nemzetbe kezdj bele, és amelyik tetszik majd azt húzod tovább. Azért egy hatos szintig érdemes mindent húzni.
  • BaleniX
    #19019
    Köszi! És melyik ág a legjobb? Melyiket érdemes elkezdeni?
  • Glo
    #19018
    Az oroszok parasztok, nézd csak meg a youtube tele van az őrült autós videóikkal is :)
  • bgabor
    #19017
    Bemegyek ma Dorával, erre elkezdenek oroszul beszélni. Erre kérem őket, hogy EU szerveren ne beszéljenek már oroszul, legalább az alapvető udvariasság szabályait tartsák be. Erre mondják, hogy húzzál haza jenki (!!!), ez az RU szerver. Mondom neki, 45ös pingem van csak és EUn indítottam, ez tutira nem RU szerver. Aztán megkérdeztem, hogy tanítanak e földrajzot egyáltalán ott a messzi Oroszországban, hogy azt hiszi hogy minden angolul beszélő Amerikai?
    Meséltem neki az angolokról, kanadaiakról, aszutrálokról, új zélandiakról, meg arról hogy az üzlet és a turizmus nyelve is az angol.

    Szerintem ma jó néhány orosz világképét tudtam tágítani.
    Komolyan tényleg azt hiszem, hogy ezek egyenesen a birkanyáj mellől játszanak, vagy egy barlangból.
  • joe38
    #19016
    Köszi,sejthettem volna:)
  • Glo
    #19015
    Nem lehet, viszont az adott slotban a pilótád meg a gunnerek folyamatosan fejlődnek, nem felejtenek el semmit. Bármikor cserélheted benne a gépeket, kedved szerint.
  • bardocz
    #19014
    Nem, de cserébe itt bármikor használhatod őket, csak be kell rakni valamelyik slotra.
  • joe38
    #19013
    Aha,értem,köszönöm.
    A gépeket nem lehet eladni,igaz?
  • Glo
    #19012
    Hogy melyik pálya az random, de vannak pályák amik csak bizonyos nemzetekkel érhetők el (Guadalcanal pl csak USA-JAP).

    A goldot az elején nem kell elkölteni semmire. Esetleg ha nagyon ráérsz vehetsz beléőle 1-1 nap prémiumot, de nehéz leszokni utána róla, mert ugye az 2x több xp meg 1,5x több SL.

    A gépeket úgy lehet, hogyha megvan hozzá a szint akkor a Research-ben rányomsz, a gépre, megnyomod h Order, aztán megkérdezi, hogy melyik slotba szeretnéd tenni. Kb ennyi. Nem kell mindent megvenni, de az elején még oclsóak, szal lehet próbálgatni őket.
  • bardocz
    #19011
    Nekem most olyan köröm volt, hogy ledobták a bombákat, és nyertünk emiatt, de tegnap pl 20 percen keresztül csak köröztek.
  • joe38
    #19010
    Eme lentebb feltett kérdéseimre tudna vki reakciót?:)Igaz,hogy még hajnalban írtam őket,azért nem vette észre senki:)
  • vajakos21
    #19009
    Ezért is jò ez mert nem kell csùcsgép hogy élvezd a játékot.Alacsony szinttöl lehet menni bárhol és rengeteg gép van amihez ráadásul külõn garázs sem kell..( ezt csak halkan mert gazsiék kitalálják hogy egy gép egy hangárba)'
  • Glo
    #19008
    Yak15 felejtős, egy 2 tierrel magasabb propelleres simán lenyomja.
  • Conqvistador
    #19007
    Nekem meg kéne némi motiváció, hogy level 18ról 20 ig kihúzzam az oroszokat :D Kéne a két mig yet re és a három yak jet re több millió lion :D És még 8millió Xp mellékesen. A Yak 15ösök jó gépek van velük valakinek tapasztalata? Érdemes rájuk gyűjteni vagy inkább a mig 9 late és a mig 15 kihozatala érdemesebb elsősorban?
  • bardocz
    #19006
    Egyedül oroszokkal vagyok 8as szinten, minden más alacsonyabb, mondjuk nem játszok sokat. Árkádban bombázgattam, de azt túlzottan unom, wot-ban elég volt az, hogy x körön keresztül csak farmolok, hogy megszerezzek egy tankot. Itt meg szimplán elvagyok azzal, ami van, aztán ha haladok, akkor haladok.
  • twi452
    #19005
    jaja prémmel és magas szorzóval lehet aratni, főleg ilyen gyors bombázókkal, azért van egy csomó tu-2es is mindig orosz oldalon, főleg h abból is van ilyen pack-os prémium gép

    nekem most 2 nap alatt megvolt 17,4-es szintről 19-re az invaderrel :)
  • bgabor
    #19004
    Érdekes, most vettem észre, hogy az adott gép XP csíkjának növekedésébe nem számít bele a se a duplázó, se a prémium szorzó.
  • bgabor
    #19003
    Hát azt azért hozzá kell tenni, hogy annyira le vannak gyengítve a bombák, hogy csak a magas tierű, nagy teherbíróképességű bombázók alkalmasak erre. 500 kg bomba kell egy tetves pillbox kilövéséhez manapság. (Mondjuk az orosz SB2-AR2 gépek tudnak vinni 3 drb 500 kg-osat).

    Másrészt pedig prémiumot kell venni. Most hogy van nekem jól érezhető hogy prémiummal lehet megfelelően előrehaladni a játékban, így van kitalálva.
  • twi452
    #19002
    igen :D

    még van benne 1.3 millió xp..
    ami lényegében ugye jóval több mert ebbe nem számítja bele a jutalmakat csak a tényleges xp-t amit elérsz meccs közben :)

    szerintem simán ki fogok vele menni még egy fél szintet ha bírom a robotolást :)
    de nem most :D
  • bardocz
    #19001
    Lehet ha elkezdenék bombázni, akkor én is gyorsabban haladnék? :DD FRB-n még egy földi célt sem szedtem le.
  • bgabor
    #19000
    A-26, ami az időt XP-vé alakítja?
  • bardocz
    #18999
    A videóban nem látom, de bombázók ellen is jó, mert nagyon kevés ideig vagy a lövészek előtt, és alulról támadva többnyire nem tudnak lőni.
  • twi452
    #18998
    meglett a párduc is :)
    már csak 1 hiányzik a gyűjteményből..:)

  • vajakos21
    #18997
    Yesssss...
  • Coral Springs
    #18996
    Mert abban a pillanatban rajtad kívül más is szeretett volna hozzászólást küldeni, így őt kiütötted, ez egy bug.
  • Coral Springs
    #18995
    Azt már lefelejtetted hogy milyen irányba. Nekem is rendeződött, felfele.