38447
  • gstup
    #19834
    Jó hogy nem egyből a jeteket szeretnéd megkapni! :) Lassan fél éve két 109-es F-et nyúzok német oldalon.Amerikain meg a p39-et.
  • Coral Springs
    #19833
    Ha az utolsó mondatot HB -ra írtad volna, még lenne igazságalapja, így viszont nem sok. Egyik legjobb nemzet, csak ésszel kell használni. Jelenleg maxolom a két F2A-1 -et, és az utolsó Peashooter -t ami igényel még kibaszott ~20K XP -t. Na én ezektől kapok agyfaszt, konkrétan a vizipisztolytól, a háromból két Peashooter -t ettől függetlenül kiizzadtam, Allah Akbar. Az F2A-1 már egyel jobb kategória, mert gyorsabb, és a fordulékonysága végett jó is vele repülni. Viszont a fegyverzet egy nagy nulla, éppen ezért a kezdők a célzást remekül megtanulhatják vele, elég sokáig kell fohászkodni mire leesik az enemy. Két kúrva-anyád közepette kiizzadok vele 6-7 kill -t, de az a 4 x 12.7mm nagyon hiányzik róla, legalább olyan gyilkológép lenne mint a Chaika. Ezután a két P-36 fog következni a sorban, fegyverzet azon is kuka, biztos szopásnak kerültek be a játékba. Ám ez low tier, e-fölött már-már ütőképesebb gépek vannak. Véleményem az Arcade keretein belül érvényes !
  • Animefox
    #19832
    Már előre sírok hogy csak egy Corsair kettest tudok megvenni és még hol van a Thunderbolt meg a KingCobra, teljesen elavult a gépparkom az egyik napról a másikra...
  • Animefox
    #19831
    Kiakadt a Dacia Warthunder nevű játék pénzszámlálója, 2 napja ugyanannyi lionom van se több se kevesebb és Tolom mint az Atom ezt a szar játékot
  • Fenrir
    #19830
    Ott van az mint tier 5 Attacker. Csak éppen van egy prémium verziója is valami más nemzetnél.


    Arra azért készülj rá, hogy AB-ben eléggé nagy kihívás lesz USA gépekkel repkedni, olyan 5 felett jön el az amikor mindenki jobban fordul nálad, gyorsabb és erősebb fegyverei vannak.
  • gezu1025
    #19829
    Toltam egy FRB-t. Nem nagyon győzött meg. Legkisebb zero (t3, a talpakkal) viszont remek gép. Pár hitre futotta egy AI-ba, meg valami lelőhetetlen ruszki attackerbe, amit 3-an 3 perc alatt csak leszenvedtünk az égről.

    Aztán az egyik AI eltűnt a halálba, ekkor jött egy kis földi célpont támadás. A majmok szerencsére, beszorultak egymásba, rengeteg földi egy kupacban kapart. Volt olyan rárepülés ahol 5 kiment belőle. 13ig jutotta amikor megnyaltam a földet a propellerekkel ahogyan kell. :D
  • Coral Springs
    #19828
    Én nem vagyok senki, főleg nem egy gyilkológép. Láttam már olyat aki bement a sűrűjébe egy Spitfire -el, majd pár perc alatt rendet rakott. Na az a gyilkológép, még én is néztem hogy ez mi volt. Az én erényem viszont a türelem, a taktikázás, a másik hibáinak alapos kihasználása. Hibákból meg pedig van bőven. A tegnapi 8 kill -es műsorom alatt egyszer megkergetett egy Hayabusa, utolérni nem tudott, ezért visszafordulásokkal próbálkozott. Lehet hogy más benyalta volna ezt a "magyaros" trükköt, de én már letoltam néhány csatát a japánok ellen. Őt viszont a türelmetlenség legyőzte, és benyalta a csaligépet egy alacsonyan bóklászó csapattárs személyében. Ezután már csak egy jól irányzott BnZ kellett, és halott volt. Lehet hogy ha tartósabban rám állt volna, én végzem az óceánban. Egy másik jelentkező rám akart emelkedni, de még mielőtt átesett volna lecsaptam rá. Ő nem bírta már rám emelni a puskacsövet, én meg behúztam egy freekill -t. Ilyen apróságokat viszek általában sikerre, ám amíg nem Bf 109 -ek jönnek szembe. Ellenük még nem sikerült jó taktikát kidolgoznom, így hát kompenzálni se tudom, sokszor az egész team -et.
  • bardocz
    #19827
    La5 is eléggé troll, repülök békésen, csittcsatt, zuhanok:DD
  • BaleniX
    #19826
    Most elkezdtem az USA-t, és oda vagyok a gépeiért! Most tartok 2-es szinten, még a Hawk-ot nem próbáltam ki, majd holnap, de eddig nagyon jók a gépek, erős a fegyverzetük! Az A20G ág jó/érdemes húzni?
    Azt hittem a Havocra hogy eltűnt, nem láttam a Tree-n
  • Amaymon
    #19825
    Yak 9x-re Nagyon ráillik a trollgun, mert kiba idegesítő mikor sunyiba hátba lövi 3X mm-el a 109-em, és nem látok ki hátra 6 órán csak éles kanyarban. :D

