38447
  • Nazarov77
    #19554
    Novemberig? Mondtak már valami közelítő időpontot hogy mikor jön?
  • Glo
    #19553
    Hát tudja a fene, de az előbb a Battleship túlélte az 1 tonnásomat.. Gondoltam biztos rosszat dobtam rá :)
  • twi452
    #19552
    de régebben arról volt szó, hogy tökmindegy mert minden japán bomba ugyanúgy működik még
    nem tudom, hogy azóta lett valami módosítás
  • twi452
    #19551
    öm én a mod 25 mark 2őt szoktam hajókra és a type 98at földikre

    aztán lehet h ponto fordítva kéne..nem tudom :D
  • vajakos21
    #19550
    Nekem isez jutott eszembe elsőre. ( hova lesz ez a világ haár Corallal értek eggyet )
  • vajakos21
    #19549
    Valóban amcsi bomerek ellen az 109 a5 a legjobb egy bizonyos tierig. (lehet a ki45 is jó lehet bár nincs tapasztalatom még amcsi ellen.esetleg utána kéne nézni mit tettek a japók a az erődök ellen..azonkívül hogy rammoltak esetleg..).De szeretnék haladni és játszani japóval...de frb-t már nem hagyom ott( vigyázok az idgeimere :) )
  • Coral Springs
    #19548
    Szép az a 17 kill, de a másik oldalon a 12 / 1 halál mégis szebb eredmény.
  • Amaymon
    #19547
    A múlt alkalommal betették FRB-re, de szerintem rájöttek, hogy nagyon imbalanced még, amikor bomberrel jön az US. HB-n mod 22-vel is le tudtam szedni kisebb sérülésekkel az amcsikat, de FRB-n

    Terri is inkább a kamikaze-t választotta itt valaki ellen :)))
  • vajakos21
    #19546
    Tehát frb megint kimarad...gj gazsi..
  • Glo
    #19545
    Twi, melyik a hajók elleni bomba a kettő közül? A Mod vagy a Type?
  • Glo
    #19544
    Event: ON
  • Glo
    #19543
    Amúgy nincs lekorlátozva. Csak a helyzet az, hogy GER-USSR FRB van..
  • Glo
    #19542
    2 perc és lesz :)
  • Amaymon
    #19541
    Per pill nincs event.
  • vajakos21
    #19540
    FRB n is megy az event., vagy megint kimarad?
  • Glo
    #19539
    Alpha Strike?
  • Fenrir
    #19538
    Oneshot vagy Alpha Strike bejöhet akkor ha első lövésre mondjuk leszakad a szárnyad/farokrészed vagy kilövik a pilótát. Ahhoz nem kell pumpálni az ólmot, csak mázli kell :)
  • Torzonborz
    #19537
    Lehet , én párszor próbáltam és nem nagyon jött be.
    Mondjuk már teljesen átálltam a stealth lőszerre , ahhoz képest meg minden rosszabb. :D
  • Glo
    #19536
    Jó az a tracer, pl a P51-en a lejobb, csak APIT van benne :)
  • Torzonborz
    #19535
    "Vadászgépek ellen valami Tracer-t vagy mit használok."

    Nagyszerű akkor azt a lőszert szépen felejtsd is el és használj olyat amivel kárt is tudsz tenni az ellenfélben. ;)
    Egyébként meg mivel nem hp alapú sebzés van ezért lazán megesik hogy "one shotolnak" (bár nem nagyon szeretem ezt a kifejezést mert biztos hogy azért több skulót kapsz be).
    Ha kritikus pontot ér a találat akkor kampeca van , ez nem csalás .
    Szimplán lehet hogy bemákolja az ellenfél vagy ha tapasztalt játékos akkor bizony tudja hogy melyik gépnél mit kell lőni.
    Egyébként meg lépj tovább HB-ra , szerintem jobban fog tetszeni . ;)
  • Glo
    #19534
    :))

    Semmi gond Nazarov, üdv a klubban :D

    Csak novemberig kell kibírni ;)
  • Nazarov77
    #19533
    Jajj sorry látom már volt. Legközelebb nem csak az 1. oldalt nézem meg hogy volt e már :P
  • Nazarov77
    #19532
    Úúúúú Dat graphic :D
    link

  • twi452
    #19531
    Peleliu egy nagyon jó kis bombázós pálya.
    kb örök medium tank swarm és mindig beállnak egy sorba és ott lébecolnak
    kiszeded őket jön a következő adag és ugyanoda beállnak és várják a bombát :D
  • twi452
    #19530
    szép lett :D
    attól még picit messze vagyok de meglesz jövőhéten tuti :)
  • Glo
    #19529
    Twi banyeg, ez a G8N elég zúzós :D Guatemalán 1v1-ben maradtunk, jött ment, lőttük egymást minden oldalról, és kb 1000 találat után hajlandó volt leesni.. De kilyuggatott rendesen..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A gépem ikonja amúgy fekete mindenhol a törzsön, csak rossz pillanatban nyomtam a PrtScrn-t :)

  • Glo
    #19528
    Kitehetnénk bannerba :D
  • Amaymon
    #19527
    "Játszom StarCraft 2-t. Hidd el tudom mi a skill és gyakorlás. :)"

