38447
  • Fenrir
    #19314
    Továbbá azon a xaron nincs fékszárny, egy élmény vele a leszállás előtt a megközelítést megcsinálni vele.

    Amúgy a B-25 még viszonylag jó, sok rajta a lövész, elvisz 3 db 1000 fontos bombát és viszonylag sokáig lehet lőni mire leesik. Hátránya, hogy baromi sérülékenyek a kormánylapjai, pl magassági és csűrő. Ha ezek megsérülnek a gép gyakorlatilag megmenthetetlen.
  • SovereignXY
    #19313
    Kapott vki már 1800 aranyat? Már aki résuzt vett a "versenyen"? Hivatalos fórumon 1 ember íta neki megvan a többiek mind panaszkodnak.
  • Animefox
    #19312
    Corsair-vel el lehet spulizni meg a q-val igaz de nem könnyű van hogy nem esel ki a marokból... az az igazság hogy szívem mélyéből gyűlölöm a német orosz és angol gépeket (japán kivétel) szóval csakis az amerikai ág juthat szóba nálam, annyira undorító a többi nemzet gépkínálata hogy előbb hányom inkább össze magam mintsem hogy bármibe bele üljek ami német például...
  • Animefox
    #19311
    Igen igen majdnem meglett egy gennyes váladék BF 109 de aztán telibesorozott pont egy amerikai :(
  • Deviome
    #19310
    Jajjjj ne is mond. :S

    Mikor már utolsó ground targetek vannak és van rajtam 2 vadász. Akkor csinálok olyanokat, hogy bebukok a géppel és gyakorlatilag zuhanó bombázást csinálok vele. Nah akkor hogy hintázik. Borzalmas. Ott a fizika szerintem kicsit csütörtököt mond, mert ha akkora tömegű vas elkezd majdnem függőbe zuhanni. Az szerintem nem hintázik le föl. :P Sebaj. Kibírom a B17-es ig. :D Majd azzal elkenem az arcukat.

    Animefox: Te most bombázó szemszögből beszélsz? Mert nekem is ez a bajom, hogy bombázóval egyszerűen nincsen előnyöd a vadászokkal szemben. Bárhol, bármikor utol érnek. :( A magasság sem véd meg. ( félreértés ne essék nem azt szeretném, hogy a bombázók 6K méteren repüljenek a vadászok meg 4k méteren és ne tudjanak fentebb menni. Csak azért kicsit megküzdhetne a vadászpilóta a zsákmányért )
  • vajakos21
    #19309
    Most azért haragszol mert lelöttek volna?Ha lõhelyzetbe kerülsz elengednéd öket?Gondolod csak amerikaiak ellen mennek? Mivel mentél mi ellen?
  • robi3
    #19308
    nekem az amerika és a német a favoritom bár mostanában inkább csak amerika és szerintem annyira nem vészesek, corsair gyorsabb náluk, nemegyszer ráztam le őket pusztán a sebességgel, illetve a p39q-val ha úgy jön a lépés le lehet őket fordulni és akkor a 37mm elől nincs menekülés.
  • Animefox
    #19307
    Ma volt most rá precedens hogy a levegőben láttam 3-4 ellenséges ME-109-est és miattuk ki kellett lépnem a játékból, most nem azért mondom de elvették a kenyeremet azzal hogy a sztratoszférában cirkáltak az áldozatra, gyerek játék szerrel vissza is jutnak oda bármikor, egyszerűen kegyetlenül levadásznak és nincs menekvés előlük ha az amerikai ágon nyomul az ember egyszerűen megtalálnak!
  • Fenrir
    #19306
    Catalina csinál olyat, hogy hirtelen mozdulatra elkezd hintázni a gép le-föl, baromi vezethetetlen egy dög néha.
  • Deviome
    #19305
    Akkor Én voltam nem körül tekintő. Grat az eredményhez. Valószínű, hogy nekem ilyen nem lesz soha. :D


    Amúgy nem írtam le, de amibe a 4 gép belekamikázézott az egy PBY5a Catalina volt. Szerencse, hogy lassan jöttek, mert így csak megtudták lökni a gépet és dobott egy bukfencet. :P

    Amúgy kérdezhetek még vagy már nagyon untok? :D
  • f24sg
    #19304
    "szerk.":

    Asszem nem sokat fogom húzni az Invadert, tényleg tankhajóként* fordul, és rohadt unalmas vele HB-n.

    (*állítólag a nagy olaj-tankerek már 20-30km-rel a dokkolás előtt elkezdenek fékezni/lassítani, LoL, nem?)
  • f24sg
    #19303
    Ha most USA géppel mész, vagy Korea, vagy Sicily jön be, de az előbbi 80%-ban, amiért mennek is a "fuck korea" beírások chatben.

