38447
  • Coral Springs
    #19274
    Nincs, a francot nincs. Te szerintem hébe-hóba ha játszol a játékkal.
  • Glo
    #19273
    Menj B-25 bomberrel, annak elég jó a rewardja is :)
  • f24sg
    #19272
    Közben válaszoltatok... szóval akkor marad a bombázás + prem acc. (utóbbi be van kapcs.)
  • bgabor
    #19271
    Vegyél prémium accountot, és játsz. Talizmánt és prémium gépeket felejtsd el.
  • f24sg
    #19270
    Bár hülyeségnek tűnik a talizmán, hisz az árából válthatok instant free xp-t is... de mégis, van valami "óccsó" metód?
  • twi452
    #19269
    bombázók földi célokért inkább xp-t kapnak sokat mint lion-t

    én most a japóknál tolom a tier 7-8as bombázókkal és átlag 35-40k xp-s körök jönnek vele prémiummal attól függ mennyi ideig tart a csata
    tankok, light pillbox-ok, pillboxok ezek hoznak sokat és viszonylag könnyen
    a hajókat nem szeretem dobálni de azok is jó xp-t adnak

    nem tudom hogy amcsi oldalon most épp milyen a helyzet 10 körüli szinten én felette farmoltam az a-26al annak meg akkor a rewardja h pont tettem rá h nyerünk vagy sem :D
  • CptYossarian
    #19268
    szerintem semmit ne talizmánosíts, vegyél egy prémium amcsi gépet ami tetszik.. dőlni fog a lé a dogfightért.
  • f24sg
    #19267
    (annyira felkaptam vizet, hogy írni sem tudok)

    ÚJ KÉRDÉS:

    véleményetek szerint MI MOST a legjobb mód "xp-farmolásra" ?
    Úgy értem, a bomberek elvileg inkább pénz hoznak, de én prem acc.-al sem kapok tól sok xp-t az "air killekért." (5-8-10 ezer XP, míg mellé 20-30k Lion...)
    Jelenleg az USA ággal szeretnék rendületlenül meglódulni, most tier 10 végén vagyok. A Javított P-47-esek nagyon bejönnek! Talizmánosítsam őket?
  • gezu1025
    #19266
    Én is jártam így, mire jó 20 perc alatt MINDENKIT elpucoltunk maradt egy B-17-es gyerek, akinek sohe esze ágában se volt bombázni. Majd 40 perc körözgetés következetett. -.-
  • Susarc
    #19265


    jaja van egy ilyen kaszt...
    arra mennek,hogy majd jól megvárják mjg meghal mindenki meg kifogy meg lesérül és majd ők egyedül mindenkit leszednek:D:D ,de ofc ez nem így működik:)))
  • f24sg
    #19264
    Van a HB-idiótáknak az a fajtája, akiket kb. climb-görcsnek nevezhetőek.
    Ezek függetlenül a körülöttük zajló eseményektől és a felhőktől, mászkálnak 6-8 km magasan, akkor is miután lenn eltakarítottak mindekit, és utána ezeket a hülyéket lehet kergetni/keresni a végtelenségig, mert persze lejönni nem hajlandóak többé.
    Legutóbb egy f*sz úgy játszotta ezt, hogy a felhőalap 1500-2000m- ne volt, tehát, aki látni akart valamit, lejött oda. DE Ő nem, ő repked a botokkal, semmit se látva semmiből.
  • vajakos21
    #19263
    Amit videokon látsz azok egy része hb vagy frb pálya .azokat csak ott találod meg.
  • joe38
    #19262
    Köszi,így kezdem érteni,csak azért is kérdeztem,mert már vannak tier 2-es gépeim is,és még mindig csak ugyanarra a térképre rak be.
  • twi452
    #19261
    rögtön kezdésnél reserve gépekkel csak 1 térképre rak be, az tekinthető ilyen tanuló körnek

    kicsit később megnyílik a többi nemzet is és egyre többféle pályára fog berakni az arcade csatában

    historicalban és real battle csatákban attól függ milyen térképre/térképekre rak be, hogy milyen nemzetet választottál ki
  • Deviome
    #19260
    Azt elfelejtettem írni, hogy egy PBY 5a Catrina-ba jött a 4 vadész gép. :D
    Azzal nem nagyon tudok ugrálni. :S


    Az jó, ha a nehezebb szinten kihullanak a gyökerek.
    Pl WoT-ban még a Tier 10-ben is annyi veréb gyökér van, hogy iszonyat. Azt hinné az ember, hogy ahogy halad felfele a Tierel úgy fogy a birka.