    Szerintem nem igazán tudnak viszonyítani ahhoz itt, bár lehet van aki ismeri. Átlag kívülálló gamer nem látja át annak a játéknak a mélységeit, amíg komolyan bele nem merült. A blöffölést, taktika-stratégiát, időzítéseket, nyitásfajtákat, makromenedzsmentet és az embertelen ügyességet, ami a mikro-hoz kell. És emellett fenntartani egy minimum 300-as APM-et a multitask miatt. :D
  • bgabor
    #19526
    Nagyszerű. Számtalanszor elmondtuk hogy nem lehet csalni egy ehhez hasonló játékban, ahol szerveroldalon történik minden dolog számolása, és a kliensed csak megjeleníti.
  • Glo
    #19525
    Nem kell feltenned, néha én is lesek, hogy honnan eltalálok gépeket amikben egyből meghal a pilóta, de ugye egy 20mm simán átmegy a pilóta hátpáncélján. A 7mm meg a sima üvegen is, szal simán elképzelhető minden. Vannak mákos lövések :)
  • Deviome
    #19524
    Dehogy veszem annak! :D Játszom StarCraft 2-t. Hidd el tudom mi a skill és gyakorlás. :)


    Glo: Ne szívd a vérem. xD Majd akkor dobok fel replayt, hogy mit akarok Én csalásnak hinni. :P Persze úgy is Én vagyok a béna, de néha olyan hihetetlen dolgok történnek. :P
    Amúgy szerintem befejezem az AB, mert tényleg értelmetlen valami. Úgy lehet cibálni meg rángatni a gépet, hogy pfff...
  • Glo
    #19523
    Japán event van skacok! Banzai!
  • Glo
    #19522
    Van egy mappa a WT könyvtáradban, eredeti nevet adtak neki: Replays :) Kikeresed ami kell, és ha feltöltöd vhova akkor aki leszedi meg tudja nézni.

    AB-ban meg ne keress sebzés/repülés modellt, az egy nagy kocsmai bunyó..

    Menj HB-t, az az FRB és az AB közötti arany középút :)
  • Deviome
    #19521
    rohadt idegesítő, hogy semmit nem tudok lőni. És mindig 1 lövésből szednek lefele.Kicsit már elborult tőle az agyam. Én mondjuk AB-t játszom, de az szánalmas. Csinálnék FRB-t, de ott meg nincsen amcsi. :( A többi meg nem érdekel igazán.

    Vadászgépek ellen valami Tracer-t vagy mit használok.

    Hova lehet replayt feltenni? Ez a játék tud olyat, hogy maga a replay filet teszem fel és aki akarja az leszedi és megnézi? Vagy hogyan működik ez. Nincsen erős gépem, hogy a Frpasot is elbírja közben. :(
  • Her Laca
    #19520
    Ne vedd személyeskedésnek ,de ezt a csalás dolgot az ilyen játékokban mindig a gyakorlatlanabbak hozzák elő.Nem akarnám hosszú lére ereszteni csak idéznék egy közismert mondást.
    "Tudod ,hogy lehet bekerülni a carnegie hall-ba? Gyakorlással! "
  • Glo
    #19519
    Sok függ a lőszertípustól. A sima AP lőszer csak átmegy rajta mint a tű a szöveten, az API meg becsapódás után robban is. A HE meg nem viszi át a páncélt, szal azzal lőhetsz a bomberre ezerrel, max lesebzed de lelőni nem nagyon fogod. A pilóta kill meg simán lehet repesztől is, szal.. Nincs itt semmi csalás :)
  • Amaymon
    #19518
    Lehet van csalás, de nem jellemző. Coral 6-7 killeket csinál hack nélkül HB-n. Összességében sokat mentem HB-t, akkoriban nem igen láttam gyanús esetet. A nw lag kavart be általában vagy a packet loss, és amikor a lő távot elfelejtettem átállítani a másik géphez. ACES vagy Fufu streameket érdemes nézni a twitch-en hogyan csinálnak látványos killeket élőben.
  • Amaymon
    #19517
    Nem mentem már a 150-es üzemanyag megjelenése óta vele, de az anélkül is vad gép volt kivéve mikor jap ellen ment.
  • Deviome
    #19516
    Szerintem akkor is vannak csalók a játékban. Én nem hiszem el azt, hogy a büdös életben nem tudtam lelőni se szárnyat se semmit, de engem aki meglát az 1-2 lövéssel leszaggat mindent. Vagy oda a pilótám. 1km-ről kiszedi a pilótám fordulás közben és 1 lövéssel. Ezt nekem senki nem kamuzza be, hogy ez normális.

    Én akárhányszor valaki mögött vagyok. A gép még egyenes menetben sem találja el az előttem lévőt nem az, hogy fordulás közben. Az is kedvencem mikor van olyan szerencsém, hogy valaki béna és nem mozog a géppel csak megy egyenesen. Ott elkezdem lőni a szárnyat, de érdekes módon nekem nem szakad le!!!! Pedig már újratáraz a gép, de az ellenség nyugodtan megy tovább. Persze közben mögém jön valaki. Lő 1-2-t és leszakadt valamim vagy meghalt a pilóta.
    Ez kamu. Tuti, hogy van valami csalás.
  • gezu1025
    #19515
    De kellemeset fogok röhögni amikor helyére teszik azt a foshalmazt.