38447
  • Amaymon
    #19394
    Egyre több kép, télre lehet lesz valami alap bétás cucc. Nyitnám már szívesen ki ezeket a konzervdobozokat egy attacker-el. WW módot várom. Addig talán BoS, WT mellett, ha belassul repülős rész fejlesztése.

    CloD-al az a baj jó ha átlag 20-30 ember játszik egy titáni mapon, rosszabb(!) a LoD, mint a WT-ben. Talán 30 perc alatt át lehet érni az ellenfél oldalára :)))

    RoF, funolni jó de, I. világháborús gépek. Hosszú távon unalmas. Mindenért fizetni kell, külön-külön a gépeket felszerelni alap dolgokkal, mint az iránytű, szálkereszt stb.

    WT nyújtja nekem most a top élvezeti faktort az apró bosszantó dolgai ellenére.
  • Glo
    #19393
    Ja, és ezek ingame képek, nem ilyen photoshoppolt marketing cuccos :D
  • twi452
    #19392
    finom :)
    még ma/holnap durranthatnak valamit :D
  • Glo
    #19391
  • Glo
    #19390
    Új tankok:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/58679-exclusive-new-screenshots-of-ground-froces/
  • Amaymon
    #19389
    Trackerrel nem dőlhetek kicsit sem előre a bill-hez, muszáj kitennem rá. A joy a monitorasztal és köztem van, nem gombpazarlás az, ha ráfér. :)
  • Glo
    #19388
    Nekem sima van, szerintem bőven jó ez is. pedig már 5 éves lassan. Igaz nem tépem neki sose koppanásig :)
  • Paladin
    #19387
    Ennek a harmadára én tuti nem pazarolnám a helyet a joyon ;) , de true, kell a sok gomb.
    A legtöbb normális négy tengelyes joynak 10-12 szokott lenni, annál kevesebb semmiképp nem javasolt.
  • bgabor
    #19386
    Nagyon komoly hogy a játékosok 4/5-e amcsit vagy britet tol. Remélem a fejlesztők hamarosan észbekapnak hogy miért.
  • Amaymon
    #19385
    Azt vedd figyelembe, hogy a joy-on sok gomb is legyen, ha nem akarsz a bill-en kalapálni. Gázkar nekem alap, egyrészt a gombok miatt, másrészt az IL2 CLOD és a RoF-hoz nekem kell.

    Amit én kietettem joy-ra:
    - Flaps állítás
    - Zoom, azonnali
    - Zoom fokozatos
    - Gun és Cannon külön, de az alsó tüzelő gombbal egyszerre is tudok lőni a kettővel.
    - Rakéta
    - Bomba
    - Célkereszt HUD megvilágítás ki-bekapcs
    - 3 a trim-nek
    - kerék
    - headtracker center
    - motor indítás (kell mikor leáll a motor a levegőben)
    - roster, map
    Gyorsan, ami eszembe jutott.

    Rengeteg gépvezérlő, menedzselő funkció még nem él, de a játékban lesz, ha azokat beizzítják még több gomb fog kelleni.
  • Paladin
    #19384
    Van sok apró bizbasz, amiben jobb a pro, az engem nem érdekelne. Ami viszont igen, hogy erősebb konstrukció, több alkatrésze fém, tuti tartósabb. Olvastam most gyorsan pár külföldi véleményt - általában a pro-t javasolják. Persze kevésbé árérzékeny népség :)
  • gstup
    #19383
    Èrtem.Köszönöm a válaszokat.Most nèztem,hogy a gázkaros saitek x52 (nem pro verzió) 26e forint.Arròl mi a vèlemènyetek?Csak a 40 ezres pro-t èrdemes megvenni?
  • twi452
    #19382
    én csak egy genius hulladékhoz tudom hasonlítani a hotas x-et, ahhoz képest isteni jó és kényelmes :)
  • Paladin
    #19381
    Egy logi 3d árából Thrustmaster HOTAS X-et is kapsz. 8 ezerért meg Thrustmaster Flight Stick X-et, ami simán nyújtja ugyanazt (ráadásul simán van olyan jó márka).
    (Kéne kérnem tőlük jutalékot, annyit reklámozom, de ha egyszer most ár/érték arányban az a legjobb vétel :) ).
  • twi452
    #19380
    1:07-től egy új rövid trailer, jól néz ki még így is :D
  • twi452
    #19379
    a hivatalos fórumról egyik arc videózott picit GC-on
    + pár kép


  • Hentes75
    #19378
    Valaki felvilágosíthatna,milyen néven vannak,főleg magyar játékosok által indított meccsek.Hogy kereshetek rájuk?
  • vajakos21
    #19377
    logi3d jò.nekem az van jòl bevállt
  • Glo
    #19376
    Azért mondtam használtan :)) Prohardveren szokott lenni.
  • Amaymon
    #19375
    Az is jó, csak újonnan 40k.
  • vajakos21
    #19374
    HB re bármelyik jó.Egyformán tudod magad sz.patni minddel.Rb re kell joy de hb - n egéruralom van.Ezért nem megyek már hb-re.Sok-sok joyos hb meccs tapasztalatával mondom.Egeret meg nem szeretnék egy repes játékban használni..biztos én vagyok a hülye...
  • Amaymon
    #19373
    Logitech 3d-t használnak páran, olcsó is. GrmlZ is azzal csinálja a HB-s videóit, akkor nem lehet annyira rossz, ha olyan percízen tud vele célozni.
  • Glo
    #19372
    Saitek X52. Használtan 20-asból simán megvan.
  • gstup
    #19371
    Sziasztok,
    Milyen joy-t ajánlotok hb-re maximum 20e forintos kategòriában?
  • Glo
    #19370
    MM at its best :)

  • Amaymon
    #19369
    Ezt most hozta össze az MM:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Saját magam kisatíroztam belőle :)
  • Glo
    #19368
    Ja, én is itt ülök fél órája a prém accon az A-26-ossal, és Timeout vagy ötödszörre.. Mikor betesz akkor meg Kora, a legrosszabb. NEmtom mi legyen :) Még FRB lenne jó, de ott meg csak Ger-RUS van, nekem meg az amcsi kéne.
  • f24sg
    #19367
    Azt alt-tab nem szólhat bele. Szánalom, de tegnap várakozás közben egész topikokat olvastam át a hiv. fórumon, mire besorsolt.
    Kínomban mentem ma pár AB-t, de inkább nem is szólok róla semmit...

