38447
  • twi452
    #19634
    ha nagyon drága gépekkel lelöveted magad akkor ki lehet jönni simán mínuszban :D
  • Animefox
    #19633
    aham és én minél több gépet vesztek akkor a javítási költséget gondolom felszámolja ugye? B25-nél észrevettem hogy nem a 12x100lbs hanem már a 250lbs bombáktól számítva fizetni kell és a második bomba kategóriát feltölteni a gépre 4500 lion, namármost ha ledobom őket akkor újra fel kell ennyiért tölteni a bombázómat?
  • twi452
    #19632
    amit látsz menet közben kiírva exp-et és lion-t azt megkapod mindig :)
    ha még nyer a csapat akkor pluszban hozzádob egy zsákkal :D
  • Animefox
    #19631
    Amúgy csak fosok hogy olyan lesz a játék tier 20 fele mint a wot, azaz hogy még a nyertes csata után is mínuszba jövök ki... nyugtassatok meg hogy nem!
  • Animefox
    #19630
    Najó megnyugodtam de tényleg csak azért vagyok ilyen tudatlan lassan tier 8-nál is mert eddig tényleg nem számított vagyishogy nem vettem észre hogy nyertes vagy vesztes csata egész türhető volt a jutalmazásom a vesztesben is ha jól játszottam viszont ha vakarom az ánuszt és nem teszek a győzelemért semmit és a csapatom mégis nyer akkor érdekes mód igazságosan kevesebbet kapok sőt... szinte semmit...
  • Fenrir
    #19629
    Van a bombázkhoz bomb sight, F7-tel éred el.


    Így néz ki:


  • gstup
    #19628
    És számít hogy vesztes vagy győztes csata.Ha jól tudom.
  • Animefox
    #19627
    Hála az Istennek, itt még egy vesztes csata után is olyan XP-t kapok hogy kiesek a fotelből...
    No de tényleg a csapatban való helyezés dönt a lóvé felől? 0 kontra 3 gép leszedése az égről nem számít jó eredménynek? miért csak 3 ezer liont kaptam érte?
  • twi452
    #19626
    egyre magasabb szintű a gép annál magasabb a reward értéke tehát többet kapsz azért amit leteszel az asztalra

    a győzelem vereség beleszámít elég vastagon mert győzelem esetén szép kis jutalmat ad pluszban ami vereségnél kb nincs is
    ezért érezhetted kevésnek
  • Susarc
    #19625
    hogyan bombázol le egy mozgó tankot aki gondol egyet és iránytvált 4x miközben te még az alapállapoti útvonala alapján engeded el a csomagot?:P:))
  • vajakos21
    #19624
    Persze hogy más a dìjazás....már fel kellett volna tünnie....bár itt akkor is pluszos lehetsz ha vesztesz....nem mint a wotnál
  • Animefox
    #19623
    Amúgy ahogy lépünk fel egyre nagyobb tierben annál kevesebb pénzt ad meccsek után? Csak mert most megint volt egy menetem, egyetlen gépet se vesztettem el én viszont kilőttem 3 ellenséget és a meccs után csak 3 ezer liont kaptam ezért a mutatványért... vagy számít hogy nyertes vagy vesztes csata?
  • Deviome
    #19622
    Ilyesmire gondolok Én. A lényeg, hogy legyen már rajta viszonyítási pont.

    Normális célkereszttel 5000 méterről is lebombázok neked egy mozgó tankot. Viszont ami a PBYa Catalina célkeresztje. Nah azzal még 500 méterről sem találom el. :S

    Amúgy meg kicsit elkéne gondolkodniuk a fejlesztőknek azon, hogy a bombázók 1000 méteren röpködnek a vadászok meg 4000 méteren.
    Lemenni meg nem fogok, mert 4000 méteren is agyon lőnek mielőtt oda érek a célhoz.
  • Glo
    #19621
    A való életben se dobtak mozgó célpontra semmit 3000-ről. Örültek, ha egy gyártelepet eltaláltak, nemhogy egy tankot :D
  • Fenrir
    #19620
    Sajnos én pont emiatt mondtam le a high altitude bombázásról a B-25-öseimmel. Pillbox-on, AA-n és Artillery-n kívül esélytelen vagy bármit is eltalálni nagy magasságban, jellemzően ezek már bele sem számítanak az objective-be, bár lion-t és xp-t még kapsz értük.


