38447
  • SovereignXY
    #20034
    Most megvettem mentem vele egyet gyors. Igaz csak arcade-ben de egészen aranyos kis jószág. Húz rendesen emelkedni se oylan szar. 13.1et írt a stat de mikor beraktam máris 18 meg az apró...
  • f24sg
    #20033
    Akcióban vettem, nálam az egyik legjobban teljesítő gép lett, (eddig tier 11 vagyok mindenhol, jap. kivételével)

    Számításba kell venni, hogy a lassabban emelkedők közé tartozik, 280-300 km/h-val kell emelni kis szögben (WEP mehet vakulásig). Ha 3-4000 m fölé jutottál, akkor lehet elkezdeni igazán a mókát. Erőssége (a nyilvánvaló 4x20 mm-en kívül), hogy zuhanásban *mindent* utolér, nagyon jól manőverezhető marad, és nem esik szét, visszaemelkedve pedig jól tartja az energiát.

  • gezu1025
    #20032
    Ebben veled értek egyet. Önmagában izgalmas tud lenni olyan tankot/gépet vezeti, ami ránézésre képtelen betölteni a tervezett funkcióját. Plusz változatosság.
  • [NST]Cifu
    #20031
    Pro és kontra vannak azért ezzel kapcsolatosan érvek. Szerintem nagyon sok ember a WoT-ban találkozott először például a VK3001-el, a T29-el vagy az A-20-al, és sok más kis szériás, kísérleti, vagy "papír" harcjárművel. Ugyanez igaz a WoWp-re is. Sok téren lehet szapulni a WG-t, de egy casual játékhoz képest rengeteg információval gazdagszik az egyszeri játékos is az adott korszak harcjárműveivel kapcsolatosan, ez pedig szerintem nem feltétlenül baj.

    A másik oldalról nézve majdnem mindegyik II.Vh-s repülős játékban bent van a Bf-109, P-51 vagy a klasszikus Me.262. Egy casual játékban pedig a lényeg a szórakoztató játékmenet és a változatos gépek. Innen nézve a WG megoldása egyáltalán nem rossz szerintem...
  • sulouos
    #20030
    Akkor reméljük, hogy akinek nem divat gondolkodni, az marad a WoT-nál, és tologálja a sok Objectet meg VK-t meg FV-t.
    A múltkor néztem a WoWP tech tree-jeit, még az igazán híres gépek közül is kihagytak jópárat, míg az ilyen "sose repült, de azért megrajzolták" gépekkel tele van - és nem csak a német, hanem minden nemzetre érvényes...
  • twi452
    #20029
    azért itt se túl bonyolult az arcade rész :)
    rángatod az egeret és tüzelsz, ennyi :)

    itt az irányítás pofonegyszerű és kényelmes ott meg...hát még van mit csiszolni azon is :)
  • gezu1025
    #20028
    És szerintem a taktikának sokkal nagyobb szerepe lesz, mint a wotban. Ez is elriaszt majd pár embert, mert ma már nem divat gondolkozni játék közben. -.-'
  • Amaymon
    #20027
    WoWp-nek megvan az a bája, hogy a WoT stílust átemelték, egy abszoulúte casual arcade gamebe, lehet az egszerűsége bevonzza majd idővel őket. Azon kívül én attól tartok, a WT-ben jelenlevő enyhe unbalansz a tankos részben is benn lesz, ami pár WoT-ost elriaszt, vissza megy és sosem próbálja ki az Air Forces összetevőt sem. Én kb úgy képzelem el, mit ezt az FRB részben építik fel a tankmodelleket és azt butítják vissza HB, AB-ra. Frusztráló lesz az elején arty nélkül is. Érvényes lesz a "play better to earn more" jelmondat. Biztos, hogy lesznek az elején OP konzervdobozok. :)
  • vajakos21
    #20026
    Midwayen az A20 az eggyik legkellemetlenebb ellenfél.Gyors, elöröl hátulròl veszélyes.Nehéz olyan helyzetbe kerülni hogy leessen.Nyeli a golyòkat a papir japòk meg pár találattòl leesnek.Kerülöm is öket amig lehet.Repülni nekem nem jött be.Mondjuk amcsik amugy se a szivem csücske nemzet.
  • Rue East
    #20025
    nagyon jól látod a helyzetet :D

    egy tapasztalatlan pilóta kezében nem jól teljesít, egy ügyesében meg jól
  • SovereignXY
    #20024
    ez gondolom bármire igaz :P
  • Rue East
    #20023
    ha jól repülöd, akkor jól
  • SovereignXY
    #20022
    Gyors kérdé.s Prém mustáng - az angol - hogy teljesít HB-ban?
  • Torzonborz
    #20021
    "Az A-20-al még követni sem tudom, mert lehullok."