    Torzonborz:
    Inkább az a bajom, hogy 1,5-2 nappal ezelőtt még voltak normális HB csaták --> TELJES player listával <-- mindkét oldalon. Aztán tegnap késő du.-este hirtelen jöttek a 3-4 player + bot felállások, ráadásul irgalmatlan tier különbséggel.

    Így akkor a mai prem ugrott, elég volt ebből.
  • Torzonborz
    #19366
    Mondjuk az MM már régóta ilyen dilis ahogy észrevettem. Régebben is volt olyan jó párszor hogy az egyik oldal teli volt fighterrel a másik meg attacker/bomberrel.
  • Glo
    #19365
    Én is alt-tabozni szoktam míg várok :) De ez egy hülyeség akkor..
  • Amaymon
    #19364
    Az nekem is előjött ma 2x, de azt hittem az alt+tab miatt, mert olyankor disconnected-nek hisz.
  • Glo
    #19363
    Engem tegnap óta konkrétan a Timeout sújt, pedig állítólag fejlesztettek rajta..
  • Amaymon
    #19362
    Ha van bent alacsony tier nekem mindig hoz be mindkét oldalra ai-t, és most RU vs GER-ben elég sok a low tier RU. Ha nincs low, akkor soha nem tesz be, legalábbis eddig.
  • vajakos21
    #19361
    Én tier 10 en is találkoztam ai- val.És tier 4 alatt volt hogy nem. Hogy milyen logika alapján találja ki szerintem még ök se tudják
  • Amaymon
    #19360
    De tapasztaltam furcsaságot, tegnap olyanokat csinált RB-n az MM pl. 10vs5. Botokról ott nincs tapasztalatom, mert nálunk, ha nincs low tier gép akkor bot sem, legyen az akár 2v2.

    "Jó patchnek ígérkezet, de ennyit nem baszakodtam még feleslegesen."
    Ez inkább szerver oldali bug, valószínű piszkálgatják folyamatosan, mert arról sem szóltak mikor véglegesen kiszedték az ai-kat tier 4 felett.
  • f24sg
    #19359
    Ti nem tapasztaljátok, hogy tier 9-11 között tegnap du óta csak idióta MM van, 3-4 bot meg 3-4 repülő/oldal, és ott is ilyen összeállítások, hogy pl. csak fighter (german) kontra 2 B-17 + 2 p-47... Másik, kzurvasok várakozási idő HB-n, 5-6 perc. 34-35k játékossal.
    MIVAN?

    Kezdek nagyon feldühödni. Jó patchnek ígérkezet, de ennyit nem baszakodtam még feleslegesen. A pálya-rotáción mintha segítettek volna, de a fentiek...
  • Pluskast
    #19358
    Sajnálatos módon egy klánban elkerülhetetlen, hogy legyenek benne olyan emberek akik képletnek betartani az alapvető szabályokat. Nyilván senki sem úgy megy be egy klánba, nem úgy mutatkozik be, hogy káromkodik, leszól mindenkit vagy nagyképűsködik. Csak idővel derül ki, hogy ki milyen ember. Aztán az illetővel vagy lehet beszélni, hogy ezt nem kéne vagy nem de akkor meg repül a klánból.
  • Coral Springs
    #19357
    A War Thunder -től eltekintve, nem ez az első online játék ahol megfordultam, de valahogy mindegyikben a külföldiek társaságát kerestem. Ha volt is magyar a barátaim között, az is hozzám hasonlóan külföldiekkel nyomult, vagy egyedül. Nem tudom, leginkább unszimpátiát váltanak ki belőlem a magyar klikkek, a színvonaltalan műsoruk nem jön be.
  • Glo
    #19356
    Ja, egyszer engem is elküldtek az anyámba :) Aztán mikor elmeséltem egy magasabb poszton levőnek ő helyettük is bocsánatot kért, és mondta h lesznek következményei a dolognak. Örömteli, hogy lettek.
  • Amaymon
    #19355
    /Off Egyébként bosszantó is volt hogy pár tizenx éves gyerek tombol magyar módra puma tag-al. Az a név kötelez és néha minősíthetetlenül viselkedtek a szerveren. Legalább 3x láttam, hogy felszálláskor rögtön kilőnek egyet HB-n, gondolom valahogy kiérdemelték. Rendszeres beszólogatások, all chaten stb. A kezdetben senkinek nem voltak a kedvencei. Azóta valami szervező erő megregulázta őket! Coral-tól függetlenül állítom, tényként hogy sok embert berágatott az early puma kezdemény.
    Biztos halott mindenki a WoW bloodscalp sztoriról, amit a magyar vérpistikék megszálltak. Én ugyan nem játszottam a gémmel, de haver mesélte. Aki betette oda a lábát menekült legyen külföldi, vagy értelmesebb hun. Úgyhogy van benne valami, hogy a hun társulásokat messze elkerülni, mert ritkán sül ki belőle örömsztori /On