    Amaymon a tanácsod megfogadom. :)
  • joe38
    #19259
    Sziasztok!
    Ha egy csatába akarok menni,akkor melyik részen válasszak,hogy olyan csatákba menjek amiket videókban is látok?Mert ha simán választok,akkor én még csak egy pályára adott be.Nemzettől vagy szinttől is függ vagy vmi mástól hogy hogyan kerülök másik pályákra?Vagy a custom battle részben tudok csak olyan csatákat kiválasztani,hogy más pályákra is kerüljek?
    Bocsi,hogy sokat kérdezek,de még csak tanulom a dolgokat.
  • Amaymon
    #19258
    AB-n neked kell okosabbnak lenned. Gyakran válts célt, még akkor is ha legszívesebben mennél utána! Keresd a vonatozókat és vadászd le. Te se legyél csőlátású, aki csak rátapad a célra többed magával. Mindig törekedj a magasságra (ne annyira mint HB-n ) és onnan válassz ideális pozíciót, mert a szárnyad soha nem törik le nyugodtan bezuhanhatsz. Ha kell viszont nem árt kockáztatni sem. Mindig te legyél a körültekintőbb, ha lerammolnak az valahol a te hibád is. Így valamennyire ki lehet zárni az idiotizmust, de nem teljesen. Én ezt nem tudtam kivitelezni hatékonyan, azért hagytam abba azt a játékmódot :)) Mindenesetre a célok elszeparálására kiválóan megtanít.
  • Amaymon
    #19257
    "A War Thunder 3x veri a WG összes játékát."

    A legfunabb játékmódja az árkádosított szim rész, ilyen a WG játékokban nincs, ezért összehasonlíthatatlan a WoWP-vel. Sajnos azt játsszák a legkevesebben.
  • SovereignXY
    #19256
    Utána is reggeltem. Azt a 3 karaktert :)
  • Amaymon
    #19255
    "WT-nél még nincs nagy reklámozás nem értem miért, lehet Ground Forces-nál beindulnak a dolgok, mert az sokat lendítene rajtuk. "

    Pénz kérdése. WoT-ot becsléseim szerint 10-20x annyian játsszák, mint ezt. Nagyobb a bevételük, hogy finanszírozzák a reklámot. Még olyan fura helyeken is felbukkan a hirdetésük, mint nálunk a Metro újság.
  • bgabor
    #19254
    Arcade battleben egyszerű a játék és egyszerűek a játékosok is. HB-ban gyakorlatilag nincs ilyen.
  • Deviome
    #19253
    Ezzel a kamikaze szarsággal kezdjenek valamit, mert kibaszott idegtépő.

    4 azaz 4 nyomorék vadászgép csapódott belém miközben hátsó vezérsík nélkül lavírozok. Ez akkor..... fú de ideges vagyok. Persze a killt nem nekem számolja, mert mért is. Nah ezzel kéne valamit kezdeniük. Meg az milyen már, hogy a vadászgép nekem jön és leszakad a farok részem, de ő megy tovább. Kicsit humoros.
  • nmhu77
    #19252
    köszi!
    az teljesen egyértelmű hogy a G pont hol van :)
    de ez a "pilot fell unconscious" csak logikusnak tűnt, hogy ha nem elég egészséges, akkor hamar elájul.
    gondoltam rákérdezek tényleg úgy van-e, mielőtt "feleslegesen" költöm rá a drága pontokat.
  • bgabor
    #19251
    Ha teszel pontot a G tolerancera, kevésbé fog befeketedni, ha a vitalityra, kevésbé fog azonnal meghalni ha rádlőnek.
  • Vaktermesz
    #19250
    Nem hiszem, hogy lenne ilyen, nézz videókat youtubon ott végülis meg tudod nézni, de ha játszol és megszerzed a skineket test flight-ban is rájuk tudsz kuksolni.
  • soulhunter85
    #19249
    Sziasztok!
    Létezik olyan oldal ahol megtudom nézni a skineket a gépekhez?
    Ha valaki tud ilyet légyszíves linkelje be. Köszi
  • twi452
    #19248
    elvileg igen
  • nmhu77
    #19247
    az engem is érdekel, hogy a pilóta eszméletvesztése miért van.
    a pilóta jobban bírja a gyűrődést, ha a vitality-t feltornázom?

