38447
  • Her Laca
    #20274
    A Win é teljesen megfelelő egy joy megnézésére.
  • gstup
    #20273
    Egy joystick tesztelő programot tud valaki ajánlani?(Néztem google-t és annyit kidobott hogy fogalmam sem volt hogy melyiket válasszam.Használt joy vétele miatt keresek.)
  • bgabor
    #20272
    Így van, ha némi realitást szeretnél, akkor HB-t játsz. Arcadeban kis túlzással nem érvényesülnek a fizika törvényei sem.
  • f24sg
    #20271
    Nem akarom etetni a trollt, de neked mi ez a fétised, hogy szaros reserve gépeket húzol ki?
    Minden más jelenlegi gépednél betelt az Xp-csík, vagy mi?
  • SovereignXY
    #20270
    Én pl nélmetekkel semmi bnz az nekem túl lutri. Fordulózás. Simán működik :) Arcade.
  • SovereignXY
    #20269
    Németeket HB-ban nem sokat mentem még. Vagy 4-5ét. Meg amúgy is arcadot tolom többet. Ott nagyon tápos a német. 3 20as egy soroozat és bye bye ellen. Szétesik mint a szar.
    Amcsi meg csak a 37es gépek miatt jó. Legalább is 9esnél nagyobbat nem bvettem még náluk. P-47 lassú igaz a 8 -50es az oda kúr. Az F4U-k fordulni bah... nevetséges. F4F-eket is elkúrták sztem. Ha túl gyorsan mész kanyarodni nem fogsz. Német meg...
  • Pluskast
    #20268
    Bocsi, hogy ezt mondom, de az arcade-ot ne vedd alapul. Totál más a repülési élmény és a gépek tulajdonsága. Olyan manővereket és olyan sebességet tudsz ott elérni ami HB-ban már rég kinyírná a gépedet. Elbohóckodni jó ott de kb annyi az értelme abban a módban realitásról beszélni mint a WOT-ban.
  • rrally
    #20267
    Német ágon arcadban 14-15Tierben játszom mostanában. nincs sok player ebben a Tier osztályban 10 mecsből a 2-be van telt ház. De azt vettem észre hogy ha alattam van az enemy már 4-500 méter magasság is nagyon jó helyzeti előny.és ha 5-6000 méteren megy a csata akkor aranyt ér...az alap D-12et simán leverte a fullos G-2...
  • twi452
    #20266
    a spitnél az a gáz, hogy ő nem fog rád zuhanni hanem azon a magasságon járkálnak ahol te a nehéz dög energiaharcos gépeddel
    viszont ő ott háromszor körbefordul és te nem tudsz rázuhanni mert ugyanott vagy magasabban van mint te :D
    annyit tehetsz, hogy lefelé elhúzol amivel megúszod mert nem tud utánad menni viszont oda is a magasságod :)

    akiknek volt eddig angol oldalon 9es spitjük azt mondták, hogy eddig is jó gép volt..ezzel az üzemanyag buffal meg elég g..i gép lett
    fogyott is belőle rengeteg ahogy látszik

    mondjuk a zerokkal le lehet őket simán nyomni mert el vannak szállva maguktól, hogy milyen állat gépben vannak és mindent megtehetnek és nem nagyon figyelnek oda ami a vesztük is mert a tier 7es is lefordulja nagyon könnyedén őket :D
  • rrally
    #20265
    Egy elég jó player mondta nekem és igaza van hogy ebben a játékban Nem a legjobb gépet kell leszedni hanem a legjobb playert.
  • Pluskast
    #20264
    Igen? Eddig ( az utolsó patch előtt) az volt, hogy az F4U-k állandó jelleggel úgy 1.2 km-el voltak magasabban a német gépeknél. Most a spitek vannak magasabban. Egy jó ideje ez a teória nem érvényes (utoljára a D-13 idején volt ez).
  • rrally
    #20263
    Nem értesz ! általában az nyer aki magasabban van,annak lesz kezdeményezési helyzeti előnye " sebesség fordulékonyság stb"eddig sem azért nyert a német mert hogy milyen "OP" hanem mert elöbb érte el a magasságot az ellenséggel szemben.
  • Pluskast
    #20262
    A probléma az, hogy ezt a játékot sokkal nehezebb egyedül tolni mint csapatban. Ha 3-4 értelmes ember összeáll akkor 10-ből 8-szor nyertek. Függetlenül attól, hogy milyen a géped (mármint német vagy angol stb). Ezt meg sok ember egész egyszerűen képtelen megérteni. Csapatmunka lenne a lényeg. Hiába van szuperül emelkedő géped vagy gyors vagy jó forduló ha egyedül bemegy az illető 4 gép közé akkor ne csodálkozzon, hogy kiszedik. Persze ezek után mindig jön a szokásos hű de op, rohadt anyád duma, csak éppen azt nem értik meg, hogy ez egy multiplayer játék nem pedig egy single IL2 ahol botokkal harcol az ember.
  • gezu1025
    #20261
    Most megint ott tartunk, hogy a németek OP-k? És ezért kellett egy jet szinten emelkedő spit ami lefordul mindent ami nem zero? Ne na szórakozzunk már.
  • rrally
    #20260
    Nem azt mondtam hogy a többi gép nem jó !csak HB-n nagyon ki jön a BNZ előnye mivel a német emelkedtek a leggyorsabban( személyes rekordom HB 1 tár lőszerrel G-2 vel 7 kill) így ők voltak előnyben.Eddig nagyon sokan játszottak némettel ezért kellet össze vonni az angol amerikait,hogy legyen ellenfél a németnek.Most meg pont fordítva van allig van német.Én is játszottam Corsairrel HB és nagyon tetszett?Bnz ellen a taktikám hogy mindig saolok a hátam mögé és ha jön a vész mindig befordulok alá 2szer meg csinálom utána általában leszáll rólam.Egy nagyon jó játékos szarrab gépel is leszedi az erősebb gépet.Minden gépnek megvan a maga repülési profilja és az más kérdés hogy az átlag player kitudja ezt használni vagy nem.
  • twi452
    #20259
    A corsair jobb gép volt mindenben főleg az ágyús :)

