38447
  • gstup
    #20154
    Sziasztok,

    Hogy van a prém gépnél:ha veszek mondjuk egy tier 11-est azt nem tudom kisebb tierbe bevinni igaz?Csak 11-be vagy magasabba fog besorolni?
  • vajakos21
    #20153
    Aki nem tud belépni :)
    Még jó hogy nem jött el mind a "3 millió" játékos :)
  • Amaymon
    #20152
    "nem egy évek óta jól működő bejáratott dologról beszélünk azért."

    Blizzard játékoknál már megszoktam ezt, az elég méretes cég és nagy ívben tettek a login error-ra hivatalos megjelenés után. Mémmé is lett, mert ők évtizeden túl működtetnek online szervereket. Inkább kivárták amíg lecseng a hiszti.
  • Glo
    #20151
    Akkor még azt hitték jó :D Meg mesz ez még toldva gyanítom :D

    De komolyan, 3 óra alatt ki nem ér el 5 győzelmet? :D
  • bgabor
    #20150
    Nekem az tetszik, hogy nagylelkűen EGY ÓRÁVAL meghosszabították az eventet most hogy így másfél órája nem tudunk sokan fellépni. Amatőrök.
  • twi452
    #20149
    Valahogy le kell tesztelni mit bírnak ennyivel, hogy tudjanak vele számolni.
    Nem értem miért megy a fikázás ezerrel, nem egy évek óta jól működő bejáratott dologról beszélünk azért.

    Az, hogy most nem lehet megszerezni az "ajándékot" az meg semmi.. nem fogják azt mondani, hogy sorry így jártatok köcsögök, majd lesz valami :)
  • Glo
    #20148
    Azé van, hogy a tankokná' má' ne legyen ilyen >o]
  • f24sg
    #20147
    Szánalmasak nagyon a szerverükkel együtt.
    És ez csak egy szaros hétvégi lábmosás, mi lesz a tankoknál, Én szótam.
  • vajakos21
    #20146
    Igen az arany csillogása. De senki nem számolná ki ha 30% lenne minden gépre,mennyivel jobban járna...
  • vajakos21
    #20145
    Én csak frb-ni szeretnék...
  • Amaymon
    #20144
    Nekem ketyeg :)
  • bgabor
    #20143
    Örülök hogy ilyen faszán megoldódott a probléma, engem azért továbbra sem enged be.
  • Glo
    #20142
    Az nem vonzott volna ennyi embert :D Nézd meg 600 Ft-nyi GE-ért mit össze ölik egymást itt is.. Shitstorm is coming! :)
  • vajakos21
    #20141
    Remélem sokan vettek mára prémet...
  • [NST]Cifu
    #20140
    Egyszer onlie 70+k játékos, majd egyszer csak 19k játékos... :)))
  • Fenrir
    #20139
    Haha, megint lehalt a fórumuk.
  • vajakos21
    #20138
    Most kéne azt mondani hogy, Bocsi srácok nem megy,mindenki megkapja a goldot...Inkább egy egésznpos gépakció lett volna,vagy szorzó...
  • gezu1025
    #20137
    50k ember körül megdöglik a szerverpark? Ejnye-bejnye...

    Pedig ennyi plusz emberrel kell majd számolni a tankos rész megjelenése körül is...
  • Nortai
    #20136
    30k embert megint ledobott. Gyönyürű, de legalább 2 győzelemért beadott 100 Goldot. :D
  • CptYossarian
    #20135
    Nem nagyon tűnik resolvednek a problem, folyamatosan kidob a szerver, már ha egyáltalán sikerül belépni. Már gépválasztásnál is karcog. Kevesek vagytok gazsi, vegyetek ramot-procit-sávszélt abból a pénzből amit rátok toltam eddig.
  • vajakos21
    #20134
    Egy órával megtolták...húha..nagyon tudnak ünnepelni gazsiék...
  • Glo
    #20133
    The amount of players willing to take part in Golden Fights proved to be huge, our login server was not able to let everyone in. Problems lasted for 35 minutes, from now all the issues have been resolved.

    We are sorry for the inconvenience, and Golden Fights are prolonged for an extra hour – until 19.59 GMT

    (Magyar idő szerint 21:59-ig)
  • Fenrir
    #20132
    The amount of players willing to take part in Golden Fights proved to be huge, our login server was not able to let everyone in. Problems lasted for 35 minutes, from now all the issues have been resolved.

    We are sorry for the inconvenience, and Golden Fights are prolonged for an extra hour – until 19.59 GMT
  • vajakos21
    #20131
    Azzal lépsz csatába
  • twi452
    #20130
    jaja :)

    ha jön a tank akkor 3mal meg lehet majd szorozni szerinted? :D
  • Amaymon
    #20129
    70k jesus :)
  • Indi69
    #20128
    ok ezt értem. biztos én vagyok láma de szerverre se tudok menni. a jobb alsó sarokban a ( to batle ) az mi a tök?
  • bgabor
    #20127
    Aranyat kapsz ha megcsinálod, ami a játéknak a pénzért vehető fizetőeszköze .
  • Indi69
    #20126
    és azt,hogy lehet elő szedni mert nekem nem sikerül. a kiképzö rész számit valamit? még nem akarok humán ellen repülni
  • Glo
    #20125
  • twi452
    #20124
    Én is ezt mondtam, nem szoktak genyózni ők is tudják, hogy gáz van tesztelnek ezerrel :)

    nálam mondjuk már teljesen jól megy, mindjárt meg is lesz az első win :)
  • Glo
    #20123
    Csak nyugi srácok, hegesztik ezerrel, valszeg meg is lesz hosszabbítva a GoldenFights időtartama.
  • twi452
    #20122
    vannak benne missziók, dinamikus kampánynak nevezett dolog ami lényegében több misszió összefogva egy csokorba, ezeket lehet egyedül nyomni botok ellen vagy egymással is akár

    de lényegében ez egy multiplayer játék és csak online megy
  • twi452
    #20121
    regisztrálsz - letöltöd a launchert - letölti a játékot - belépsz
  • Susarc
    #20120
    lagol,pocket loss, kifagy,befagy,kidob,bedob....JÓ AZ EVENT!!!!:D:D
  • Indi69
    #20119
    hello mindenki. ez a gém csak a neten müködik vagy van kampány része is? eddig il-2 és clod volt a favorit, ezt a játékot qvára nem vágom. és a szerverre, hogy lehet csatlakozni? köszi
  • csaba90
    #20118
    óóó én meg kiléptem, h mondom megvacsorázok még addig :D azóta nem tudok visszamenni :S xD
  • csonttika72
    #20117
    Én délután 4 óta benn voltam, gond nélkül ment, és már meg is kaptam a 100 sast. Néha bepirosodott a kapcsolat de nem volt semmi lag vagy ilyesmi. Úgyhogy valszeg szerencsém volt.
  • vajakos21
    #20116
    En nem event..egyszerü szerver teszt :)
  • [NST]Cifu
    #20115
    Kb. 8-15%-os packet loss-okat ír ki nekem... O.o