38447
  • Amaymon
    #20074
    "Akkor miért nem ezzel van a bajod, hiszen a logikád alapján ez is az FRB-nek tenne alá..."

    PC-n megoldják valahogy a gamerek, de a konzol sajátságos, szűk felhasználási célra kitalált logikája lehetetlenné teszi azt a fajta játékmódot. Nem magát a konzolt és a konzolos játékokat becsülöm alá.


    "..legalább olyan látványosan fulladnak be, ahogy anno elterjedtek. Ilyen a Kinect és társai, amelytől két éve minden hangos volt.."

    A sors fintora, ma már nem az a kérdés lesz-e OVR (vagy más). Inkább az, hogy mikor. És hogy mi ebben az érdekes? A VR kijelzők, ha elterjednek hirtelen a lebecsült kinect jellegű eszközökre robbanás szerű igény lesz. Olyan egyszerű oknál fogva hogy pl nem látod a kezed. Alapjaiban rázza fel a mára leült játékpiacot, mert új elképzelhetetlen lehetőségeket nyit meg (nem csak játékban). Napjainkban alig-alig tudnak újat kitalálni csak kliséket adnak ki, végtelenségig variációk mennek ugyanarra a témákra. Szinte eleve elrendelésnek tűnik, hogy aki lefektette 20 évre a 3D játékok alapjait, ő alkossa meg első 3D játékmegjelenítőt.


  • [NST]Cifu
    #20073
    A konzol pont a nekem fontos full real részt veszélyezteti, pedig az a legértékesebb módja mind közt. A gamerek 70%-a leáll HB-nál, mert nem akar vagy nincs energiája beletanulni, vagy hiányoznak hozzá az eszközei.

    Szvsz a játékosok legalább 2/3-e, de inkább 3/4-e a HB-ig se jut el, és marad az AB-nél. Most, PC-nél is. Akkor miért nem ezzel van a bajod, hiszen a logikád alapján ez is az FRB-nek tenne alá...

    Az OVR átütő sikerét várom jövő nyáron. WT az első játékok egyike, ami támogatja és már kezeli a hw megjelenése előtt.

    Nekem vannak kétségeim. Például engem, mint sztereovak embert teljesen hidegen hagy. Ezen kívül pedig az ígéretes technológiai újítások sokszor legalább olyan látványosan fulladnak be, ahogy anno elterjedtek. Ilyen a Kinect és társai, amelytől két éve minden hangos volt - ma az eljövendő játékok közül is továbbra is csak maroknyi támogatja...

    Nem az előnyeit kérdőjelezem meg, csak azt, hogy mennyire fog elterjedni...
  • Amaymon
    #20072
    "Pont a WT(A) esetében az kontrollerrel még jobban is lehet irányítani, mint egér plusz bill. megoldással."


    Egy ideig én is így gondoltam, csak épp február közepe óta tudatosan fejlesztettem a nemzeteket és gyűjtöttem a lion-t, hogy mehessek RB-re. Legyen egy tartalék többletem, ne kelljen valamelyikkel nulláról indulni és vissza járni grindelni. Ma már a bill, egér, kontroller hidegen hagy. Nagyon bejött a sajátságos szim-árkád megvalósítás, és per pill amilyen irányba megy a fejlődés. Nincs még egy ennyire populáris wwii repszim utánzat a piacon, gazdag gépfelhozatallal. Sokkal több mint egy árkád game, de közel sem szim. A konzol pont a nekem fontos full real részt veszélyezteti, pedig az a legértékesebb módja mind közt. A gamerek 70%-a leáll HB-nál, mert nem akar vagy nincs energiája beletanulni, vagy hiányoznak hozzá az eszközei.

    Az OVR átütő sikerét várom jövő nyáron. WT az első játékok egyike, ami támogatja és már kezeli a hw megjelenése előtt. A terjedése megakadályozná az RB rész konzolok miatti elbutulását, elhanyagolását. Elég aggasztó, mert hatalmas technikai falba ütköztek. Nem tudják kiküszöbölni a HD panelek hardveres "motion blur" hatását, ami drasztikusan rontja a 3DVR érzést. Remélem Carmack papa és a mérnök, akit a dev teambe küldött alkot valamit.

