38447
  • twi452
    #19594
    ó nem.. a repülős részre gondoltam
    ott ez működőképes fegyver, hogy nekirepülsz a másiknak és akinek több a hp-ja az továbbrepül :D
  • Fenrir
    #19593
    Én sohasem szerettem a facehug-ot, mivel csak és kizárólag német tankokba voltam hajlandó ülni. Azok meg nem arról híresek, hogy olyan sokáig bírnák ezt a fajta játékstílust :)
  • twi452
    #19592
    ó már azt hittem szószerint értetted a nekimenést like wargaming style :D
  • Fenrir
    #19591
    Jó ez a Hurricane Mk1, simán neki lehet menni 4 ellenfélnek is egyedül:



  • twi452
    #19590
    sajnos volt egy túl jó játékos a csapatban egy prém 190essel és leradírozott mindenkit
    a 12. bombám akkor ért földet amikor számolt vissza a rendszer :)
    ha hagyott volna még egy kört menni akkor meglett volna talán a duplája is..:D
  • Glo
    #19589
    Nájsz :D
  • twi452
    #19588
    Trolololoollololólololó :D
  • Fenrir
    #19587
    Minjdárt gondoltam :)
  • Glo
    #19586
    Áh, az sosem történhet meg
  • Fenrir
    #19585
    Gondolom az fel sem merült bennetek, hogy sok lúd disznót győz alapon a végén csak kiforgattak engem is minden gépemből, hiába a 17 kill. A folyamatos 3-4x-es túlerőt nem lehet bírni, mindenkinek van mázlis lövése egyszer egy meccsen.
  • Amaymon
    #19584
    "Legalább Te érted! xD"

    Hajaj WT az első játék, ami hosszabb időre letérített az ösvényről '98 óta. Na meg a reflexeim sem olyanok már, mint 15 évvel ezelőtt.

    Most megint átestem a ló túloldalára, mint egy delfin fickándozva belevetettem magam, tanulmányozok egyszerre 3 szimet melyik lenne nekem a legjobb. Már az kihívás volt, hogy megtanuljam a fejem használni mint irányzék. Joy-hoz talán kezdek hozzá szokni, de jön a következő dolog vegyünk egy pedált, ha már maximalista vagyok :D Vezetni ezeket a gépeket, miközben jó pár kontrollerrel csápolsz legalább akkor kihívás, mint az SC szériát tűrhető szinten művelni.
  • Coral Springs
    #19583
    A Need for Speed World az a no comment kategória. 3 év telt el a megjelenés óta, de a mai napig akkora lag van a játékban, hogy játszhatatlan. Egy elbaszott online kódra épül a játék, persze cheater -ek is akadnak szép számmal, ami érthetetlen ha tényleg a szerver számol.
  • Coral Springs
    #19582
    Én a patch óta a Corsair -el már többször is sikeresen leszálltam a carrier -en. Persze ettől még lehet hogy itt-ott bug-os. Ami engem zavart, hogy ha kiszállsz a gépből, azt crashed -nek számolja el.
  • Coral Springs
    #19581
    #19577 -ben a lényeg.

    Nekem az az elvem, hogy nem az a jó játékos / pilóta aki mindent bevállal, azt vagy összejön, vagy nem, és lángolva zuhan alá. Hanem az aki képes mérlegelni, ésszel játszani. Én jobban tudok értékelni egy Survivor elismerést, persze ettől függetlenül szép az a 17 kill.
  • twi452
    #19580
    itt a bizonyíték milyen szépen megy ez, ugyanez a csata 4 leszállás :D
    egy a-20 maradt a végére, kilövöldöztem a jeep-eket aztán leszálltam újratöltöttem, ő nem tudott :D

  • Deviome
    #19579
    Legalább Te érted! xD


    Torzonborz: Akkor az a tracer lőszer mire jó? :D Most már kíváncsivá tettél. :P Sajnos nekem még csak ez a tracer meg valami páncélszaggató van. Jah meg valami multi vagy mi fene. ( lehet megkéne tanulnom a szavakat meg stb.., hogy ne ökörségeket böfögjek be )


    Akkor itt nem csalnak. Azt viszont megsúgom, hogy azért mert a szerver számol még semmit nem jelent. Lásd a Need for Speed World-t. Az is online és még is csalnak rakásra. pl: 4-en versenyeztek és azt látod, hogy első vagy. Beérsz és van olyan csaló aki már rég bent van, de te úgy látod mintha Te lennél az első. A célban meg lesel, hogy WTF mert nem Te vagy az első. :D
    Ennyit arról, hogy nem lehet csalni. :P

    A tanácsot meg megfogadom és felhagyom az AB-vel.
  • twi452
    #19578
    működik már
    így kell :)
    a titok, hogy ne legyen flaps és le kell nyomni a seggét a végén :)
  • stork13
    #19577
    Ő arra gondolt, hogy az enemy-nek 12 kill jut 1 halálra, neked pedig 17 jut 4-re.
    Statisztikailag ő a jobb. :D
  • Fenrir
    #19576
    Azzal nem tudok mit kezdeni aki 0 meg 1 killel száll ki egy AB meccsből. Főleg ilyen tier-ben azért illik összekaparni 2-3-4-et minimum.
  • Coral Springs
    #19575
    Nincsen csalás.