  • bgabor
    #19246
    Mi barátokkal megyünk mostanában néhány meccset a WoT-al, hát durva hogy mennyire meg van borulva a játék egész rendszere. A páncélvastagságok/étütések, a tankok életereje/sebzése arány. A szar meccsméker, a szándékosan asszimetrikusra tervezett pályák, ahol az a csapat nyer, aki jó oldara spawnol stb.

    Egyszóval ha a WT tankos része befut, a World of tanksnak gyakolrlatilag vége lesz. És akkor Serbék felduhatják maguknak a virtuális "40 millió játékosukat".
  • bgabor
    #19245
    Elnézve a WT repülős részének színvonalát, szerintem a tankos se lesz összecsapva. Szerintem a WG kezdhet aggódni a bevételei miatt.

    A bombázó bombacélzó célkeresztjét(F7) pedig csak ráviszed a célra, és oldasz.
  • Deviome
    #19244
    Köszönöm szépen a segítséget. Sikerült beállítani. :)


    Más: Kicsit kiadom a mérget magamból. :D
    Mért van az, hogy megyek a vadászgéppel és nem az van, hogy csatázunk egy jót, hanem a legelső lövésnél a pilótát kiszedik. DE MINDiG!!! 10 csatából 9x 1-2 lőszerrel kiszedik a pilótát. Szerintem ez valami csalás féle, mert Én ezt nem hiszem el. Amennyiben meg nem a pilótát lövik ki. A fennmaradó 1 csatában vagy a farokrészt szedi le vagy valamelyik szárnyat 1-2 golyóval. Legalább is Én többet nem hallok becsapódni. Nem tudom, hogy voltak-e ilyen kritikus lövések az életben anno, de az, hogy mindig így szednek ki azt már nem hiszem el. Persze, ha Én vagyok valaki mögött még el sem találom. Meg az én faroklövészem senkit nem talál el. Az ellenségé pedig ha eltalál akkor vagy pilótát szed ki vagy motort. -.-"

    Tegnap kezdtem játszani vele, de a best off az az volt mikor mentem az USA PBY 5 Catrina-val vagy mivel. És jött valami kis gép. Hallottam 1 becsapódást és leszakadt a gép farokrésze. Úgy a törzstől oda lett. Mondom WTF???! Ezt azért nem hiszem el, hogy egy közepes bombázónak leszakad a farok része 1 találattól. Mert az, hogy az AAA lekapja a szárnyaimat az oke. ( elég vicces mikor repülök és egyszer csak oda van mind 2 szárnyam egyidőben. xD Olyankor rimánkodok, hogy valamire legalább ráessen. :D )

    Szóval vannak dolgok amiket nem értek. Én meg lőhetek akár hova semmi nem történik. Tán 1x kiszedtem a pilótát a nemtom mennyi csata alatt. :D

    A másik dolog: Mért nincsen a bombázóknak belső nézete?? ( remélem ez még csak az open beta miatt van ) Na meg a bombázó kereszt az iszonyat szar. De komolyan. Azt inkább dobják ki a francba. Használhatatlan vacak. Semmit nem lehet vele kezdeni. Első gond vele, hogy ( a PBY-nél így van ) nem mozog a bombázó kereszt. Nem tudsz vele szétnézni. ( persze nema térképet akarom benézni, hanem csak nagyon minimálisat előre meg oldalra és annyi ) Második, hogy nincsen semmi beosztás, számozás bár mi amivel tudnál viszonyítani, hogy x magasságból x sebességgel mikor dobd a bombákat.
    Amúgy elég nehéz a bombázás. ( ennek nagyon örülök is, mert meg kell izzadni érte. :) ) Kifejezetten tetszik ( legalább is Én úgy vettem észre ), hogy a harckocsik mikor észlelik, hogy bombázás lesz szétrebbennek. Mikor mennek a zuhanó bombázók és szétrebbennek azt nagyon díjazom 4000 méter magasból, mert akkor van az, hogy semmit nem találok el. :DD

