38447
  • Rue East
    #36564
    Mindegyik lövedék sebez, csak különböző mértékben, a tömeg az (többek között), ami számít. Márpedig a nyomjelző anyag csökkenti a tömeget. A csak nyomjelzős lövedék sebez a legkevesebbet, de ez szerintem csak géppuskához van. AB-ban nem tudom milyen, de RB-ben igen gyengék a géppuskák amúgy is. A kiegyensúlyozatlan csapatelosztás mellett ezt tartom jelenleg a legnagyobb problémának, nagyon keveset sebeznek.
  • Master91
    #36563
    Én amint ki húzom a Stealth lőszert, már rakom is be (csak arcade modeba játszok), tracerest nem nagyon akarom használni, azt hiszem amikor tracer lövedéket lősz ki, az csak egy fényes izé, ami mutatja hogy kb. hova lősz, az nem fog sebezni.


    Ez elég jó, vagy inkább hülye ötlet, hogy csak stealth lőszerrel repkedek?
  • Karónvarjú
    #36562
    Izé, félrenyomtam :-)
    Vitamintitan-ra akartam reagálni :-)
  • Karónvarjú
    #36561
    :-) Nekem tetszett :-)
  • RAZOR27
    #36560
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megakartam írni pc humor topikba hogy ez hulladék, de aztán rájöttem a regedből, hogy magadat reklámozod... szóval a tanács az, hogy ne pocsékold az időd, ez szar ahogy van
  • Master91
    #36559
  • vitamintitan
    #36558
    Szarkasztikus oktatóvideó Amerikához... Vida Ildikó <3
  • Vaktermesz
    #36557
    Neki minden gép rossz...
  • AnuluWork #36556
    Én ezzel csak akkor szoktam szórakozni, ha kell a tankokhoz a mani. Ált. 25-36k rp jön be egy-egy komolyabb bombázásra kihegyezett körrel, és vele együtt 50-90k silver közötti mani. Mondjuk már csak duplákra megyek rá, mert a repcsikkel sok teendőm nincs, rp nem kell, sem modulra, sem gépre.
  • Master91
    #36555
    nem tudom igazából, de a bombázásba csalódtam

    nagy bombázóval csináltam olyan 7-8 földi célpont killt, és lófasz xp-t kaptam (killem nem volt, mert egész körbe csak azzal a bombázóval mentem)

    Ilyen szarul teljesítettem valóban ?
  • AnuluWork #36554
    Én picit megpihentem a repcsis résszel. Mondjuk minden gép maxos, sok kihívás nincs benne jelenleg, most tankozom, ill. max. pénzt gyűjteni járok vissza repkedni (bombázni). Nem gondoltam volna, hogy le fog kötni a tankos rész, különösen nem a béta negatív tapasztalatai után, de meglepően van benne potenciál. :)
  • jocking
    #36553
    Schwalbét meg Volksjägert. Ritkábban meg MiG-15-öt.
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.12.14. 17:26:54
  • robi3
    #36552
    milyen jeteket repülsz?
  • jocking
    #36551
    Folyamatos T5 jet harcok után felüdülés kicsit lemászni T1-be. Olyan, mintha időlassításban játszana az ember.

    (A Bf-110 meg a prém He-112 még mindig rohadt jó gépek. :) )
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.12.14. 15:51:07
  • StrikeFor
    #36550
    jaja,mert te még kb 80km/h val is manőverezel,szinte áll a levegőben! nagyon érdekes mutatványokat lehet vele produkálni! :)
  • WinT
    #36549
    Ez a Stuka egy vadállat. Két Corsairt, egy P-63-ast, meg egy Typhoont lőttem vele. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyent tud. :)
  • robi3
    #36548
    Szerintem is jó gépek a g-s messzák
  • jocking
    #36547
    2800 a phaszt... majdnem 7000 killem van a németeknél, a top 1087 killel a Schwalbe. :) Túl ritkán nézem a statisztikákat. :D
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.12.13. 22:40:37
  • jocking
    #36546
    Kinek a pap... :p A németeknél szerzett killjeim 80%-át a G sorozatú messerekkel szereztem (van kb. 2800 killem a németekkel).
  • gstup
    #36545
    Na ezen lehetne vitatkozni... ;)
  • jocking
    #36544
    Grat, a 109-esek (és azon belül is a G10) a játék talán legjobb nem orosz gépei.
  • Sturm44
    #36543
    El kell engedni srácok... Egy killen görcsölni egészségtelen.
  • JethroHUN
    #36542
    Mit vársz a játék legszarabb gépeitől...
  • vajakos21
    #36541
    Simben is akad troll.Tény hogy alapból az emberek lefordulnak a célpontról ha látják hogy már "halott"
  • MasterMason
    #36540
    Pedig úgy kéne, hogy te a még teljes tulajdonságaiban hibátlan gépre beviszed a végzetes vagyis kritikus találatot, ami kb max egy perc múlva megadná magát a találatodnak köszönhetően úgy is, és bárki aki utána rálő az csak a hit-re kaphatna pontot meg a közreműködésre a 35xp-t. Ehelyett most az van, hogy te aki még a hibátlan gép ellen gépészkedve viszel be kritikus találatot nagy nehézségek árán, jön a parasztja és a már fuldokló motorú nehezen mozgó gépre játszi könnyedséggel de legalábbis sokkal könnyebben mint te bevisz egy másik találatot és ő kapja a freget te meg csak a közreműködésért járó 35xp-t. Nyilván egy hibátlan gép ellen sokkal nehezebb bevinni a találatot mint egy mások által kritikusan megsebzett vánszorgó gépre, miért nem az kapja a freget aki bevitte az első végzetes találatot és miért kapja ehelyett a közreműködésért járó xp-t ha valaki más is rálő az általa már gyakorlatilag harcképtelenné-nyomorékká tett gépre?!

