38447
  • twi452
    #19474
    ezt az ex World of Planes-t is le lehetne kapni a címből már :D
  • Coral Springs
    #19473
    Én ezekben a játékokban mindig vesztes voltam. Talán jó vagyok célzásban, máskülönben a War Thunder se menne. De ott már számít a reflex.
  • Renegade
    #19472
    off

    pedig az egész csak gyakorlás kérdése, mert a reflex sebessége mindenkinél adott
  • bgabor
    #19471
    Hogy neked mennyira igazad van.
  • Coral Springs
    #19470
    Egyszer már megírtam neked hogy nem szükséges kommunikálnunk egymással legalább 20 évig, jobb is ha ehhez tartod magad.
  • bgabor
    #19469
    Ugyan már. Csak mert a másik, egy oldalnyi hozzászólást megért topikban volt egy vitám másokkal, még nem leszek akkora közutálatnak örvendő bunkó, mint te ebben a topikban, ezt szerintem te is érzékeled. Csakhát ugye terelsz. Éppenhogy te lehetsz a gyenge személyiség. De minek is pocsékolom az időmet rád, nemigaz? A továbbiakban nem teszem. Régen ignorálnom kéne téged, ahogy a többiek csinálják. Talán igazuk van.
  • Her Laca
    #19468
    Urak! Mi lenne ha nem baxogatnátok egymást?
    Senki sem tökéletes (még ti sem!) el kell fogadni a másik gyengéit.
    Vagy! Nem kell elolvasni egymás kommentjeit,és meg van oldva a problem:)
  • Coral Springs
    #19467
    Itt lehet, máshol viszont te vezeted a népszerűségi listát. Amúgy meg ne mással gyere, ha valaki nem támogat hátulról összeszarod magad, vagy mi van ? Így tolod IRL is ? Elég egy gyenge személyiség lehetsz.
  • Amaymon
    #19466
    Off

    Mindig megmosolyogtatnak, amit a mai FPS-ekben skillnek hívnak, tud a csóka kétségtelen. A quake word-ben ehhez képest 10x-es sebességnél olyan kunsztokat megcsináltak, amit talán a néző szeme be se vett. Abban még volt true skill, talán még a quake live, ami megüti a mércét, de az már sokkal casualabb. A többi FPS versenyjáték crap. :)

    On
  • bgabor
    #19465
    Itt egyedül te beszélsz hülyeségeket. Erről bárkit megkérdezhetsz itt, egybehangzó lesz a vélemény.
  • Coral Springs
    #19464
    Látom az iskola nem volt az erősséged. Akkor most olvasd el újra a #19460 utolsó mondatát, és ha máshogy nem megy magold be szépen.
  • bgabor
    #19463
    Szerintem meg ha nem vagy képes érzékelni a különbséget az a te bajod, engem nem érdekel. Nem az első és nem is az utolsó személyiséghibád lesz.
  • Her Laca
    #19462
    Glo!:)
    Unatkoztam oszt mondom kipróbálom én ezt.
    10 percig volt a gépen:) és elfogulatlanul álltam hozzá. Na jó, lehet volt az 15 is.
    Ellenben láttad mit tákoltak össze a Cloddal a TF es srácok?
    Itten van
    Aszongyák picsára esős lesz.
  • Renegade
    #19461
    végigpörgettem vagy 10 oldalnyi hozzászólást, ez a topik sokkal nyugisabb mint a WOT, ez azért meglepő, no offense srácok, csak itt is van pár régi wotos aki nagyon harcias volt WOT topikba (hogy magamra is mutogassak, nekem is elgurult ott párszor a bogyó), itt mégis nyugis/lelkes.

