38447
  • Glo
    #19874
    B17 time!
  • bardocz
    #19873
    Egész jó pálya, nem kell olyan sokáig keresni az ellenfelet. Viszont leszállni anyahajóra egyszer sem fogok :DD Amikor megpróbáltam volna odaúton leállt a motor, vagyis visított, ha rátoltam a wep-et, de nem húzott.
  • Amaymon
    #19872
    Ó neee...:_(
  • Glo
    #19871
    https://support.gaijinent.com/

    Submit a ticket -re nyomj, aztán lehet nekik írni hogy mikor mi történt.
  • Amaymon
    #19870
    "nem egy gyilkológép. Láttam már olyat aki bement a sűrűjébe egy Spitfire -el, majd pár perc alatt rendet rakott."

    Pont az a gyilkológép, aki úgy csinál, ahogy a taktikádat leírod. Spittel lehet olyan csodákat művelni, de nem konzisztensen. Bemenni a sűrűbe coinflip, akkor is ha nagyon sok helyre tud figyelni.
  • twi452
    #19869
    egy kis mókás momentum az előző meccsből és egyben termékteszt is :D
  • csaba90
    #19868
    sziasztok!
    olyan problémám lenne, hogy vásároltam goldot, a pénzt levonta viszont még mindig nem kaptam meg?! hová tudok írni nekik vagy mi ilyenkor a teendő?
  • Glo
    #19867
    Jaja, számításaim szerint :)
  • bgabor
    #19866
    Akkor vasárnap 18:00-tól 21:00-ig, ugye?
  • SovereignXY
    #19865
    Tudom, hogy csak arvade kurva vagyok de... kicsit kezdem úgy érezni hogy mind eu-n mint ru-n megy a szopás. EU tele van némettel a 3x 20as az 3x 20as. a ru meg yak-9-t és k... Ami nem is lenne baj ha nem amcsizni akarnék akiket ugye nem nehéz elkapni ezekkel... :(
  • Glo
    #19864
    A trailer ikonon úgy néz ki, mintha Prince lenne a pilóta :D
  • Glo
    #19863
    Aki 3 óra alatt nem tud összehozni 5 nyertes csatát, az megérdemli a sorsát :))
  • twi452
    #19862
    És nem lehet majd bemegyek-kiugrok és egyszer meglesz az 5 csata dolgot eljátszani, játszani kell..:D
    "For the duration of the event «crew lock» in battles will be on."
  • Glo
    #19861
    Aki lemarad kimarad:

    (GMT-hez 2 órát kell hozzáadni)

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/60021-war-thunder-celebrates-%E2%80%9Cbest-simulation%E2%80%9D-award-at-gamescom-2013-with-golden-fights/
  • twi452
    #19860
    felpakolták az új cgi trailert ami a gc-on ment

  • BaleniX
    #19859
    A P36-A meg ennyire egy irányíthatatlan hányadék?
  • BaleniX
    #19858
    Érdekes, nekem egyszer nem lőttek repülőre
  • robi3
    #19857
    földi célra nem lőnek, csak repülőre.
  • vajakos21
    #19856
    us/jap frb van
  • BaleniX
    #19855
    Na meg azt nem értem, hogy miért nem lőnek a bomberek orrában lévő lövészek? (az üveg búrában) Csak dísz?
  • BaleniX
    #19854
    Köszi, de most nem pazarlok pénzt és időt próbálgatásra, vagy megéri vagy nem...
  • Conqvistador
    #19853
    Meglátásom szerint az Orosz bombázók hatékonysága, bombatömegterhe, irányíthatósága? (so-so) de (rárepülésre eszméletlen jó) valamint olcsósága a legjobb bombázónemzetté teszi Őket a játékban.
    Tény hamar lelövik de ha pl bázist bombázol 4-5 tonna bombákkal 3 kör és finító. Beteszel 3-4 Peshka-t vagy magasabb tierben 3-4 Yer2 est és egy vagon xp és lion eshet :D
  • vajakos21
    #19852
    Megvan az utasszállitò.Elsö körön ugy szedett le 3 ai-t akik egyszerre rámjöttek hogy mire hátraértem épp csak becélozni tudtam az uccsòt...de már égett( képzett legénység nélkül...jòk az ágyui)
  • gstup
    #19851
    Minden nemzetnek megvannak az előnyei és a hátrányai.Csináld kedved szerint és eldöntöd majd hogy melyik a számodra a legmegfelelőbb.
  • BaleniX
    #19850
    Köszi! Tehát az angolokat nem érdemes?
  • Fenrir
    #19849
    Amcsit ajánlom, már a B-25 is fun, de a B-17 állítólag igazi tank, csak lövik és lövik és nem esik le.