    LA5 mid tierre egy fair balanszos gép GER vs RU-n, japán ellen koporsó :)
  • gezu1025
    #19824
    Téééényleg, ott a troll 37mm meg a 45mm, és a tetszetős la5.

  • Amaymon
    #19823
    *ruszkik bombert
  • gezu1025
    #19822
    Próbáltam azt is, tetszik is, csak értelmetlennek érzem trackir/vmi házi cucc nélkül.
  • Amaymon
    #19821
    "Mi van az oroszoknál t8-9 között, hogy 25-en várnak HB-re?"
    Két yak és la5.

    Utóbbi két nap tapasztalata, hihetetlenül nincs balansz a JAP vs RU-n, Gol-on. A JAP-nak mindig van minimum egy kill és nem igen veszít. Gol-ra a ruszkik bomber nem igazán hoznak már be a célpontok fura lepakolása miatt. A vadászaik teljesen esélytelenek. Csak mi a japók hibázhatunk, de nem ők nyernek, hanem a japán veszít.
  • vajakos21
    #19820
    Joyal hb-n nem tùl vidám dolog, föleg belsö nézetböl.AB meg föleg nem jó( már) gyakorlásra.Se repmodell se joy support.Szerintem frb-n találkozunk ha tényleg joyra adod a fejed :-)
  • BaleniX
    #19819
    A Chaika-k meg ennyire OP repcsik??? Már ki vagyok tőlük
  • sulouos
    #19818
    Lavocska.
  • gezu1025
    #19817
    Mi van az oroszoknál t8-9 között, hogy 25-en várnak HB-re?
  • BaleniX
    #19816
    Húúú, első köröm ezekkel az amcsi alap repcsikkel... Hihetetlen brutálisak! 3 killem elsőre megvolt, persze a csapattársam lerammolt engem, idióta.
  • Amaymon
    #19815
    Akkor kicsit félre értettem, de a tanulási arányok hasonlók lehetnek.
  • gezu1025
    #19814
    Én mindkét vadász ágban megtaláltam a szépséget. Mindkettő bejön.

    A bombázókról nem tudok nyilatkozni, nem az én világom.
  • BaleniX
    #19813
    Na most akkor kapok választ? Melyik ágat kezdjem el USA-n? Melyik a jobb?
  • bardocz
    #19812
    3 óra az lófasz. Nekem sem volt semmi tapasztalatom vele. Most már kezdek kicsit belejönni, és 130 meccs alatt van 30 lelőtt gépem.
  • gezu1025
    #19811
    Én olyan 700 AB után mentem be HB-ra. És nincs is ott gondom. Ma pl. bf 109-el 2 HB alatt +80k és 4 player meg 4 AI kill volt.