    Ennyire jó a balance?
    Kevesebb a babuin?
    Vagy csak az újdonság varázsa és majd csak eztán lesz a toroknak ugrás?
  • Coral Springs
    #19460
    Még jó hogy benéztem a Ground Forces topikba, ahogy láttam te sem panaszkodhatsz. Szerintem előbb a saját házad táján söprögess.
  • Coral Springs
    #19459
    El vagy tévedve. Így is van napi ~100 hozzászólás aminek kb a fele nem érdekel, majd még a WoT -os kockák műsorát is fogom bogarászni.
  • bgabor
    #19458
    Jól van, ha így látjátok jónak.
  • vajakos21
    #19457
    arròl nem is beszélve hogy majd tekergethetsz a hozzászòlások közõtt hogy megtaláld a téged érdeklō témát...de ez még egyenlöre nem aktuális
  • Renegade
    #19456
    szvsz nem butaság, hogy külön topikja van, nézd meg ez már hol tart, a WOT megjelenése óta top3, képzeld el, ha a ground force is beindul, jó ez a szárazföldi/légi/vizi bontás
  • bgabor
    #19455
    Ez mondjuk igaz. A "csak nekünk van igazunk stilus"ra meg itt van nekünk a Korall, nem is kell már több.
  • bgabor
    #19454
    500%os rewardú prém gép prémium számla nélkül jó ha hoz 30-35.000 kreditet egy átlagos körben. Prém számlával meg 50-80.000 kreditet.
  • vajakos21
    #19453
    Ha majd megjönnek a wotos " királyok" sxerintem átgondolod majd....legyen külön és ott sirjanak az arty vagy aktuális főbiájukrol....és a csak nekümk van igazunk stilus se hiányzik
  • vajakos21
    #19452
    Nekem nem érné meg prém még napi sem.Keveset megyek. Mondjuk nincs kihuzási kényszer se igy inkább funra kéne jó prém német/japó.A prém gép akkor id hoz ha nincs sxámla és nem zavar ha van prémszámla de nem tudom kihasználni mert közbejön valami.
  • bgabor
    #19451
    Felesleges. Ez egyetlen játék, attól még hogy több fegyvernem is lesz belőle. Butaság lenne ugyanarról a játékról három hülönböző topikot indítani, talán még az SG.hu szabályaival is szembemenne.

    Egyszerűen valamelyik feltűnési mániás indokolatlanul indított egy War Thunder: Ground Forces topikot itt az SG-n, teljesen feleslegesen. Aztán persze sokan azt hitték hogy ez valami új rész lesz vagy ilyesmi.

    Ez a War Thunder topik, és nem kell másik.
  • Fenrir
    #19450
    Lose with style:


  • Renegade
    #19449
    na pár napja nem voltam erre, kaptam privit, hogy legyen a topik neve War Thunder (Aviation), visszapörgettem pár oldalt, de nem láttam erről a csevejt, legyen/ne legyen?
  • bgabor
    #19448
    Ha már prémium gép kell, akkor az amcsi Spirfire most a legjobb. Persze az emelkedését előtt utóbb nerfelni fogják, de az a gép már a mostani emelkedési buffja előtt is egy marha jó gép volt. Amíg meg tart a mostani állapot, hogy jobbam emelkedik ÉS fordul szinte minden más gépnél, arathatsz vele.

    DE!
    Én komolyan azt figyeltem meg ebben a játékban is, akárcsak a World of Tanksben, hogy a prémium számla sokkal jobban megéri, mint a prémium repülőgép/tank. Ahogyan ott, itt is az van, hogy a prémium gép CSAK prémium számlával együtt keres jól, anélkül nem.

    Mindezek miatt én komolyan lebeszélnélek a prémium gépekről, és javasolnám hogy prémium számlát vegyél helyette. Nem hinné az ember, de jobban jársz vele mint a prémium gépekkel, dacára annak hogy azok megmaradnak.

    A másik dolog amit megemlytenék, hogy a WoT-al ellentétben itt 100 aranyért lehet egy napi prémiumot is aktiválni. Ez azért érdekes, mert 2000 aranyból megteheti az ember azt, hogy nem egy hónap prémet vesz egybefüggően, hanem 20, nem egymást követő napon nyomja be a prémiumot arra a napra, amikor tudja hogy aznap sokat fog játszani.
    Mert nem tudom ti hogyan vagytok vele, de én egy hónap benyomott prémium mellett sem vagyok képes egyvégtében játszani egy hónapig, kell a vátozatosság. És utálom azt az érzést, hogy éppen mást csinálok, de közben ketyeg a prémiumom. Akkor már inkább kevesebb, de az általam megválasztott napokon legyen prémiumom.
  • SovereignXY
    #19447
    Lóvé + fun a szempont. Húzni mindnet húzok csak japcsik nem nagyon. Oroszt azért sem vennék mert mindjárt lv 15.
  • vajakos21
    #19446
    Azt válaszd amelyik nemzetet húzni akarod.Az xpt oda gyüjtse.Ruszki p39k?...nem ismerem de tegnap láttam belöle jópárat( hogy azért mert olcsò vagy mert jó nem tom)A 37 mmes ágyu azért bármikor jól jöhet.Japóknál elvile köv. nagy patchban lesz új gép.
    Deviome hb-n kevéd a joyos,belsö nézetböl meg még kevesebben mennek.Gyere frb-re ott kièlhetef magad és egeresek se idegeknek.
  • bgabor
    #19445
    Miért, nem szimulátorabb szimulátor, mint a kategória egyéb indulói a gamesconon? World of Warplanes meg hasonlók? :)
  • bgabor
    #19444
    Ma reggelre nekem is megküldték a 2000 goldot. Hát ideje volt.