    Az angoloknál a Wellington csak ingyen frag, nem bombázó.
  • BaleniX
    #19848
    Kérnék még egy kis tanácsot: A német bomberek mellett elkezdjem húzni az angol és amcsi bombereket? Vagy elég csak a német ág?
  • Fenrir
    #19847
    Érdemes mellette német vagy angol ágat is húzni, csak hogy érezd a különbséget. Utána már becsülni fogod ha lesz sikerélményed amcsikkal :P
  • Coral Springs
    #19846
    Erre most mit mondjak ? Töröld le azt told a WoWP -t.
  • twi452
    #19845
    én azt mondom h nem fogod világmegváltónak találni őket amint kipróbálod :)
  • twi452
    #19844
    háááát ő.... :D
  • Animefox
    #19843
    Remélem a P51 Mustang jó meg a P38 Lighting mert ha nem akkor törlöm a játékot a csába... csak miattuk tolom még...
  • Coral Springs
    #19842
    A macskák mind jó gépek, de még HB -n is tudok velük érvényesülni ha ráérzek a működésükre. Az A-20G pedig a no comment kategória, nagyon durva műsorokat lehet vele rendezni, és sokan rendeznek is.
  • Animefox
    #19841
    Mondjuk lehet tényleg rossz időpontban játszok mert a wotnál is volt valami hasonló... egyébként tényleg jó az aircobra meg a corsair egy darabig hawai is volt csak pár napja kezd szart se érni... vissza kell lépnem az arcomból mert újra szar gépek lettek, jobb ha úgy állok neki hogy mindenki veszélyes és csak a tuti akcióba lépek bele mert mostanság megszívat..
  • Fenrir
    #19840
    Ez az "indul be igazán" nem tudom, hogy mire érted, mert ha csak tier 5-öt nézed meg akkor ott már minden nemzet veri az amcsikat. Van aki manőverezésben (brit, japán) van aki fegyverben (német, orosz), nekem konkrétan kínszenvedés volt ez a rész pedig nem tartom magam rossz játékosnak ebben a játékban.


    Ha nem számítod a kobrák 37 milliseit akkor a többi gépük fegyverben igencsak a tápláléklánc alján van. Nézd meg a nyomi hobófájtereket, hogy mivel vannak teleaggatva.
  • Coral Springs
    #19839
    Én meg azt írtam, hogy Tier 5 felett indul be igazán, jobban mondva konkretizáltam, ugyanis Tier 3 alatt szopóág.

    Peashooter -el én is lőttem már le sok mindenkit, ettől függetlenül egy használhatatlan gép a kategóriájában. Az a prémium F2A-1 pedig semmivel nem tud többet a nem prémium társánál, az 1 x 7.62 / 1 x 12.7 kombó pedig mindenre jó, csak alázásra nem.
  • Fenrir
    #19838
    Írtam, hogy tier 5 felett lesz szopóág...


    Prémium Buffalo-val mindenkit agyon lehet alázni, de egy nyomi Peashooterrel is lőttem már le Hurricane-t...
  • gstup
    #19837
    Ha én mindig írtam volna a fórumba,amikor a 4-6 tierrel magasabb gépek ellen dobott össze az mm,akkor már bannoltak volna.De ez mindenkiről elmondható.Sajnos nincs a csúcson az MM rendszer.De tudjuk be a béta állapotnak.A másik.Ha magyar idő szerint reggel 8-tól délután 3-4-ig játszol,akkor ne csodálkozz hogy nincsen rendes mm.Az emberek többsége dolgozik,szóval a maradékból kell összeállítani egy meccset.
  • Coral Springs
    #19836
    Minek akarsz te jobb gépeket, amikor már rendelkezel két Corsair -el is, a két Airacobra -ról nem is beszélve ? Ez nem az a játék amit pillanatok alatt ki fogsz pörgetni, szerintem álljál meg a példának felhozott gépeknél, azt majd beszélünk 1-2 hónap múlva. Ha HB -t tolnál még megértenélek, nem könnyű a németek / japánok ellen, de Arcade -ban egytől egyig jó gépek mind.
  • Animefox
    #19835
    ja hát csak tier 13-asok ellen egész kellemes játszani, úgy néz ki sunnyogós üzemmódba kell váltani, fel se vehetem a harcot egy gép ellen se, csak úgy harcolhatok mint a hiéna vagy épp a magányos kósza gépekre csaphatok rá