38447
  • vajakos21
    #19754
    Gyakorlásnak jobb a custom battle vagy test flight AB az nem ad támpontot
  • twi452
    #19753
    lehackerezett egy dühös amcsi azzal a 10es prém BTD szarjával xD

    ráküldött két torpedót (2x1000kg) miközben javítottak rajta és nem történt semmi velem illetve természetesen a hordozóval sem aztán elfelé menet pont úgy ment h rálátott a lövész a 20milissel és kb 1 km-en betalált a lövedék és kigyulladt a hülye XD
  • Glo
    #19752
    Ebben Coral a nagy szakértő, én sose vittem Cobrát.
  • gezu1025
    #19751
    Azért AB-zok, mert beleszerettem a p39-be, de nem merem bevinni HB-ra egyenlőre.

    Milyen lőszer kéne a 37-es amúgy? HEFI vagy AP? Értem, hogy mi a két lövedék, csak a gyakorlati hasznát nem vágom.
  • Glo
    #19750
    Ja, akkor oké
  • gezu1025
    #19749
    Oké, oké, de akkor is.
  • Glo
    #19748
    Ja kérem, aki beül a Tu2 20mm-e mögé, az meg is érdemli a sorsát :))) Nem tudom mit csodálkoztok ezen :)

    Gezu, Te meg az AB-ban ne keress repmodellt meg sebzésmodellt, ezt már ezerszer megbeszéltük :)
  • Sturm44
    #19747
    Inkább, mint a prototípusok. De ha ez sem megy, akkor legalább legyenek propellers only session-ök.
  • gezu1025
    #19746
    Én meg az orosz attackerekre vagyok pipa. Az volt az elmélet, hogy játszom egy kellemes AB-t kezdésnek, erre felbasztak. Mindegyik gépemet su2/il2 lőtte le, miután kényelmesen lefordultak a tűlélt fél tár után. Igaz AB-ben én is átlag ~5öt lövök il2-vel de azért haggyuk már. Sok lesz.
  • Susarc
    #19745
    elővettem a TU2-met,mert felqrta az agyam,hogy egy medvemacska 3/4 tára kellett bele,hogy leszedjem és mindezt 550 kmh óránál 3 perces üldözés után.....

    naszóval: kidobtam 4 tankot majd 3!!! BF et szedtem le akik egyesével repűltek be mögém szinte nem is karcoltak majd nagynehezen egy G6 a 3db 30-as végre leterített....

    elmennek a Ganjinosok oda ahova most gondolom:P:))
  • bgabor
    #19744
    Meg beraknák a japán F-86 Sabre-ket is, mi?
  • gstup
    #19743
  • Sturm44
    #19742
    Üdvözlet az Uraknak!

    A jet kérdést meg lehetne oldani a történelmi hűség irányából is. Eszerint járna a németeknek egy NSZK-s F-86 és egy NDK-s Mig-15 és mindjárt helyre is állna a balance. :P
  • Glo
    #19741
    Az a B17-nek paradicsom :)) 16x500 font.. Csak oda a németekhez kizárólag vadászt tesz, azok meg leradírozzák hamar. De még így is lehet tartani ott a 8 ligh-pillbox-os köröket :)
  • twi452
    #19740
    most amúgy nagyon nem jó menni vele.. az esetek 90%-ban koreába tesz ami talán a legrosszabb neki :) néha kegyelmez egy berlinnel de nagyon ritkán viszont az maga a paradicsom :)
  • Glo
    #19739
    Ja, emlékszek, én is álltam bele a földbe bólogatva jó párszor.. talán még közös csatánk is volt ilyen :))
  • twi452
    #19738
    már csak forduló közben csinálja néha de ha kihozza az ember egyenesbe akkor megszűnik régen akkor is csinálta tovább ugye menthetetlenül :D
  • Glo
    #19737
    Ülj át olyankor gunner nézetbe, mert ilyenkor restartolja az instruktort.
  • Renegade
    #19736
    ha mindenki ugyanolyan ütemben fejleszt, akkor nem, mert míg az ME262 több volt mint egy sima repülő új hajtóművel, addig a meteor szerkezetileg jobban hasonlított egy csavaroshoz. Persze így is veszítettek volna a Németek, max még kijön pár új kis példányszámú Német gép.
  • gstup
    #19735
    Ok.Csak számomra egy kicsit vicces volt. :) De ne vedd rossz néven.Nem bántásnak szántam.
  • bgabor
    #19734
    Pedig érdemes elmondani, amikor arról esik szó, hogy a németek mennyivel előrébb jártak a technológiában másoknál, hogy a szövetséges jetek is bevethető állapotban voltak már a háború végére. Így ha egy kicsit tovább tart a háború, a németek előnye bizony elolvad jet téren.
  • gstup
    #19733
    "ha legalább fél évvel tovább tart a háború európában" - ez eléggé nagy HA :D
  • bgabor
    #19732
    Ez így van, de én azt vetettem fel, hogy ha legalább fél évvel tovább tart a háború európában, akkor a britek és az amcsik is csatasorba állítják a saját jetjeiket a Me-262esek ellen.

