38447
  • Glo
    #19074
    Twi, az új kedvenc A-26 pályám Guadalcanal.. Prémmel 8k xp egy Cargo ship.. és van hozzá 8 bombám :D A B17-esről ne is beszéljünk..
  • Amaymon
    #19073
    Nálad van valami gond.
  • stork13
    #19072
    Gondolom fullos a géped, mert akkor passz. :D
  • Susarc
    #19071
    szállok fel elsőnek....egyből nyomok egy kanyart a kifutó felett /csak hogy ne én legyek az első.../ épp száll fel egy FUFU én 500kmh-val húzok el pont a futó felett.....a FUFU aki épp akkor száll fel!!!!!!! pedig távolodik!!!!! mondom ezmiafasz? elkezdek utánna menni 620-ig nyomtam fel a sebességet vízszintben 800-1000 méter körül,de ő csak távolodik távolodik....2 km-ert!!! vert rám!!!! MIAFENE EZ?? mind a ketten F8 Bearcat
  • jocking
    #19070
    Nem tudom, mi történt a játékkal, de 5 nap kihagyás után újra belépve játszhatatlan lett... Lag az egekben, fps percenként 4-5 alkalommal leesik 15-20 alá... Bármi is történt, ez így ebben a formában élvezhetetlen és játszhatatlan. :S
  • Susarc
    #19069
    na ez elcsesződött:)))
  • Susarc
    #19068
    * ***
    * Dive ***
    * *** Zoom
    * ***
    * ***
    ** Boom ***
    *************************
    (fast run)

  • Susarc
    #19067
    Corall nevű srácra ne hallgass ha németekről van szó...zsigerből utálja őket...annyit azért hozzá tennék majdnem maxos Német rangommal,hogy mivel nem igazán lehet fordúlni a német gépekkel és amire jók-az úgynevezett BNZ-BOOM AND ZOOM taktika azaz csapj le és suhanj el taktika az azért kíván némi ügyességet és kitartást...főleg az elején mire mekszokod,hogy mindig magasabban legyél mint az ellenfeled és jó célpontot válassz ki különben lennt ragadsz alacsony magasságban és megesznek reggelire....
    van pár gépük ami jó fordulóra,de a többi nemzetnek arra a taktikára sokkal jobb gépei vannak....
  • Coral Springs
    #19066
    Nekem a Me 163 -al van problémám. Valószínűleg csak azért nem Rank 20 -as, mert kevés az üzemanyag.
  • twi452
    #19065
    ez szép volt...
    rázuhantam egy wellingtonra rb-ben és mögötte állt egy másik 109es várva hogy a lövész kiszedi ugye..:D

    erre hátulról zuhanás közben a 109 kilőtte a pilótámat valahogy lol
  • Amaymon
    #19064
    Talán a hátra szaltó, ami a legközelebb áll hozzá hunglish. De inkább nevezném hátrafelé karikának :)))))
  • sikora
    #19063
    ok és mi az a loopolás
  • Amaymon
    #19062
    P36 orsózni nem tud, loopolni viszont kiválóan, mint egy japó. A kettőt kombinálva kell vele fordulni.
  • Amaymon
    #19061
    Spit Mk II-nél valószínű tudom mi a baj. Nincs még WEP kifejlesztve, mert alig használtam a gépet. Nem a fejjel lefelé haladás és motor krahácsolás dögleszti meg. Ha 98-99%-on van a throttle Oil Overheated 15 perc múlva. Ha rányomom a WEP-et kis időre is fél perc alatt szétmegy a motor. Egyébként tényleg marha jó gép igaza volt twi-nek, kicsit lassú, de stabil. Nem kell a szimpla levegőben tartásért annyira odafigyelni fordulókban, mint a yak 3-nál.
  • Iceman
    #19060
    köszi szépen.
  • sikora
    #19059
    amcsi tier3 p36-tal küldöm ami zuhanó rácsapásnál totálisan kormányozhatatlan, egyáltalán nem hajlandó fordulni. ez a későbbiekben (fejlesztéssel)javulni fog vagy ilyen szar marad?
  • bgabor
    #19058
    Mustang. A Dora mint gép használhatatlan mostanában, a Steam pack pedig drágább mint a másik kettő, és gyakorlatilag a játékbeli Pacific packot kapod meg érte.
  • bgabor
    #19057
    Nem, a meglévő War Thunder telepítést be lehet rakni steam alá. A sztím peccsel rajta néhányszáz megát és kész. Konkrétan a jelenlegi War Thunder könyvtáradat a steamapps/common alá kell berakni, majd elindítani a sztímet, kikeresni a War Thudert, és a PLAY NOW!-ra nyomni.
    "Feltelepül" (csak 900 megát tölt még rá a meglévőre), elindul, a progin belül azonnak kírja hogy aktiválódik a DLC, amit megvettél hozzá(pl:Dora pack) Kilépsz, és onnantól kezdve ugyanúgy indíthatod futó steam nélkül az aces.exe-vel, mint az egész Steamesedés előtt. Szóval nem kell a sztímmel tökölni a továbbiakban.

