38447
  • SovereignXY
    #20194
    Kösztök!
  • bgabor
    #20193
    Nincs pontos szorzó, a tech treeben át tudod állítani, hogy melyik játékmódra mutassa a költségeket.
  • Glo
    #20192
    Jobbra alul válaszd ki a Research menünél checkbox-ban, hogy milyen adatokat akarsz lártni. Nincs 3x-os ktg, mindennek egyedi a költsége. Van ami FRB-n olcsóbb, int HB-n :)
  • SovereignXY
    #20191
    ÖÖÖ HB-ben nem 3x a javítási költség? Mert előbb lelőtték FW A akármennyit a 11est és majd 12k volt a javítás. 2200 meg az aprót ír maxra. Oké az arcade. De emlékeim szerint 3x. Bár azóta lehet változott
  • Nortai
    #20190
    Itt elég sokat kaptál Archievements + Battle trophies miatt. 20k körül jön ezek nélkül mind XP-re és pénzre, akkor az már elég jó. Azt aránylag lehet tartani AB-n körönként, ha már elég gyakorlott vagy. De ezt prémium nélkül mondom persze. :D
  • csaba90
    #20189
    igen, kétszer több XP-m volt mint a 2.-nak :D hát ezaz.. hogy elég ritka az ilyen kör.. bár azok a BF-ek nem rossz kis gépek :P nincs gond ha nem kerülnek mögém :DD
  • twi452
    #20188
    nézd meg a többiek milyeneket mentek aztán tudsz hasonlítani
    gondolom a csapat felső részében végeztél ezzel :)

    ha állandóan ilyen köreid lesznek majd akkor az elég jó :)
  • csaba90
    #20187
    sziasztok!
    eddigi legjobb köröm:
    - ez mennyire számít jónak? (kb 1 hete játszom)
  • vass17
    #20186
    Így van:) Nekem is hasonlóan alakult japánokkal. Nehéz megindokolni mi az oka, nem lehet kijelenteni, hogy a japán gépek jobbak lennének az amerikai felhozataltól. Nagyon érdekes, amikor 15-16-os bearcatek simán agyonverhetnék a mi 11-12-es Zeroinkat és FW-inket és mégis elbukják:) Azt kell mondjam, hogy most itt érezni azt, amit még nagyon régen lehetett a németeknél, hogy még vannak taktikai érzékkel megáldott játékosok is, akik nem tegnap hagyták ott az arcade-et..
  • Califa
    #20185
    hivatalos launcert használtam...egy szaros fél nap ráment hogy kiderüljön az 1.33nál be fog szarni.Sajnos a C-re nem tudom feltenni mert a rendszer mellet nincs elég hely neki.Eddig futott a progi ugyhogy marad az ellenőrzés,ahogy irtd.És most csak azért nem reagálok a kioktató leveledre mert hálás vagyok hogy legalább te valamit irtál a sok seggfej, ugy is csak a mesemondását, fényezését rakja ide fel.Összeségébe kösz
  • csaba90
    #20184
    nekem viszonylag jól összejöt... bár elején 0-ás gépekkel mentem be lezuhanni :D az 5 csatából 4 vereséggel járt.. aztán na jó mondom játszok normálisan.. húzóra nyertem még 5-öt :D szóval egész jól meglett ;)
    csak játszanom kell és nyerünk erre jutottam :DD
  • sulouos
    #20183
    Még szerencse, hogy nem vesztünk semmit... Olyan itt a siránkozás, mintha legalább mindent wipe-olnának. Komolyan, rossz nézni... Ilyenek nélkül nagyon nehéz felmérni, hogy VALÓJÁBAN mennyit is bír a szerverparkjuk, enélkül (ahogy valaki mondta előttem is) a Ground Forces bevezetésénél még nagyobb "tolakodásra" lehetne számítani.
    Bár szerintem így is lesz pár nap, amíg normálisan be lehet majd jutni oda is, de vannak akik semmit se tudnak értékelni...

