38447
  • csaba90
    #19914
    Hali!
    Köszi, írtam is nekik, még nem jött válasz.
    Viszont olvastam a gyakori kérdéseknél, hogy előfordul amikor elutasítja a WT a tranzakciót valami banki hiba, az összeget levonja, de a gold nem kerül jóváírásra, és képesek azt odaírni, hogy majd jóváírásra kerül a számlámra pár hét múlva :O
    pár hét? addig nem kapok semmit és ülnek a pénzemen... :S
    nem tudom mit csinálnak ezek de a WG-nél soha nem volt ilyen probléma.
    Nektek előfordult már ilyen? kb mennyi idő múlva küldték vissza?
  • twi452
    #19913
    Normális igen, hivatalosan is átkeresztelték attacker gépnek így lekerült róla a bombázó kereszt.
  • Deviome
    #19912
    Megpróbáltam az A-20-t. Az első mozdulat az volt, hogy földet fogtam. A második meg, hogy vizet. Hulladék egy gép. Eskü, hogy a Catalina jobban bírja a manővereket.
    Lehet, hogy normális, de HB-ban nem láttam az A-20-nak a bombázó keresztjét. Ez normális?
  • stork13
    #19911
    Bár figyelni kell, mert az első kettőt egyszerre dobja a szentem. :)
  • stork13
    #19910
    Ráadásul loopingolva jól fordul, a 4 bomba meg jó pillboxok ellen.
  • Torzonborz
    #19909
    Akkor ott az A-20 ahogy stork13 is írta. Igaz az inkább attacker gép de annak - is - nagyon jó. A 6x50es géppuskával a puha földi célokat szépen ki lehet szedni plusz még az ellenséges bombereket is lehet vele kóstolgatni , vadászok elől el tudsz vele pucolni ha meg valamelyik olyan őrült hogy eléd kerül akkor annak tuti reszeltek.
  • Deviome
    #19908
    Nincsen más. :( Olyan lassan gyűlik az Xp. :( A B-25J-1-t várom már, de még kell 1 szint. Sajnos Én képtelem vagyok repülni vadásszal. IL-2-ben is próbáltam, de a bombázók maradtak.
    Ez van.
  • twi452
    #19907
    persze a sima kocsikat, légvédelmet és artykat szokták kigéppuskázni a vadászok ha olyanjuk van
    gyakorlatilag kb semmi xp, pénz nem jár értük max ha ilyen 30 darabot kiszed valaki de sok értelme nincs mert közben az ellenséges vadászokkal eggyel kevesebb gép jut ugye mert ő odalent farmolgat :)

    bombázóval meg nem érdemes ilyesmiket lövöldözni ha van zsírosabb célpont is :)
  • Deviome
    #19906
    Ezek szerint megint Én vagyok a hülye. :( Ez így nem fair. Nekem sohasenem sincsen igazam. :D
    Akkor hogy szed ki többet mint Én? Lehet, hogy az AAA-t öli le és annyi. Nagyon forrófejű vagyok úgy érzem és nem gondolkodok. :(

    Jahhh! A rudder akkor a Függőleges vezérsík. Akkor oke. Én azt hittem, hogy a 3 db-on kívül van még valami. :P


    Her Laca: Köszike az infót! :) Átnyálazom, mert lehet okosodom. Max nem értem meg. :D
  • stork13
    #19905
    SBD, TBF is nagyságrendekkel jobbak. Az A-20 pedig maga a mennyország hozzá képest. :)
  • Torzonborz
    #19904
    jó tanács : hagyd a picsába már azt a catalinát és használj egy normális bombázót . B-25-el földközelben is tudsz bombázni , nem is akkor nagy böszme bálna a védelme is nagyon jó.
  • vajakos21
    #19903
    nagyon dolgozik a légvédelem midwayen.(hogy r.hadna meg)
  • robi3
    #19902
    ez jó, nekem is tetszik. sok kérdésem lett volna de elég könnyen megoldottad, köszi!!! :)
  • Her Laca
    #19901
    Olvasgass.
  • [NST]Cifu
    #19900
    A Rudder az oldalkormány magyarul, ezzel tudsz a Z tengely körül fordulni (érthetőbben: bal-jobbra fordulni), ugyanakkor a repülőgépeknél a fizika miatt a gépek fordulásához inkább a csűrőkormányok (Alieron) használatosak, amik az X tengely körüli elfordulást teszik lehetővé (ie.: bal-jobbra döntesz). A harmadik vezérsík a magassági kormány (elevator), amivel az Y tengely körül tudod fordítani a gépet, érthetőbben ezzel lehet a bólintó mozgást elérni.

