38447
  • Nortai
    #20114
    Oldal is meghalt, kb minden meghalt. Nem tudom, hogy fogják ezt így megoldani.
  • Fenrir
    #20113
    Most játszik éppen bent Cifu, ő meg arra panaszkodik, hogy hatalmas a packet loss a játékban.
  • csaba90
    #20112
    hát a haverom nem ezt mondta (google) :D de hát ugye nem megbízható xd
  • Starfighter
    #20111
    Sztem is!
  • twi452
    #20110
    A mai stressz teszt jól sikerült, megborult a rendszerük még az event előtt :)
  • Fenrir
    #20109
    Ez nem karbantartás hanem egyszerűen nem bírja a login szerverük szvsz.
  • twi452
    #20108
    Gondolom nem kibaszás miatt van pf..:) Ugyanmár srácok :)
    Előtte is szarakodott a rendszerük, majd ha stabil lesz biztos kitolják az event időt vagy átrakják más napra.
  • Fenrir
    #20107
    Gaijin:


  • Starfighter
    #20106
    Connection Error: 8002232D
    Na akkor sztem ennyi ez már 21:00-ig nem lesz jó :(((
  • csaba90
    #20105
    hát ezaz... jó nagy mocskok, hogy pont most van karbantartás... micsoda véletlen -.-
  • Nortai
    #20104
    Én annak is örülnék ha bejelentkezés menne. :D
  • Fenrir
    #20103
    Connecting to server...
  • gstup
    #20102
    Tele a hócipőm az MM-el.Rakás sz*r.
  • Amaymon
    #20101
    Már megy, engem is ledobott a szerver. ~60K játékost nem bírta.
  • RiCSi1234
    #20100
    Nálam sem kóser valami.
  • vajakos21
    #20099
    gyári forumon karbantartás van?
  • Amaymon
    #20098
    "VR Pro ST most tudja az 1920x1080-as felbontást szemenként"
    Ez nagyon kevés 8500!!! $-ért:
    Total HFOV: 48°
    Vertical FOV: 40°

    Ismétlem a szemenként különválasztott kijelző megoldatlan zsákutca egyenlőre a _teljesen_ zavarmentes képhez ("occlusion" nem tudom, hogy fordítani miatt).
    Ne nézd amatőröknek az OVR-eseket, hogy mindezzel nincsenek tisztában. A kitűzött cél az összhatás tekintetében magasan felette van az eddigi megvalósításoknak. Nem lesz tökéletes az sem, mert nem mozizásra készül, hanem játékhoz.

    "PS3-on és X-Box 360-on is minden további nélkül bekonfigurálható volt bármilyen USB-s joystick"

    Kevés a gomb a profi joyokon is, nem lehet mindent rátenni. Azért rakják tele kretén automatizmusokkal a BoS-t, hogy a primitív konzolos beviteli perifériáknak megfeleljen. CloD-hoz majdnem egy 101 gombos bill kevés kis túlzással. Kérdezd meg az IL2 fórumban mennyire fognak örülni a robotoknak?
  • csaba90
    #20097
    Hali, egyszer már írtam, de lehet nem küldtem el így nem jelent meg :D
    Szal vannak olyan "klánok, századok, rajok" társaságok ahová bevesznek egy "kezdőt" ? :D és csak sima Arcad Battlet tolnak!
  • twi452
    #20096
    A hivalatos torrentet le lehet tölteni ha ahhoz van kedve az embernek, launcherből elérhető a file.

    Nekem még soha nem volt bajom a telepítéssel pedig zárt béta óta fent van és túlélt pár "rendszerváltást" azóta.
    Csak leszedtem a launcher-t megadtam a telepítési utat ahol eddig is volt aztán telepítés helyett végigellenőrizte és kész is.
  • [NST]Cifu
    #20095
    Először is azért, mert nem válaszoltak az első üzenetedre, nem állsz neki két óra múlva ugyanazt bemásolni még egyszer, mert ez spam, ami ugye bunkóság.

