38447
  • twi452
    #19794
    3000 méteren 475 vízszintesen és gyorsul a gép.. oO és tök alap fapados még
    nem semmi :D
  • twi452
    #19793
    wolf valami más szoftvert használ a követésre nem freetrack-et valami orosz cucc az is lehet házi fejlesztés kitudja :D
  • Amaymon
    #19792
    Kár hogy nem lehet beülni gunnernek, mint a RoF-ban :)
  • twi452
    #19791
    Végül kiteljesedett a japán légitársaságom, lehet foglalni a jegyeket a visszaút nem garantált :)
  • Amaymon
    #19790
    "Rászántam két órát hogy beállítsam a gamepad -ot az FRB -hez, valami beállításszerűség már kezdett kialakulni, de viszont Track IR híján teljesen esélytelen voltam."

    Ne próbálkozz gamepaddel. Órákig szenvedtem az enyémmel, hátha sikerül beállítani, be lehet és tud vele repkedni az ember teszt flight-on. Hiába, ha a légi harc esélytelen lesz vele. Nem lehet versenyre kelni a joy-osokkal pláne, ha még pedált is használ, mint az RB-n funoló repszimes ász klánok. Látok pl. CloD-os squadokat nem egyet ott lazulni.

    Egyszerű oka van, a kontrollernek azonos szögre eső elmozdulása kisebb mint a stikcnek. Minél hosszabb a joy karja annál precízebben lehet irányítani a gépet (ezen a sensitivity sem segít). Szvsz 154 Wolf titka ebben is rejlik, hogy majd egy méteres "kályhacsővel" kormányozza a gépét, és azzal leheletfinom mozgásokra képes. :) Nem csak a célzásnál segít, hanem mikor a határon mozgatja a gépet nem pördül meg egy hirtelen mozdulatra. Finomabban korrigál.

    Valamint a rudder, joy-on a 3d nem rossz, de elég kényelmetlen megoldás, mindig enyhén ugyanabban a kitekert pozícióban tartani fel-le mozgatás közben. Megtanulható, de aki egy pedál használatát kitanulta ugyanabba az előnybe kerül, mint wolf az elborult kütyüjével.

    Utoljára hagytam a követőt. Ez egy érdekes dolog, valaki elboldogul nélküle pro szinten (nem tudom hogy csinálja), valakinek nélkülözhetetlen. Wolf 1 pontosat használ, de megbuherálta, el tudja ugrasztani a pilóta fejét szélsőséges koordinátákra.
  • Amaymon
    #19789
    "Szerintem az emberek többsége egy s**rnak tartja a kobrát (HB és FRB)"

    RB-n azért elég sok van belőle. Nagyon jó a FOV belőle. A két első merevítő ugyan megnehezíti, de 3-4 pontmodelles követővel az sem akkora probléma. Ha meg már mögötte van valaki a célnak tisztább a rálátás, mint a yak9-ből.
  • twi452
    #19788
    a választható kezdő prém gépet minden új regisztrált is megkapja
    attól függ melyik nemzetet választja az elején és pár kör múlva megkapja
    illetve 1 kevés arany sas jár még tutoriálokért
    más ajándékról nem tudok
  • sikora
    #19787
    valaki meg tudja mondani, hogy van valami extra az újonnan reggelőknek? olyanra gondolok mint pl. prénium gép amit mi is kaptunk a multkor, az nekik is elérhető?
  • he112
    #19786
    ilyet

    logitechet felejtsd el ,gatyi kategória
  • Torzonborz
    #19785
    fenti menüben van az a kis boríték , ott kapsz utólagos értesítést a csata eredményekről és látod mennyit kaptál utólag.
  • Animefox
    #19784
    kifutón kell lenni az a lényeg.... najó megnézem a legközelebb.. és nem lehet tudni hogy hol lehet megnézni hogy a csata után mennyit vont le minuszba a gép tőlem? Mert most egy igen véres durva csata volt és még mindig ugyanannyi a lionom mint a meccs előtt és most már kezd durva lenni hogy rengeteg csata után egy petákkal sincs több lóvém így ebben a játékban tökre meg fogok akadni
  • vajakos21
    #19783
    Bizony menekülnek a kis majmok:-)Ezért lepõdtem meg hogy ki49 el 30 + földit szòrt ki a kolléga.Pedig ott már csak bomber nézet van.
    Orosz oldalrol határozottan tõbb cél van.( konvoj,ai bomerek,aaa-k)....mondjuk nyerni nem szoktak..
  • twi452
    #19782
    próbáltam frb-n de ott járműveket kell szedni és hát ha alacsonyan repülsz akkor ezek nem menetelnek tovább ott szépen sorban hanem szétspuriznak mindenfelé a tetvek :D
  • Torzonborz
    #19781
    ööö semmit , leszállsz és kezdődik a javítás automatikusan . arra figyelj hogy ha túlfutsz rajta és úgy állasz meg akkor nem lesz javítás.
  • Pluskast
    #19780
    Először is meg kell állnod. Aztán ha az megvan elvileg bal alul kiírja a hátralévő időt ami a javítás elvégzéshez szükséges. Várd ki és utána automatikusan visszatesz a játék a kifutópálya elejére. Azért a javítás idő alatt (HB-ban) érdemes megnyomni a Z gombot is mert azzal indítod el a fegyvereid újratöltését.
  • Fenrir
    #19779
    Megállsz, utána automatikusan megkezdődik a javítás. Ha nyomod az R-t akkor a fegyvereket is újratöltik.
  • Animefox
    #19778
    Valaki megmondaná hogy mi a fütyköst kell csinálni a reptéren a kifutón hogy a szerviz kezelésbe vegye a sérült gépemet? Gondolom valamilyen varázsgomb a klaviatúrán...
    Eddig szartam bele a gyógyításba de most már érdekelne...
  • [NST]Cifu
    #19777
    Két olyan érvet hozol fel, amelyek egymásnak ellentmondanak. Vagy hosszú várakozási idő, de vállalható csaták, vagy rövid várakozási idő, de nagy tierkülönbségek...

