38447
  • bardocz
    #20234
    Én most felszállásnál picit elszámoltam magam, és letéptem a jobb szárnyat, de megjavítottak. Viszont amíg vártam folyamatosan csúszott valamerre a gép. Igaz néha lőttem bele a vakvilágba, de akkoris :DD Viszont ezeket a rohadt A20G-ket nagyon unom. Kilőttem az egyikben a lövészt, és lő tovább. Wat? Te meg vagy halva ember :DD És ráadásul rohadtgyorsak, vagy meghalok mögötte, vagy megpróbálok elmenekülni, akkor megfordul, utolér, és szétszed váratlanul.
  • twi452
    #20233
    Furcsa dolgok vannak néha persze. :) Régebben mindig ez volt ha beakasztottad a horgot akkor összevissza rángatott és bevágott a tengerbe :) Azóta már ezt kijavították.

    Erről beszéltem előbb, nekem így megy eddig
  • gezu1025
    #20232
    Én pedig ma tettem le egy zero-t HB-ban. Fekete bal, piros jobb szárny, fekete tail, csak a rudder volt egybe. Szenvedősen letettem kerék nélkül a hajó első 10 méterére. Ahol elkezdett -50 és +50g-t irogatni és eszelősen pattogni a gép, amíg apró cafatokra nem tépte magát.
  • twi452
    #20231
    na hé :P
    amit én csináltam múltkor zero-s leszállós videót az historical-os felvétel volt :) abban a csatában 3szor szálltam le még utána :)
  • Amaymon
    #20230
    Nem tudom csak Zero-val próbáltam és szenvedős eléggé. Utolsó mentsvár a crash. Szerintem csak mission-ban működik a carrier landing. Élő játékban még bugos. twi videoja sem élő játékból van. Néha induláskor lesodor oldalra álló helyzetben, ha több gép spawnol egymás mellett.
  • Vaktermesz
    #20229
    Köszönöm ma tippeket.
  • twi452
    #20228
    lehet próbálkozni a normális megközelítéssel is persze :)
    régi videó de most már nem bugos a kötél úgyhogy így is mennie kell :)

  • bardocz
    #20227
    És ez megy mindennel? Nagyon sérült géppel majd kipróbálom.
  • vajakos21
    #20226
    55 k online
  • twi452
    #20225
    ha így le tudod tenni a gépeket akkor a horgos gépeket is le tudod normálisan tenni :D
    flaps még combatba se legyen és guruláskor felhúzni a botot és már le is dobja a farkát a kötelekhez :)


    700 sasért szinte ajándék a spit oO
  • Amaymon
    #20224
    twi módszerével le lehet szállni. Olyan 160-170km/h-val kell megközelíteni kerék nélkül a carriert és finoman letenni. JAP-al működik, mióta írta használom. Néha fordul csak ki szerencsétlenül a gép és sodródik le a tengerbe.
  • bardocz
    #20223
    Pedig most nincs is hova menekülni, én nem láttam még embert leszállni hajóra :DD
  • Amaymon
    #20222
    "Így is ugyis nerfelik, ez vehető végkiárusításnak."

    Az nem lenne baj, ha finom balanszoló nerfek lennének. De ahogy a D-13-at kivégezték elég gerinctelen húzás volt. Volt oka nem vitás, de nem kellett volna a nyakába kötelet akasztani egy 600kg sziklával és mélybe taszítani :)

    És mivel ezek ruszkik simán megcsinálják újra a spittel :o Néha bele nézek HB-s streamekbe elég kemény, hogy az us csapat nagy része prém spit.

    RB-n nem ennyire súlyos a helyzet, néha-néha bejön egy. Kifejezetten szeretem őket ellenfélnek japókkal, mert nem menekülnek annyira egész meccs alatt, mint az amcsik. Hajlandóbbak a dogfightra.
  • gezu1025
    #20221
    Nem kell ezt ennyire meg misztifikálni (jaj de szép rizsaaaa :D). Nerf után is használható lesz minden.
  • sikora
    #20220
    a wot is erről szólt. favorizáltak egy tankot, hogy a pénzesek azt vegyék aztán amikor már a kereslet esett lebutították és a következő időszakra egy másikat tuningoltak fel, hogy mindenki azt vegye. bár kérdéses számomra, ha én veszek egy prém gépet fizetek azért és az adottságaiért (úgymond szerződést kötök) jogosultak-e azt lebutítani. hiszen ezesetben már csak egy csökkent értékű gépem lesz és nem az amit én a szerződésben megvettem! hmm, hmm. hogy van ez?
  • twi452
    #20219
    attól függ milyen pálya
    12x50
    -ha a cargo ship-eket kell kiszedni
    -Peleliui-n is csak ott ki kell várni hogy a tankok partot érjenek mert akkor berohannak középre és megállnak, majdnem 1 sorban négy darab
    mivel állnak így könnyű kidobni az 50essel is, és mindig jön új és új :)