    MÁS: a mai instructor customization beállításra g*ci kíváncsi vagyok, csak előtte be kell még fizetnem a csekkeket...
  • bgabor
    #19302
    Nemtudom ti hogyan húzzátok ezt az A-26ot, én tízből kilencszer a tetves Koreára kerülök, ahol nincs alkalmas célpont. A bombák meg, hát lol. 250 kg-os bomba nem viszi ki a Rombolót.
  • BaleniX
    #19301
    Tiszta szánalmasak -.-
  • bgabor
    #19300
    Az egyetlen dolog, amiben a Wargaming jobb, az a reklám. Persze az anyagi lehetőségei is sokkal jobbak ehhez.
  • Pluskast
    #19299
    Ja olyan kódokat kapnak a szerencsétlenek amik lejártak és hibásak.
  • BaleniX
    #19298
    Gamescom-on nagyon etetik a népet a WoWp-vel! Ingyen cuccokat osztogatnak! Beetet a WG nagyon!
  • CptYossarian
    #19297
    Mert überpro vagy. Lehetek a példaképed?
  • f24sg
    #19296
    Erről jut eszembe, hogy a vmely patch óta, mikor a repair árak elszálltak ("victim of 1.29?"), én úgy játszottam, hogy egy géppel (a 10 ingyen jav. után) csak akkor mentem 2x, ha nem zuhantam le. Súlyosabb sérülés esetén maradt pihenni, és addig repült a többi gép is. Mivel egy nemzetnél csak 2-3 "húzógépem" volt, minden más nációt is fejlesztettem. Továbbra is a japók a kivételek, azok közül csak a Nakajima-k érdekelnek, de túl messze vannak.
  • Fenrir
    #19295
    Jee, lehet állítgatni az instructor-t, végre le lehet szállni majd 400-al is :)
  • vajakos21
    #19294
    Mai:
    Added instructor customization options to interface (menu/controls/instructor)
    Fixed a crash when adding a friend in steam
    Outbound network traffic optimizations
    Servers and game client stability improved
  • Coral Springs
    #19293
    Ha a 7 kill / 0 halál neked csalás, nem tudom mit mondanál a 23 kill / 0 halálra. Anno az egyik csatát megborította egy ipse a Yak-9T -vel, kb ezt tudja a gép egy pro játékos kezei alatt. De én se érzem magam csalónak.


    Arcade -ban nekem alap volt a 7-8 kill / csata, általában felette teljesítettem. Második gépet pedig nem sűrűn kellett bevigyek.
  • bgabor
    #19292
    Nincsen csalás.
    Ahogy a WoT-ban is, a szerver számolja a lövedékek pályáit, találatokat, a gépek mozgását, mindent. A kliensprogram, amit feltelepítettél, csak a szervertől kapott adatokat jeleníti meg. Ahhoz hogy valaki csaljon, valós időben kéne meghekkelnie a játék szerverét, ami lehetetlen.
  • Amaymon
    #19291
    Nem jellemző a cheat ebben a játékban, bár vannak róla fantazmagóriák. A bomberek tailgunnere egyértelműen fokozatosan erősödött, ahogy a bombák hatékonysága csökkent a patchekkel.

    MM fura néha, HB-n nem mindig ad jó leosztást a kevés játékos miatt. Tier 15 felett pedig ott vannak a jet-ek. Hozni kell minimum 2 kill/kör vagy életben maradni, hogy növekedő pozitív legyen a mérleg. ~16m lionnál váltottam RB-re. (bombázásról nincs sok tapasztalatom) Az hogy hányas szintű valaki nem számít bele az effi-be, csak a díjazásba, amikor egy jóval magasabb szintűt kilősz.

    Tier-t (nemzet) és a win ratio-t figyeli választott gépeddel a szerver mikor játékba próbál rakni.
  • Deviome
    #19290
    Hát akkor majd jön a belső nézet. Megvárjuk. :)

    Pff amúgy vannak vicces dolgok. Volt egy gép nem tom mi volt a neve. Elvileg 30 mm-es ágyú van rajta. PBY5a szárnya kb 2 lövés. 2 vadészgépem pilótáját 1 lövésből szedte. A 3. vadászgépet meg 1 lövéssel kigyújtotta. Az egész meccs alatt 7-t lőtt le 0 halállal. Erősen csalás szaga van. Vagy csak nekem hihetetlen?