    Nagyobb fun 100 méteren vagy lejjebb kavirnyálni bombázóval, úgy még esélyed is van, hogy valakit lelőjj bombázás közben egy kis extra pontért.
  • twi452
    #19619
    mozgóra persze nem könnyű :D régebben még lehetett így saccra dobálni mert elég nagy területi sebzés volt
    csak azzal meg az volt a baj, hogy ráment 3 bombázó a 3 tankoszlopra és végigszórták az egészet egy ráfutással, nem vont gond h mellé ment mert úgyis kiszedett legtöbbször 2 tankot is 1 bombával :)
    így ment a bombázóverseny és az 5-10 perces körök versenye

    persze ment a kritika h ez baromság és nem lehet így játszani és akkor elkezdték radikálisan lecsökkenteni a területi sebzést, már nincs bombaversenygés ez a bombázós játékosokon kívül mindenkinek jó :)

    ez van :)

    olyan beosztást meg szerintem soha nem fognak csinálni ami megmondja hova dobj előre x-y változó körülmények közt :D
    ha meg nem változik akkor ugyanúgy szemre megy végülis :)

    de én értem amit mondasz, pár bombát már kidobáltam a játékban, alkalmazkodni kell mindig :)
  • Torzonborz
    #19618
    Te figyi , mozgó célpontra ne 3000 méterről dobálj bombát mert kb a büdös életbe nem fogod eltalálni. Ez sajnos a játék egyik nagy hiányossága hogy nagyon kevés statikus célpont van így kénytelen vagy földközelbe ereszkedni hogy a sok kis izgőmozgó vackot ki tudd szedni.
  • Deviome
    #19617
    Őőőőő.... Akkor csak Én nem jöttem még erre rá. :D

    twi452: Én nem tudom mikor kell ledobni azt a vackot. Az oke, hogy álló célpontnál akkor dobod amikor pont rajta van a célkereszt. Csak a tank nem éppen álló célpont. Szóval elvileg előtte kell ledobni. Nekem itt hiányzik a beosztás. Az, hogy 3000 m-en vagyok és nah most kb jó lesz. Utána meg 4000 méteren nah ez meg kb most lesz jó. Kösz ez sokat nem segít.
  • Torzonborz
    #19616
    lehet mozgatni a bombázó célkeresztet egérrel , elég finom is szóval ezt nem értem .
  • twi452
    #19615
    pedig ez a bombázó célkereszt olyan egyszerű mint a faék :D
    ami zavaró lehet az az, hogy ebben a nézetben nem látod, hogy ha nem stabilan egyenesen repülsz akkor szétnyílik a célkereszt és akkor nem fog pontosan dobni
  • Deviome
    #19614
    Teljesen egyet értek! :D Itt viszont szerintem az agyad fele annyira pörög mint az SC-ben. :D ( Én nem vagyok pro, de tudom miről beszélek. Gold ligában játszok. Egyszerűen képtelen vagyok feljebb jutni. Gold Top 1 volt a legjobb. Ezt mondjuk 2 hónap után értem el. :D A lényeg, hogy volt olyan, hogy 2-3 meccs után fájt az agyam. :D Abba kellett hagynom kicsit mert képtelen voltam tovább koncentrálni. )


    Nekem ez a bombázós célkereszt még mindig nem tetszik. :S Tudnék normálisan angolul. Írnék nekik egy kis javaslatot, de így hagyom. :(
    Nekem nagyon hiányoznak a beosztások és a számozások a célkeresztről. Meg tényleg egy picit lehetne mozgatni x-y irányba.
  • twi452
    #19613
    picit kikönnyítették a verdát..
  • gstup
    #19612
    Ahány ember annyi vélemény.Nekem meg pont ellenkező a tapasztalatom.Mondjuk egy d13-nak van már egy kis tűzereje ahhoz hogy fekete legyen a szárnyad! :)
  • bgabor
    #19611
    Szerintem ne tedd, amerikai oldalon nincsen sérülékenyebb vadászgép a corsaireknél. Egyetlen kósza találat távolról és már fekete a szárny, te meg ugorhatsz. Ritka szutyok gép mind a három.

