38447
  • vajakos21
    #20474
    Hivatalos forumon találsz különbözö joyokhoz.Sokan töltenek fel beállitást is.Ha nem is tökéletes de mindenképp jó egy alapnak.
    A 112 A0 solkal jobban viselkedik..gondolom B - t vitted. vagy nem:-)
  • twi452
    #20473
    Először be kell állítani a gombokat és elmenteni a beállítást egy alap file-ba, hogy ez meglegyen később is és ne kelljen tökölni vele újra :)

    Utána pedig minden gépet el kell vinni tesztre és ott finomhangolni a csúszkákat a gép viselkedéséhez és külön-külön típusokra elmenteni a beállításokat. Sokkal egyszerűbb így mert hatalmas különbségek vannak a gépeknél :)

    És nem árt egy egeres beállítást sem csinálni, hogy ha azzal akarsz játszani akkor ne kelljen a gombokat újra beállítani stb :)
  • gstup
    #20472
    Kipróbáltam a joy-t amit vettem.Rohadt nehéz irányítani HB-n a gépet! :) Gondolom mert most játszom életemben először joy-al! :) H-112-t olyan dugóhúzóba küldtem...
  • darki81
    #20471
    sziasztok!
    szerintetek is megéri bombázóval kezdeni a kört? Leszórtam +1 töltésből 10-et és utána kamikaze a csatahajóba és jöhetnek a vadászgépek :D
    (az elején még sűrűbb a földi cucc)
  • Coral Springs
    #20470
    Itt megmondják hogy mivel repüljek, a játékban most megmondták hogy hogyan repüljek. Három pro hülyegyerek frusztrálva érezte magát, amiért tehetetlenek voltak ellenem. Írtak közösen egy kisregényt arról, hogy akinek vér van a faszában az hogy harcol. Nemsemmi.
  • twi452
    #20469
    Sajnos ez van..:) a gazdag Európában ez a módi, hogy még ő is tartja a markát ilyen-olyan adóval mert nehogymárnenaugyede :)
  • csaba90
    #20468
    ja, jólvan :D nem tudtam.. nem rég játszom és ahogy olvasgattam a fórumokat ott láttam egy két helyen...
  • twi452
    #20467
    Távoli ismerős, rokon, költözés ? :)

    Már jó ideje nincs ilyen "akció", kijavították a "hibát"
  • csaba90
    #20466
    sziasztok!
    hogyan tudok golden Eaglet dollárban venni?
  • Her Laca
    #20465
    Addig az fel se látott:) Asszem a max az 13500 volt a legjobb sitnek ,de ott már csak laffognak a gépek.
  • robi3
    #20464
    amerikai spitfire-el 15km nagyjából.
  • Paladin
    #20463
    Elvileg gépfüggő.
  • Pluskast
    #20462
    Nos én úgy kb 4-5 hónapja néztem meg kíváncsiságból az me-163-al (akkor még elég komoly 150/s-es emelkedése volt és nem volt 5 perces benya limit). Akkor ha jól emlékszem úgy 20 km környékéig jutottam.
  • bgabor
    #20461
    Most kell németezni meg oroszozni, szinte nincs várakozási idő.
  • Her Laca
    #20460
    Örök érvényű igazság. Akármilyen magasra mész ,valaki mindig lesz fölötted.
    Jó esetben barát ,rosszabban ellenség.

