38447
  • twi452
    #19674
    természetesen nem kell kézpénznek venni semmit egyelőre amíg nem mondanak valami pontosabbat hivatalosan
    ezek a félinfók a korábbi TS fejlesztői kérdezz-felelekből vannak de igazából titkolóznak mint az állat :)
  • twi452
    #19673
    elvileg is-is lesz majd egyszer erről lehetett hallani legalábbis
    lesz csak tankos pálya meg lesz olyan ahol repülő is lesz
  • Deviome
    #19672
    Amúgy most a repcsi+tank hogy lesz? Egy térképen ölik majd egymást? Vagy szeparálva lesznek?
  • vajakos21
    #19671
    Hogy van az hogy ugyanazt a jelet /decalt raktam az összes gépre de a japó bomberekről eltünt míg minden máson megvan? (us/UK-t nem néztem)
  • gezu1025
    #19670
    + Az a 20k aki 90-10%-ban tankozni fog inkább, mint repülőzni. A tankos tuti népszerűbb lesz. És csupán azért, mert sokkal, de sokkal könyebb 2D-ben gondolkozni mint 3-ban.
  • Glo
    #19669
    És a 40-45k csak a repcsis része. MAjd ha abból a 80-170k-ból átjön a 70% akkor lesz itt 150k átlag simán :)
  • gezu1025
    #19668

    Hagggggyuk már a mocskos tetves arty módszert. Kis faszlámák 24/7 pötyögneg a kurva annyukkal. Play like a man. Rohadjön meg az összes arty. WAAAAAAAAAAAAAGH!!!

    (tessék, csakhogy meglegyen a feeling )


    De értelmesre fordítva a szót.
    Amúgy a balance, mint olyan nem létezik a wotban. Arty nerf sem segített, ideje volt kurvára, de nem segített semmit. Most TD nerf kellene és overall penetration nerf, mert olyan, hogy armor nem létezik. Ja meg overall ruszki nerf.
    + értelmesebb sebzésmodell és játékmódók és mapok és rendes reward rendszer és gold ammo tiltás. stb. stb. stb. Szóval ja, egy kalap szar az egész.

    De meg kell hagyni, mikor utoljára fenntvoltam woton (féléve) a napszaknak megfelelően 80-170k(!!!) ember tolta az EU szerveren. Szóval tényleg van hova fejlődni a WT-nek. Tény: steam óta az eddigi 30-35k-s csúcsok felmennek 40-45k-ra. Mindenképpen jót tett a steam, meg a ps4 gamescom "ingyen reklám".
  • Amaymon
    #19667
    Ott nem értékelik a tréfát :))))
  • vajakos21
    #19666
    + pontért javítsd ki a hibásan leírt mondataimat...
  • vajakos21
    #19665
    Házi feladat: Másold át ezt a pár sort és tedd be a WOT fórumba,majd készíts 3 oldalas élménbesámolót az ott elhazott reakciókról !