    Másodszor, első körben is csak a játék honlapjáról letöltött launcherrel telepíted fel a játékot, torrentről meg ilyen helyekről ostobaság leszedni.

    Harmadszor, ha korrupt fájlokra hivatkozik, akkor vagy a letöltésnél van gond (leszeded, és újra megpróbálod előről a launchert), vagy pedig a háttértárnál. Ha lehet, próbáld meg másik partícióra / merevlemezre feltelepíteni a játékot, illetve ellőrizd le a merevlemezt chkdsk-val vagy más ellenőrző programmal.
  • [NST]Cifu
    #20094
    Aki viszont a szim rész-t komolyabban veszi harsány kacagásban tör ki a kontroller szó hallatán. Egyszer egy amcsi gyerek bejött és elkezdett ajvékolni, milyen rossz az irányítás xbox kontrollerrel, bugos sz*r az RB. Reakció: az enemy-től a team tagokig, mindenki a játékban hahotázva röhögött rajta. :)

    Mert konzolra nem lehet profi joysticket kötni? PS3-on és X-Box 360-on is minden további nélkül bekonfigurálható volt bármilyen USB-s joystick az IL-2: BoP esetében, ami csak azért érdekes, mert ugyebár ebből következik, hogy ez a PS4-es WT esetében sem lesz várhatóan akadály. Ergo semmi különbség nincs, hogy PC-n vagy PS4-en játszol FRB-n ebből a szempontból, ezért nem értem, mi a bajod a konzolos porttal...

    Én az elsőt még próbáltam is. Nem csodálkozom, ha azt nem vették. 2014-et írunk lassan.

    Amint írtam, itt nem az a kérdés, hogy mikor jön el az OVR, hiszen az már itt van. A kérdés az, hogy mikor lesz nagy felbontású, olcsó headset. Mert nagy felbontásút most is tudsz venni, a VR Pro ST most tudja az 1920x1080-as felbontást szemenként. Csak ezért 8500 dollárt kell kicsengetni.

    Tudod jól mire gondolok, amikor wolfeinstein és egyebekről beszélek PC-n.

    Tudom jól, csak arra akartam rámutatni, hogy nem Carmack-al kezdődött a 3D...
  • Amaymon
    #20093
    UFO vagy spéci álcázó technika :D
  • Califa
    #20092
    Ujra kellet telepítenem a Win7-et, azóta viszont nem megy a játék,ujra akarom rakni azt is,de az 1.33-as patchnél kifagy elötte pedig egy hibaüzenetet dob fel hogy valami korrupt fileokat érzékel fent. letöltöttem torrentről,egész játékot de abba sincs az 1.33. Probáltam Laucherről ,azzal sem megy. M i lehet a gáz ? Valaki találkozott ezzel a jelenséggel ?
  • Glo
    #20091
    Low polygon :D
  • f24sg
    #20090
    remélem ezek nem hitboxok...
  • Nortai
    #20089
    Hmm, van ilyen gép is? :D kép
  • Amaymon
    #20088
    "IL-2-ben neked valaki panaszkodott hogy rossz az irányítás kontrollerrel? Ja hogy az Xbox360-as verzióról beszélsz..."


    Én nem beszélek arról. Cifu is csak azért keverte be a mondanivalójába, mert a WT-nek egy konzolos játék az alap motorja továbbfejlesztve.

    WT-ben akart valaki RB-n kontrollerrel menni. Azt régebben leírtam miért abszurd a dolog.
  • SovereignXY
    #20087
    Közepes - a leírása szerint :P - hát.. nézzük. A német Heinkelek azért egészen jól fordulnak ahhoz képest.
  • Glo
    #20086
    Nem véletlen nevezik Whaleingtonnak :D
  • Susarc
    #20085
    mennyire szeretnél furdulgatni egy nehézbombázóval?:P
  • Animefox
    #20084
    IL-2-ben neked valaki panaszkodott hogy rossz az irányítás kontrollerrel? Ja hogy az Xbox360-as verzióról beszélsz.... ja mert hogy a Ps3-as verzióban a kutya se ment fel online-ba játszani, haverommal hetekig teszteltük de aztán eladtuk, pedig naponta többször felmentünk ellenőrizni hogy játszik e valaki vele de a szobák üresek voltak. Talán egy partira sikerült egyszer. Nem azért mondom de online ellenfelet még a Snookerben is könnyebb találni pedig ott minimum 10-20 percet mindig várni kell hogy összejöjjön egy parti.
  • Amaymon
    #20083
    "repülős játékok is akadnak(ol.: IL-2 Sturmovik: Birds of Prey,"