    Én arra utaltam, hogy joyyal nincs sikerélményem, sehol sem, pedig már ~3 órát beletettem, de nem érzem, hogy bármerre haladnék vele, a kezem elfárasztásán kivűl.
  • Torzonborz
    #19810
    "menj HB-ra, mert az AB birkák gyülekezete"

    most már lassan HB is kezd az lenni . rammolnak , bemásznak a tűzvonaladba , basznak figyelni a társaikra stb. :(
  • BaleniX
    #19809
    Tehát akkor érdemes belekezdeni. És az amcsiknál melyik ágat érdemes? Melyik a legjobb?
  • Amaymon
    #19808
    Sokan mondogatják menj HB-ra, mert az AB birkák gyülekezete stb. Valahol igaz a dolog. Azonban GrmlZ 150 óra AB(!) után jött bele annyira, amíg be mert menni HB-ra. Coral talán 200(?) órát tolt bele, mikor bement HB-zni gyilkológépként. Szvsz minima 100 óra tanulópénzt ki kell húzni AB-n, ha nincs aircraftokkal előélete vkinek. Nagyon könnyűnek tűnik Fufu streameken és tyúb videokon. Megtévesztő mert óriási rutin kell HB-hoz ahhoz, hogy sikerélmény és motiváció legyen.
  • Fenrir
    #19807
    Az a torpedó baromi jó rajta, múltkor is Two Towns pályán vagy 4 Destroyer-t süllyesztettem el vele.
  • BaleniX
    #19806
    A Beaufighter-ekbe érdemes belekezdeni? Mert ahogy nézem csak torpedó van rajta, ezért kételkedtem. (az A20G prémium lett?)
  • gezu1025
    #19805
    Nagyon tud a csávó, de én biztosan felhúztam volna a bf-et a halálba az meg hadd csinálja a manővereit amíg akarja. A végén természetesen engem is lelőne, de nem ilyen egyszerűen. (remélem) :P

    Amúgy hiába van mellettem a tök új joy, és hiába látom, hogy mit lehet művelni HB-n, nem érzek elég kitartást, hogy beltanuljak. Az hogy másfélóra test flight, 10 AB meg 3 HB után a joyos össz eredményem ~10 hit volt, nem éppen növelte a kitartásomat. Még úgy se, hogy agyfaszt kapok az instructortól HB-ben 109-el.
  • Coral Springs
    #19804
    Bemész a Ground Forces topikba, az oldalaknál (fejléc) kikeresed a legutolsót, és megnézed a legelső hozzászólást.
  • Coral Springs
    #19803
    Hagy ne toljak fel replay -t, egy közel 3/4 -ed órás türelemjátékról. Korábban kikapcsoltam az automatát, le se mentettem.
  • BaleniX
    #19802
    Ez a másik topic ( WT: Ground Forces) mióta van?
  • Coral Springs
    #19801
    Ha lenne joy -om, nem akartam volna gamepad -ot állítani az FRB -hez. Különben ott folytatnám a pályafutásom.

    Egy ilyet használok a játékhoz, még az őskorban vettem.
  • twi452
    #19800
    a titka, hogy pontosan tudja mikor mit kell csinálnia... ez az amitől én rohadt messze vagyok :DD

    a joykezelést meg azt hiszem a Q-A videóban rákérdeztek és battlefieldel tanulta/tökéletesítette :)
  • Amaymon
    #19799
    Ez kész, amikor Typhoon-al lenyomja a jobbra-balra billegő, instruktortól teljesen behülyült uccsó bf-et

    Szimplán cáfolja azt a tézist, hogy a joy használat önszopatás HB-n. Pedig tudom, hogy az. GrmlZ paradoxon :)
  • Susarc
    #19798
    az szép!
  • twi452
    #19797
    na megnéztem 700nál figyelmeztet, hogy ezt nem kéne folytatni tovább :D

    annyiból rosszabb, hogy nem tud annyi bombaterhet vinni
    még a G5N-től is elmarad ebben
    viszont van rajta 3 darab dupla 20milis lézerágyú :D
  • twi452
    #19796
    ez 502ig ment nagyon pici emelkedéssel aztán rá kellett fordulnom a célpontokra :D de a sebességet bírja rohadt bitang egy gép
    viszont ez is csak akkor működik jól ha magasan van :)
    1000 méter alatt ő sem szeret fordulgatni :D
  • Susarc
    #19795
    B17 fullosan 495-nél ketté szakad:D