    A bombázók kezdhetnének amúgy nyugodtan minden pályán 5000 méter magasságban. Az, hogy bedob 3000 méterre az semmi egy vadásznak. Kb 2 nekifutás. Elég frusztráló, hogy 20 perc mire felemelkedek kb 4000 méterre meg elérem a célt. Erre azt látom, hogy egy P40 meg 1000 méterrel felettem vár. -.-"

    Amúgy a MM itt is fura kicsit, mert sokkal erősebb ellenfelek jönnek mint amilyen Én vagyok. Hiába 5-ös szintű a játékos, ha a nemzete meg 7-es. Mit kezdjek Én azzal. :(
  • Coral Springs
    #19289
    Nem érdekel engem más nemzet. Esetleg az oroszokat kitolom még, velük jelenleg 7 -es szintű vagyok, és ennyi.
  • Amaymon
    #19288
    Én a helyedbe húznék más nemzetet is. Ha ismered az ellenfél gyenge pontját úgy, hogy a bőrödön érzed, még könnyebb legyőzni.
  • Amaymon
    #19287
    Remélem lesz belső bomber nézet mielőbb, mert rohadt idegesítő, amikor atomjaimra robbant egy Do. Nincs cockpit és nagyon csít úgy, hogy mindent lát RB-n. Szépen kilesi, hogy a farába vagyok a társának és miszlikbe aprít.
  • Coral Springs
    #19286
    Ui.: Azt még jó ideig 18 -as leszek úgy érzem. Az Arcade -ra nem szeretnék visszaszokni, Historical -on pedig most erősen szopóág az USA. Inkább félreraktam pár hétre ezt a szart, mint hogy nonstop egekben legyen a vérnyomásom.
  • Coral Springs
    #19285
    Ha jó játékos vagy, rátudsz áldozni a prémiumra, és mindemellett időd is van játszani, kb egy, másfél hónap egy nemzet. Legalábbis amennyire én haladtam, abban a tempóban mindenképp. Idő és prémium hiányában viszont, akár fél év is lehet. Ha nem vagy kiemelkedő játékos, még több, bár ők előbb utóbb megunják a banánt, és delete. Én április óta játszok igazán, csak az USA -t toltam igazán, és most vagyok vele 18 -as szintű. Persze egyszer sem vettem prémiumot.
  • twi452
    #19284
    mindegyikre megcsinálják a belsőt ez az ígéret
    csak ki kell várni :)
  • Deviome
    #19283
    Én is USA vonalat viszek. B17 + Memphis bell és kész a tökéletes gép. A többi már nem is érdekel. :D :D

    Amúgy nem tudjátok, hogy lesz később a bombázóknak belső nézete? Mert havas meg ilyen olyan pályákon lövésem sincsen, hogy hogyan is áll a gép. :S Elég nagy szívfájdalom ez a belső nézet hiány, mert bele vagyok bu***va a bombázó gépekbe. IL2-ben is csak azzal toltam.

  • Amaymon
    #19282
    A bearcat-et én is kipróbálnám, a jeteket elvből nem veszem. Addig biztos, amíg minden nemzetem nem lesz max körüli, utána lehet funból beszállok pár lökösbe. Kivéve a japó ott egyelőre bőven elég az n1k. Van 2 fullos nemzetem, de az F4F, MK II és a mod 22 a kedvenc. Németeknél a G10 nagy fav 3x30mm-el, TA nem jön be, olyan félig késznek tűnik az FM-je. Ruszkiknál az LA5 nagyon jó ár/érték arányú.
  • Susarc
    #19281
    Söröskanná-t:P
  • f24sg
    #19280
    Bearcat, Panther, Sabre. Ilyen ötéves tervek ezek...
  • Amaymon
    #19279
    Mit akarsz US-nél annyira megszerezni? Csak kíváncsi vagyok, mert én sem vagyok túl magas vele.
  • twi452
    #19278
    4 pillboxot ki lehet szedni vele egy töltéssel hb-ben :)
    az már ha vesztes a kör a végén akkor is 50k exp körül van ha semmi mást nem csináltál :)
  • f24sg
    #19277
    Aha, A26c-vel 10k xp-t ad EGY pillboxért, amiből ha kettőt elnyírok el menttel, már 40k xp (prem acc)

    DE mekkora bálna lett már ez gép, Úristen! Egy zeppelinnek érzem az egészet.
  • Coral Springs
    #19276
  • bgabor
    #19275
    Azt gondolsz amit akarsz, többnyire úgysincs semmi köze a valósághoz. :D

    Amúgy mindennap tolom, mióta a Dora csomag miatt prémiumom van. Ki kell használni.