38447
  • Amaymon
    #19514
    Na meg a lézerágyús 9t, amit a 90% nem tud használni HB-n csak kinyíratja az egész csapatot olyan emberhátrányt okoznak.
  • Amaymon
    #19513
    Ott van a legjobb repair/bevétel arányú RU non prém gép a Lala.
  • Glo
    #19512
    Oroszoknál 44-en vannak HB T8-9-ben :D
  • Susarc
    #19511
    valaki Spit9?:P

  • Glo
    #19510
    Sokan vannak ezzel így :) Nem túlzás azt állítani, hogy 2/3 át fog vándorolni ide, szóval a Gaijinnek nagyon meg kell gondolnia, hogy mit ad ki, nehogy felsülés legyen belőle. De ügyesek a srácok :)
  • BaleniX
    #19509
    A Tankosat már várom! Teljesen rá vagyok kattanva a dologra, ha kijön akkor a WoT-ot is elfelejtem! És FRB ha lesz akkor csak azon tolom! A németekkel!
  • Amaymon
    #19508
    "...tedd át Full controls-ba az irányítást...."

    Ok, tudom hogy ki lehet tenni gombra, de még nincs gyakorlatilag úgy implementálva, hogy használni kelljen. Valszeg nem ez az elsődleges, hanem a beígért még komplexebb DM (amihez behozták a 4 motor elem bővítményt) és a több választható gép.

    "2 ai jött nekem egyszerre szemből.. és az egyik papírgép túlélte. Ez milyen már :D"

    Sajnos vissza tették a muslicákat :)
  • twi452
    #19507
    el is hiszem azok a dupla 20 milis ágyúk nem kímélnek :)
    az 5ösön csak 2 sima van a hátán meg a seggén, az előző körben egy la-7es kúszott mögém és mindkét torony rálátott... egymás után leszakították mindkét szárnyát szerencsétlennek :D
  • Glo
    #19506
    Ja, tegnap konkrétan 2 G8-as rendezett le, beálltak elém meg mögém (B-17) aztán lőttek mint az állat :))

    Most az előbb meg FRB-n konkrétan 2 ai jött nekem egyszerre szemből.. és az egyik papírgép túlélte. Ez milyen már :D
  • twi452
    #19505
    :$$ na sziasztok mára :D

  • twi452
    #19504
    megkérdeztem csapattársat és igen azt mondta a G5N az nagyon rossz de a 8as isteni :D
  • Glo
    #19503
    Lö pech :D
  • twi452
    #19502
    a baj, hogy ez a ritka kör..:D

    előbb 4x1000kg-am mentem neki az 5 hajónak
    1 battleship-et kiszedett a társ 1 destroyert én
    3 bomba 3 hajóra.. erre belefordultam az óceánba xD
  • Glo
    #19501
    Az a 2 milla xp ilyen kanyarokkal 20 kör alatt megvan. 1 nap :)))
  • twi452
    #19500
    na jó talán még barátkozok vele egy picit..

    többet nem fecsegek mert még megszólnak érte :D
  • Her Laca
    #19499
    Ugyan már:) Nekem sem szívem csücske a Bos (ez köztudott rólam asszem:XD )de én soha senkit nem bántok meg ha más a véleménye.
  • twi452
    #19498
    viszont az irányítása 2 fokkal rosszabb mint a b-17é...
    azt hittem ezzel fogom kiszedni ezt a szintet az n1k-hoz de pár kör után azt mondom h tutira nem :D

    azt hinné az ember ránézve milyen kecses, hogy biztos olyan jól irányítható mint a többi japó bombázó..hát nem :D
    az a-26nál is rosszabb pedig az se piskóta :D

    pillbox-okra jó lehet nagyon magasból nagyon nagyon széles kanyarokkal de tankokra menni teljesen esélytelen :D
  • Amaymon
    #19497
    Így fentről is a képen titáni méretű O.o
  • SovereignXY
    #19496
    Ez AB. Csak ABzom. :) Többit nem nekem találták ki. Majd ha lesznek tankok ellenben ott jöhet az FB is :)
  • Amaymon
    #19495
    Nem válaszolok, mert offolás itt, a másik topikban meg láncfűrésszel esnek nekem BoS hallatán is a TF "bennfentesek".