    Csak megérte dolgozni érte.
  • SovereignXY
    #19443
    Na végre megkaptam az aranyamat! :)

    Ki miylen prém gépet ajánlana? Eddig az angol mustangal szemeztem de... tezstrepültem egyet van némi emelkedés gondja meg az 500at sem bírtam elérni vele úgy hogy tratsa is azt a sebességet egyenes menetben.
    Ruszki p-63 hát... nem tudom.
    Japcsik nem érdekelnek amúgy sincs elég gépük.
    Németeknek ami elérhető a p-47 de nem kösz. vadászni akarok.
    Amcsikat meg nem szívlelem pedig nekik vannak jók. Lehet ott kéne keresgetni.
  • Fenrir
    #19442
    Re Off:


    Nem egy nagy dolog:


  • Coral Springs
    #19441
    Nem tudom, én a menüvel nem igazán vagyok elégedett. Az alsó ikonokat, gombokat például átvariálhatnák, a Battle gombot pedig visszarakhatnák középre kisebb méretben. Továbbá ha már megoldották hogy a parkolóban vegyenek körbe díszrepülők, akár azt is megoldhatták volna hogy inkább a szolgálatba állított gépek álljanak helyettük. A gépek közötti váltás pedig frankón a kamera mozgásával történne. A Star Conflict -ban például így lehet váltogatni az űrhajók között, és az ugye a Gaijin másik játéka. Nem utolsó sorban pedig, én jobb szeretem hangárban tárolni a gépeimet, nem ártana egy választási lehetőség. Csináljanak két-három féle hangárt, néhány külső parkolót többféle háttérrel, azt mindenki kiválassza a neki tetszőt.
  • Deviome
    #19440
    Az a baj, hogy nagyon jó. Viszont érzem, hogy Én vagyok nyomorék. xDD ( bár Én meg a vadászgép. Meg amúgy is árkádban semmi értelme a joy-nak még HB-n sem nagyon. Mert szerintem nagyon kevesen használják a belső nézetet. Meg a sok egeres úgy rángatja, hogy joy-al esélytelen lekövetni )
    Ez van mikor a profi cucc sem segít azon aki nyomorék. xD
    Bombázni minden esetre ezerszer jobb mint egérrel.
    Apropó. Valaki nem tudja, hogy hogyan tudnám csökkenteni az emelkedés/süllyedés érzékenységét? Mert Realistic control-on van, de ott már mindent levettem és még így is olyan hamar rángatja.


    Máté94: Ha ilyen lesz a graf engem kilóra vettek meg. xD És ha a tank 600 méteren téved 20cm-t akkor is. Mert az, hogy a hulladék WoT-ban 100 méteren téved 40cm az vicc kategória nem más. Az meg, hogy 50 méterről képes mellélőni egy tanknak azt már nem is ragozom. :S


    A WG kötheti fel a gatyáját. Amúgy eszméletlen lapos a WoT menüje. Most mondjuk csináltak egy új "garázs"-t, de a WT menüje 1000x veri. Nagyon jó zene és az ahogy körbe mutatja a gépeket valami csodás. :)
    Jah meg nagy különbség, hogy ez még beta az meg már full. :D
  • Coral Springs
    #19439
    OFF

    Nem most kezdhette a csávó.

  • gezu1025
    #19438
    Ha olyan szint külömbség lesz a wot és WT tankok között, mint ami a wowp és a WT között van, akkor happy világ lesz. :P

    Annyira szar a wot, hogy elmondani nem lehet. És folyamatosan egyre szarabb és szarabb. Szar t2-3on. Szar t5-ön. Szar még t10en is. Hiába áll benn 2000 arany meg 2 milla pénz a maus, a kv5 és a patton mellett. Leszarom az egészet. Hónapok óta.^^
    Mindezt úgy, hogy nagyon benne voltam.
  • Amaymon
    #19437
    "A Gaijin nyerte el a WT-vel a legjobb szimulátornak járó díjat a Gamescom-on."

    Wohóó! Éreztük mi, hogy mivel kell játszani.

    De mitől szimulátor? :)
  • Máté94
    #19436
    Ferdinand!



  • twi452
    #19435
    máshol nem is nagyon tudnak ugye egyelőre :D biztos lesz majd valami a közeljövőben aztán felrobban minden wot-os agya ami még megmaradt..xD