    Te figyi az A-20 egy attacker gép , azzal alapvetően földi célokra kell menni nem vadászokat kergetni. ;)
    Ettől függetlenül az ellenséges attacker/bombereket meg lehet vele szórni .
  • twi452
    #20020
    Nehezen tudom elképzelni, hogy ez sikeres lesz. Van annyi wot veterán akit ez érdekelne? Mert aki a repülős játékokat szereti az szerintem csak egy megnézési időszakra játszik vele. Vagy úgy vannak vele, hogy régen eltervezték ugye a tank/repülő/hajó hármast és ha bukta lesz nem számít annyira mert van tőke bőven aztán idővel talán kikalapálnak belőle valamit?
    Kitudja :)
  • SovereignXY
    #20019
    Prém miatt marad(hatna) de... ahogy twi írta előttem ki az a hülye aki megnéz egy videót a WTből és azt mondja én maradok a WoWP-nél...
  • [NST]Cifu
    #20018
    Még egyszer: ha van WoT accountja, és alapjában véve elégedett a WoT-al, akkor a WoWp-ből miért jönne át a WT-be? Ha vesz prémiumot, már most mindkettőben megkapja... Legalábbis ha jól értem a videót. :)
  • twi452
    #20017
    egyedül azért mert ott a wot kapocs és nem hallott a wt-ről
    játszik vele pár kört és utána valaki azt mondja neki, hogy figyelj nézd már meg ez is egy ilyen repülős cucc és megnéz pár akármilyen arcade csatás videót a wt-ről akkor ne mond azt, hogy ott marad wowp-nél, nem tudom elképzelni :)

    a hiba ott van, hogy nem nagyon tudnak a játékról, ezen valószínű irgalmatlan sokat fog dobni a tankos rész kijövetele majd
  • SovereignXY
    #20016
    Hát ha nem is érdekli a hb frb akkor is 56szor jobb az arcade itt mint a wowop.
  • [NST]Cifu
    #20015
    Akárhogy is nézem, azért annak, akinek van aktív WoT accountja, és elégedett a WoT-al, plusz nem érdekli a HB/FRB játékmód, annak inkább megéri a WoWp-el kezdeni, ahogy Jingles is említi...
  • twi452
    #20014
    reggeli móka és kacagás, hogy jól induljon a nap :)


    Jingles megnézte újra a wowp-t, hogy mi a helyzet ott :D
    a vicces részről indul :)
    15:47
  • SovereignXY
    #20013
    Tényleg így lesz?
    Ha igen oké, hogy büntetik de nekem hányszor van az hogy lövök erre vmi hülye bevág elém mert neki kell a kill és megdöglik a picsába... A lehgjübb mikor iylen 200 méterről lövöm már és akkor mászik be elém...
  • SovereignXY
    #20012
    Meélyik HB-ban lehet mots jól bombázni? Ahol vabnbak célok is? Egyet mentem némettel de nem láttam 1et sem. :(
  • SovereignXY
    #20011
    Nem tudom azóta kaptál e erre "választ" de... az a 4500 a kezdeti 30 darab vagyis 30*4 megvásárlása. Arcade-ban megyek csak de tier 13ban se jövök ki negatívra ha leőnek mindet. Az eddigi legroszabb szerintem -2-3000 volt az új patch óta természetesen. Alacsonyabban mondjuk max 9 meg sztem soha. Buktával sem. Elég lófingért tárazza úőjra a fegyókat. Ez nem a wot :)
  • Deviome
    #20010
    Félre érted. Én nem azt mondtam, hogy rossz gép. Én nem tudok vele bánni.