    A Nene hajtómű átadásának ügye meg hát, a háború utáni zseniális brit munkáspárti kormány tette ugye.
  • [NST]Cifu
    #19731
    Szolgálatban volt, de nem volt se kellően megbízható, se feltétlen szükség rá. Éppen ezért az F.1-eseket a V-1-esek vadászatára használták leginkább. Aztán egy rajt Belgiumba telepítettek, hátha sikerül a odacsalni a német jet-eket.

    A brit Meteorok nem repülhettek a németek által uralt terület fölé, annyira féltették attól, hogy a technológia idegen kézbe (és itt nem csak a németek, de a szovjetek is játszottak!) kerüljön.

    Az pedig már a történelem fricskája, hogy nem sokkal később a britek önként és dalolva adták át a Nene hajtóművet nekik...
  • bgabor
    #19730
    Nem értem. Ha 44 közepén már szolgálatba állt, és a P-80 is európában volt már 45 közepén, akkor fél évvel később, 45 végén nem tudták volna a Meteort és a P-80ast frontszolgálatban használni a szövetségesek, felváltva vele a propellereseket, legalább olyan számban mint amennyi Me-262 szolgálatban volt? Dehogynem.
  • [NST]Cifu
    #19729
    még úgy is hogy ma már tudjuk, a szövetségesek is frontszolgálatba tudták volna helyezni a saját jetjeiket max fél éven belül

    1944 Július 19.-én állt szolgálatba a Gloster Meteor F.1, és Január 20.-án az F.3, szóval azért túlzásokba ne essünk.
  • twi452
    #19728
    szóltam előre :D
    amúgy van nála furcsább gép a G5N :D

    azzal csak nagy magasságban lehet fordulni de ott is néha művel furcsa dolgokat :D
    1000 alatt meg hűű..xD
  • bgabor
    #19727
    Hát én ezt az A-26ost végleg leteszem. Én ennyire bugos repülési modellű bombázót még nem láttam a játékban. Elkezdek vele alacsonyan lfinoman fordulni, erre elkezd olyan vadul bólogatni hogy beleáll a földbe.
  • Pluskast
    #19726
    Érdekes módon amikor meg én megyek vele csak magas amcsi vagy ruszki jetet ad, és ha mig 15-el Sabre-el vagy F9F-el akarok menni akkor minimum kétszer kell újra bejelentkeznem a csatára mert mind a 2 esetben lejár a 10 perc várakozási idő. Akkor nem lehet, hogy valami itt nincs rendben? Esetleg változtatni kellene néhány dolgon?
  • Coral Springs
    #19725
    Én is szívok, amikor a játék bebasz a német oldalra 3-4db Me 163 -at a Bf 109 -ek mellé, nálunk meg az egyetlen jet egy F-80 C dísznek. Letoltam jó néhány hasonló csatát, nekem ez már bőven elég a véleménynyilvánításhoz. Hogy szívnak ők is ? Nagyon sajnálom.
  • Pluskast
    #19724
    Nagyon sajnálom de ebben a témában nincs igazad. Rengeteget repültem 163-al. Azért mert berak 1-2 motorost attól még nem lesz helyzeti előnye amikor a többi 6-7 gép mig-15 vagy Sabre vagy F9F. Amúgy meg tényleg csak ajánlani tudom. Húzd ki nézd meg és utána alkoss véleményt. Nyilván egy propelleressel szemben előnyben van, csak éppen az mm nem úgy rakja össze, hogy 7 propelleres és 3 jet hanem 8 jet és 2 propelleres. Abban a felállásban meg szív. Egyébként meg csak rá kell nézni, hogy hányan tolják vele. Ha annyira hű de jó lenne akkor a szövi jeteknek nem szó szerint 20 percet kellene várniuk egy csatára.
  • Pluskast
    #19723
    Valóban. A bevett taktia 163-al a játékban, hogy magasra felmész és onnan alig vagy egyáltalán nem használod a hajtóművet. Így viszont a sebességed semmivé foszlik. A szövi és ruszki jetek taktikája az, hogy megvárjak türelmesen míg kifogy a naftád. Utána már nyert ügyük van.
  • Coral Springs
    #19722
    Ahogy engem is amikor Bearcat -el repülök. Ez van. Szívesebben repülnék helyette azzal a Me 163 -al, amerikai ágon.
  • Glo
    #19721
    Inkább a magányos Jetek, mint a Squadban levő BEarcatek, én aszondom :)