    Legyen az uccsó mondatod a zárszó :)
  • twi452
    #19494
    első köröm vele rögtön egy OMFGWTF pillanat... xD
  • twi452
    #19493
    csak szép kecses...:D
  • Her Laca
    #19492
    Miért is?:)
    Az egy árkád valami lesz én úgy látom.De biztos lesz közönsége,nem is kicsi. A hard szimesek meg maradnak a csatorna felett ,bár a TF csinálja máltát ,afrikát,meg még pár gépet is.Mindezt ingyé:))
    De mint Glo barátom mondotta kinek a pap ,kinek meg a neje:)
  • Glo
    #19491
    Ez valami vitorlázógép? :D
  • twi452
    #19490
    Meglett az első utasszállítóm is :D
  • Amaymon
    #19489
    Én pont azért fogom szeretni a BoS-t, amiért a CloD-osok nem :)))
  • Glo
    #19488
    Van, tedd át Full controls-ba az irányítást, ott cseszegethetsz bármit a motoron. Talán a magneto nem megy még, de a többi oké :)
  • Her Laca
    #19487
    Ez is egy vélemény:)
    A videók a játékból vannak amúgy . Ugyan ez lesz a gépeden is.
    Az ,hogy te másfél órát repkedsz,és nagy nehezen találsz valakit ,nos erre én mit mondjak?:)) Mellesleg Atagon nem ritka a 100 játékos ergo azért van közönsége,bár valóban kevesebb mint pl itt.
    No meg pl egy E1 -E3 al de a G50 vagy bomberekkel igenis kell gépészkedned,mert különben annyi nekik.No meg ,hogy kihozz a gépből mindent ott igenis képben kell lenned,mit ,hova állítasz,persze el lehet velük cammogni úgy is ahogy te mondod,csak akkor le leszel lőve:)
    Az engine meg sok minden csak nem ócska és nem elavult:) a BOS az jóval elavultabb lesz ennél ,nézz csak utána.
    Van már aki bétateszteli és aszongya ütős lesz.
    A WT-t meg nincs is értelme hasonlítani hozzá ,nem egy kategória a kettő,ezt minden rosszindulat nélkül kijelenthetem.


  • Amaymon
    #19486
    Én csípném ha betennék már, mint balansz elem a WT-be, olyan árkádosítva, mint a spit motorja. Most is gombra tehető választható opció, a fejlesztőkön múlik mikor élesítik.
  • Glo
    #19485
    Vannak akik szeretnek 1%-ot emelni/csökkenteni a hűtők állapotán. Szerintem jó kis játék azoknak, akik ezt kedvelik. Kinek a pap, kinek a papné :)
  • Amaymon
    #19484
    Szép videók. Kicsit WG style, jobbak a moviek, mint amit kapsz. Irigylésre méltó a repülőgépek kezelése, bár annyira nincs túl bonyolítva, hosszabb távon idegesítően repetitív. Először tök jó, rájössz a Hurri motorja szétmegy, amíg hideg a motor (min 40 C°), 2 magnetot, üzemanyag pumpát bekapcsolni, hűtőrács felszálláskor max, majd 75%. Ha akarod növelsz a prop pitch-en, de nem muszáj. Olajhőmérséklet nem mehet 100C° fölé, de ennyi + az RPM-el variálás. Nem ér meg 1,5 óra repülést, hogy lelőhessek egy gépet. A fő baj a CloD-al, kicsi a player base. Minden szempontból ócska elavult engine-re építkeznek. Nincs repülésnél sebességérzet. WT a relatív haladást jobban vissza adja, de még szerintem az is lassabb a valóságnál. CloD nem fogja támogatni az Oculus HD-t, mint a BoS és a WT. Sorolhatnám, de nem akarok CloD basher lenni, mert amúgy jó kis játék lenne...
  • Glo
    #19483
    Változtass :) WT- Aviation, ez a neve a játékban is :)
  • Coral Springs
    #19482
    Pár nap múlva már senki nem fog ezzel foglalkozni, kb ennyi a jelentősége. De te tudod.
  • Renegade
    #19481
    várok vele pár napot, elvégre olyan topikról van szó ahol még a szűk közösség is 100+, ha nem jön addig komoly ellenvetés, akkor egyszerűen War Thunder lesz. esetleg War Thunder: ....valami, mondjuk amit írtál Aviation.