    Most emelkedésben már nem jobb a corsair de azért azzal is fel lehet menni csak nem úgy, hogy beállítod az ellenséges reptér felé az elején aztán mire középre értek te vagy 1 km-rel magasabban :D (ezt most a spit csinálja :D)
    Manőverezni jobban lehet vele nagy magasságon és meglógni nem tudnak előle mert gyorsabb is :)

    bnz-ben nagyon sokat segít az egér mert nagyon kevés idő van tényleges találat elérésére és ott sokat számít a pontosság

    joy-al meg fordulóharcolni pofonegyszerű és kényelmes, frb-ben ezért is ment nekem jobban a prém ki-61el viszonylag rövid idő alatt mert csak ki kell harcolni, hogy leálljanak veled verekedni és akkor már kb nyert helyezet van :D

    bf-109el meg még mindig szenvedés nekem.. sokkal több tapasztalat kell hozzá, hogy sikerüljenek a rácsapások
  • gstup
    #20258
    De akkor lehet nem a német gépek az opok,hanem az a "baj" hogy egérrel finoman lehet irányítani?! :) Ami nem is tudom,játékbeli hiba és nem az hogy túl vannak értékelve a német gépek.Egyébként szerintem baromi jó BnZ-ni a corsairrel is.Milyen lesz majd a Tier 11 vagy 12-el amin 4 ágyú van.Jézusom! :)
  • Pluskast
    #20257
    Nem azt mondtam, hogy olyan, hanem, hogy kezd olyan lenni. Egyébként meg azért az nem igaz, hogy a premiumos gépekhez nem nyúlnak hozzá. A 190 D-13-at elég komolyan vissza nerfelték. Akkor kb az volt mint most a spit IX-el. Szóval abban ne reménykedj, hogy a prémiumosokhoz nem nyúlnak hozzá.
  • twi452
    #20256
    Egy részről igen ilyen gépek voltak és így is használták őket :)
    A másik oldal az irányítás miatt van, ezzel az egeres instructoros irányítással vaj finoman és pontosan lehet rázuhanni az emberekre. Ha csak joy-al lehetne játszani mindjárt nem ez lenne a helyzet.
    A nagyon ügyesek, profik, gyakorlottak tudnának ilyen pontossággal vagy még finomabban célozni bnz közben de nem mindenki mint kb most :)
  • gstup
    #20255
    *tet
  • gstup
    #20254
    Szerintem hülyeség.Sokan nem tesztésüket fejezték ki,hogy milyen opok a németek.Direkt átmentem és amerikai ágon toltam 3 hetet kb.A corsair az valami csodálatos gép (tier 7-8).Nem igazán tudtak megszorítani amikor avval mentem (arcade és HB egyaránt).Tier 7-en nincs ellenfele,de 8-on sincs.Alig várom már a tier 9-es p47-et.Nem hiszem hogy a tier 9-es messzer gondot fog okozni....Azon kívül hogy jól emelkednek és lehet nyúzni a motorukat mondj még valamit ami miatt opok?Nem kötözködés,csak kíváncsi vagyok.Szóval összegzésként.Eddig amit játszottam:Tier0-Tier 11-ig nem érzem úgy hogy opok lennének.Ahogy nekikezdek a többi nemzetnek számomra ez egyre jobban beigazolódik.BnZ-ben tényleg jók.De ezek ilyen gépek voltak,azért opok? :)
  • rrally
    #20253
    Hát még szerintem még nincsenek ott mint a WOT..PL a BF-109 F4et sem nerfelték hanem 1 Tierrel feljebb rakták és kész...Nem állítgatják meg elvesz-hozzárak hanem egyszerűen magasabb Tierbe került. ennyi!!! ugyan olyan jó maradt nem baszták el mint a wot-ban a tankokat addig állítgatták míg szar lett.Itt van megfelelő Tier szám és belehet lőni hogy hol lesz a legjobb... és szerintem a Spit is majd felkerül magasabb Tierbe. és kész.
  • rrally
    #20252
    Én ilyenkor WEPet használok és belefekszem az S betűbe és abba marad a rángatás...
  • bgabor
    #20251
    Ma.
  • Pluskast
    #20250
    A következő patchben meg majd szarrá nerfelik, vagy valamelyik német 109-et vagy FW-190-et fogják buffolni. Ez is kezd olyan lenni mint a WOT.
  • rrally
    #20249
    lecsaptam rá én is mint légy a takonyra :) .Sajnos csak így tudják ellen súlyozni a német gépeket. Mióta ilyen op alig van német gép HB-n,de amcsi meg angol ágon várnak vagy 50-65an.szerintem egy kicsit átestek a ló túloldalára...
  • Torzonborz
    #20248
    Lehet tudni meddig tart a leárazás ? Ennyiért valóban nagyon jó vétel ez a gép.
  • bgabor
    #20247
    Micsoda érdekes véletlen ez, a játék jelenleg legOPabb prémiumgépét, amire mindenki feni a fogát, ma leárazzák 60%-al. Hát ma Gaijinék kaszálni fognak, az tuti.

