38447
  • Her Laca
    #20314
    Értem. És ez full reálban is van? Már ,hogy ikon meg minden?
    Ja persze itt nem nemzetek között megy a csata ahogy olvasom,itt mindenki megy mindennel,mondjuk úgy érthető. Csak nekem egy kicsit furcsa na:)
    Nekem a pötty az ellenséget jelent mindaddig amíg be nem tudom azonosítani a gépet ,ergo addig úgy is intézem a repülésemet.
  • twi452
    #20313
    nem akarok tiszteletlen lenni de tisztán látszik, hogy nem ismered a játékot mégis lehúzod, hogy milyen vacak hulladék :D
    erre lehet mondani, hogy csak trollkodás :)
  • f24sg
    #20312
    mondjuk bgabor példáját pontosítva,

    "milyen hamar látod meg" = milyen hamar rakja rá a progi a szöveget (géptípus, player), de apró pontként látod azért
  • Her Laca
    #20311
    ????? Mi az ,hogy milyen hamar látom meg? Az nem tőlem függ?
    Ha gyengébb a krapekod,akkor közelebb engedi az enemit ?
    Jesszus Pepi:) Egy pötty a képernyőn az egy pötty ,ha jó a szemed akkor látod ,ha nem akkor így jártál:) Eszem megáll.:)
  • bardocz
    #20310
    RB-n meg G tolerance meg stamina fontos, félig elájulva nem látni az ellent. Ettől függetlenül ezt én faszságnak tartom.
  • bgabor
    #20309
    Vannak elkölthető pontok a legénységfejletésnél, egyáltalán nem mindegy hogy milyen a legénységed. Pl: HB-ban a Keem Vision-ön lévő pontjaidtól függ, milyen hamar látod meg az ellenséget.
  • Her Laca
    #20308
    "teljesen fullos pilóták is"
    Ez mit takar? A pilcsi te vagy nem? Ha jó vagy akkor jó ,ha kevésbé akkor ez van. Vagy a fenti dolog befolyásol valamit?
  • Coral Springs
    #20307
    Helyesbítek. Ha(!) valaki addig játszik egy géppel, amíg ki nem maxolja. Nem egy gépem ki van már maxolva, de ettől függetlenül játszok velük.

    Azért kedves hogy a kiégésemet firtatod, ennyire szeretnéd ?
  • bgabor
    #20306
    Ezt a dolgot pedig meg kell majd lépniük idővel, le kell hogy szedjék a Me-262őt a kései szövi propelleresek szintjére, szerintem ők is tudják. Az nem megy hogy koreában szolgált jetek ellen megy.
  • [NST]Cifu
    #20305
    NPC -> Non-player character, vagyis a gép által irányított karakter.

    HB-n elég sűrűn látom őket, a nickjük elég egyszerű, innen lehet felismerni őket (pl. Jackob)... :D
  • csaba90
    #20304
    jó kérdés.. NPC mit jelent?:D egyébként rendes játékosok voltak... nem gép által irányított..
  • csaba90
    #20303
    nem akarok beleszólni a vitátokba de egyébként ebben van valami...
    a wotban nekem a cél mindig a 10-es volt a pz IV meg a T29 volt amit úgy tartottam nosztalgiának :D
    de itt meg a wowp-ben is nem a 10-es gép itt meg nem a 20-as a cél..
    addig el sem akarok jutni...
    maximum egy 109 K-ig de tovább semmi képp..
    már most jól elvagyok a G2-esemmel a két F4-esemmel és a kis kedvenc 109 E teljesen fullos pilóták is :D (minden kihúzva 100% ra plussz goldos pilóták) sokszor többet tudok vele mint egy F4-essel... csak a sebesség a gyengéje :S sokszor lehagynak.. fordulóharcban a legjobb 109-es :)
  • bgabor
    #20302
    Nekem se tetszik, de így is soszor probléma a várakozási idő, elfogadom hogy ez csak így megy.
  • [NST]Cifu
    #20301
    Azok nem NPC-k voltak? Azok (legalábbis amit én láttam) mindig ilyen noob géppel repülnek...
  • [NST]Cifu
    #20300
    Elviekben azért vannak a LvL besorolások és a bracketek, hogy azonos képességű gépek kerüljenek egy csatába.