    Ezt néhány hónapja csináltam, szebb kill -jeim egyike. Engem is szétbaszott volna az ideg, ha valaki így megtalálgatott volna a semmiből.


    Ezt a videót meg párszor már beraktam ide, de berakom ismét. Tutorial.

  • Fenrir
    #19574
    Amikor mindennel lőssz amid van és reménykedsz, hogy leszeded az első találatokkal :)


    Főleg EVE Online-ban használták ezt terminust.
  • twi452
    #19573
    test flight-ban mindig működött :) ez az ami külön egy gyöngyszem :D
    hb-ban meg beakasztottad ugyanúgy és kivágott a fenébe mintha egy rugó lenne :)
  • Vaktermesz
    #19572
    Én mikor bejöttek a KI-45-ök teszt flight-ban le tudtam tenni anyahajóra, kerékkel, HB fizikán, érdekes élmény volt, óvatosan kell csinálni az tuti. :D
  • Amaymon
    #19571
    Ez a hasra szállásos crash landing jó ötlet, de nem adják be a japánt RB-re. Gyanítom a bomber imbalansz és kampós dolog miatt. Túl drága a gépjavítás ott és nagy valószínűséggel odaveszel. Nincs haza sunnyogás ha kihalt a team. :D
  • twi452
    #19570
    kerék nélkül hasra is le lehet szépen lassan :) nekem az vált be eddig :)

    és most már az instructor sem nyomja fel a gázkart ha nincs kiengedve a kerék és úgy mész neki :) ha kikapcsolod persze a menüben
  • Amaymon
    #19569
    Nem működik a kampó. Nekem egyszer, nem tudom hogyan, corsairrel előjött. Csak úgy tudsz leszállni, hogy letöröd a szárnyad, extrém low sebességen neki mész a kapitányi hídnak.
  • twi452
    #19568
    nem a kerékkel együtt rakja ki, a hordozótól egy bizonyos távolságnál rakja ki

    még mindig bugos? eddig összevissza rángatta a gépeket a kábel és bevágta őket a tengerbe hb-n :)
  • Amaymon
    #19567
    Unalmas dolog lehet a bombázás :)))
  • bgabor
    #19566
    Valaki mesélje már el nekem hogy hogyan kéne Zeroval HB-ban hordozóra leszállni? Mert marhára nem működik a dolog, még a fékhorgot se teszi ki. Nem a kerékkel együtt kéne kinyílnia?
  • Glo
    #19565
    Sztem valami Andersen mesekönyv :D
  • twi452
    #19564
    elcsesztem mérgemben..:D
  • twi452
    #19563
    kivizsgáltam kémrepülőgéppel a helyzetet....

    társasjátékoznak a büdös lusta disznók..ez lehet a japán Risk :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/4853461/wt/shot%202013.08.25%2021.04.19.jpg
  • Glo
    #19562
    Ja, van egy olyan sanda gyanúm hogy ezért ilyen bénák a gunnerek, mert a géptestben zsugáznak.. már bizonyíték is van :)))

    Termesz: Ez kb a lottó része a dolgoknak. 100K? Nem semmi :)) Állítólag 10k-5M-ig ad.
  • Amaymon
    #19561
    Lottó, véletlenszerű sorsolás.
  • twi452
    #19560
    ugye hogy utasszállító :P kis asztalon ott zsugáznak meg dumálnak az emberek..:DD
  • Vaktermesz
    #19559


    Elrontottam a kép beszúrást, de most itt van.
  • Vaktermesz
    #19558


    Az volna a kérdésem, hogy mire kapjuk a Battle Trophies-eket? Szoktam kapni 1000-10000 között, de ez most meglepett, főleg Arcade-ban játszom, mert egyhuzamban nem sokat játszom WT-vel, viszont ezt nem értem mire kaptam, meccs elején kilőttem egy Stuka-t, aztán leszálltam reptérre javítani, majd reptéren szétlőttek, úgy gondoltam nincs értelme visszamenni így kiléptem és elmentem vacsorázni, visszatérve ez a kép fogadott. Mire lehet 100k SL-t kapni?
  • Glo
    #19557
    Abban bízunk, hogy előtte már PC-n akarják nyomatni a tesztet, hogy PS4-re már profin jöjjön ki :))
  • Nazarov77
    #19556
    az jó lenne
  • twi452
    #19555
    pletykák arról vannak h ps4 debütkor már lesz tank rész is
    gc-on ezt mondogatták az embereknek