    (bár lehet hogy itt is megtalálnak...ezek ott vnnak mindenhol)
  • Amaymon
    #19664
    Engem nem zavar, csak rövid időt játszottam kikapcsolódásképp. Legjobban a felülnézetes tüzérséget szerettem, amivel elég nehéz volt, hogy a pálya másik végéből a sunyi sziklák mögött elbúvó mozgó pontokat kellett eltalálni. Az volt az ász, aki 1-2 találatból kivitt egyet. Remélem ebben hatékonyabbra szimulált lesz a szőnyegbombázás, mondjuk kazettás robbanólövegek :D
  • twi452
    #19663
    frb-n egy csomóan vannak orosz oldalon is
    ennyire jó az orosz oldal vagy az elvtársak ennyire utálják a japánokat ? :)
  • vajakos21
    #19662
    Ma találkoztam két kollégával akik nagyban beszélgettek ki milyen tankot szedett ki.Mondom: Wotozunk-wotozunk?
    Igen.
    Mi lesz veletek ha kijön a WT tankos része? Az mi?
    Szòval van még mit tenni reklám célbòl.De egyböl ráugrottak a témára.Persze ez nem reprezentativ felmérés..meg nem ide tartozik....bocs:-)
  • twi452
    #19661
    most az van, hogy 7-8 km magasan bejön 6-7 spit + 1-2 egyéb gép picivel alatta aztán lehet ügyeskedni ellenük xD
  • sikora
    #19660
    nem igazán értem, hogy egy olyan nemzettel amiben csak bombázóim vannak miért soresolnak 1 db leszálló elfoglalásra tervezett csatába. természetesen egy másodperc játék nélkül kiléptem, de ezután zsinórban még 4x ugyanazt a pályát adta. sajnálatos hiba
  • Amaymon
    #19659
    Szerintem is. Régen egyedül a Corsair tudta, mint fighter, szép türelemjátékkal nagy eséllyel elintézni a japánt. Nem egyszer a 45 perces fuel tank, sebesség és a sok lőszer nyert. A P47 WEP-je bugos volt, P63 1-2x zuhanhatott rá, ha mellé lőtt kampec. Az új HB balanszot nem ismerem. A macskát amint adódik alkalom kipróbálom jap ellen, de annyira ritka a japán, hogy ha az van inkább velük megyek. Élvezet most is RU RB-n 2-3 lövéssel szétloccsantani a Lala-kat, ha már a bomber ellen nem megy :)
  • Deviome
    #19658
    Hahaha. HB-ban Én lettem a túlélő. xD
    Titta büszke vagyok magamra. :D Persze az enemy lehülyézett, mert leszedtem a valami oltári nagy bombázójukat. :D Valami H64 mittom mi volt. Meg lekaptam aszem 2 vadászt is. Meg szétbombáztam mindent. :D Jó ez a PBY5a Catalin. :D

    Hol is lehet feltenni a replayt? :P
  • Glo
    #19657
    Nemtom.. 30k a repair, az kb 4 gép lelövés halálonként, prém nélkül. Sztem kihajtom belőle a Free repairt, aztán annyi, mert elég gyík az FM-je.
  • bgabor
    #19656
    Jó az valamire egyáltalán? Érdemes pénzt adni érte?
  • Glo
    #19655
    162, na..
  • Glo
    #19654
    Nekem a 183 van meg, de kb az megy, hogy felszáll a többi Jetz, lelövik az ai-kat, aztán meghalnak.. így nehéz :)
  • bgabor
    #19653
    Amerikai BnZ gépek. De gyébként tényleg nem egyszerű eset.
  • Susarc
    #19652
    vettem egy jetet....me163b....ez a 6 perces fuel rohadákság:P bár kilehet bekkeelni 8-12 perceket félgázon...,de a mocsok eellenség bújkál az esetek nagy % ban és lemészárolnak minket a kifutón:S

    azt "csíteltem" ki,hogy 5-6 percig nem megyek be ergó mikor 54-55 percnél belépek már ott az ellenfél a repterünk felett és kilehet szedni 1-2 mókust...bár szinte én is mindig halok így a free repair után felejtős ,mert még 2 killeel győztesen is 40-50k prémiummal...és a gépet 45k javítják!:D komoly
  • Amaymon
    #19651
    Ez felveti azt a kérdést. Bombereket nem számítva, egy jó Zero pilóta ellen azonos tier-en mi nem esélytelen?
  • Amaymon
    #19650
    "ha kapott volna a német oldal is valami finom új gépet ott is lennének sokan mint régen a dora korszakban :)"

    És az újdonság varázsa, sok embernek szvsz már maxos a GER. Most hogy egy kicsit balanszoltak az angolon, amik sokáig az utolsó helyért vetekedtek a ruszki gépekkel, rábuktak páran. Emlékszem még a régi Silcily HB mapokra, amikor GER-el mentem ilyen 2 oldalnyi win streakek voltak. Már durcás lettem, ha egyetlen egyszer is nyerni mertek :)))
  • bgabor
    #19649
    Mi sokáig próbáltunk menni vele HB-n, de a Zerok ellen teljesen esélytelen gép. De hát a valóságban is ez volt a baja.
  • Amaymon
    #19648
    "Mert a catek eléggé gyengék jelenleg."

