38447
  • Glo
    #19354
    És akkor még a sok hülye WoT-os itt sincs. Az Army résznek tuti kell nyitni egy külön topicot ahova az onnan átnyergelő flém-harcosokat deportálni lehet majd :))
  • Coral Springs
    #19353
    Amíg nem esnek ki a bgabor, vagy épp a Susarc féle selejt emberek a topik életéből, mindig lesz aki más irányba tereli a topikot. Én már a klános hülyeségemért elnézést kértem, ennél többet sajnos nem tudok tenni. Nem tudom észrevetted-e, de a mindennapos perpatvar onnan indult ki, hogy a Corsair op. Végül is majd egy-két hülyegyerek fogja itt megmondani, hogy ki mivel repüljön, és mit írjon egy fórumra. A nyúl meg viszi a puskát.
  • Pluskast
    #19352
    Na igen ez mindent elmond rólad: "Rosszindulatú, irigy, büdösbunkó egy nép a magyar. Utolsók Európában." Nem is értem mit keresel még köztünk itt lent a pórban. #17558.
  • bgabor
    #19351
    "Remélem a pár hónapos klán sztori még jó ideig mély depresszióban tart téged."

    Megint csak nem vágom miről hablatyolsz. A PUMA klánunk remekül működik. Amúgy visszatérő vicctéma vagy a vezetőség körében.
  • Glo
    #19350
    Beszéljünk inkább a játékról meg a repülésről. Ja, ne, az OFF lenne..
  • gezu1025
    #19349

    Köszönjük a show-t emberek, ami azt illeti ez már az a szint amin csak röhögni lehet.
  • Coral Springs
    #19348
    Ok.
  • stork13
    #19347
    Tudod az a baj, hogy nem megyek le a szintedre, mert simán legyőznél. De azért hajrá, szívesen olvasom -igaz némi szánalommal- sekélyes vergődéseidet.
  • Coral Springs
    #19346
    Örülök hogy neked van, vegyél belőle kenyeret.
  • stork13
    #19345
    Írhattam volna netikett-et is.
    Azért mert nekem van, ne engem hibáztass. Illetve hibáztathatsz, de lesz@rom... :D


    Jó politikus lenne belőled. Nem cáfolod az állítást, viszont már terelsz. :P
  • Coral Springs
    #19344
    Ha etikát akarsz találni ezen a bolygón, ebben a társadalomban, rossz helyre születtél. Lehet hogy a legjobb barátod épp most kúrja a csajodat, én gyanakodnák.
  • stork13
    #19343


    Majdnem igazad van. Azonban ez már csak a megoldás volt.
    Az etikátlan húzással itt kezdődött.

    Persze az idő megszépíti az eseményeket, a történelmet pedig a győztesek írják. Vagy mégsem?!

    A következő számot pedig nyugtatásképpen küldeném annak, aki rászorul.
  • Coral Springs
    #19342
    Ne erőlködj, mert még a végén a mutid nem győzi majd mosni a szaros gatyádat. Itt van amit keresel.
  • Coral Springs
    #19341
    Veled semmi problémám nincs. Az a helyzet hogy van nekem egy jó / rossz szokásom, hogy szeretek élménybeszámolókat (max napi 1 hsz) tartani, amihez van mikor hozzácsatolok szigorúan spoiler -ben eredményeket is. Miért ne ? Elvileg nem tolom rosszul, ezért már számos ember lájkolta a dolgaimat itt a topikban. Az utóbbi egy-másfél hónapban viszont sikerült belefutnom egy olyan gépbe ami sokak szerint OP volt, azt ebből kifolyólag megtalálgatott néhány csökkentett képességű, akik meg akarták magyarázni hogy tulajdonképpen csalás OP géppel repülni, és hogy jó lenne ha a továbbiakban háttérbe vonulnék, és nem flood -olnám tele a topikot a kamu eredményeimmel a gratulációk gyanánt. lol
  • Torzonborz
    #19340
    :D az viszi a prímet eddig :D
  • lexlutor
    #19339
    de ha gondolod visszakereshetjuk hany napig puffogtal a pumas kalandod miatt :)
  • lexlutor
    #19338
    megmondoember? nezz mar tukorbe pubi! nagyobb arcu, lekezelobb, onteletebb gyokeret meg a wot formuban is nehez talalni :DD
  • Deviome
    #19337
    Nem tudom mi bajod van. Semmi rosszat nem mondtam. Én 2-t is képtelen vagyok lelőni 4 halállal. Mindegy.
  • Coral Springs
    #19336
    Nagy megmondóember vagy te itt az SG-n öreg, azt kb itt véget is értél. Remélem a pár hónapos klán sztori még jó ideig mély depresszióban tart téged.
  • bgabor
    #19335
    Az hát, tisztára magyar mentalitás hogy az összeférhetetlen hülyét senki nem kedveli. Bezzeg úgy hallotam Németországban fényesre nyalják a seggét!
    Hát hiába, a nyugat!
  • Coral Springs
    #19334
    Nekem ne gratuláljál, már amúgy se tudja néhány hülyegyerek a topikban hogyan vergődjön miattam. Az egyik arra irigykedik hogy a másiknak hogy van pénze, hogy mer több ezret elkölteni prémiumra, a következő azért mert valaki jól tolja, a harmadiknak meg daganat van az agyában, etc, magyar mentalitás. Az a durva amit én leírtam, elvileg 10 kill felett már mindenki hozza a csatát, de az űber pro játékosok már 20 felett lőnek. Remélem elég szarkasztikus voltam.
  • f24sg
    #19333
    jah, full aircraft controls van most beállítva
  • f24sg
    #19332
    Tesztelem a mouse joyt HB-n. Abból lett elegem, hogy a fos isntructor még az új opciókkal is (ami nem sok) úgy elcseszi a manővereket, hogy ihaj.
    P-47-tel úgy lekövettem turn fightban egy Fw190A-t, hogy csak nézett, aztán szétkaptam gunsight viewból (ez az elétartás miatt kell). Tudom, a fóka se nagy fordulós, de ilyen pontosan forogni mouse aim-mel nem lehet, pláne a Jug-gal.
    Meglátjuk, beválik-e hosszú távon.
  • Glo
    #19331
    RB-n a B17 egy igazi gyilkos :) Én imádom. Japánok ellen is használható, az egyetlen ellensége a 30mm-s G6 és felfelé a messzerek, azok kilőnek mint a pinty. Viszont jó esetben mindenki mögé ül, mert a kabintól nem lehet látni, és nincsenek egér-szamurájok se, akik nem a gépre, hanem egyes tartószegecsekre céloznak :)
  • Amaymon
    #19330
    Bill-el lehetetlen hatékonyan használni a bombert, joy-al tudsz finoman mozogni, amíg lősz egérrel. Rengetegszer látom RB-n, hogy azt csinálják, ledobnak egy bomba adagot, vissza néz és tail gunnerrel gyorsan emelkedés közben még kilő valami földit, annyira precízen kezelhető, ha beletanult.