    Ha nekiállunk olyan szinten nézni, hogy "ezek összetalálkozhattak" volna, akkor a Me.262 miért nem a P-51-esek ellen megy, és miért az F-86-osok ellen, amivel valójában sose találkozhatott volna?
  • Amaymon
    #20299
    "Nem akarom etetni a trollt, de neked mi ez a fétised, hogy szaros reserve gépeket húzol ki?"

    Régen rossz, ha valaki nem játékélvezetből, hanem az xp csík kihúzása miatt játszik. Az ki fog égni hamar.
  • csaba90
    #20298
    HB-ben? képzeld el előbb mentem egyet a G2-essel.. 7-en voltunk csatában abból 4-nek ilyen 2-3-as gépje volt ha nem 0-1 :D
  • Amaymon
    #20297
    "Eddig ( az utolsó patch előtt) az volt, hogy az F4U-k állandó jelleggel úgy 1.2 km-el voltak magasabban a német gépeknél. Most a spitek vannak magasabban."

    Nagy átok ez az űrverseny a HB-n. A probléma gyökere abból ered, hogy 10km-ről meg lehet mondani pontosan milyen géppel megy és hol az ellenfél. Ésszerűen csökkenteniük kellene a fighterek látótávolságát, és ha valakit kispotol a társa azt ne lássa már mindenki a map másik végéből. 150-es fuel szintén a magassági csúcsdöntés utáni hajsza miatt jött be. HB-n kicsit jobban kényszeríteni kellene a játékosokat keressék egymást, sokkal balanszosabb lenne. A nyílt légtérben nincs fedezék a felhőn kívül. RB többek közt emiatt mérföldekkel kiegyensúlyozottabb.
  • [NST]Cifu
    #20296
    Na jól kiütöttem valakit... :\

    HB-ben mondjuk én eddig csak egy bracket különbséggel találkoztam, de AB-ben is számít tapasztalatom szerint.

    Az, hogy pedig ki milyen játékos, szintén mérlegelnie kell(ene) az MM-nek, nyilván aki elég jól játszik, az alacsonyabb szintű gépekkel is tud aratni (láttam Ischak-ot, ami szabályosan killing spree-t csinált :D). Az én szerény képességeim e téren nem játszanak, én örülök, ha a saját szintű ellenfeleket le tudom győzni légiharcban, és akkor már ne a gépeink közötti technikai lépcsőfokok számítsanak már...

    Ha valaki azért szed le, mert látványosan jobb, azzal még meg tudok békélni (szeretni persze nem fogom érte :Ð), de a gépek közötti szintkülönbség nem ilyen...
  • Her Laca
    #20295
    Értem. De akkor miért baj ha a 4 es szintű 110 eseddel összeakadsz egy Jakab 9 el vagy egy pónival? Olyan megesett a történelemben is. Szóval ezt nem értem.
  • csaba90
    #20294
    csodás.. egyszerre nyomtunk :D
    mindegy az én hsz-m úgysem volt annyira hasznos..
    azt akartam neki mondani, hogy egy alap g2-essel üldöz sokáig és lövi folyamatosan az ellenfelet amig egy fullossal kicsit megsorozza és annyi 20 sec alatt volt vele 3 killem :)
  • [NST]Cifu
    #20293
    Minden gépnek van egy szintje, a Bf.110 például LvL4 (vagy Tier 4, ahogy tetszik), ez a 4-5-ös bracketbe tartozik. A Bf.109 Emil a LvL7-be, a Fritz a 8.-ba, a Gustav a 9.-be. A Research tree-ben ott van mindegyiknél, hogy hányas szintű.
  • Coral Springs
    #20292
    Szerintem ez a besorolás Arcade -ban annyira nem lényeges, mint HB -n. Legalábbis én a 2 -es szintű Buffalo -val simán elvagyok Rank 10 -ig.
    De még Punisher achievemen -et is összehoztam már vele nem egyszer, amit néhány, náladnál 10 szinttel magasabb gép lelövéséért kapsz meg.
  • Her Laca
    #20291
    Nekem ez magas ám:) mint Győzikének a 2 es számrendszer.
    Mik ezek a szintekre osztások?
    Gép az gép ,nem? Jó azt hallottam,hogy lehet bele jobb moci ,meg fegyver ,de az akkor is csak egy G2,Jak9,,110 ,P51 stb nem?
    Vagy előbb utóbb Ufók lesznek ezekből?:)
  • [NST]Cifu
    #20290
    Pro és kontra értem az érveket, de mint említettem, nekem nem szimpatikus az, hogy ekkora különbségű gépeket összepakol. Akkor sem, ha várakozási időt befolyásolja pozitív irányba.