    Persze csak úgy mondom, én is megvettem, 700 goldért kihagyhatatlan volt, ami ág húzásra nagyon jó lesz.
  • bgabor
    #20246
    Kellett ez már a játékba nagyon, már így is mindenki prém Spitfire-el repül amcsi oldalon. Persze nyilván kihagyhatatlan ajánlat, csakhát ma estére gondolom már tényleg az lesz, hogy 40 amcsi spitfire vár csatára három némettel szemben.
  • SovereignXY
    #20245
    Hm... de jól jött ez a leárazás. 300 Ft-ból lett Amcsi prém spitim :)
  • Susarc
    #20244
    6 és fél perc a menet...ehhhh:))
  • Coral Springs
    #20243
    Annyira mégse szar ez a Peashooter, egész este csak nyertem vele.

  • Coral Springs
    #20242
    Én itt kétszer szálltam le, egyszer fegyvert újratölteni, egyszer fekete szárnnyal javítani. Egyik esetben se volt probléma, persze ettől függetlenül még az FRB -n lehet hogy bug -os. Amúgy meg nem értem mi a különbség az éles csata, és a szabad repülés között.
  • Amaymon
    #20241
    Az előbb említett első sikeres leszállásom, horoggal, kiengedett futóművel és fordítva a hajóra :D



    A Destroyernél teljesen szétesett a figyelmem neki ne menjek. 160-140km/h közt inog a gép mint egy kerge birka, jól oda is vágom. Megszoktam, hogy hajón nincs kerékhasználat. :)

    Többet nem bízom a tube-ra a tömörítést, végre eltaláltam az fps-t és a formátumot HD-ra. De át kell alakítani vegas-al, hogy tűéles maradjon. Na majd a következőt.
  • twi452
    #20240
    Lassításhoz be lehet nyomni landingra is. A lényeg h guruláskor ne legyen mert akkor nem a gép farka fog levágódni amikor felrántod hanem felszállsz :)

    Fura de ez most így megy a játékban nagyon sokat dob a flaps ilyen körülmények közt.
  • csaba90
    #20239
    hm.. akkor annak idején nyilván ezért választották hogy inkább belezuhannak a hajókba minthogy kockáztassanak egy leszállást :DD XDDD
  • Amaymon
    #20238
    Ez tényleg működik, gyorsan pihenésképp teszt pályán kipróbáltam. Szerintem a hajó rossz oldalán tettem le a gépet, úgy is beakadt. :)

    A kerék nélküli leszállás mérföldekkel könnyebb :)

    Az a baj a zero siklik tovább flaps nélkül, alig esik a sebesség.
  • vajakos21
    #20237
    Érdekességképpen....
    http://worldofwarplanes.eu/en/news/3/last-man-standing/
  • twi452
    #20236
    Ja hát aki ilyen hardcore módon tolja, hogy a sima korlát fogja meg.. :P :)
  • gezu1025
    #20235
    Hogyne lennének furcsa dolgok. De vannak a furcsa dolgok között is furcsábbak, mint pl. ez.



    Fé1 perc rángatózás, és ficánkolás után, így állt meg betonstabilan a cucc.