38447
  • twi452
    #19194
    bogarászhatsz a beállításokban de szerintem egyszerűbb ha rányomsz a beállítás varázslóra ott ha kiválasztod az egeres módot akkor megkérdezi, hogy a két mód közül melyiket szeretnéd aztán a saját dolgaidat utána beállítod ha kell valami :)
  • BaleniX
    #19193
    Beállítottam a faroklapátot, mert valamelyik Patch-nél elállítgatta, és nem bírtam csak az egérrel emelkedni, süllyedni, és eddig a W-S a sebességen volt ugyanúgy mint a görgő. Most hogy beállítottam W-S-re így egyszerre emelkedik és WEP-el, hogy lehet leszedni róla a sebességet, hogy csak emelkedjen?
  • twi452
    #19192
    náluk az összes traileren látszik, hogy a játék motorjával készült ami nem is baj mert nem kamu és így is elég rendben van

    a wg meg szeret filmeket csinálni amik jópofák is de köze nincs a játékhoz mint régi játékokban a különálló videó átvezetők :D
  • vajakos21
    #19191
    Ha már képet raktak muszáj lesz valamit villantani mert különben szétfikázzák öket.Ami biztos hogy ami náluk a videón lemegy, közel az a minöség lesz a játékban ...nem mint a wotnál.Repülösre meg már a játékosok is annyian csináltak kiválò videòkat hogy csak a youtube-t kellene megnyitniuk..
  • BaleniX
    #19190
    Ja! Meg a játék felajánlotta most, hogy ha megosztom Facebook-on a WT-t, akkor ad 50golden eagle-t. Hát a nagy ló**szt adott
  • twi452
    #19189
    a fórumon az gamescom topicban is ment a kérdezgetés h lesz-e tankos bemutató vagy akármi
    egy moderátor válaszolt, hogy ő nem fog mondani semmit, kövessük a híreket..
    vasárnapig van gamescom szóval ha lesz valami "durr" akkor rövidesen kiderül :)
  • BaleniX
    #19188
    Majd látjuk!
  • twi452
    #19187
    imádkozzunk, hogy készüljenek valami nagy dobással még és ne csak annyi legyen, hogy kitelepültek oda és megmutatják, hogy lesz ps-en WT aztán kész is xD
  • BaleniX
    #19186
    Hát sokkal élethűbb lesz (remélem) mint a WoT, mert mostanában elég keki módjára lehet játszani!
  • twi452
    #19185
    mondjuk én örülnék akár egy ps4-es kis demozásnak, hogy milyennek is képzelik a harckocsis mókát mert kb semmit nem tudunk még
    látni meg tényleg semmit nem láttunk a promó képeken kívül :D
  • twi452
    #19184
    inkább virítani kell valamit ott mert ott van a konkurencia is a borzalomjával meg a wot-tal is :D
    meg kell mutatni h valami készül itt is xD
  • BaleniX
    #19183
    Bár még mindig szebb a textúrája mint a WoT-nak!!!
  • BaleniX
    #19182
    Nana, nehogymár csak azon legyen tank
  • twi452
    #19181
    gondolom Gamescom bemutató
    a battle gombon is playstation ikon van :)
  • BaleniX
    #19180
    Hát ezek a tankok? Még nincsenek bent nem?
  • Susarc
    #19179


  • bgabor
    #19178
    Controls, mouse aimról átváltasz simplified controlsra, és ott találsz a listában egy olyat, hogy invert Y axis(gunner). Átváltod no-ra, majd fölük visszaváltasz mouse aim-ra.
  • Deviome
    #19177
    Nincsen olyan, hogy Gunner aim.

    De esetleg ha leírod lépésről lépésre akkor megköszönném, mert én nem lelem.
  • vajakos21
    #19176
    ahol beállítod a gunner aim-et a controllsban kell lennie egy kérdésnek hogy miként irányítsa normál vagy inverse amire igen/nem lehetőség van....asszem...nincs előttem :)
  • vajakos21
    #19175
    Ez a videó már régi. Ezzel már egyszer etettek hogy na majd most...azóta is csak soon
  • Deviome
    #19174
    Hol lehet megfordítani azt a nyomorúságos Gunner célzást?? Nagyon idegesít a fordított célzás. :S
  • Deviome
    #19173
    Pont az első és második egyvelegét. :D

    Mindegy. Valahogy megbékélek vele, mert amúgy meg nagyon jó kis játék! :)
    Köszi a segítséget!
  • twi452
    #19172
    nem, pont ez a lényege

    de nem is igazán értem milyen irányítást akarsz egérre :)
  • Coral Springs
    #19171
    Én minden videómat maximumra húzott WMV beállításokkal mentem ki. Van mikor 2-3 Gb a végeredmény, de úgy ahogy van felküldöm youtube -ra, kb 10-15 perc a feltöltés. A renderelés már hosszabb, egy 7 perces videónál 30-40 perc is lehet.
  • Deviome
    #19170
    És az elsőben ki lehet valahogy kapcsolni azt, hogy oda néz ahova megy az egér?