    Nyilván magas szintű HB/FRB csatákban ez extrém várakozásokat takar, de valamit valamiért...
  • [NST]Cifu
    #20289
    Igen, itt bracket-ekre van osztva a szint, tehát pl. a 0-1 egy bracket.
  • csaba90
    #20288
    értem, bracketnek azt hívod amikor csata előtt feldobja h miből hanyan várakoznak? 6-7 8-9 10-11?? sok új "szó" van itt amivel nem tudok mit kezdeni :D
  • bardocz
    #20287
    Inkább, mint hogy 7 perc várakozás után kiírja, hogy kezdjem előről.
  • [NST]Cifu
    #20286
    Szigorúan saját vélemény, de ahogy a WoT-ban, itt sem tetszik ez. Ha alapból ráadásul bracketek vannak, nem is egy-egy szint, akkor pláne. Nagyon nem szeretem, amikor a LvL6-ra belőtt összeállításommal (amiben egy LvL4-es Bf110 is van) beesek arcal előre egy olyan csatába, ami tele van Bf.109G-2, Yak-9T és hasonló ellenfelekkel... Ne mondja senki, hogy örüljek a kihívásnak, ez nem erről szól, azért vannak a tier alapú besorolás, hogy kb. azonos képességű gépek kerüljenek egy csatába.

    Amúgy az MM alapvetően igyekszik egy bracketbe pakolni a játékosokat, de ha kevés a várakozó, akkor bővíti a bracketet, és így simán előfordulhat, hogy akár kettővel magasabb bracketet is összepakol...
  • [NST]Cifu
    #20285
    Próbáld meg a jelszavadat begépelni és nem copy-paste-el berakni.

    Ha ez nem segít, próbáld meg törölni WinXP esetén a My Documents\WarThunder könyvtárat, WinVista/7/8 esetén pedig az users\(felhasználói neved)\appdata\local\warthunder könyvtárat (ehhez viszont a rejtett könyvtárakad láthatóvá kell tenned).
  • bgabor
    #20284
    Nézd, a World of Tanksban is +/- két tier eltérésű tank jöhet szembe veled. Itt is ez van, csak a szórás nagyobb, de itt összesen is több (20) tier van. Kilences géppel a 11-es ellenfél teljesen rendben van. A 13, 14 már nem.
  • bardocz
    #20283
    Azt nem tudom, de jóval nagyobb a szórás a két tier-nél.
  • csaba90
    #20282
    jaa hát akkor engem félreinformáltak :S akkor most hogy van miket mivel pakolhat össze?
  • bardocz
    #20281
    Az nem a matchmaker beosztás, csak azt mutatja, hogy melyik tierben mennyien várakoznak.
  • csaba90
    #20280
    aha, de a 9-essel a 8-9-be jutnék és hogy jön ide a 11 akkor?
  • Devv
    #20279
    Sziasztok!
    Ki szeretném próbálni a játékot, de 80130183-as error-al nem enged be. Tudna segíteni valaki? Köszönöm!
  • bardocz
    #20278
    A legjobb gépedet nézi csak.
  • csaba90
    #20277
    sziasztok!
    ezt az MM-et magyarázzátok már el nekem hogy hogy van...
    mert bemegyek csatába úgy hogy én 9-es szinten voltam (most már 10-esen de ugyanaz a helyzet)
    8-9-es csatába ahol volt 1 9-es 2 8-as 1 7-es 1 6-os gépem.
    és szembe jönnek velem 11-es gépek?! és akkor még nem olyan mint a wot mm-je :S
    igaz annyira nem baj... ha 8-as 9-essel vagyok felveszem a harcot velük
    de amikor a veszedelmes Stukával megyek hiába kapok vérszemet nem tudok mit tenni ellenük :S
  • bgabor
    #20276
    Hehe, erről beszéltem. Amerikai tier11-ben 55-en várnak csatára HB-ban, ez kétszer annyi mint a másik négy nemzettel várók együttvéve. Prém Spitfireel menne mindenki.
  • gstup
    #20275
    Oh..köszönöm.