38447
  • BaleniX
    #19154
    Thx
  • twi452
    #19153
    a warthunder.hu-n ez van a hír mellett

    "Csak augusztus 5. éjfél után kreált, és utána 3 barátot meghívott, játékos fiókok vesznek részt az eseményen."
  • twi452
    #19152
    az csúnya lenne
    nem hiszem azért, hogy nagyon elmennének arra vagyis inkább úgy mondom, hogy elhanyagolnák a többi részét a játéknak
  • Amaymon
    #19151
    Félek attól hogy konzol portra megy eléggé.
  • Amaymon
    #19150
    Jah, tesztelem hogyan kell konvertálgatni, ha egyszer adódna egy ütősebb szitu. 3x van letömörítve a video, egyszer a fraps, egyszer a vegas egyszer a tyube. Elég gáz tud lenni a végeredmény amíg ki nem tapasztalja az ember, mert az utolsó lépcső a youtube nagyon bele tud rondítani ha rossz formátumot kap.
  • SovereignXY
    #19149
    Nem tudja vki ezt az 1800 aranyat a 3 cimborád meghívod és megvan a 6os szint mikor kapjuk meg? Ugye meghívtam magam 3szor :)
  • twi452
    #19148
    illetve a tankos részeknél ott rohangálnak katonák is a tankok közt vagy talán legénység lehet kitudja..
    érdekes :)
  • twi452
    #19147
    na a sony gamescom bemutatón volt 1 rövid kis teaser a játékról

    200 repülő, 100 harckocsi és a hajókról egy szó se úgyhogy talán nem csak reklám hanem úgy tűnik a ps4 debütálásra már bőven tervezik elindítani a harckocsikat is :)

    odatekertem ne kelljen keresni :)
    1 perces az egész és nem is túl érdekes csak ez feltűnt benne :)
    Sony - Gamescom
  • BaleniX
    #19146
    Nem tudja valaki, hogy a Repülő Erőd (Flying Fortess) c. film nem jelent-e meg magyar szinkronnal? Mert csak feliratos verziót találtam. Ha valaki tudja honnan lehet letölteni szinkronosan az szóljon, lécci!
  • bgabor
    #19145
    Vótmá.
  • BaleniX
    #19144
    Ez a te videód? Feliratkozok
  • Susarc
    #19143
  • Amaymon
    #19142
    Joy-on rátettem egy gombot, ki-be kapcsolom rendszeresen, de replayban nem engedi, csak a fejmozgást veszi fel.
  • f24sg
    #19141
    Szerintem próbáld ki, hogy nyomsz egy "á" betűt a cockpit belsejében, s akkor az a buzinagy kivetített célkereszt eltűnik a retikülről! (ez minden orosz gép gyengéje, kitakarja a célt durván)
    Anélkül is bőven tudsz majd célozni.
  • Susarc
    #19140
    minden respect aki FRB-t tol nekem ez a pixelvadászat nem menne:P
  • Amaymon
    #19139
    A render proggihoz még ki kell találnom milyen felbontás kell neki. Mert ez nem 16:9, 30-40 FPS limittel elég rögzíteni különben a google tárhelye sem lenne elég, Renderelés 23 fps körül megy, mert a tyube kb. annyival játssza le, és akkor nem kockásítja szét annyira a gyors mozgásokat, mert az is konvertál egyet feltöltés után.
  • Amaymon
    #19138
    Német OP-ság:

    A minap FRB-n ment a 4v4. 2 bomber velünk, én Lala. Itt van érdekes dolgok. Elindultam a szokásos Kuban HB-s úton. Messziről látom ott az egyik mesza, irányba vettem, mert úgy tűnt nem látott meg. Mikor közelebb érek balra haladásból hirtelen kifordult jobbra mögém (alig látszik). Lenyomtam magam faszintig, hogy egy immelman szerűséggel vissza forduljak, mert tuti biztos voltam benne, mögöttem van. A foruldó végén ott is volt, de kicsit másra számítottam. Csináltam egy free kamera nézetet (elég nehéz kezelni). Vissza nézve látom hogy PePin sógor a botkormánynak és az aerodinamikának fittyet hányva próbálja elkapni dogfight-ban a 109-et TU-2-vel , végül annak rendje módja szerint odacsapta magát. Ez volt a szerencsém nekem a sebességem megmaradt jó nagy íveken fordulok miatta, ne legyen blackout, akkor tuti elvesztem a kontaktot. Mindenesetre Spiteket megszégyenítően manőverezett a Bf és kétszer frontálba kormányozta magát. Nagyon érezte hova forduljon, pedig alig lehet 109-ből kilátni. Végül szegről-végről a turnfighterem odavert egy critet neki BnZ-vel.