    A bombázók értelme a "vastag" célok leküzdése, már egy medium tankot se nagyon lőnek ki a vadászok, oda már bomba vagy rakéta kell, ugyanez igaz a nagyobb hajókra (Destroyer, Heavy Cruiser, Battleship), illetve a Pillbox-okra. Ilyenkor egyébként ha géppuskával / gépágyúval lősz rájuk, AB-n ki is írja, hogy csak bombákkal vagy rakétákkal tudod elpusztítani.
  • twi452
    #19899
    light pillbox-ot, pillbox-ot, hajókat, tankokat nem tudnak kiszedni a vadászok csak bombával lehet
    és ezek hozzák a legtöbb xp-t bombázóként
    pénzt meg a cargo ship-ek hozzák nagyon jól velük, arra elég egy 50 kilós bomba is :)

    a rudder az oldalkormány a függőleges vezérsíkon
  • bardocz
    #19898
    Rudder a függőleges vezérsík, ami hátul van, és riszálja tőle a gép a seggét :DD
    Az meg hogy húz valamerre a gép teljesen normális.
  • Deviome
    #19897
    Már rég kérdezni akartam, hogy mi az a Ruder??! :D ( mint mondtam hülye vagyok a repülőkhöz ) Van a szárny amivel fordul jobbra meg balra. Van a vízszintes/függőleges vezérsík, de mi az a ruder? Valahol láttam az opciókban, de már nem találom. :P

    Amúgy az normális, hogy HB a Catalina lefele akar esni mindig? A Joy-al úgy kell folyamatosan ellentartani és már lehal a kezem. Mentem egy FRB-t ott meg nem csak lefele akart esni, hanem közben még jobbra is fordult. Úgy állítottam be a faroklapátot, hogy ellentartson. Ezek a dolgok normálisak? ( Vagy a joy-om szar? Persze nem nagy mértékben, de ha elengedem akkor szépen elkezd süllyedni a gép. )

    A FRB izgalmas. Catalina-val 3400 m-ről semmit nem láttam. Azt sem tudtam kit bombázok. :D :D Annyit tudtam, hogy megszállnak minket és kész. Szal a parton láttam pár hajót és megszórtam. :D


    Amúgy vicces ez a vadászgép vs bombázó. Szerintem ez egy nagy fenéje a játéknak. Egy Ki-61-es 10-11 ground unitot szedett le. Én a Catalina-val még a célra fordultam. Ha minden bombám betalál akkor 8 célt tudok szétszedni. Mire visszamegyek. Illetve újra célra fordulok gyakorlatilag a vadászok leölnek mindet. Kérdem Én akkor mi a csecs értelme van a bombázóknak. A mozgó célpontokra nem jók ( vagyis nehezen, de el lehet őket csípni ), de az AAA-t, Light tankot, pillbox-ot, meg a többi földi egységet a vadász kiszedi. Nem értem akkor minek a bombázó. Gyakorlatilag az Én nézetemből semmi értelme.
    Nem értem mért nem tesznek bele olyan földi célokat amiben egy vadészgép nem tud kárt tenni. Raktárak, gyárak, hidak, vasúti csomópontok, különböző erődítmények stb stb. Ezekre lenne haszna a bombázónak, de így jelen pillanatban nem az igazi. Persze tudok dobálni, de nagyon sokszor van olyan, hogy pl HB el sem érem a célt mire vége van. Az elég fusztráló.
  • Coral Springs
    #19896
    Szépen kihalásztad a pilótát.
  • bardocz
    #19895
    Ilyenkor lehet a legjobb az lenne, hogy elrántani valamelyik irányba rudderral rásegítve, miközben húzom fel, de ilyenkor sose jut eszembe :DDD
  • twi452
    #19894
    így is lehet fogalmazni :D

