38447
  • Susarc
    #20434
    sztem az air to air rakéták sokat rontanának a játékélményből....
  • bgabor
    #20433
    Állítottam valamit, te meghazudtoltál, én beraktam a bizonyítékot, beégtél. Megint. Na mostmár minden világos?
  • f24sg
    #20432
    Jut eszembe, kéne egy hidegháborús JET-es progi PC-re nem?
    De nem a Lock-on, az már újabb időkbe nyúlik.

    Annak idején megvettem a Wings over Europe-ot, azzal lehetett valamit bohóckodni, de elég egyszerű.

    Starfightert és Mig-21-et akarok, meg a társaikat. Totál ilyen WT-féle motorral, meg bonyolultsággal (nekem elég lenne).
  • Coral Springs
    #20431
    És most mit kezdjek én ezzel ? Egyáltalán mit akarsz bizonygatni, kinek ? Időnként toljál valami infót ( #20360 ) is, mert eddig nulla a műsorod.
  • Adjunktus
    #20430
    haha nagyon komoly volt!Amikor V-1-ket kellett lelőni azt útáltam.
    de rég volt...
  • twi452
    #20429
    Én meg ezzel toltam sokat anno :)
    ACE: Air Combat

    a második résszel már annyira nem nagyon
  • f24sg
    #20428
    AZAZ, én is azzal kezdetem, mekkora király volt a korában, még flaps-ot lehetett állítnai!

    Ace of aces
  • Her Laca
    #20427
    Hogy én ezt mennyire szerettem:)
    Mekkora hangulata volt.
  • Her Laca
    #20426
  • Adjunktus
    #20425
    lol mi ez a szar?
  • Adjunktus
    #20424
    pfff így nem ér!
  • Susarc
    #20423
    a havernál akinek kamionos volt a faterja és szarásig volt a hűtője nutellával már 86-87 körül nekik az is volt:))
  • Torzonborz
    #20422


  • Adjunktus
    #20421
    ok akkor Flight simulation ZX Spectrumra!
    Na!! Nyertem??
  • Torzonborz
    #20420
    semmi fura nincs ebben , ha a pilóta megnyekken akkor vége a dalnak.
  • Susarc
    #20419
    LOL!!! de mondjuk realis:P
  • Susarc
    #20418
    szted akinek volt 286-osa nem volt c64 vagy atarija előtte?:)) kezdő vaty:))
  • bardocz
    #20417
    Tisztára öregek otthonában érzem magam
  • bardocz
    #20416
    Képzeld el azt, hogy repülsz ellenséges gépek között. És egyszercsak egy 8mm-es fémdarab átrepül a tüdődön, miközben letépi a jobb kamrát a szívedről. Naugyehogyugye.
  • Adjunktus
    #20415
    Én meg nyomtam az Ace of acest C 64-en!
    Akkor most én nyertem?
  • Susarc
    #20414
    azért az A10 már erősen kezdett szimulátorra hajazni...:P
  • bgabor
    #20413
    Azokat azért nem említem, mert azok még nem voltak igazi szimulátorok. De tegnap megemlítettem itt az F-29 Retaiatort, LHX attack choppert, F-15 III-at, azokm ég a nyolcvanas évek végéről valók.
    Azokat is toltam annó.

    De ez az EF2000 még mai szemmel is meggyőző volt, full 3D kokpit és grafika, CD zene, 600 oldalas papír kézikönyv. Régi szép idők.
  • joe38
    #20412
    Na ma megint belefutottam egy furcsaságba,legalábbis szerintem az,szóval egy buzi 1 lövésből szedett le AB-ben,egy goldos angol géppel,Tudom hogy megesnek fura dolgok,de ez szerintem több annál...
  • Susarc
    #20411
    én még az A10-el is nyomtam 286-oson:P kiscsávó!!!!_D
  • bgabor
    #20410
    "De miután óva lettél intve ettől, hirtelen egy egész szimulátoros múltad lett, és tolod a jópofát"

    Na nesze paraszt, csak most, csak neked itt van, lefotóztam az eredeti EF2000 Evolution szimulátor CD-met 1996-ból.
    Talán akkor ennyit arról hogy mennyire "fiktív" is az én szimulátoros múltam.