    Videón szemléletesebb öngyilkos PePin sógor mutatványa (HD-ba nézzétek talán látszik úgy valami)



    Raktam alá music-ot, mert a replay sistergése idegesítő, bugos. Grafikán ne csodálkozzatok maximálisan FRB-hez van butítva, tweakelve.
  • Amaymon
    #19137
    Igen engem 2 kill után régebben HB-n tudatosan lerammoltak, hogy nekik gyűljön a klánpont.
  • Susarc
    #19136
    megfogadtuk ha FUFU-t látunk a csapatban beléjük lövünk párat
  • Susarc
    #19135
    ezek a FUFU sok valóban ekkora köcsögök? 2 HB meccsen 3 gépet rammoltak szét nálunk és röhögnek,hogy ők nem sérűltek...
  • Pluskast
    #19134
    Mert azok se OP-k csak Coral zsigerből gyűlöli őket és azt szajkózza, hogy de. Ugyan olyan mint azok az emberek akik meg azért sírnak, hogy a szövi gépek jaj de op-k.
  • Animefox
    #19133
    Én meg abban a hülye helyzetben vagyok hogy simán nem érdekel a többi nemzet, ugyanis csak olyan repülővel vagyok képes menni amelyik pofára tetszik is... így voltam ezzel a wotban is, hiába volt jó a KV meg az 1S de nekem annyira unszimpi volt hogy nem éreztem vele jól magam... nem tudtam azonosulni.
  • Hentes75
    #19132
    Már kipróbáltam minden nemzetet ,de nekem is a német gépek váltak be a legjobban.
  • Hentes75
    #19131
    Ha olyan OP minden német gép akkor miért nem azokkal hasít mindenki?
  • gezu1025
    #19130
    Az az igazság, hogy bár sokszor megnyílvánulok, mint "német fanboy" ténylegesen átlátom a helyzetet. Valóban erősek a németek, bele lehet kötni, főleg a gunpodokba (szerintem). És maga a tény, hogy mindenki együtt BNZ-zik, még a leghülyébbeket is "csapattá" változtatja. Plusz a gépek előnyei könnyen egy kezdő által is kihasználhatóak. Ugyanakkor megvannak a hátrányok is, amit mindenki tud aki német gépet vezet.

    Viszont ami az amcsi ágat illeti, jobban kell velük dolgozni, mert nehezebb kiaknázni az előnyőket. És nehezebb tisztán látni a hátrányokat is. És épp emiatt érzed az amcsi csapatot mindig balfasznak, mert több ész kéne hozzá, átlagon felüli tudás. (igaz viszont, hogy jelenleg szerintem minden t9 alatti naval fighter el van baszva amcsi ágon)

    Szóval minden gépnek megvannak az előnyei és hátrányai, csak éppen ezeket az előnyöket kihasználni, sokkal nehezebb az USA ágon, mint bárhol máshol.

    És itt említeném meg az mkIX-et a kis "kedvencemet", hogy miért is OP. Gyakorlatilag egy gép hátrányok nélkül, felmászik ahova akar, lefordul mindent ami nem zero, de azt meg lehadja. És ez így nem fair.


    Amúgy, most látom lesz ps4 verzió ráadásul cross-platformmal. Nagyon remélem nem fognak semmibe belenyúlni "jaj de szegény nem tud kontrollerrel csinálni semmit, tegyünk be neki auto aimot" szellem alatt.
  • Amaymon
    #19129
    Csak heccelődöm, mert tudom erre ugrasz :)
  • Coral Springs
    #19128
    Nem tudom észrevetted-e, de nagyjából ez a germán fanok reakciója minden olyan gépre, ami kicsit is egálban van az ő gépeikkel. Nem szeretnek, és nem is tudnak veszteni, azt sem szeretik ha a kill -ért valamit le kell tenni az asztalra, legyen könnyen lelőhető az áldozat. Viszont szeretik a német gépek tudását lekicsinyíteni, ha lelövöd őket akkor a géped op, ha ők lőnek le téged akkor a fritz hülyegyerek nagyon tud.