    Meg hiányolom a festéseket. Nekem azok nagyon hiányoznak. A matricák nem hoznak lázba. A World of Warplanes-ben azok nagyon jók voltak. Ott sok festés volt ami nagyon feldobta a gépeket.

    Olvastam itt a WoT-t. Pff tegnap töröltem le azt a szar játékot. Elértem a T8-as tankot és hagytam ez egészet a francba. Hulladék semmirevaló. Úgy kivannak azzal a semmitmondó fizikával, csak közben meg semmit nem ér. 100 méterről becélzom a kémlelő nyílást és erre belelő a földbe. Vagy a legjobb mikor onnan pattan le. -.-" Nah mindegy. Nem is idegesítem fel magam azon a hulladék játékon.
    Kedvencem tőlük a " 40 millió online játékos " szlogen! xDDD World of Warcraft-os ként nagyon jókat kacagok rajta. :D

    A War Thunder 3x veri a WG összes játékát. Remélem, ha ide bekerülnek a tankok. Akkor tényleg tankcsatákat kapunk nem pedig olyan összehányt vackot mint amit a WG annak nevez.

    Nah nagyjából ennyi. Bocsi a hosszú hsz-t. Remélem nem írtam nagy butaságokat. Lehet, hogy még csak Én vagyok béna mivel kezdő vagyok nem tom. :)
  • Vaktermesz
    #19243
    Én zárt ébtában toltam fél évet, illetve idén januárban mentem vele CW-zni, de felidegesített, szóval azóta itt van nekem ez a faszányos WT, azt hiszem nem jártam rosszul.
  • BaleniX
    #19242
    Jó, át is adom a gépet! Novemberben volt 1 éve hogy játszok a WoT-al, év eleje óta, nem játszok vele annyira rendszeresen! Olyan szinten hülyék a játékosok, és maga a játék rendszere hogy az valami elképesztő! Nosztalgiaként van még CoD2, az kevésbé felb@szós
  • Fenrir
    #19241
    Engem rendszerint ignore-álnak, biztos nem vagyok szimpi nekik. Inkább fogócskáznak A-20-szal meg lövik a nyomorult Wellington-okat ;)
  • twi452
    #19240
    az mondjuk furcsa h a wt-sek semmit nem közölnek
    kint vannak a Gamescom-on de semmi hivatalos info csak kussolás 1 képet nem raktak ki hogyan is néznek ott ki vagy valami
    facebook oldaluk annyiból áll, hogy kirakják ugyanazokat a híreket amiket a weboldalra :D

    még van hova fejlődniük az tuti vagy valamit rejtegetnek..:D
  • BaleniX
    #19239
    Na hát igen, meg WT-ben napi első csata győztes, nem úgy mint a WoT-ban, napi 3 első vesztes.
  • Fenrir
    #19238
    Amcsi gépek BnZ vadászok, ne állj le fordulózni ha szólózol mert mindenki meg fog enni.
  • BaleniX
    #19237
    Reggel WT-ztem, nagyon adta elsőre, aztán mondom lenyomom a napi elsőket WoT-on, na az első meccsben felbaszott! Ennyit erről Wargaming!
  • twi452
    #19236
    mi ez a rosszindulat itt..?

    ingyen cuccot adnak!!! :D látszik, hogy idomítják őket a kopasz meg csak mossa az agyakat :D
  • Vaktermesz
    #19235
    Asszem megtalálták a 60 millió játékos közül azt néhány tíz embert aki csak WG gamen megy, mert nem ismerek olyan hülyét aki éljenezné a Wargaming-et :D