38447
  • Pluskast
    #19234
    Kb mintha a Budapest tv-t nézném
  • BaleniX
    #19233
    Olcsó a Turbina, tessék csak tessék!
  • Vaktermesz
    #19232
    Engem az ilyen fake nyereményjátékokra emlékeztet, amikor hiszékeny öreg nénikéket elrángatnak, hogy 1 órát üljenek egy előadáson ami tele van gagyi sz.rságokkal, és a végén még venni is kell vmit.
  • twi452
    #19231
    na jó ilyen majomparádé inkább ne is legyen..jó ég xD
    + még ez az alámondó valami.. emeli a fényét nagyon :D
  • Vaktermesz
    #19230
    WT-nél még nincs nagy reklámozás nem értem miért, lehet Ground Forces-nál beindulnak a dolgok, mert az sokat lendítene rajtuk.
  • BaleniX
    #19229
    A legutóbbi Peccs óta minden második halál Pilot
  • twi452
    #19228
    az viszont egyelőre ciki, hogy wt-nél még ilyen sincs :)

    aki kimegy az ott megnézheti meg próbálgathatja de semmi ilyen közvetítés vagy valami :D
  • Vaktermesz
    #19227
    Jah elfogy a HP-d de kb semmi kritikus találatot nem kaptál be, mégis kiestél meccsből.
  • BaleniX
    #19226
    De gagyi! Meg a viseó címében benne van hogy Englis, a játékban meg német nyelv van
    Meg unalmas a HP rendszer!
  • twi452
    #19225
    idegesítő az egyszer biztos xD
  • Vaktermesz
    #19224
    Hehe most mutatják teremről képet. Mustang-nak 2 propellere van. :D Vicces
  • Vaktermesz
    #19223
    vagy csaj. :D
  • Vaktermesz
    #19222
    Még mindig nem értem, hogyan tudnak emberek Wowp-vel szenvedni, nézzétek meg sg fórumukat, nem sokat írnak az is csak hibákról szól. Ez a WG-nek már tavaly augusztusban elveszett csata.
  • BaleniX
    #19221
    De gyerek hang van a videó alatt
  • twi452
    #19220
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet kukkolni most élőben a konkurenciát :D
  • Animefox
    #19219
    Hát ez az Aircobra még egész jó, de ha a Thunderbolt ennyire tré akkor szívni fogok mert az Aircobrával se lehet normális közel harcot vívni, vagy lesújtok vele vagy szívok, csak akkor van esélyem ha az ellenfél mögé kerülök és megbénítom, ellenkező esetben simán elkapnak folyton rám fordulnak amikor én még csak fél kört kezdenék tenni... teljesen esélytelen ez az amerikai ág... szó szerint megkíván egy harcmodort, csak nagyon óvatosan lehet menni és mindent százszor át kell gondolni...
  • twi452
    #19218
    hülye vagyok.. van neki p-47 videója is..
    ezt már csak spoilerbe mert megszólnak a végén..:D

  • twi452
    #19217
    kicsit vársz még vele és ő is eljut a P-47hez aztán megmutatja, hogy lehet velük hb-n is jól játszani ahogy ezekkel is megyeget neki :)


  • robi3
    #19216
    "AB-ben azért jó mert sokan lenézik a gépet az ellenfél részéről" eddig egyetértek de én úgy vettem észre hogy pont ezért elsődleges célpont vagyok
  • robi3
    #19215
    érdemes mert az általad említett 2 gépnek semmi köze nincs egymáshoz, a kingcobra vadászgép a p47 pedig vadászbombázó. tierben szerintem ameddig hatásosan tudod használni.
  • Fenrir
    #19214
    Az attól függ, hogy hol játszol. AB-ben kellemes jószág a Thunderbolt (bár nem fordul úgy mint egy spitfire, nem emelkedik mint egy messer és nem lő úgy mint egy yak-9), de írta valaki, hogy HB-ban már gyorsan megeszik.

