38447
  • vajakos21
    #36604
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/23999-k%C3%A9rd%C3%A9sek-v%C3%A1laszok/page-130#entry3836725
    Itt próbálj rákérdezni.Van leirás a lőszerekről csak nem találom :-) Valaki biztos emlékszik melyik topicban volt.
  • Destydeme
    #36603
    Szervusztok.Megtenné vki,h ír 1-2 dolgot a lőszerekről,h melyik milyen,mit használ,mit kell tudni róluk?Most pl Fw 190esekbe mi az ideális?Köszönöm.
  • f24sg
    #36602
    Én pl. nem érzem az F7F-en, hogy olyan szarul fordulna, szóval még azt se tudom kihasználni ellene.
    Őszintén szólva, ~kb. mióta bejött az a gép abba a tierbe, csak SB-t megyek.

    Ja és mi van az új Banshee-vel? Van már róla rage thread? Az is valami hasonló undertiered izé, nem?
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2014.12.18. 12:27:12
  • Torzonborz
    #36601
    Azért amikor az ember felett +2 kilóval jelenik meg van anyázás. Kifordulni ki lehet , ma mentem én is ellene G2-el ez nem volt gond. A második elkerülés után megunta a gyerek és keresett mást. Az már igen hogy ez után a sáska szarfájörök is jöttek +1 kiló magasról.

  • Karónvarjú
    #36600
    Én is mentem már vele elég sokszor, de nem vagyok tőle elájulva. Ellenfélként meg nem túl nehéz préda, ha van az embernek türelme kivárni a lehetőséget, ki kell használni. Nem fordul jól, ezt ki kell használni és nem szabad engedni, hogy leemelkedjen. A hasonló BR.-ű ellenfeleinek is bőven van tűzereje már, hogy hamar kicsinálják. Jetek ellen csak egyetlen egyszer rakott be vele, de ez nem mérvadó, biztosan van rengeteg ember, aki nem volt ilyen szerencsés...Yak-3 szerintem sokkal veszélyesebb. Ez az F7F engem nagyon emlékeztet amúgy a Beaufighter-re, anno az is ilyen reakciókat váltott ki a játékosokból, mint most ez a jószág.
  • jocking
    #36599
    T4-es gép, így szerintem az idő 80%-át a jetek között tölti az, aki megszerzi.
  • Zuikaku
    #36598
    Na jóóóó. Azért a gazsi kezdhetne már valamit ezzel az átkozott F7F-el. Mert már elég idegesítő. Jetek közt a helye.
    (Pedig naívan azt hittem, hogy a Yak-3-nál rosszabb nem jöhet. )
  • jocking
    #36597
    Eddig még soha nem találkoztam vele.
  • santibi
    #36596
    ez már megvolt az update előtt is.
  • jocking
    #36595
    Ez az új 'fasság' meg mi, hogy ha kilépek egy csatából 1-2 perc után, akkor pirosak a gépek és nem tudom őket használni?
  • santibi
    #36594
    tHUNder néven megtaláltok. aki repülne vegyen fel friendnek. THX
  • santibi
    #36593
    Meseljetek mar, jobb lett az uj patch ota vmi? Szoktatok squadba repulni? Tier 3-4-5-be repulnek veletek :)
  • gstup
    #36592
    :D
  • Zuikaku
    #36591
    Azt hittem, hogy a Ki-84-esem nagyobb troll mint az F7F. Hát tévedtem :D
  • BBeno2
    #36590
    csao. kupon kódot hol tudom beírni?
  • AnuluWork #36589
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem rossz gép, nem rossz. :)


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.12.16. 17:45:13
  • jocking
    #36588
    Hogy a toszba? Változtak a br-ek?
  • twi452
    #36587
    nem, az már kuka
    verzióváltáskor ez van sajnos
  • capa07
    #36586
    Van valamilyen jó taktikátok a Hs 129 B-3-hoz arcadeban?
  • AIexx
    #36585
    ami a replay -ben van piros x -el jelölve, azt már sosem fogom tudni megnézni, semmilyen programmal se?
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.12.16. 15:54:17
  • AnuluWork #36584
    Na, meg is van. Öt csata kellett hozzá. :)
  • AnuluWork #36583
    Repcsiknél vettem észre. Nyomom a duplákat és közben kapok RPt más nemzetek gépeire is, azokéra, akikkel nem is repültem. Ez bug vagy fícsör? :D

    Szerk: Még nem is repültem a japcsikkal, de már van 8747RPm a J2M3hoz. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.12.16. 14:18:19
  • AIexx
    #36582
    nesze neked, fullos acc.. :D :D
  • AnuluWork #36581
    Nem igazság! Kivették a kedvenc japó pilótás avatar képemet! :D
  • AnuluWork #36580
    És a Canberra kapott előre 4x20mm 2000 lőszerrel, hogy ne legyen túl op. Ja, egyel kevesebb 1k fontost bír el majd szegény. :D (BR 7.3) :D
  • gstup
    #36579
    És akkor ott van egy f2h2. :D Még egy 6.7-es amerikai jet a német propok ellen. :D
  • AIexx
    #36578
    me 262A1a 10rb csata, mind a 10x mig 15, és cl 13 a csapatban.. nah, ez az igazi fariplay!
  • gstup
    #36577
    Na erre kíváncsi leszek: "Flight models of Bf 109 G and K series have been updated".