    Tudom én jól honnan ered, látszik rajta a konzolos múlt AB, HB. Azért tudták olyan jóra átportolni a külső nézetes harcot köröket verve a WoWP ingame megejelnítésére, irányítására. Aki viszont a szim rész-t komolyabban veszi harsány kacagásban tör ki a kontroller szó hallatán. Egyszer egy amcsi gyerek bejött és elkezdett ajvékolni, milyen rossz az irányítás xbox kontrollerrel, bugos sz*r az RB. Reakció: az enemy-től a team tagokig, mindenki a játékban hahotázva röhögött rajta. :)

    "VR már jó ideje megjelent, lassan 20 éve, a Forte VFX-1 sisakkal, és azóta nem egy és nem kettő hasonló jött ki, pl. Virtual Realities VR Pro A, Z800 AR, vagy Vuzix Wrap 920 vagy Wrap 1200VR"

    Én az elsőt még próbáltam is. Nem csodálkozom, ha azt nem vették. 2014-et írunk lassan. A mobilok miatt a mini panelek hatalmas fejlődésben vannak. Azok a példákat, amiket felhozol abszurd vagy mert régi technológia, vagy pedig azért mert 2(!) panelesek. Nem lehet 2 panelből a jelen tudással minimum(!) 1920*1080p HD-s megjelenítőt építeni csak olyan alacsony felbontású vagy kis FOV-os vackokat, mint a linkedben. Jelen tudással EGY panelből kell álljon a kijelző, mert két különállót képtelenség összeszinkronizálni egymással ahhoz, hogy tökéletes legyen a képalkotás. Lehet később megoldja valaki.

    "Nem kötekedni szeretnék, de már Commodore +4-en, C64-en és Atari ZX Spectrumon is voltak 3D vektorgrafikás játékok"

    De te kötekedni akarsz, mert a görögök találták fel a geometriát. :) Tudod jól mire gondolok, amikor wolfeinstein és egyebekről beszélek PC-n. Ha nem sorry...
  • SovereignXY
    #20082
    Üdv all!
    Gyors kérdés. Van yolan wellington ami már képes fordulni vhogy? Az első az egy baszott nagy szar tehén...
  • Califa
    #20081
    Ujra kellet telepitenem a Win7-et, azóta viszont nem megy a játék,ujra akarom rakni azt is,de az 1.33-as patchnél kifagy elötte pedig egy hibaüzenetet dob fel hogy valami korrupt fileokat érzékel fent. letöltöttem torrentről,egész játékot de abba sincs az 1.33.Probáltam Laucherről ,azzal sem megy. M i lehet a gáz ? Valaki találkozott ezzel a jelenséggel?
  • Animefox
    #20080
    Tényleg már megkérdezném mielőtt megveszem a Corsair 1d-t, hogy megéri? Vagy a pénzt inkább szánjam a 2 db Thunderboltra és a 2 Kingcobrára? Vagy megéri inkább a Corsair?
  • twi452
    #20079
    nem kell hatalmas kerülő annyi elég, hogy a "nem annyira idióták" eljátszák a csali szerepet
    ha nagyot kerülsz akkor nem érsz oda és tényleg odavesznek teljesen feleslegesen :)