    Dora DLC-t amúgy meg semmiképpen se vegyél. Én két napja vettem meg Sztímen, teljesen használhatatlan gép. Nem emelkedik, nem fordul, semmire se jó.

    Mustang packet vegyél helyette, ezerszer jobb gép, és a csomagban ugyanazokat az extrákat kapod mint a a Dora packban.
  • Iceman
    #19056
    Szerintetek melyik pakkot érdemes megvenni? Steam, Dora vagy a Mustángot? Még van 10 perc :)
  • jocking
    #19055
    Kérdésem lenne.
    Ugye kikerült a War Thunder Streamre is. Ennek alkalmából 1-2 DLC akciós hozzá. Az lenne a kérdésem, hogyha steamen meg akarnék venni mondjuk egy "Dora Advanced Pack" DLC-t, akkor ahhoz le kéne töltenem steamre is a war thunder-t?
  • sikora
    #19054
    valaki meg tudja mondani, hogy game modban missions-ban elvégzett küldikben megszerzett xp csak a fő gyűjtőben jelenik meg, vagy az adott nemzetnél is?
  • bgabor
    #19053
    Az bizony, a vadiúj D-30 Mustangommal esélyem sincs, mert fejlesztések nélkül többszáz lóerővel gyengébb.
  • Amaymon
    #19052
    Kár volt egy darab jetet is a játékba rakni.
  • Coral Springs
    #19051
    Ez attól függ hol akarsz játszani. Arcade -ra igazából amelyik tetszik, de ha érdekel orosz, amerikai, német a top ebben a sorrendben. Historical már egy másik világ, ott aki nem akar agyvérzést kapni az a németeket, vagy épp a japánokat tolja. Ez az a két nemzet amivel igazából nem kell taktikázni, gondolkozni azon mit hogy csináljál, a gépeik szarrá aláznak mindent. Full Real -ról nem nyilatkozom, azt úgy igazából még nem toltam, és hát az is egy másik dimenzió.
  • twi452
    #19050
    ez a fejlesztgetés igazán szopatás magas szintű gépnél

    ugye le van butítva alapból aztán azzal összekaparni irgalmatlan mennyiségű exp-et hogy az esélyeket közelebb hozd :D
  • Conqvistador
    #19049
    Épp ezért szeretném a Mig 15 öt majd kihozni.
    A Mig 9 se rossz de kategóriákkal lassabb. A fegyverzetük viszont ugyan az. De a szerelési költség ellene szól. Engem tuti lelőnének még azzal is. :D
  • vajakos21
    #19048
    35 ground az nem rossz
  • twi452
    #19047
    ez meg a szomorú valóság..lol


    gáz h nekem sikerült egyedül akármit is csinálnom a tökfapados géppel..
    és persze a mig-15ök egy teljesen más ligában vannak így is :)
  • twi452
    #19046
    fincsi :)
  • Amaymon
    #19045
    162? Az egy easy target HB-n, olyan mint a kis meteor. Alig megy jobban a propelleresnél. Szvsz a 163 egy lerázhatatlan irányított rakéta :D
  • vajakos21
    #19044
    oroszok frb-n..meg uk...meg ger..
  • vajakos21
    #19043
    Youtube on vannak jó kis He162 videók (mindent a szent cél érdekében )
  • Amaymon
    #19042
    Nagyon csípném a www modot, ha olyan lenne, mint a dinamikus kampány, csak élőszereplőkkel ai nélkül. De ilyen tempóban hamarabb fogok a "nem szabad beszélni róla" szimmel nyomulni.
  • Glo
    #19041
    Értem. Ahogy nézem itt a levegőben nem lesz olyan nagy harc, van kb 20 klán ami szóba jöhet mint komoly versenyző, de kb ennyi. Mondjuk mire kijön a WW mod addigra kimaxolom én is az összes nemzetet :))

    (Még arra kéne rájönnöm, hogy a He162-t hogy kell repülni, amitől Coral úgy fél mint a tűztől)
  • bgabor
    #19040
    Másszóval a topikok 2/3-át akkor.
  • bgabor
    #19039
    Repülgetünk még most is, csak az aktivitás esett vissza. Szerveződünk továbbra is rendsen, de őszintén szólva amíg nem lesz tétje a dolgonak(world war játékmód, területfoglalósdi mint a WoTban, akármi) addig a klánosdi bizony ilyen együttrepülgetés szintjén marad majd szerintem.
  • Amaymon
    #19038
    Minden játékgyártó cég a konfliktuskeltő topicokat lockolja, a Blizzard is.
  • Glo
    #19037
    WoT-on bannolnának is :D

    Tényleg bgabor, mi lett a Pumákkal? Nem látni őket mostanában repülni.
  • bgabor
    #19036
    De ők érvelés helyett bezárták a fenébe. Ezt én nem nevetném megfelelő problémakezelésnek.
  • Amaymon
    #19035
    Túl kevés lenne a játékos/per szerver. Kivitelezhetetlen a leválasztás még. Ha egyáltalán lesz több, szerintem szétdobják.