    Ezek szerint be kell szereznem egy Joy-t. :(
  • Coral Springs
    #19169
    A #19128, és rá a válasz zsigerből meg is cáfolt téged. Érdemes néha az egy mondatnál hosszabb hozzászólásokat is elolvasni.
  • twi452
    #19168
    röviden sehogy :)

    az első ez az oda nézel és a gép (instructor) megpróbálja oda irányítani a gépet (kis beleszólásod van amikor bill-el belenyúlsz)

    gondolom a másik amit mondasz az a mouse joy a többi módban

    ott az egered helyettesíti a joy-t ahova húzod olyan állásban lesz a joy
    valaki képes vele játszani de nem hiszem h túl sokan lennének :)
  • twi452
    #19167
    a japán testvéries osztozkodás :D
    azt hiszem most rájuk fekszem megnézem magamnak a nagy dög bombázóikat meg főleg az ufo n1k-t :D

  • Deviome
    #19166
    Üdv mindenkinek!

    Kéne segítség. :) Sajnos nagyon hülye vagyok a repülős beállításokhoz, de ez a játék nagyon tetszik és nem szeretném befejezni azért mert nem tudom megfelelően beállítani.

    Az egérrel kéne valamit cseszni, mert már felidegel. Van az első lehetőség a Mouse Aim. Nah az gagyi, mert egyszerű. Viszont van utána egy másik meg nem mondom milyen lehetőség és azt mondjátok már meg nekem, hogy hogy a francba lehet úgy beállítani azt, hogy az egér ugyan úgy reagáljon a 2.-ban mint az elsőben.
    Az idegesít, hogy a 2. lehetőségnél ostobán mozog az egér. Van az a pont ami rángatni kell és a gép oda fordul. Nah azt hogy lehet eltakartítani? Mert az rohadt idegesítő valami. A joy nem úgy mozog.
  • Amaymon
    #19165
    109 végig wep-el csak oil overheatedre ment, most szó nélkül meghal.

    Mk II-t a karburátor miatt mindig újra kell indítani a levegőben, 1-2 perc wep és engine died. :)
  • twi452
    #19164
    nem találtak el? :D

    nálam még soha döglött be magától :)
    leállítani már sikerült negatív g-vel azzal nincs gond de bedöglött motor csak lövéstől.
    volt olyan, hogy az ai piszkált meg picit és észre sem vettem h valami gond lenne
    visszafelé mentem a bázisra és előtte 1 km-re amikor közelítettem akkor a levegőben leállt addig semmi gond nem volt, legalábbis gondolom nem vettem észre h gyengébben teljesít a motor :)
  • vajakos21
    #19163
    végig weppel elöfordulhat
  • Amaymon
    #19162
    Hmm nem csak a spitnél van váratlan engine died 19 perc után a 109 is bedöglött. Mikor tették ezt bele?
  • twi452
    #19161
    oda van időzítve a link 1:33:40
  • Fenrir
    #19160
    Hanyadik percnél van ez?
  • twi452
    #19159
    Úgy legyen :)
  • bgabor
    #19158
    Csak olyan embert hívhatsz be az akció keretén belül, aki augusztus 5. után regisztrál, ennyi.
  • twi452
    #19157
    annak úgy viszont semmi értelme :)

    az akció 5-től 20-ig tartott
    olyan embert nem tudsz meghívni akinek már van regisztrációja mert a meghívóddal regisztrál be
    tehát korábban semmiképpen nem tudott regisztrálni mint ötödike úgyhogy ezt értelmetlen szűrni :)

    valószínűleg a trükközést szűrik csak annak van értelme de majd kiderül :)
  • bgabor
    #19156
    Ez igazából csak egy nagyon szarul megfogalmazott mondat a Gaijinosok részéről. Az "augusztus 5. éfél után keletkezett accountok" a három meghívott accountra vonatkoznak, nem a meghívóra.
  • bgabor
    #19155
    Azt írta a Gaijinos fószer, hogy 2-3 nap még, amíg kiküldik.