    4x250
    minden másra, pillbox, lightpillbox, mozgó tankok
  • sikora
    #20218
    Ahogy nézem 3 eset lehetséges:
    1. vagy én lettem béna nyomo.ult és elfelejtettem játszani
    2. nincs szerencsém és 10 esetből 9x béna di.tákhoz sorsolnak
    3. olyan lett a játék mint a wot és tele van h.lyékkel
    Még nem tudom melyik a jó válasz de ki fogom deríteni.
  • Vaktermesz
    #20217
    HB-n Ki-49-hez melyik taktikát ajánlanátok 4x250 vagy 12x50? Illetve milyen taktikával?
  • gezu1025
    #20216
    Így is ugyis nerfelik, ez vehető végkiárusításnak. Ebből van a bevétel gazsiéknál. De 3 nappal előbb is kitalálhatták volna, mert akkor még egy szép kis japcsi premre is futotta volna nekem.

    De akkor is ,,|,,
  • twi452
    #20215
    Lefogadom a következő patch-ben japán kap egy "N1K2 a négyezeten" szerű gépet és az lesz a soron következő "rohadtszemétOPdögöljönmegmindenkiakiazzalmegy" repülő :D
  • vajakos21
    #20214
    Vannak szép gifek/képek a spit miatt :)...vegyene sokan gorsan..hamarabb nerfelik
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/61159-end-of-world-war-ii/
  • sikora
    #20213
    mIÉRT VAN AZ, HOGY KIVÁLASZTOM AZ AMCSI GÉPEKET RÁNYOMOK A CSATÁRA ÉS AZ ANGOL GÉPEIMMEL KERÜLÖK CSATÁBA???? Nem is egy alkalommal.
  • gezu1025
    #20212
    From September 2nd 18:00 GMT (11:00 PDT) to September 4th 06:00 GMT (September 3rd 23:00 PDT) War Thunder presents special discounts:

    30% special discount for purchase and repair price for the following planes:
    USA: P-63A-10, P-51D-5, F4U-1c, B-17E
    USSR: Yak-3, La-7, La-7B-20, IL-10, Pe-2-359
    Britain: Typhoon Mk.Ib/L, Tempest Mk.V, Lancaster Mk.III, Mosquito FB Mk.VI

    60% special discount for purchasing the following premium aircraft:
    D.520, Spitfire Mk.IX , I-16 type 28



  • Amaymon
    #20211
    "A BOS ban (látod még ez sem biztos amint kiveszem a hírekből) ha egyszerűsítenek az nem emiatt van."

    De akkor miért teszik bele azt a fokú realizmust, mint a régiben? A bemutatóban ott óvatoskodott a fazon, hogy nehogy túlhajtsa a a 109-et, mert a robot nem limitál tökéletesen. Fura, hogy beépítik az eredeti szim tulajdonságait azért, hogy utána lebutítsák. Nem vágom.

    "Egy G940 en (most meg nem számolom) de van kb 30-40 gomb,tengely,stb,na most ezt meg tudod 3x ozni ,ergo kb 90-100 funkciót rá lehet hekkelni"