    Fontolgattam a CloD-ot is kiegészítő opcióként, de az IL2 szerverek gyakorlatilag halottak. BoS-al kapcsolatban is szkeptikus vagyok bár óriási érdeklődéssel várom a jövő tavaszt hátha kisül valami jó belőle.
  • [NST]Cifu
    #20071
    Miért lenne negatív? Pont a WT(A) esetében az kontrollerrel még jobban is lehet irányítani, mint egér plusz bill. megoldással.
  • Susarc
    #20070
    érthetetlen ez a játék tegnap ugye psotoltam egy SS-ot amiben 9 találatból 3 crit és 3 gépet szedtem le....most 12 hit 2 crit 4x20mm ből nem szedtem le azt az EGY DB!!! Do217-et amit miután én sikeresen kifogytam a haver beauval még 8x meghitelt és 2x rácrittelt...tehát összesen 20 hit 4 critet kapott be percekig tartó hajsza után mire leesett!! az emlitett tegnapi meccsemen 2:27 sec alatt nyírtam ki 3 embert.....
    biztos drasztikusan leromolhatott az elmúlt 24 óra alatt a játéktudásom...:P:))
  • Susarc
    #20069
    4. meccs ahol senkinek nincs killje csak nekem...miért kell szívni kétnaponta???
  • twi452
    #20068
    A GC-on beszámolók szerint tökugyanaz a játék ment csak dualshock kontrollerrel. Valószínűleg pc-n is futottak a kiállított cuccok mind :)

    Ahogy az új nfs játéknál ki is derült ott, ugye ps4 verzió és crash-elt egyet win7 desktopra xD


    szerintem konzolon egyáltalán nem lesz akkora érdeklődés rá mindenki el lesz foglalva a konzolos címekkel meg, hogy mit tudnak majd azokból kihozni
    engem érdekelne ha vennék mert én pc-n is ismerem és játszom vele de nem hiszem, hogy ilyen emberek lennének többségben :)
  • twi452
    #20067
    Ma lenyomtam 1 duplázós kört a g8n-nel aztán ennyi is volt..:D
    Kicsit kiégetett ez az utóbbi pár nap amikor csak grindeltem az xp-t ezerrel :D
    Majd jövőhéten leporolom a joy-t és nekiesek ha lesz időm meg kedvem :)

    De egész jól kihasználtam ezt a 2 hét prémet azt hiszem. Néhánymillió xp-t kihúztam a bombikkal, 5millió lion pluszban vagyok a kezdethez képest és vettem egy rakás magas tier-ű gépet is :)
  • Amaymon
    #20066
    Több játékos, de két totál eltérő platform. Tegyük fel, kevés játékos lesz a konzolon. A jövő fejlesztési irányára akkor is, mindenképp rá fogja nyomni a bélyeget negatívan. De ne legyen így, mert nem akarok egy fokozatosan mélyülő játékból, egy fokozatosan konzolosodó-t kapni. Ha úgy lesz én még a HDD-t is wipeolom :)
  • vajakos21
    #20065
    Twi hogyhogy nem FRB-n mészárolsz B17el?. Az egy bombaparadicsom amcsiknak. Partraszálló hajók,destroyerek,tankok...és a légvédelem is velük van
  • twi452
    #20064
    Én ebben nem látok negatívumot csak annyit, hogy több játékos lesz talán ha rákapnak egyáltalán.
  • Amaymon
    #20063
    "Amúgy mi a Next gen a játékban?"

    Az a hatalmas negatívum, hogy next gen konzolokon (PS4) ott lesz megjelenéskor.
  • Amaymon
    #20062
    Olyan nincs, mindenképpen látnod kell hogy kivédd.

    Angollal a nagy sebességű BnZ ellen úgy lehet védekezni, ha a zuhanási ívnének aláfordulsz. Se túl későn, se túl korán. Akkor nehezebben, vagy egyáltalán nem tud után korrigálni célzáskor.