    A kettő együtt (rövid várakozási idő és csak azonos tier bracket) csak akkor lehetséges, ha nagyon sok játékos játszik...
  • vajakos21
    #19776
    "HB-ra amúgy se megy be az ember olyan géppel, aminek 30 lőszer van a gépágyújában."...dehogynem.Egy találat egy gép.Ráadásul dodòbòl szinte csak nagy kaliberrel szedtek ki.Kobránál meg van kis löszer is elég.
    Twi FRB n nem pròbáltad? ( jò az új map) Nemsoká meglesz nekem is bár szomorû hogy 2/3 xp kell az uj toronyhoz...persze sasért odaadnák.
  • gstup
    #19775
    Mit művelt a kobrával!Az igen.Emelem kalapom.Nem a szokásos népszerű gépekkel ment.Szerintem az emberek többsége egy s**rnak tartja a kobrát (HB és FRB),de amit ő csinált vele...Élvezet volt nézni.
  • twi452
    #19774
    nekem most összejönnek a dolgok a japó bombázókkal :)
    hamarosan megvan a másik utasszállító is :D
  • bgabor
    #19773
    Na jó, én résezmről a következő nagy peccsig pihenőpályára raktam a War Thundert. Egyszerűen vállalhatatlan a mathmaker, egyetlen értelmes csatába se volt képes belerakni napok óta már, a csatára várakozási idők pedig nevetségesen hosszúak. Durván javításra szorul a játék.
  • bgabor
    #19772
    Arcadeon mindegy, mert az úgyis csak a bemelegítés. HB-n meg külön kell működtetni a gépágyút és a géppuskákat, ha egynél több killt akarsz csinálni. HB-ra amúgy se megy be az ember olyan géppel, aminek 30 lőszer van a gépágyújában.
  • twi452
    #19771
    új grmlz videó :) pont idevág h a kobrákról beszéltetek mert az is van benne :)

  • nmhu77
    #19770
    ez nagyon jól néz ki!
    meg lehet nézni a replayt?
  • nmhu77
    #19769
    igen, elég jól néz ki, hogy tier6-ban 37mm-es ágyú van rajta!
    a csókos orosz ágon is t8 ban van először a yak9-en.

    nekem az lenne a kérdésem a szakértőktől, hogy ilyenkor érdemes külön-külön lövöldözni az ágyuval és a puskával, vagy inkább egyszerre érdemes szórni mindent?
  • nmhu77
    #19768
    gondolom volt türelme kivárni a megfelelő pillanatot :)
  • SitatiS
    #19767
    Durván emelkedik a vas
  • gstup
    #19766
    Grat.Joy-al tolod?
  • Coral Springs
    #19765
    Mission accomplished, let's go home.

  • Deviome
    #19764
    Komolyan mondom tiszta vicc. A nyomorék vadászgép több ground unit-ot öl meg mint Én aki bombázóval repked. Persze a nyomorékoknak azt kell lövöldözni. Az nem baj, hogy a bombázókat levadásszák. A lényeg, hogy a VADÁSZgéppel ő megölte a földi célpontokat.
  • gezu1025
    #19763
    Rájöttem közben. :D Hatalmas fun gép. 4-5 kill AB-n alap. :P Nem is tunkolok vele, csak pötyögöm ami jön, oszt esik szét. :P

    Az első corsairt meg valami eszeveszett gyorsnak érzem még a 109-hez képest is (azonos tieren). Csak azt a 6 tetves .50-est kell megtanulni BNZ-re használni.

    Meglepően élvezem ezt az amcsi ágat. :P
  • Coral Springs
    #19762
    Hagyd alapon. Jó az a default.
  • gezu1025
    #19761
    Asszon'ták tőled kérdezzem, hogy mit érdemes tenni a cobra 37-esébe. HEFI vagy AP?
  • Coral Springs
    #19760
    Rászántam két órát hogy beállítsam a gamepad -ot az FRB -hez, valami beállításszerűség már kezdett kialakulni, de viszont Track IR híján teljesen esélytelen voltam. Próbáltam nézelődni valamennyire az egérrel, de nem tudtam összehangolni a fordulásaimmal.

    Utána fun -ból nyomtam egy Arcade csatát, nem hazudtoltam meg magam.

  • Torzonborz
    #19759
    orosz bomberek stalliniumból vannak , nem árt azoknak semmi :D
  • Amaymon
    #19758
    Remélem hétvégéig marad ez az RB map, majdnem a HB-s kaszálásokat idézi JAP-al. Akkor bevinném az n1k-t, behozza a repair-t egy meccs, ha bukó lenne.
  • twi452
    #19757
    :D
    ki49el nagyokat lehet játszani
    az előbb egy p47el viaskodtam én is :D lehet csinálok róla videót mert elég mókás lett csak így h a replay lespórolja a lövészeket elég gagyi..:)
  • vajakos21
    #19756
    jó kis dogfightot vívtam egy IL4 el ( KI49 ben)Vagy 20 percig lődöztük egymást míg a otorom leállt majd a második is feladta túlmelegedésse.55 hit (ebben egy vadász leszedése is benn van olyan 10 hittel)és fighter medál..Szerintetek az IL4 legalább füstölt?
  • twi452
    #19755
    persze a tetves replay kinyírta most is a gunner-t mintha nem is lenne de azért vicces így is :)