    Hmm nekem 7-es Wildcat a kedvenc low-mid tier US gépem. Kis kaliber, cserébe 6 köpőcső. Jó turn time, viszont nem sebesség rekorder. Olyan 109-E kategóriás, stabilabban repül és egyenletesebb a lőszerelosztása. 109-E valamivel gyorsabb, de hamarabb kifogy a 120 db cannon, ami valójában 60 lövés, mert egy adag 2 lövedék.
  • vajakos21
    #19647
    yesss...csak idöm legyen..
  • twi452
    #19646
    végre egy jó hír :)

    most, hogy mentem pár kört vadásszal hát.. ezt a spit buffot tényleg nem értem hogy gondolták :D
    ez lesz mostantól, hogy minden patch-be betesznek valami rohadt elszállt dolgot? xD
  • Glo
    #19645
    RUS-JAP FRB van.
  • Torzonborz
    #19644
    én nem használom a bombázó nézetet , HB-n is ha bomberrel megyek akkor külső nézetből zoomolok rá a földön kúszó célkeresztre és úgy bombázok , tök jól elvagyok vele. nem kell semmilyen csiricsáré szarság csak jó megérzés kell.
    az meg a te bajod hogy nem mész le földközelbe bombázni akkor nem is fogsz mozgó célokat kiszedni. egyébként meg egy jó bombázóval szarrá lehet szívatni a vádászokat .
  • bgabor
    #19643
    Ugyanazt a Free to playnek nevezett üzelti modellt használja mint a WoT és más MMO-k. Emiatt aztán magas tierű 13+ gépek fenntartásához prémium számlára lesz szükség. De nem is a gépek fenntartása a nehéz, hanem prémszámla nélkül magas tierben a fejlődés csigalassú.
  • Fenrir
    #19642
    Nyílván xar, azért nem használom én sem :D
  • twi452
    #19641
    ez ellen csak akkor lehetne, ha egyszerre dobálnának ki minden nemzethez gépeket illetve most a spit buffot kicsit kihasználják a népek :)

    ha kapott volna a német oldal is valami finom új gépet ott is lennének sokan mint régen a dora korszakban :)
  • gezu1025
    #19640
    Kiváncsi vagyok mikor tesznek ez ellen valamit.Néha már úgy érzem mintha wotoznék...
    Alul az összegek is érdekesek. Persze nem teljesen igazságos statisztika, de látni a lényeget.



  • twi452
    #19639
    Yes :P
  • Deviome
    #19638
    Én megoldom. :D AI az esetek 90%-ban az utat követi. Szóval csak szépen rá kell állni az útra és megszórni. Ez az easy verzió. A nehezebb mikor a zuhanó bombázók bezavarnak, mert akkor szétrebbennek. :D

    Fenrir: Én is tudom mi az a bombázó nézet. Ezt szidom, hogy használhatatlan vacak. Amit meg Én linkeltem azon nem az volt a lényeg, hogy a bombázó nézet, hanem a sárga célkereszt a beosztásokkal.
  • twi452
    #19637
    szerintem jóval kíméletesebb
    mire eljutsz a mig-15ig pl addigra bőven túl leszel "pár" meccsen :D
    jobban is fog menni, jobban is fog gyűlni a pénz :)
  • Animefox
    #19636
    de azért kíméletesebb mint a wot? vágod mert ott menni kellett kis tankokkal hogy fedezd a nagy tankok költségvetését... itt is így van?
  • Pluskast
    #19635
    Változó. Ha túléled a csatét és le is lősz vagy megsemmisítesz földi célpontokat akkor nem leszel mínuszban. Ha meg meghalsz.. Sok mindentől függ, hogy hogyan jössz ki. Az esetek nagy többségében nem fizeted ki a maximális repair costot. Meg az is számít, hogy ha veszítetek is mennyi ellenséget öltél meg. Persze egy Mig-15 elvesztése elég költséges javítást hoz maga után.