38447
  • foxbat88fx
    #19994
    belehet egyenként is pakolni őket?
  • stork13
    #19993
    Szerintem legyen sok API, APIT, vagy HEI, HEIT lőszer a hevederben.
  • gezu1025
    #19992
    Bunuszként a dora mellé vettem egy amcsi prem mkIX-et, hogy átérezzem szegény spitek sorsát a csunya OP gerek ellen. Két g10 bánta, hogy így tettem, majd 2 fw szarrá kapott, me elfogyott az energy :(

    A csapattársak viszont meglepően lófaszt se csináltak, annak ellenére, hogy volt 2 bearcat is.

    Legszívesebb az amcsi mkIX-et angon mkIX-ek ellen repülném, mert akkor mehetne a
  • Torzonborz
    #19991
    nna kb ilyen trollkodásokat lehet levágni B-25-el szóval jó az hidd el :


  • foxbat88fx
    #19990
    igen a stealth-et próbáltam :D
    látványra is és használhatóságra is (alig találtam el az ellenséget) esélytelen :)
    szóval akkor inkább Universal-t töltsek? abban is van tracer
  • [NST]Cifu
    #19989
    Bajnak nem baj, de a tracer lőszer kevesebbet sebez, mint a hagyományos (nem fényjelzős) lőszerek. Amúgy én most kezdem tanulni a stealth lőszereket (ezen összeállításban nincs ugye egyáltalán fényjelzős lőszer a hevederben), így nem árulja el az ellenségnek, hogy lőnek rá... :)

    Géppuskáknál én Tier VI. felett átszoktam az AP vagy AI lőszerekre.
    Gépágyúknál APHE vagy HEI/HEFI a repülőgépek ellen a legjobb szerintem.
  • Amaymon
    #19988
    Hehhh, te vonzod a fura helyzeteket.

    Hihetetlen, egy utolsó motor köhentéssel utánad lőtt, hajszálon múlt és te is megmaradsz :)
  • foxbat88fx
    #19987
    üdv... jó ideje nem írtam ide...
    azóta angol-usa-német-orosz 8-as szintnél járok
    és egy kérdés!
    Ti milyen lőszert használtok? Én mindenbe Tracert pakolok, az baj? :)
  • gezu1025
    #19986
    Ez igen, ez fun. :D Vettem egy Dora packot, 2 AB után bementem vele HB-re. Totális szopásra számítottam, de kellemeset csalódtam. :D Első HB-nak t9 felett, tűrhető volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Meglepően brutális a tűzerő, és a sebesség sem rossz.

  • twi452
    #19985
    itt talán látszik mennyire megkedveltem ezeket a kis medium bomber dögöket :) az elsővel egy percet nem játszottam, azon nincs egyedül rajta a 20 milis ágyú a hátán..felejtős így :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    aki egy kis pénzt meg sok xp-t akar a japókhoz azonak érdemes ezekkel játszani mert most nagyon jól kijön a lépés velük. Aztán később mi lesz..bedobnak megint egy japán nerfet és vége is az aranykorszaknak :)
  • twi452
    #19984
    Unalmas a bombázás mi? Csupa móka és kacagás mint itt, legalábbis mi jól szórakoztunk a bomberekben :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    külön élvezet volt, hogy Yak-9t volt a másik oldalon :)
  • Amaymon
    #19983
    Shoi és Tetsuo-val kezdhetik a ban-t mert vagy 2x lerammoltak (igaz az nem lövés) :)

    RB-n még soha nem kaptam friendly fire-t.
  • vajakos21
    #19982
    Nem kell sorrendben.Dora pack.
  • Torzonborz
    #19981
    "1 × 57 mm (2.24 in) Ho-401 cannon"
  • gezu1025
    #19980
    Álljunk meg. Ez most lehet hülye kérdést lesz. A prem gépeket is sorban kell venni?
  • gezu1025
    #19979
    Német-Amcsi párost szeretném húzni. Mit ajánlotok? Dora pack + valami kisebb amcsi prem (zero talán?). Vagy mustang pack + kisebb német prem (wellington max, p47-et már sokallom) Vagy inkább a kettő közül a jobbik prem legyen és 1-2 talisman?

  • vajakos21
    #19978
    http://en.wikipedia.org/wiki/Category:World_War_II_Japanese_fighter_aircraft

    öö...a link :)
  • twi452
    #19977
    nagyon helyes :)
  • vajakos21
    #19976
    Tán tegnap volt szó a KI45ről.Itt van néhány érdekes gép még pl: KI 102.Elvileg japó frissítés lesz a következő Remélem lesz pár finomság.
  • vajakos21
    #19975
    Most loptam :
    Mostantól a következő büntetésekre számíthatnak azok akik saját csapattársat lőnek le:



    Arcade battle:

    3 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    8 TK egy nap – automatikus kick a csatábó + 1 nap BAN
    .
    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN

    Historical Battle és Full Real Battle:

    2 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    5 TK egy nap – automatikus kick a csatábó + 1 nap BANautokick from session+1day ban



    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN



    Kéretik észben tartani. A rendszer automatikusan fogja a büntetést kiosztani.