    Természetesen nem lehet mindenki izlésének megfelelni, egyszerűen a majdani hőbörgők ellen, remek érv, hogy ti dönthettetek, így döntöttetek :)
  • Amaymon
    #19480
    Ennyire jó a balance? Nem annyira még. De javul, mert odafigyelnek az értelmesebb fórumos felvetésekre és megvalósítják bár lassan.

    Kevesebb a babuin? Igen, mert a látszat ellenére nem könnyű a játék és tovább áll miután kipróbálja. Csak akkor jut előre, ha teljesít, vagy marad AB-n, ahol 5 perc alatt felnyomják benne a pumpát. Ott is vannak profik csak elvesznek a populációban, mert a többség abban játszik.

    Vagy csak az újdonság varázsa és majd csak eztán lesz a toroknak ugrás? Van aki itt már több, mint 1 éve nyomja :) Nekem még kb 2,5 hónap híja.
  • Coral Springs
    #19479
    Szerintem ilyen semmi dolognak nem kell ekkora feneket keríteni, szedd le a banner fölül a feliratot, a rövid címet pedig írd át War Thunder -re, vagy esetleg War Thunder: Aviation -ra azt csá.
  • twi452
    #19478
    szerintem felesleges szavazni erről :)
    kb senki nem emlékszik úgy erre a játékra mint world of planes már :)

    ha szét lesz bontva 3 felé a topik akkor legyen úgy ez is mint a ground forces rész :)
  • Renegade
    #19477
    KÖZÉRDEKÜ

    szavazásra bocsátottam, veled együtt egy mellette, egy ellene :)

    ahogy aktiválja magát a közösség, úgy megteszem a szükséges lépéseket.

    Ha van valakinek egy weblapja, még be is illeszthetünk oda egy szavazást, ami egy hétig aktív, aztán az eredmény szerint járok el.
  • Glo
    #19476
    Elég királyos lett :)

    Nekem elég ez is, leküzdögetem a vérpistiket, nekem az is fun :)
  • Amaymon
    #19475
    "Lóvé + fun a szempont. Húzni mindnet húzok csak japcsik nem nagyon. Oroszt azért sem vennék mert mindjárt lv 15. "

    Prém gép lóvé miatt kell, hamar betelik az xp csíkja, de tovább termeli a lét. A leghatékonyabbat válaszd. Az legyen az elsődleges, hogy mivel vagy te a legprofibb.

    RU-t egyvalami miatt nem vennék. Ott szerintem az LA ág ér egyedül valamit (abban a tier hézagban, ahol liont akarsz keresni), de még azt is kevesen tudják jól használni. Az MM pedig minden szemetet bepakol mellé, rengetegen mennek yak-al, ishak stb., de célozni és helyezkedni nem tudnak vele mert lassúak, ha okos az ellenfél nem hagyja érvényesülni őket.

    Csak példa nekem sokat hozott a JAP FW A, nagyon jó hátvéd a japán flotta. Amit nem érnek utol vagy már alacsony magasságba sodródik mindenki, onnantól tiéd a préda. Bomberek sem utolsó szempont, japók arra mennek utolsónak így az is a tied lehet.