  • Adjunktus
    #20409
    Igen ez sem egyszerű.Fel szoktam menni amennyire lehetséges,a saját csapatok fölé.Ott bevárom a bombázót.Amikor bombáz meg fordul,akkor úgyis belassul.Aztán általában elkezdenek emelkedni,ilyenkor kell rájuk csapni.
    Persze leírni sokkal könnyebb mint megcsinálni,de egyenes vonalban üldözni a gyorsbombázókat,halott ügy.Jártam már úgy többször,hogy inkább kirepültek a map-ról.:)
  • bardocz
    #20408
    Sokszor egyszerűen tempóm nincsen ehhez. Egyenesen haladva is alig tudom tartani őket.
  • Coral Springs
    #20407
    Ennyit tudsz. De azért reménykedem hogy nem dúltam fel totálisan a lelkivilágod.
  • bgabor
    #20406
    Mekkora egy szar vagy te. Ezen mindig meglepődök, pedig már nem kellene, de te újra és újra alulmúlod magad. "Kisfiam". Lol, micsoda paraszt.
  • Coral Springs
    #20405


    Legalább gondolkoznál, mielőtt elkezdesz pampogni. Először cinikus hangnemben megpróbálod kioktatni Her Lacát, mert hogy ám neked fél éves múltad van a WT -ben. De miután óva lettél intve ettől, hirtelen egy egész szimulátoros múltad lett, és tolod a jópofát. Azt nem is említve, hogy nem egy alkalommal duzzogtál be rám, megfogadva hogy többet nem állsz szóba velem. Aki itt hülyét csinál magából, az te vagy kisfiam.
  • Adjunktus
    #20404
    na ja.nem egyszerű móka.A szárnytövüket lövöd,akkor azért megadják magukat,csak közel kell hozzá menni a pontos célzáshoz.Azzal meg az a gáz,hogy a lövészek megcsinálnak.Ezért szoktam úgy csinálni ahogy írtam.Amikor ráemelkedsz,akkor lesz egy kis idő pontosan célozni,és alulról viszonylag kényelmesen lőhető a szárnytő.Csak pontosnak kell lenni mert fogy a sebesség.:)
  • Torzonborz
    #20403
    próbálkoztam én is ilyesmikkel de nálam a ruszki bombázok a fekete lyuk effektust produkálják legtöbbször , azaz szépen elnyelik a legtöbb lövedéket és némi vidám füsteregetés keretében tovaszállnak.

    szóval inkább hagyom a francba őket.
  • Adjunktus
    #20402
    miért ne?
    Alternatívan szoktam megoldani.Bezuhanok a bober mögé és alá.Onnan meg felrántom és majdnem függőlegesen emelkedve elhúzom a sorozatot az alján.Nem sűrűn szokták lekövetni a lövészek.:)
    Bár attól tartok,hogy ez a manőver frb-ben csúfos következményekkel járna.:)
  • Susarc
    #20401
    akkor mit csináljak? 12 bomber+heavy fighter volt a meccsen...AFKoljak ki?:D
  • Torzonborz
    #20400
    :D
    ne a gaijinnek köszönd hanem magadnak. zéróval nem megyünk bombázókra, ééérteeem ? mert egy papííír ééérteeeem ? és kigyullad/szétesik ééérteeem !?
  • voros12
    #20399
    hm.. nem lenne ez rossz gép, csak a csodás MM miatt F-4-el és G-2 meg Fw-vel dobál össze és esélyem sincs killt szerezni ilyen kevés lőszerrel.
  • Susarc
    #20398
    Japó zeróval 25 hit 4 crit egy nyomorék TU2-be ellőttem a flapset a bal+jobb gear leg-et az airleon-t meg még valamit....erre leszáll megtankol....a 2. kjsérletemnél pedig elsőre kigyújtanak a gunnerek.....KÖSZÖNÖM GANJIN!
  • Her Laca
    #20397
    A neve is ez.
    IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
  • Her Laca
    #20396
    A Birds of Prey az Il2 konzol változata ,csak jelezném:)
  • Her Laca
    #20395
    Na fogadunk:) Az általad említett játékot is az Il2 ből csinálták.
    Nézz utána:)