    Azt a 6 percet meg ki lehet bővíteni siklással. A 163 egy "glider" volt.
  • Pluskast
    #19720
    Azért játszhatnál valamennyit a németekkel esetleg el is juthatnál az me 163-ig és akkor nem mondanál ilyesmit. Számtalanszor összerak mig 15-el vagy F9F pantherral.
  • Coral Springs
    #19719
    Az meg már egyéni észjárás kérdése, ki hogy küszöböli ki a hátrányokat.
  • Coral Springs
    #19718
    Örülj neki hogy csak 6 perces az üzemanyag. Ha több lenne akkor a gép Rank 20 -as lenne minimum, azt mehetnél a MiG-15 / F-86 páros ellen. Így viszont freekill propelleresek, és kezdetleges jet -ek ellen mehetsz, akiknek max annyi az esélyük hogy bujkálnak 6 percig.
  • bgabor
    #19717
    Ami nem is meglepő, hiszen bő tíz-tizenöt év volt a különbség az évjáratuk között. De akkor ezt jelenítsék is meg valahogy, és fair, nem fair, menjenek a német jetek a késői szövetséges propelleresek ellen. Mert annak semmi értelme nincs, hogy koreában szolgált Sabrek meg MiG-15ök ellen mennek. Ne játszanak velük együtt, legyen tier eltérés. Valahogyan azért jelenítsük már meg a tech treen is, hogy a háború alatt mégiscsak a németek vetettek be egyedül jeteket.(még úgy is hogy ma már tudjuk, a szövetségesek is frontszolgálatba tudták volna helyezni a saját jetjeiket max fél éven belül)
  • gstup
    #19716
    Uhh...eléggé horror tud lenni az MM.Tegnap felmentem egy kicsit játszani este 9-10 között.Fw190-a5-tel mentem.Összerakott HB-n D13-mas fókákkal meg g10 és k-s 109-el.Itt már gondoltam hogy nem lesz egyszerű.Ellenfélnek berakta a tier 16-os (nem biztos) f8f-et és p51d mustangokat! :) Csak úgy lestem! :) Szépen emelkedek,5600 méteren vagyok.Felnézek és látom hogy 3 F8F és 3 spitfire (nem tudom hanyas) olyan 3km-el felettem van! :) Persze semmi esélyem nem volt...A vége felé 6-an voltak rajtam.Ha fő időben sem működik az MM,akkor mikor.Egyébként német ágon lvl 12-es vagyok csak.
  • Pluskast
    #19715
    Az is fog maradni. A baj az, hogy a német jetek hajtóműve egyszerűen nem produkált annyi tolóerőt mint a mig-15, Sabre, F9F stb. Ergo soha nem lesznek egy szinten. Még a Hg 2-3 sem és a Horten sem. Én amúgy amondó vagyok, hogy nem kell papír alapú német jet. Vigyék le a tiert és szeparálják el őket az ötvenes évek típusaitól.