    AB-ben azért jó mert sokan lenézik a gépet az ellenfél részéről és nem foglalkoznak veled, ilyenkor lehet összegründolni gyorsan 6-7 kill-t :)

    Én személy szerint nem szeretem a Cobra-kat, nekem túl ízimód azzal a trollcannon-al. Ezért is vicces amikor orosz szerveren csak úgy tobzódik a sok noob a Yak-9-esükkek, nem győzöm lőni le őket.
  • Animefox
    #19213
    Istenért se tudom elképzelni hogy ugyanaz a forma aerodinamikailag mitől lenne jobb... és szerinted tier meddig érdemes menni velük? Thunderboltra érdemes átmenni vagy ugorjam át és menjek a KingCobrára_?
  • robi3
    #19212
    gyorsabb, erősebb, jobban bírja az ütést, jobban fordul és erősebb a fegyverzete ( 4db 20mm)
  • Animefox
    #19211
    Jobban fordul? páncélozottabb? jobb a stukkerje?
  • Pluskast
    #19210
    Az utolsó kettő az igazán jó, szóval ahhoz, hogy megszerezd a az uccsót kénytelen vagy megvenni mindegyiket. De igen van értelme.
  • Animefox
    #19209
    A 3 Corsair között mi a különbség? Van értelme mindet megszerezni?
  • BaleniX
    #19208
    13 ground streak He-111-el (50kg bomba) jó?
  • BaleniX
    #19207
    Az igen! A Csapatban az egyik játékos 23 gépet lelőtt
    Nem semmi!
  • Paladin
    #19206
    Én arra leszek kíváncsi, vajon a kontroller mennyi lesz szopás az egérhez képest.
  • bgabor
    #19205
    Attól hogy most Ps4en mutatják be a tankokat, az nem jelenti hogy csak Ps4en lesznek tankok. Egyszerűen csak szerették volna egy füst alatt bemutatni a konzolportot is, meg a tankokat is.
  • BaleniX
    #19204
    Ja, azt hittem együtt
    Mindenesetre tuti kipróbálom majd!
  • bgabor
    #19203
    A tankoknak sehogy, ahogy a valóságban se volt. Teljesen tehetetlenek voltak a repülőgépekkel szemben. De ezért vannak a csapatlégvédelmi jáművek(Pl:Wirbelwind,Ostwind), amiket bele is fognak rakni a játékba. Ezek fogják távoltartani a repülőket.
    Plusz első körben a tankok csak egymás ellen fognak csatázni a térképeken. Repülő+tank közös ütközet csak később lesz.
  • BaleniX
    #19202
    Áh, rájöttem hogy hogy lehet lefesteni az egész gépet: felnagyítom a matricát. Jókor esik le nekem is -.-
  • BaleniX
    #19201
    Az ANR roundel matrica tisztára a magyar kokárda
  • BaleniX
    #19200
    Csak azt nem tudom, hogy a tankoknak lesz használható légvédelmük? Gondolok itt a nagy kaliberű géppuskákra.
  • twi452
    #19199
    rövid ps4-es gameplay (kamerás) az elején itt is látszik a repülők közt a tank mint a képen :)
    bár elég fura, hogy mit keres ott.. valószínű csak kirakták, hogy bizony lesznek tankok mert így semmi értelme, hogy ott van a repülők közt szerintem :D

  • BaleniX
    #19198
    Nagyon köszi! a Setup Wizzard-al sikerült!
  • twi452
    #19197
    vagyis most megnéztem ahol kérdezi h reseteljen ott igent kell nyomni és akkor dobja fel a két különböző beállítást

    akkor nem kell állítgatni semmit csak ha valamit nem úgy akarsz ahogy eredetileg van
  • BaleniX
    #19196
    Most se vette le a W-S-ről a gázt
  • BaleniX
    #19195
    Értem, csak akkor kihagyok valamit akkor lesz gáz :/