  • twi452
    #19974
    első körnek soha rosszabbat :)
  • Susarc
    #19973
    német precízió:P ilyen is ritkán van,hogy amit becélzok az oda is megy:))

  • twi452
    #19972
    Ha nem megy akkor ne erőltesd :)
    Nekem is vannak olyan gépeim amit nem szeretek nem is megy velük a játék. :)
  • Deviome
    #19971
    Nem tudok rá mit mondani. xD
    Mindegy. Hallgatok rátok, mert Ti vágjátok, de Én nem.
    Majd valahogy ráerőltetem magam.
    Amúgy meg vadászgépet képtelen vagyok lelőni. Komolyan. El sem találom. :( Amikor meg eltalálom megy tovább kacagva. :(
    Nah mindegy. Megyek A-20-ni. :D
  • bardocz
    #19970
    Másodszorra jó lett, az úszó AM-et vittem, és levegőből indultam vele.
  • vajakos21
    #19969
    Régen akkor volt ha olyan gépet vittél ami nem anyahajò képes....most passz:-)
  • bardocz
    #19968
    Üzemanyagot sem tudom állítani, semmit.
  • bardocz
    #19967
    Belépek egy játékba, és nincsen gomb, amivel ténylegesen be tudnék lépni, csak a többieket nézhetem. Mit kéne csinálnom?
  • twi452
    #19966
    a reward visszavonás annyira nem is észrevehető mert ugye csak zsíros célpontra dobunk bombáz nem pazarlunk :)

    ami igazán visszavágta a bombázósdit, hogy most már nem lehet szinte vakon kidobni egy rácsapással egy egész tankoszlopot
    ez volt az igazán durva anno :) célozni sem kellett csak megszórni mert úgyis kiszedett mindent általában 2 tankot is bombánként :)
  • Amaymon
    #19965
    Tökéletes példa miért vették vissza a bomberek reward/sebzését, ha a mostani peccsel ezt műveled :)))

    De te legalább megdolgozol érte, régen azt se nagyon kellett.
  • twi452
    #19964
    lehet itt a trükk benne :)
    tier 7-9es japó bombázókat legtöbbször az orosz térképre teszi ahol light pillbox kánaán van :) és 10ből 9szer gyökerek az ellenfelek :D
    és amikor 1-2 bújkálós vagy bomber marad a másik oldalon sokáig akkor nagyot lehet kaszálni :)
  • f24sg
    #19963
    És MILYEN szertartásokat kell végezni, hogy ZSINÓRBAN ilyen köreid legyenek b*szod? :)

    Úgy értem, tier 11 fölött (ill. máshol is) én nem sok 60 perces csatát élek meg, valamely oldalon gyorsan elfogynak a fighterek, azt szevasz.

  • vajakos21
    #19962
    KI49 el 50kg ssal ki tudod szedni a cargokat is..az hoz szépen .2db/ hajó...már ha bombáznál...meg pár ai is becsúszhat
  • bardocz
    #19961
    Ezért nem haladok én, tegnap egész nap szedtem össze 70k xp-t japánokkal :DD Még vagy 300k hiányzik a 8-as szinthez, de úgyis hamarabb véget ér FRB-n a japán pálya.
  • twi452
    #19960
    én bírom a négyszer fordulós köröket amíg ilyesmi a vége..:D
  • Amaymon
    #19959
    "Ahogy itt olvasgatok, úgy nézem, hogy a B-17 széria jó?"

    RB-n olyan, mintha fejjel mennél egy sziklának. HB-n kilőhető viszonylag könnyen.
  • gezu1025
    #19958
  • sikora
    #19957
    Sajnos itt is specializálódni kell mint a wot-ban. Az, hogy a ram technika egy játékosi stílussá válik tapasztalatom szerint nem csak az adott játékos hibája hanem MM-é is jórészt. Magam is használom amikor a 2-3 szintű gépeimmel 6-7 szintű gépek ellen kell menni. Az elszenvedőjének bosszantó ami az elkövetőjének néha az egyetlen eredmény elérési technika.
  • gezu1025
    #19956
    Én most épp az ellenkező oldalt voltam kétszer is, rohadt gyökerek egyszer le is lőttek. Annyi külömbséggel, hogy én adtam le az első és az utolsó lövést is az ellenre.
  • vajakos21
    #19955
    Ennyit megért
    Mondjuk HB/RB ezért majd 80k...az nem olyan vicces