    Előbb mentem egyet Corsair C-vel. Rá BnZ-zek egy alacsonyan repülő D13-ra, felhúzom, ő meg dühében utánam lő egyet 800 méteről. Valamiképp eltalál, azonnal fekete szárny és törzs, írányíthatatlan a gép. Hát ez a Corsair élmény.
  • gstup
    #19610
    Szerintem a saját tierjében eléggé jó gép...Nekem tetszett.
  • gezu1025
    #19609
    Oks köszi, akkor beszerzek egyet.
  • Pluskast
    #19608
    Használni annyira nem, de a d-s és c-s corsairek kihúzása miatt muszáj leszel megvenni (azok már elég jók).
  • gezu1025
    #19607
    A legkisebb corsair ér valamit? Megéri megvenni? Mert a catek eléggé gyengék jelenleg.
  • Glo
    #19606
    Pedig a 250-es simán kinyomja mindkettőt, én azokkal szórom őket. Sőt, a Light-ot a Tu2 100kg bombájával is kivittem egyszer, de az biztos MAgic Critical volt

    Eléjük kell célozni. Főleg a dombon levő pillbox szar, annak kb a célkör vonalának felénél szomtam eldobni.
  • bgabor
    #19605
    Én egyszerűen nem tudok mit kezdeni a bombázással már egy jó ideje. Nem tudom elfogadni hogy levágok egy 250 kilós bombát egy light pillbox vagy tank mellé, és a világon semmi baja se lesz. Mikor a valósgban egy háztömböt elvinne. Nevetséges hogy a féltonnásnál kissebb bombák értéktelenek a játékban.
  • twi452
    #19604
    ó nem akarok én már repülni vele hidd el :D

    de hát prémium + 5xös event.. ki kellett használni még ha "sima" átlagos kör jött volna akkor is megérte volna azt a fél órát :)
    amcsikkal egyáltalán nem játszom most :)
  • bgabor
    #19603
    Széép. Komolyan mostmár el fogunk téged tiltani ettől a géptől.
  • Torzonborz
    #19602
    237k xp ??? gratula , szép eredmény !
  • twi452
    #19601
    ezt nem hiszitek el mi történt..
    itt kaptam szívrohamot
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5x-ös szorzós kör, 2 nagy dög bf 109 maradt én egyedül.
    15 light pillbox-ot kiszedtem.
    2 light pillbox maradt és egy köpésre vagyok tőlük erre 50% packet loss stb.. mondom neeeeeee


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt hittem megáll a szívem de szerencsére engedte kiszedni azt a kettőt úgy hogy már megérkezett az egyik genyó a fejemre :D
    aztán lejárt a csík és még 2 percig menekültem mire lezárta a kört a játék :D
  • Fenrir
    #19600
    Láttam én is, hogy a másik oldalon is van egy jó játékos, vadásztam is rá, az az egy halála is tőlem volt. Csak éppen mellőlem elfogytak a társak a játék vége felé.
  • vajakos21
    #19599
    Szeretnék én is egy ilyen utasszállitò bombert de amilyen gyakran van frb- n japò, 2015ig nem lesz meg
    ...
  • stork13
    #19598
    Ja, #19585 -re ment.
  • stork13
    #19597
    De felmerült, hiszen vesztettetek.
    Szép eredmény, nem is vitattuk. Gyenge csapatteljesítmény mellett az egyéni kiemelkedő teljesítmény ritkán hozza meg a sikert egy csapatjátékban.
    Csak statisztikailag az ellennél volt 1 jobb játékos. Mi ezt állítottuk, Coral ki is fejtette, hogy miért. :P
  • bgabor
    #19596
    Ez de kemény. Most is gamesconon hypeolták folyamatosan azt a szutykot, metek állandóan a szép CGI légiharcok amiknek semmi köze az ingame játékvilághoz. Pedig a wargaming azzal járna legjobban, ha szép csendben háttérbe engedné vonulni a programot, aztán idővel leállítaná a szervereket. Most így csak a pénzüket viszi.
  • Fenrir
    #19595
    Pff..