    Bocs az offért.
  • Doma #20182
    Voltak azért furcsa dolgok ma este...



    vagy jo a link vagy nem
  • f24sg
    #20181
    Csak tudjátok az a baj, hogy ez a folyamatos szerver ledobálás olyan lelkiállapotba hozza az embert, hogy ha épp tud játszani, akkor meg már tök ideg és NEM TUD koncentrálni, legalábbis nálam ezvan.
  • robi3
    #20180
    tök jó hazértem a 5 győztes csatára erre nincs szerver! f*sza!
  • [NST]Cifu
    #20179
    Mert te a tolerancia világító oszlopa vagy? Alant a figyelmeztetés, több nem lesz...
  • Coral Springs
    #20178
    Azért, mert a mai világban tolerancia nem létezik. Csak sok bunkó, gyökér ember. (Akinek nem inge...) Nem értem 300 aranyért minek kell hisztizni.
  • bgabor
    #20177
    Megint ledobott. Hát asszem a karbantartó munkatársak elő lesznek véve holnap.
  • foxbat88fx
    #20176
    ki is vágott a szerver
    nagyon nem akarja nekem adni azt a 300 goldot :)
    nyugtatónak ZENE
  • vajakos21
    #20175
    ekecselik a szervert...megint
  • [NST]Cifu
    #20174
    Szerver karbantartás... eddig bírták. :)
  • bgabor
    #20173
    Ne süllyedj le a szintjére, a játékra koncentrálj.
  • [NST]Cifu
    #20172
    Mind a ketten hagyjátok abba, különben rendet vágok...
  • sikora
    #20171
    És valóban megmutatja milyen kisfiú vagy.
  • sikora
    #20170
    El vagy tévedva a stressz teszt fogalmában. nincs összefüggés a játszhatatlansággal.
  • Coral Springs
    #20169
    Akkor minek játszol vele édes kisfiam ? Töröld le, oszt jóvan !
  • sikora
    #20168
    SAJNOS NEM ODA SÜLLYED MINT A WOT, HANEM MÁR OTT VAN. 1 biztos, ma 1r.kás szar az egész.
  • Coral Springs
    #20167
    Ez nem csak a szervernek stressz teszt, hanem a játékosoknak is. Legalább jól kiszűrhetőek a kisgyerekek egy fórumon.
  • bgabor
    #20166
    Engem egyszer nem dobott be oroszok ellen, az ugye tuti nyerő lenne. Dehát téged a múltkor is állandóan jó mapokra dobott A-26al, miközben én meghettem Koreán. Idióta játék.
  • Kotomicuki
    #20165
    Megvan a 100+200 gold!
    Nem volt egyszerű: se a "csapataim", se a WT-szerver nem állt a helyzet magaslatán az első 5-6 csatában, de a relog óta az 5 csatából 4 győzelem jött össze, és ez már elég volt a juti-falatokhoz!
    Sok sikert nektek is!
  • foxbat88fx
    #20164
    10/10 :S
    vicc.... oda jut lassan ez a game mint a WOT :DDDD
  • foxbat88fx
    #20163
    9/9 lose :(
  • twi452
    #20162
    tier 7-en eddig egyszer jött spit egy darab :) a többi csata oroszok ellen az meg sima ügy volt :D
    lehet én vagyok mákos :)
  • gstup
    #20161
    Ok.Thx.Jó mindig a prém 11-es spit ellen menni tier 7-8-as gépekkel.
  • bgabor
    #20160
    Amcsik ellen dob be minden alkalommal japán HB-n, és én bizony nem leszek ingyenfrag az OP Bearcat és prém Spitfire hordáknak, amik jobban emelkednek a jeteknél is, hanem kilépek.
  • bgabor
    #20159
    Nyilvánvalóan.
  • twi452
    #20158
    japán hb-t kell menni eddig 4/4 :)
  • sikora
    #20157
    hát igen, én sem tartom magam ásznak, de amit a csapataim csináltak az már közröhely tárgya. az első percben egyértelmű a totális vereség az esetek 90 %ban
  • foxbat88fx
    #20156
    az még hagyján... de 7/7 lose :)
  • sikora
    #20155
    jól felkészültek, csak gratulálni tudok. ha véletlenül be tudsz lépni csupa lagg meg fagyás, játszhatatlan sz.r. nevetséges