    Végre: "Kill credit for Realistic and Simulator battles has been changed. Now, if you shoot off the wing or tail of an enemy who is not close to his airfield, the opponent will be counted as immediately destroyed."
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.12.16. 11:44:21
  • Destydeme
    #36576
    Köszönöm az információt,ha van bármi nyugodtan jöhetnek a tippek,trükkök,dogfight stb.Elkezdtem olvasni 907.oldaltól,de végig nem fogom olvasni,annyi időm nincs..:)
    A Bf nekem tetszik,repülés szempontjából,de az E&F sorozat elég gyenge,miközben rám mki 20mm ágyúval jön.Láttam egy csapattársat,aki 2 db FW-el jött+BF109 E3(neki van 20mm ágyúja)ezért néztem,h talán váltani kell,mert Spitfire,P38 meg a migek,Jagg stb mintha pikk-pakk elintézne én meg lövök és szinte semmi.Vagy ez is random megy?Mármint,h néha semmit nem sebzek csak hit,máskor meg egyből lelövöm.
    Ez a Beafighter vagy mi(angol bombázó talán)is megnevelt már szemből:) Stukák?Jónak tűnnek+vhol olvastam,h még 80km/h nál is manővereznek,szal lehet velük jól dolgozni..
    ps:Amúgy a tankosban is a T34-85 és tsai jobbnak tűnnek,mint a Panterek.Mármint eredményesség szempontjából.Vagy én vok negatív.Vagy valóban a németek nehezebbek.A Tiger/Is1 dettó.
    Köszönöm az infót.
  • vajakos21
    #36575
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/198476-war-thunder-update-145/#entry3818968
  • AIexx
    #36574
    nekem németeknél 5 slot van, 4 vadász és 1 nehézvadász.. (mostanában 1-2 gép elég csatánként)
    fw: felmész x magasságig, megnézed vannak a te magasságodon vadászok, ha vannak visszafordulsz, emelkedsz tovább 1-2k -t, utána mész a csatatérre, és mindenkivel szembemész (kiv. do 217 e2, e4), ott ki kell térni, és vadászod az összes bombázót, és így nyertek.. ha netalántán kilőnnek, behozod a nehézvadászt (vagy csatarepülőt), és pár földit kilősz, megint nyerés a vége.. vagy nem.. én így csinálom, a bf 109 -eseket hagyd a francba, semmit nem érnek..
  • Destydeme
    #36573
    Hi.Szeretnék egy kis segítséget kérni,nemrég kezdtem el a repülős részt.Szóval milyen lőszereket kéne használni,illetve mi az ideális ,áltaqlános leosztás?3 harci gép,2harci+1 nehéz vadász,illetve 2 harci+1 bombázó?Nektek melyik vált be?

    Ps:A német messerschmitt e/f tényleg ilyen gyenge?Most átálltam az Fw grindre.Az mennyire használható,illetve ott mi a taktika?(Rácsapás és padlógáz,csak mert mintha úgy emlékeznék,h nem igazán fordulékony ill. a climb rate sem eget verő.)
    Köszönöm a segítségeket. :)
  • RAZOR27
    #36572
    Egyszer mellékattintottam és sikerült. Szóval.... ki van ez találva :D
  • MasterMason
    #36571
    De legalább aranysasért át lehet konvertálni, lehet pont éppen azért lesz ennyi, hátha át akarná azt valaki konvertálni.
  • AIexx
    #36570
    amúgy meg ez a mig 15bis nem ér semmit se, fullosan (csak a cover kell) megy 1086 -ot, alap sabre ott hagy.. se fordulás, se trimmelés, se semmi.. egy kalap szar.. la 15 sokkal jobban bejön (az is fullos)
  • AnuluWork #36569
    Akkor per kettő! És nézd meg, nemhogy nem lőttem le semmit, csak bombáztam. Bázis fölé, bumm le bomba, megtámadtak, sebzés, elemenekült, utólag vsz összeütközött valakivel, majd bombáztam tovább. Semmi extra. :)
  • gstup
    #36568
    Ne hasonlítsd a prémium accot a nem prémhez... ;)
  • AnuluWork #36567
    Akkor fájdítalak. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Egyébként nagyon el van qurva ez az RP osztás. Túl sok világossárga, senki által el nem költöttet kapsz leosztva, kevesebb valós rp helyett. Alig kellene világossárga RP, úgy is van mindenkinek legalább 10-40 milla, és több sima RP. Én még azt támogatnám, hogy ha meg van minden gép, akkor lenne egy gyűjtő RP tartó, amibe belemenne az RPd, amiből az újonnan beérkezett gépeket egyből ki lehetne kapni (mint a WOTban volt?), és nem tök feleslegesen kapnád a fentieket. :) A sárga RP használatát pl. kemény szorzókkal alapból felhasználhatóvá tenném mondjuk tankonként egy-két modul kifejlesztése kapcsán, ugyanis most tök feleslegesen van többmilla Convertible RPd. Egyszerűen nincs rá szükség, mert max. modulra használnám el, arra meg nem lehet. Napi 200k rpt simán ki lehet szedni legkisebb megeröltetés nélkül a repcsis részből, így egy 370k RPbe kerülő gép is max. két nap.
  • AIexx
    #36566
    2500xp ??? nevetséges.. (4 igazi kill, 0 bot)
    ezért szenvedjek ezzel a szarral? persze..
  • vajakos21
    #36565
    A trackernél is többféle van befűzve nem csak a z.A lényeg mi van mellette. ill. mi ellen mész.Földi vagy légi Azt nézd inkább.Az alapnál minden jobb.A stealthon kivül mindben van nyomjelző.Arcadban mindegy mert térképen ugyis látszol.Én stealthot viszek simre mert bénán célzok így ha mellé megy se bukom le :-)..és be is jön a lőszer.