    Alacsony sebesség esetén vagy ha szemből jön, a már unásig kitárgyalt "barrel roll"-al mögé kerülni. Ami a képernyőn nézve egyszerűnek tűnik kivitelezni, de időzíteni baromi nehéz.
  • Deviome
    #20061
    Valahol láttam egy részletes leírást arról, hogy a repülők sebzésmodelje miként van szétosztva. Nem tudom, hogy itt láttam-e, vagy sem, de ha valaki tudja vagy látta az mondja/linkelje már be legyen kedves. ( már visszanéztem 10 oldalt itt, de nem leltem )

    Amúgy mi a Next gen a játékban? Nem mintha ez izgatna, csak tisztába szeretnék vele lenni. :)

  • bgabor
    #20060
    Így van, holnap lesz 18:00-21:00.
  • vajakos21
    #20059
    szart...hb ra mentem....véletlen..
  • vajakos21
    #20058
    orosz japó FRB
  • foxbat88fx
    #20057
    To celebrate the Gamescom award War Thunder presents special event - «Golden Fights»!
    This Sunday, 1st of September from 16:00 GMT to 19:00 GMT (from 09:00 PDT to 12:00 PDT) you will earn:

    100 Golden Eagles for the second victory
    and 200 Golden Eagles for the fifth victory

    mos kaptam email-emre :)
  • Rue East
    #20056
    ja, de van egy trükk
    gyakorolni orrvérzésig, akkor menni fog
    anélkül nem, hacsak nem vagy ösztönös őstehetség, de megnyugtatlak, hogy ez igen ritka :)
  • Rue East
    #20055
    erre semmi trükk nincsen
    figyelni kell és kész
  • twi452
    #20054
    azon nem tudok segíteni :D

    ez pl hasznos videó, hogy mit lehet kezdeni ha tudod, hogy jön
  • SovereignXY
    #20053
    És ha nem látom? Mert ma 5ből 4szer ez volt megyek nyugisan egyzser csak bumm bumm bumm és bye bye... :(
  • twi452
    #20052
    - egy kis kerülővel emelkedj ha föléjük akarsz menni
    - térj ki amikor rád esik és próbáld kiszedni :D
  • SovereignXY
    #20051
    Kis tippek trükköket kétnék. :9 Angol vs Német. Én emekedem a páyla eleje óta de perzs e amesserek bőven felettem vannak és bnz-ben nekem bye bye. Szóval... mi a trükk a gonosz tengelyhatalmak ellen? :)
  • SovereignXY
    #20050
    ÚÚÚ bazzeg. 8500 eg gép Mustangal HB-n? Csak nagyon gyorsan kifogyott az az 500 lőszer. 4 ágyú elköpi hamar :(
  • Torzonborz
    #20049
    Megmarad minden , nem vész el amit eddig elértél.
  • Deviome
    #20048
    Az biztos, de Én akár hányszor alacsonyan repülök a Catalina mindig elveszti a szárnyait. :D Az AAA úgy szokott velem bánni, hogy repülök mint állat. Örülök, hogy lassan kiérek a pergőtűzből és erre. Hoppsszzz oda mind 2 szárny! :D:D Oke, hogy Boatplane, de ha jól tudom függőlegesen ez sem tud vízre szállni. xD xD
    Nem is tudom. Talán 1x vagy 2x volt olyan, hogy csak az egyik szárnyam kapta le az AAA. :P

    Én a valós bombázás híve vagyok. Jó vagyok Én ott fent 4000 méter körül. :D Ott nem nagyon ér baj. A ködös borús időben szoktak gondjaim akadni. pff. :D