    RB-n halálosak a bomberek nem ritkán több air killje van, mint a fightereknek. Nagyon nehéz kabinból optimálisan becserkészni őket. Egy sima stuka képes végzetesen lekritelni.
  • Fenrir
    #19329
    Sajnos az, de akkor volt sok felesleges sasom és raktam rájuk bőven. Pazarlás volt :(
  • vajakos21
    #19328
    Mikor a sárga célkereszt fekete lesz akkor deathzone.Ha meg a repülöt mozgatod kōzben akkor nehezebben kerülnek ki a tüzböl.A lövész skillpont meg pazarlás.
  • Fenrir
    #19327
    Azért olyan óriási védelmed nincs. A lövészeid nagyon elvétve találnak el bármit is (nekem 5 skilled gunnerem van és minden gunner skill 40 körül), ha meg átveszed a helyüket akkor sokszor nem tudja az ember, hogy meddig van deadzone, csak azt veszi észre, hogy nem lő a fegyver és bal alul egy kis fiszfasznyi sorban írja, hogy oda nem tud lőni. Csak az extra noobokat lehet kilőni manuálisan akik utánad mennek konvolyban és még a tárazás idejére sem válnak le rólad.
  • Torzonborz
    #19326
    Meg azért emlékezzünk vissza milyen is volt az a catalina kezdeteknél...csöppet erős volt a kicsike. ;)
  • Amaymon
    #19325
    "Mert nekem is ez a bajom, hogy bombázóval egyszerűen nincsen előnyöd a vadászokkal szemben."

    Óriási védelme van a bombereknek, csak ez a külső nézetes játékmódokban egyszerűen nem jön ki, mert RB-n balanszolják a HB-t. Biztos ezt is csavargatni fogják még, de muszáj volt vissza venni a bombák romboló hatását, mert nagyon easy kenyérkereseti lehetőség (xp/lion) volt dobálózni. Az AB csaták nemritkán véget értek, még átértél a túloldalra, ha lassabban spawnoltál. Bár ez utóbbi map tervezési hiba is szerintem.
  • twi452
    #19324
    na azért csak 3 idegesítő dolgot lehet kikapcsolni semmi több :D

    - nem fogsz "lebegni" földközelben
    - nem kapcsolgatja magától a flaps-ot és a kereket
    - nem nyomja fel a gázkart magától ha lelassulsz

    ennyit lehet kapcsolni :)
  • twi452
    #19323
    na igazatok volt a meghívásos módszerrel kapcsolatban :)
    én már megkaptam a "jutalmat" :)

  • stork13
    #19322
    A végére , helyett ?-t gondoltam. :)
  • stork13
    #19321
    No és azt a lehetséges 3 beállítást no-ra téve lesz valami érdemi változás,
  • Amaymon
    #19320
    "Added instructor customization options to interface (menu/controls/instructor)"

    Ahaha mondom én, hogy az ördög, a balansz egyrészt az instruktorban rejlik. :D

    Nagyon pozitív, hogy kezdik felismerni ezeket a problémákat.
  • Fenrir
    #19319
    A elülső géppuskákkal lőttem már le vadászt is, nem egyet. Mostanában azzal szórakozok, hogy pl az African Canyon pályán 50 méteren cirkálok és kergetem az ellenéges vadászokat, ha mázlim van le is szedek párat, ha nincs akkor is összejön 3-4 kill assist a lövészek révén. Közben bombázom a pillbox-okat és a med tankokat.
  • robi3
    #19318
    j-1-em van és tényleg nem rossz gép, jó a fedezete és még bombázóra is lehet vele vadászni :)
  • Torzonborz
    #19317
    Ülj akkor A20-ba az a legtöbb vadásznál gyorsabb , a 6 előre irányzott 50-es elég szépet üt , 2 lövésze is van bár a bombaterhelés nem a legnagyobb de valamit valamiért. Azt ne várd el hogy a bombázok mindenben jobbak legyenek a vadászoknál.
    Egyébként meg ha AB-t játszol akkor ne várj komoly fizikát és repülés modellt.
  • vajakos21
    #19316
    Erre csak azt tudom mondani hogy, aki qrvának áll ne sírjon ha b.sszák.
  • robi3
    #19315
    hát nem is mondtam hogy egyszerű lenne csak úgyvettem észre hogy azok a legjobbak 109 ellen