    Joe38: Ne tudd meg hányszor éreztem már Én is ezt. Én befejeztem az AB-t. Ott történtek ilyenek. Megfogadtam a nagyok tanácsát és HB-t játszom azóta. Kicsit lassabb, de hogy 1000x élvezetesebb az tuti! Amúgy Én is hisztiztem már itt párszor ez miatt, de mindig mondtak ész érveket, hogy mért is lehetséges. AB-n 6 géppel repülök, de nagyon sokszor van úgy, hogy max 2 találatot tudok leadni a 6 géppel. A 2 találatot értsd úgy, hogy max megkarcolom a festést rajta. Persze engem 1 lövéssel ölnek. ( szárny szakad, farok rész szakad, pilóta meghal )
  • Amaymon
    #20009
    És akkor még a "nem oneshot"-ról nem is beszéltünk

    Ezt a B-17 sem éli túl:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.youtube.com/watch?v=85opZKxnepU
  • Amaymon
    #20008
    Pedig rengetegen tettünk fel már ide saját videokat oneshot kill-ekről.
  • joe38
    #20007
    Nem tudom,ki hogy van vele,de nekem időnként nagyom tele van a t@köm a játékkal,sokszor érzem,úgy hogy bizony itt is ugyanúgy csalnak,mint más hasonló játékokban,vhogy nem hiszem el,hogy 5-6 lövésből ki lehessen lőni,egy arcade játékban,ez azért már vicc,vagy hogy sehol az ellenség aztán egyik pillanatról a másikra már ki is lőttek.Szerintem nem csak ügyesség kérdése....
  • Amaymon
    #20006
    P40 emlékezetes kis t4-es gép, majdnem a hullámsírba küldött egy ma mikor zero-val mentem RB-n. Alaphangon több, mint 40km/h-val gyorsabb a mod 22-nél. Szerencsére kicsi a tűzereje.
  • robi3
    #20005
    nekem teljesen ki van fejlesztve de szerintem az egyik legjobb vadász amcsiknál.
  • Deviome
    #20004
    Javítom, mert elírtam. Robi3 elég gyors voltál! :D

    A P40-q -t elírtam. Bocsánat. P39-q-5 -t szerettem volna írni. :)
  • robi3
    #20003
    most p39-q vagy p40-e?
  • Deviome
    #20002
    Én nem mondtam egy szóval sem, hogy a B25 rossz lenne. Az A-20 a szar nekem. Éppen az a lényeg, hogy a B-25-t várom már nagyon. Meg a normális nagyfiúkat. B17 és felfele.
    Pontosan ezért copok a Catalina-val, hogy utána Én is ilyen csatákat éljek meg a B25 és társaival. :))

    Ha nagyon kell teszel fel replay-t, hogy Én hogyan játszom vadásszal meg a A20-al.
    Vettem valami P40-q gépet Amcsiknál. annyit tudok csinálni a géppel, hogy valakit követek kb 20 sec.-ig. Utána vagy magam esek le. Vagy valaki lelő. Az A-20-al még követni sem tudom, mert lehullok.


    Bgabor: Nem azért mondok neked nemet, hogy idegesítselek. :) Egyszerűen képtelen vagyok kezelni a vadász vagy bármi más gépet ami 200-nál gyorsabb. Persze ez nem a játék hibája, hanem az Én nyomiságom, mert képtelen vagyok kezelni a gépeket. Meg azt sem tudom mikor mit kell csinálni.
  • Iceman
    #20001
    oké, köszi a válaszokat :)
  • gezu1025
    #20000
    Nincs szintkorlát, csak arra fel kell készülni, hogy olyan jöhet szembe (és jön is), aki 3x, 4x annyi csatát látott már.


    A spit mk9 egy kibaszott belülről nézve is. Talán csak az n1k tud akadály mentesen leszopatni, ahogy azt meg is tette percekkel ezelőtt. Azért kapott egy fekete szárnat.
  • stork13
    #19999
    Premiumnál nincs szint. Megveszed és repülsz vele.
  • twi452
    #19998
    prémium gépekre nincs korlátozás lvl 1en is lehet repülni az összeset :)
    persze ha megvetted :D
  • Iceman
    #19997
    9-es német szinten hogy tudsz menni a 14-es prémium 190-el?
  • foxbat88fx
    #19996
    akkor jó :D
    hehe köszi!
  • stork13
    #19995
    Nem. :)

    Válassz olyat amelyikbe több van ezekből.