    Teljesen ellentmond a konzolos hitvallásnak, már a 30-40 is sok. Ott a szobafilozófia, szórakozás, egyszerűség, kényelem van előtérben. Hiába lehet rá rápakolni egy programozható joy-ra, annyit amit írsz. Szerintem az a platform más stílusú játékokra van kitalálva. Eltérő közönséggel. Persze azon is vannak kitűnő tartalmas játékok.
  • Her Laca
    #20210
    Még semmi. A TF patch -bétatasztelik most az elég ígéretes lesz a Clod hoz.
  • f24sg
    #20209
    Bocs, kevertem ERRE akartam rákérdezni!
  • SovereignXY
    #20208
    Kis odafigyeléssel amúgy egész fun ez a HB. :) Addig minden képpen amíg te vagy az ellen mögött és nem fordítva :)
  • SovereignXY
    #20207
    mause yoj-t egyzser próbáltam hát.. za eredményeoyéan crash mint annak a rendje. és ezt arcade-ban ráadásul :)
  • f24sg
    #20206
    Na és nincs hír a nAAgy BoS status quo-ról? Nem valamikor mostanra ígérték?
  • f24sg
    #20205
    Az ilyen viselkedést mutató gépeknél mouse aim-nél azt kell csinálni, hogy kevéssé húzod félre az egeret forduláskor. (tudom, ekkor nem látsz bele a forduló terébe jól). Cserébe nem kezd el riszálni, és így gyorsabban is fordul meg. Főleg Messzerek és Fw-k csinálják, különösen, ha gun podot is aggatsz rájuk.

    B lehetőség a (mouse-)joy, akkor bukod a jó(könnyű) körültekintést és az egyszerű célzást.
  • Her Laca
    #20204
    "Kevés a gomb a profi joyokon is, nem lehet mindent rátenni. Azért rakják tele kretén automatizmusokkal a BoS-t, hogy a primitív konzolos beviteli perifériáknak megfeleljen. CloD-hoz majdnem egy 101 gombos bill kevés kis túlzással. "

    Kiigazítanálak:)
    Egy G940 en (most meg nem számolom) de van kb 30-40 gomb,tengely,stb,na most ezt meg tudod 3x ozni ,ergo kb 90-100 funkciót rá lehet hekkelni ami azért egy II.VH-s gép (még bombázóhoz is) elegendő nagy vonalakban.
    Én a Clod ban a billt max chat hez használom pl.
    A BOS ban (látod még ez sem biztos amint kiveszem a hírekből) ha egyszerűsítenek az nem emiatt van.
    Pusztán azért ,mert (ez érthető szempont tőlük) mondjuk 1000-2000 megszállott ,akik szeretik a teljes realizmust a repszimekben ,nem fogja sikeressé tenni a progit. De lehet sokat is mondtam evvel a számmal. Muszáj könnyíteni,ha a vevőkört ki akarják szélesíteni.
  • Fulcrum11
    #20203
    Megjött a hivatalos magyarázat a tegnapi botlásra.
    http://warthunder.com/en/news/249/current/
    Azért nekem szimpatikus, hogy nem csak kussban várják, hátha elfelejtődik :)
  • csaba90
    #20202
    köszönöm. Igyekszem! Kettővel sikerült ez, a 3.-al csak épphogy felszálltam vége lett. Viszont az egyikkel teljesen saját hibámból zuhantam le.. üldöztem egy már zuhanó gépet és nem nagyon bírtam már felhúzni a robbanástól meg már nem láttam semmit és beleakadtam a másik roncsába meg a fákba :D
  • SovereignXY
    #20201
    Akkor nem az én hibám :)
    Kösz! Joy nincs nem is lesz.
  • Pluskast
    #20200
    Mert egérrel játszol. Bár egyébként ez is változó, mert vannak olyan gépek amik gyönyörűen repülhetők egérrel és van amelyik meg szórja a seggét. De általánosságban elmondható, hogy ha joy-al tolod akkor ez nemigazán fordul elő.
  • SovereignXY
    #20199
    GG. LOL megh a fazs tudja. Üldözöm a G-6ot kap 2 lövést le is esik - mustank mk 1 :P - erre 3 lőszer eltalál egy He-51 AI-tól farok fekete és lezuhanok kb 1,5 perc múlva mert nem bírtam felhúzni...
  • SovereignXY
    #20198
    FW-190A4 vagy mi
  • Coral Springs
    #20197
    Szépnek szép egy kezdőtől, legközelebb viszont arra figyelj, hogy ezt egy géppel hozd össze.
  • gstup
    #20196
    109-es?
  • SovereignXY
    #20195
    Gyors kérdé.s HB-n azért rángat a gép ha fordulok mert az egér csak egér vagy mert én nem úgy csinálok vmit ahogy kéne? Pl iylen 300 körül fordulok ballra jobbra kileng.