    én pont ezért a tetves ki tud magasabbra futni játék miatt kezdtem el beleunni a hb-be, majdnem a fél meccs ezzel megy el :)

    vagy igen neki kell állni beleölni az időt energiát és sok kudarc árán meg kell tanulni hogyan lehet becsapdázni a nagyobb energiájú gépeket, hogy égessék csak el az energiájukat :)

    na ehhez nem jött még el a kedvem pedig nagyon nem ártana biztosan tudni ilyen manővereket - manőver láncokat :)
  • Coral Springs
    #20078
    A kerülő egy nagyon jó dolog, ám de van egy kis gond vele. Amíg te kerülgetsz, addig a team fele odaveszik, és pillanatok alatt ott találod magad a túlerővel szemben. A taktika jó amúgy, csak nem egy olyan közegben ahol kizárólag "te" gondolkozol. Nekem lassan szlogenem lesz, ahol a team véget ér, számomra ott kezdődik a csata. Nem szarok be ha sok az enemy, csak a 30-40 perces csaták helyett szívesebben tolnák rövideket.
  • [NST]Cifu
    #20077
    PC-n megoldják valahogy a gamerek, de a konzol sajátságos, szűk felhasználási célra kitalált logikája lehetetlenné teszi azt a fajta játékmódot.

    Továbbra sem értem, mi az indok, mi tenné lehetettlenné azt, hogy magas szimulációs szintű játékkal játsz konzolon. Autós játékoknál nagyszerű példák vannak rá (F1 2012, GT széria, stb.), és repülős játékok is akadnak(ol.: IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, ami véletlenül pont Gaijin fejlesztésű játék, és mellesleg a WarThunder eme játék engine-jére épít...).

    A sors fintora, ma már nem az a kérdés lesz-e OVR (vagy más). Inkább az, hogy mikor. É

    Legyen így, de szabadjon megjegyeznem, hogy a consumer VR már jó ideje megjelent, lassan 20 éve, a Forte VFX-1 sisakkal, és azóta nem egy és nem kettő hasonló jött ki, pl. Virtual Realities VR Pro A, Z800 AR, vagy Vuzix Wrap 920 vagy Wrap 1200VR. Ezek eddig is itt voltak a polcokon, aki akarta, az levehette, csak kompromisszumot kellett kötnie, hogy méregdrága lesz, de normális felbontású, vagy olcsó, viszont akkor meg kell elégedni az alacsony felbontással. Az Oculus Rift mindössze annyiból lenne "úttörő", hogy relatíve olcsón nyújtana magas felbontást.

    A másik probléma pedig amit említettem: a VR szemüvegek és sisakok a tapasztalatok szerint a felhasználók ~10%-ánál (vagyis minden tizedik embernél, aki megvette/kipróbálta) kényelmetlennek minősült, rosszullét, fejfájás, stb. okozott, vagy pl. a sztereovakság miatt nem működik a 3D megjelenítés nála...

    Szóval én legalábbis nem látom azt, hogy robbanás előtt állna a dolog. Nagy a hype az Oculus Rift körül, de meglátjuk, hogy valóban így lesz-e...

    Szinte eleve elrendelésnek tűnik, hogy aki lefektette 20 évre a 3D játékok alapjait, ő alkossa meg első 3D játékmegjelenítőt.

    Nem kötekedni szeretnék, de már Commodore +4-en, C64-en és Atari ZX Spectrumon is voltak 3D vektorgrafikás játékok, amelyekben 3D-ben mozoghattál FPS nézetben (pl. Stellar 7, Total Eclipse, Sentinel). Tehát ne Carmack-nak tulajdonsítsuk már a 3D játékokat azért, mert a Quake olyan népszerű lett (amúgy a Bethesda fanok régóta mérgelődnek, mert a Terminator: Future Shock előbb jött ki, mint a Quake, mégis a Quake lett a 3D játékok alfája és omegája, persze tény, hogy Future Shock-ban nem volt minden 3D-s), ahogy az Oculus Rift-et sem ő alkotja meg, csupán részt vesz a fejlesztésben.
  • Volfram42
    #20076
    A nyári időszámítás miatt UTC+2 vagyis CEST-ben vagyunk jelenleg.
  • robi3
    #20075
    mi nem gmt+1 időszámításban vagyunk? mert akkor nem 18-21 óráig hanem 17-20 óráig.