    Persze mint írtam itt lejjebb, nekem real life a németekkel az ég világon semmi problémám nincs, továbbá elismerem azt a technikai színvonalat, és minőséget amit a mai napig hoznak. Nekem az ebben a játékban a német ág köré felgyűlt barmokkal van a bajom, és nem a német gépekkel, nem tudom hogy eddig mi esett le nektek itt a fórumon.
  • Coral Springs
    #19127
    Meglepődnél rajtam, hogy ha a játékot félretennénk, és valós (20-21 -ik század) politikáról kezdenénk beszélgetni. Az alapján két dolgot szűrnél le, utálom a jenkiket, és hogy antiszemita. A játék egy teljesen más világ, köze nincs egy ember valós világképéhez. De akár ez lehetne egy autós játék is, az amerikai ág mellett tolnám a németet is, mert kedvelem a német autókat, a japánokat pedig nagyon utálnám.
  • Coral Springs
    #19126
    Az, hogy nem érdekel. Én a politikájukat leszámítva USA rajongó vagyok, és ennek megfelelően tolom a játékaimat is.
  • Amaymon
    #19125
    Coral, mint Luftwaffe, Göring fanboy? :)))))
  • Glo
    #19124
    Amúgy ezt a fórumot kétlem, hogy bárki a WT-től olvasná :)) Nem is azért írtam, csak mindig meg a rinya, hogy milyen OP-k a Spit-ek, meg lelőhetetlen, meg leemelkedhetetlen stb stb..

    Aztán csak tudni kéne használni a gépet amit vezetünk :)
  • Hunor1
    #19123
    csak egy gyors noob kérdés: a junkersnek ugye csak 1 bombája van. ha ledobom idővel újratöltődik a levegőben (ahogy pl. a 4 bombás gépeknél)vagy mehetek visza a bázisra?
  • Glo
    #19122
    Mi tart vissza? :D
  • Animefox
    #19121
    Igen kezdek ráérezni az Aircobrára, azt hiszem nem szabad belemenni vele a sűrűjébe hanem úgy szoktam hogy felviszem magasba a gépet és végig nézem alattam a kínálatot.... majd a magányos kósza vagy az épp kiváló fedezet nélküli gépek mögé lecsapok hátulról és halálos áldást szórok, majd az akció után gyorsan eliszkolok, fel vissza a magasba húzom az orrát...
    olyan váratlan lesújtásokra jó, ostorcsapásra...
  • Coral Springs
    #19120
    Az ilyen, és ehhez hasonló kamudumák, még a Corsair nerfelése előtti hónapban kezdtek szárnyra kapni, és terjedni. Meg hát így gondolom a fejlesztőkre is nagyobb hatást lehetett bírni. Persze akinek nincs szemellenzője, az tudja hogy gusztustalanul fölényben vannak HB -n minden téren. Nem is tudom mi lenne ha jómagam is átülnék egy Bf 109 -be. Szerintem kenterbe vágnám az egész amerikai pályafutásom, és minden második csatában hoznám a 6-7 kill -t minimum. Az elején jelezném a team -nek hogy fel se szálljatok, majd csinálom én a műsort egyedül, ti meg nézzétek.
  • stork13
    #19119
    Pedig a MkI Spit sem rossz. Csak majdnem annyi a javítása, mint egy G-2-nek. :)
  • Amaymon
    #19118
    Engem a spit mk II idegel fel. Baromi jó gép, tier 6 manőver királya lenne ally oldalon, ha nem mindig a legkritikusabb pillanatban kellene a levegőben újraindítani a motort. A legrosszabb ha újra sem lehet, hanem hirtelen engine died rövid WEP-re.
  • gezu1025
    #19117
    Azt a rohadt, nem is tudtam hogy van ilyen. 770nél húztam egy erőset felfele a bf-en, és kaptam egy wing overload crash üzenetet, a két leszakadt szárny mellé. :O Reális, de ilyet még nem szoptam. :D
  • Amaymon
    #19116
    Még a Truman bérencek is azt mondják, hogy a GER OP :)
  • gezu1025
    #19115
    25-30an várakoznak HB-re angol t10-t11 között. Azaz a sok majom ül és vár az mkIX-el, me csak arra van esze. Hát gg.

    (amúgy ez csak a mostmár napi szokásos agyfasz levezetése, minden nap betolok 1 ilyen random kommentet amivel az angolokat, főleg az mkIX-et oltom a le a picsába, egyszerűen jólesik )