    lebillent a dög Mitchell mert ellőtem a farokrészt és ez pont annyira zavart be, hogy nem tudtam most inkább merre..
    és a reakcióidő egy kicsit túl hosszú lett már a végére és végül csak fogtam a fejem xD
  • Torzonborz
    #19893
    nos végül is japó...szóval a biztos kamikaze módszert választottad :D
  • twi452
    #19892
    ez van amikor már zsebben a kill és nem tudsz dönteni h lefelé vagy felfelé menekülj..:(
    hát így nyomom én...xD
    úgyhogy aki megfogadja a tanácsaimat az magára vessen :D
  • f24sg
    #19891
    A valósgában ebből persze drámai mészárlás lenne GER részről, de itt helyette turret háború van.
  • f24sg
    #19890
    A HB csaták most arról szólnak, hogy 10db B17 vs 10db Fw+Me.
    Merhogy szerintük a B17 most jó lett...
    MIVAN?
  • bardocz
    #19889
    Ez engem is zavar, jó lenne, ha két ágyút külön lehetne használni.
  • vajakos21
    #19888
    Kicsi a tűzgyorsasága, ráadásul egy gombon van a 20mm essel.Jó lenne ha megoldanák a különvételét. Had lőjek ár amikor én akarok.
  • twi452
    #19887
    senkit nem találok el ezzel a rohadt 37essel...bakker ekkora láma vagyok :D

    peshkákat szanaszét lőttem de semmi...röhögnek csak
  • Amaymon
    #19886
    HB-n régen ultimate OP volt a japó, de RB-n olyan a B-X, mint egy sziklafal. Teljesen más az erőviszony, tökéletes példa a stuka ág. Lassú, de kiemelkedően jó turnfighter és könnyedén lenyom a tailgunerrel egy LA-t, ha sokáig totojázik. Amennyiben pedig elé sodródik a stukának az ráránt és kampec.
  • vajakos21
    #19885
    Magas szintre tehenet nem raj be...ugyhogy nem kérd3s.
    Jò lenne erre a mapra az 50 es:-)
    17 eseket békén kell hagyni.AA leszedi ha jól megy.Irt van böven.Engem is jòpárszor leszedett..Én élvezem a japóat.Ritkán van frb-n
  • twi452
    #19884
    természetesen én historical csatákról tudok vele tapasztalatot mondani, arcade-ra nem tudom milyen :)
  • twi452
    #19883
    a ki-49ek talán a kedvenceim :)
    elég gyorsak is tudnak lenni olyan fordulókat lehet levágni vele mint egy egy vadásszal és a 4x250kg-os bombával szépen lehet dobálni light pillbox-ot meg pillboxot is
    jó gépek
  • robi3
    #19882
    magas szinten érdemes h6k4-el menni vagy inkább ki49 2a-val?
  • Susarc
    #19881
    pazdmeg:D:D ez miből van? Titánium?:P
  • Torzonborz
    #19880
    Én egy kicsit gyengének érzem a japó 37est bár csak HB-t tolok de többször pumpáltam már tele amcsi/orosz bombázókat vele és az esetek többségében kis füsteregetés kíséretében hazarepülnek.
    Mondjuk FRB-n lehet jobbak ott azért a kisebb sebzés is jobban kijön.
    Egyébként jó gépek , jól emelkedik , enyhe BnZ is megy vele és méretéhez képest elég jól fordul.
  • Amaymon
    #19879
    A map nem tetszik és választani sem tudsz jó gépet. Japánok iszonyatosan kínlódnak a B-X bomberek ellen. US fighterkedéshez pedig japó ellen elég biztos kéz kell, ami nekem még nincs. Rosszabb, mint a RU vs JAP. Ott ha nyerni akartam japánba ültem, a veszteség tudatával ruszkiba. De ez totál patthelyzet :D
  • vajakos21
    #19878
    Pörgõs gépek.A löszer kevés de nekem bejön.Bár a 37 mm est nem teszteltem mèg. az utasszállitò itt is jó.Láttam kollègát b24 et ölni vele'-)
  • twi452
    #19877
    Lehet ki kéne próbálni ezeket a ki-45öket. FRB-re hátha jó lehet lekapni a bombikat vele.
    Nem tudom milyenek meg sem vettem őket még..:)
  • Glo
    #19876
    Jó szögből mentél rá :)
  • twi452
    #19875
    a kistesóját előbb elkaptam zeroval :)
    ezt kéne rendszeresítenem de hát.. 100ból egyszer sikerül kb eddig :)