    Nem jó ez így, ezen remélem változtatnak. Bár nyilván ez főleg csak árkád módban jelent gondot, mert realisztikusban ahol le kell szállni tankolni a lőszert meg minden egyebet ott már más a helyzet, szim módban meg igen kevés gyakorlatilag nulla esély van arra, hogy bárki lenyulja a kill.-t.
  • Karónvarjú
    #36539
    Ingyenes aranysastojás most is: http://www.twitch.tv/warthunder

    Szavazz hozzá itt: https://docs.google.com/forms/d/1XiyJG3gdV7qkQOThfkLwG2bEcD4420vs_csA15-yZsQ/viewform

    ;-)
  • AnuluWork #36538
    A Ki200 lazán nem ég ki mostanában. :) Pedig nem orosz. :)
  • flashpointer2
    #36537
    Így van, ez vitán felül áll, de jelenleg ha hibásan/igazságtalanul is de így működik. Nem tudom milyen rendszer lenne a legjobb mert a wowos megtageltem már az enyém lesz sem életképes. Hátha kitalálnak valami jót ami még valóságosnak is tűnik :)
    Én is addig szoktam lőni arcadeban amíg látom rajta a jelet, mert hiába meghal és ideadja a killt, még plusz a fele jutalmat össze lehet lőni :D
  • jocking
    #36536
    Lehet, hogy most így van, de amúgy ez egy marhaság, és rohadtul unfair. Ha valakinek ellövik a fél szárnyát, akkor annak kampó, adja a pontot annak, aki lelőtte a szárnyát. Így kéne, hogy működjön. Ellenben most úgy van, hogy a sok marha (azt vettem észre, hogy főleg a törökök meg az oroszok) szinte még akkor is fürtökben jön utánam, amikor már egy szárnyam sincs, sőt, még a földön csúszó roncsokat is lövik, mint az állat. Ez mindenkivel kib@szás. Egyrészt azzal, akit lelőttek, mert így több lesz a javítási költsége. Másrészt azzal, aki amúgy a pontot kapta volna. Részemről én ha kigyújtok egy nem orosz gépet (és kapott már pár critet is), akkor leválok róla, annak már vége, nincs értelme tovább cseszegetni.
  • Zuikaku
    #36535
    Ennyi. Vagy, mikor egy nap ezt hatodjára játsszák el veled, ott a C lehetőség. Egy elegáns sorozattal a "segítőkész" csapattársat is megszabadítod attól a fölösleges szárnytól, hogy pöröghessen a "győzelme" után. Hátha tanul az esetből. :D
  • mabbak
    #36534
    Elkezd az ember 6000-ről zuhanni 4500-nél lecsap, csak krit, de látszik az ellenen, hogy bele fog fúródni a földbe, ilyenkor 2 lehetőség van, zuhansz tovább és biztosítod a killt vagy visszamászol és keresel másik célpontot és reménykedsz, hogy csak a tiéd lesz. Na most vulgáris leszek, de a faszom se fogja eldobni a magassági fölényt. :)
  • flashpointer2
    #36533
    amíg adja a pontot lőni kell :P
  • Zuikaku
    #36532
    Hihetetlen...Ha lekaszálod az ellenség fél szárnyát, akkor az miért nem azonnali kill? És akkor ne b@szd fel az agyadat, ha ha nyomi csapattársad egy sorozattal lenyúlja a killedet.
  • Eagle16
    #36531
    Ez az M3 Browning pont olyan, mint ha 7.7-es Vickers-el lőnék...kb. annyi ereje is van.
  • AIexx
    #36530
    most ez komoly? g6, g10 alap fegyverzete 1x20 és 2x13 ??? EZMIEZ?? EZ VALAMI VICC?? gratula!
  • AIexx
    #36529
    hamár D sorozatú fókák.. (RB)
    nekem a d12 nagyon bejött, a d9 is, de valahogy a d12 más.. :)
  • mabbak
    #36528


    Nem tudom, én szeretem a D-ket D9 is jó volt, mondjuk 12-vel nem játszottam, de a D13 meg úgy jó ahogy van, fegyverzet optimális, bár nem emelkedik úgy mint a 9, oda kell figyelni a melegedésre, aztán cső. Nem tartom magamat különösen jó játékosnak, mármint vannak nálam százával jobbak, de a Fókák mindig is bejöttek. Fekszik a stílus, amivel eredményesek.
  • gstup
    #36527
    Igen.
  • robi3
    #36526
    nekem sem jönnek be a d-s fókák, bár csak d9-em van (fullos), de nem szeretem a g-6-ot többre becsülöm.
    amúgy gondolom d-12 gyakran megy jetek ellen akkor a k-4 is nem?
  • AIexx
    #36525
    d13 -al gyönyörű teljesítmény, pedig szerintem az a gép nem ér semmit.. na de mind1, xp-t adja rendesen.. :)