    Jahh.. Apropó. Ez most ugye beta. Mi lesz, ha vége lesz és jön az éles? Kitörlődik minden? Csak az arany marad meg meg az abból megvett dolgok? Vagy miként nullázzák ki a játékot?
  • Torzonborz
    #20047
    Na mai első meccsem is jól kezdődik , egy csajkás kisgyerek egyből felszállásnál leszedte 3 saját gépünket.
    Csodás. :D
  • vajakos21
    #20046
    4 meccs alatt 3* lött le aa...jó ez a midway.Az utolsòn " legalább adtam" 2 assist.Lekeittelem, irányitás elrontva megy lefelé.Otthagytam ugyis leesik ahogy kell.Erre mindkettöbe belevernek...Csak a 40k tartott visza a team killtöl...tudom nem kellett volna otthagyni...
  • Fenrir
    #20045
    Pedig mennyivel nagyobb fun berepülni a sűrűjébe, bombázol miközben a lövészeid szórják az ellenséget. Ha mázlid van még le is szednek pár gépet mert abban a tier-ben szerencsére gyengék még viszonylag a vadászok.
  • Deviome
    #20044
    Jajjj ne is mond! :D PBY5a Catalina powa! xD
    Felemelkedtem 4000 méter magasra és mire oda értem addigra vége lett. Pedig nem rángatom, hanem joy-al szépen 10-15 fok között tartom az emelkedési szöget. Szóval a sebesség se nagyon megy 150 alá.
    Azért mentem 4000 m-re, mert Pillbox meg arty volt és segíteni kellett beverni a szigetet. Szóval engem ne lődözzön senki miközben szóróm a népet. xD Jah meg a partvonalat Én nem úgy bombázom mit sok más ember. Úgy szoktam, hogy oldalról állok rá a vonalra és végigszórom az egészet. Mások meg keresztbe repülnek rá. Annak nem tudom mi értelme van.
  • [NST]Cifu
    #20043
    Már én is jártam úgy HB-n, hogy mire a szerencsétlen Ju-87-es elvergődött a célzónába, már a többiek lerendezték a célokat. :))
  • vajakos21
    #20042
    Gyalog mentél ? 8 perc?
  • Deviome
    #20041
    Ha jól tudom akkor a szárnyat leszakítani nem egyszerű és nem is minden lőszerrel lehet. Pl az páncél törő az csak átszalad a gépen. Szóval max ementálit tudsz belőle csinálni. :) Viszont van ami robbanó gyújtó lövedék. Az már esélyes, hogy letépi a szárnyat.
    Bár nem osztom az észt, mert Én hülye vagyok hozzá. Vannak itt sokkal okosabbak nálam majd ők elmondják, ha szeretnék, hogy miként megy ez. :) Én a bombázókhoz értek. :D Értek az túlzás, de azt bármikor elvezetem eredményesen.

    Erről jut eszembe. Volt olyan meccsem nem is egy már, hogy mire odaértem HB-n a helyszín fölé már vége lett a meccsnek. 08:59 ( min/sec ) volt és 0 volt mindenből. Úgy értem, hogy 0% csatarészvétel. 0 találat. 0 xp. 0 pénz. Kicsit voltam csak feszült.
  • joe38
    #20040
    Akkor jól sejtettem,köszi a válaszod:),és HB-ben hogyan sorsol?
  • gezu1025
    #20039
    AB-ben az éppen szolgálatba rakott legmagasabb gép alapján. Magyarul ha teszel be a 3/4/5/6 helyre 3 t2-es gépet, akkor t2-be fog rakni. De ha a 3/4/5/6 hely közül az egyiknek t20-as van, akkor 20-ba.
  • joe38
    #20038
    Egyébként a csatába melyik szint alapján tesz be,a személyes szint,vagy a nemzet legmagasabb szintű gépe alapján?
  • joe38
    #20037
    Hát igen,az AB sokszor csinál furcsa dolgokat,csak az a baj,hogy az én káromra mindig,pl. amit legjobban rühellek az az,amikor fennakadok egy falevélben és persze leszakad a gép szárnya,meg azt se hiszem,hogy 1-2 lövéstől is le kéne szakadnia a szárnynak,de mindegy is...
    Egyébként már én is gondoltam ,hogy megyek HB-re,de még nem érzem magam annyira jónak.
  • Rue East
    #20036
    "...mindegyik II.Vh-s repülős játékban bent van a Bf-109, P-51 vagy a klasszikus Me.262..."

    erre szoktam mondani, hogy csak egyszer csinálnák meg rendesen őket, az is elég lenne...
  • f24sg
    #20035
    jah, én totál HB szemszögből írtam le, árkádban sokkal jobban büntet...