    Apropó. Itt mennyire lehet felkapaszkodni ? Van valami határ? Vagy a gépek tulajdonságai határozzák meg?
  • nmhu77
    #20459
    igen, ez valóban nyugtalanító, de ennek pont semmi köze a wothoz, mert ott simán kezdhedsz fullos tankkal, ha megvan hozzá a free XP.
    az idiotizmus, meg a lemming train az igazi wot feeling.
  • Pluskast
    #20458
    A fejlesztők azt mondogatják, hogy folyamatosan figyelik balance szempontjából, hogy milyen gépeket használnak a játékosok, milyen sűrűn, milyen nemzetet stb. Gondolom majd lesz most valami újabb balance a német oldalon. Lehet megint vissza rakják a D-13-at op-ra vagy egy 109-et vagy tudja a halál. Aztán majd mindenki amiatt fog sírni. Az az érzésem, hogy kiegyensúlyozott játék nem is lesz soha. Egyszerűen nem lehet összeegyeztetni a valós technikai adatokat a játékosok elvárásaival, ugyanis ha csak a puszta adatokra támaszkodunk akkor eleve állandóan kellene, hogy legyen op gép.
  • Coral Springs
    #20457
    Nekem ha van mit szidnom, azok az emberek akik közé beválaszt a játék. Az az idiotizmus amit egyfolytában látok, kezd egyre jobban lefárasztani. Persze az egyértelmű hogy az előző patch jól megkavarta a dolgokat, engem személy szerint nem érint.
  • f24sg
    #20456
    Ha csak három órát szopsz, akkor az jónak számít. Tier 10 felett már napok/hetek kérdése egy gép, legalábbis,ha napi 2-3 órád van játékra.
    IGEN, ez olyan tankos, ebből a szempontból, bár -->még<-- mindig nem annyira érvágós, mint mondjuk egy ISU BL10 nélkül (vagy mittudomén).
  • SovereignXY
    #20455
    Köv patchben nem elsz vmi balacolás? Mert hogy 3-4 percet várok egy HB-ra angol amcsi oldalon....
  • gezu1025
    #20454
    Egyre inkább kibaszott WOT érzésem van. Olyan értelemben, hogy a fejlesztetlen, modulok nélküli gép lófaszt sem ér. És ez kurvára felbasz. Mi a picsának kelljen 3 órát szopnom a fosdarabbal mire megkapom a gépet olyan állapotban, amilyen volt annak idején. És csak akkor lehet elkezdene értelmesen használni. Akkora faszság volt ez az utolsó nagy patch, mint a picsa. Folyamatosan csak bassza az agyam, és egyre jobban.
  • gstup
    #20453
    Rendben.Köszönöm az ötleteket és a tanácsokat.Majd meglátjuk. :) Az biztos,hogy jelen pillanatban hányok az irányítástól az instruktór beleszólásai miatt!
  • twi452
    #20452
    És nézegesd GrmlZ videóit, ma is jött ki egy új amiben mutat 1-1 teljes hb harcot, sokat lehet belőle tanulni és ugye ő csak joy-al játszik :)
  • vajakos21
    #20451
    Arcadba joyal felesleges menni Nincs repmodell ráadásul csak free kill leszel az egereseknek.Hb már jobb de célozni qrva nehéz.Inkább menj ajándék 1 es géppel frb-re.Gyakorolsz is bukni se buksz rajta.
  • bardocz
    #20450
    Azt nagyon sokat kell gyakorolni. Nekem még midig nem megy rendesen :DD Egyedül kanyarodás közben, ha elé kell lőnöm. Egyenesen repülő gép mögött viszont lövök mindent, ami körülötte van :DD Lehet a ruddert is kéne használnom, nem csak felszállásnál, meg ha sérül a gép.
  • Torzonborz
    #20449
    Sok kitartást hozzá , jó az a joy , élmény vele repülni de a célzás...hát az valahogy nagyon nem klappol. :(
  • gstup
    #20448
    Elvileg ma veszek egy joy-t.Szóval eddig nekem csak HB játszott,meg néha árkád a grind miatt. :) De FRB-t hagyom szerintem,majd egy fél év múlva,addig megtanulom árkádban a trükköket meg hb-ben. :)
  • bardocz
    #20447
    FRB-n én még alig jártam 3km felett, szinte minden csata földközelben zajlik 5 perc után.
  • vass17
    #20446
    Igazából felesleges velük versenyezni ebben, mert úgy se lehet ezt megnyerni. Én általában beállok 5000-6000 között és ha esetleg jön valaki magassági fölényből, akkor átmegyek zuhanóba és lehetőség szerint a csapatunk felé viszem az üldözőt, persze ehhez kell egy jó végsebesség. Én Dora (12) párti vagyok, általában azért jó, ha vannak 109-ek fent, de nem egyszer nyerünk olyan csatát, ahol szinte csak Dorák vannak, amit jelenleg bármi lehagy emelkedésben és igazából nem ezen múlik a dolog. A Spitektől egyáltalán nem kell tartani, egy jó Doomcat-től annál inkább, de nem is egy kategória az én gépemmel...
  • gstup
    #20445
    Én is tegnap 8200-ig emelkedtem,hátha a prém spitek fölé kerülök.Tévedtem.Kb 2 km-el felettem voltak.
  • gezu1025
    #20444
    Megesik. Én pedig faszláma voltam. Szintén Sicily. Bambulok nagyba 6k-n, tartok a tó felé oldalról, nagy kerülővel. Telik az idő senki sehol. Bambulok és emelkedek még mindig, amikor 3 spit a mi repterünk felöl(!) 3km magassábi előnyben apró cafatokra tép. Észre se vettem, meg se fordult a fejembe, hogy ezek az állatok ~10km-en átmentek az egész team feje fölött és visszafordultak ránk. Élvezetem^^
  • f24sg
    #20443
    jah, persze megerőszakolták a töltényből kifgyott cobrákat, és végül engem is, csavaronként.
  • f24sg
    #20442
    Megvolt a mai n**b bajnokság is:

    az első kör dogfight után Sicily-n az ellenfélnek maradt két Bf109G-je, nekünk 2db P-63, 1db B-17 és én egy spit XVI-tal.
    Mi jókora előnyben voltunk az reload-ot illetően. Erre a két airacobra ("13th" klán), miután már rég félúton volt visszafelé, elkezdett bf110-es botokat üldözni-lődözni, kb. 500-1000m magasan (ha 4k-ról kergették le őket, ahhoz külön gratula).

    Mire én a tóhoz értem, még mindig azokat basztatták, pedig szóltam, hogy esetleg kéne menni a maradék 2 EMBERI pilótára.

    Nemsokára persze kibukkant a felhőkből a 2 G messzer kb. 5 km magasan, én 3200m ig jutottam... Mindketten rám támadtak, és kb. 5 percig tértem ki a rácsapásaik alól (ez az egy ugye könnyű spittel), és ezalatt a másik 2 P-63 képtelen volt, - addigra már egyező magasságon - bármi kárt tenni bennük, én sebeztem le az egyiket, de nem eléggé.

    Rohadtul idegesítenek az ilyenek, mikor 2 FULLRA tölttött 37mm-es ágyúval a kifutón lévő v. éppen felszállt meszákat "curb-stompolhatták" volna.
  • gezu1025
    #20441
    Olyan HB-m volt, :D 4 b17-es szépen formációban betámadta a baseünket. Szerencsétlenségükre 6vs6 volt. És kaptak maguk mellé 2 gyenguska vadászt akik 1 perc alatt lehulottak. Onnan mészárlás volt. De azért fél HP-ra lecsapták a repteret.



    Amúgy, érdekel valakit egy ~1 hónapos THRUSTMASTER T.Flight Stick X? Nem jutok vele semmire. Porosodni meg minek hadjam.
  • Adjunktus
    #20440
    azok a hang effektek nagyon ott vannak!:) kb 2 perc alatt agytumort kaptam volna tőle.
  • bgabor
    #20439
    Hát ezeknél még komoly szerp jutott a képzelőerőnek.

    Én EZT csíptem nagyon, valami nagyon régi joyyal toltam.
  • Coral Springs
    #20438
    Egy dolog világos, hogy ilyen agyas vitapartnerem mint te, talán még az óvodában volt utoljára. Az én értékrendemben amúgy tudod mi a beégés ? Amikor a delikvens szobára megy egy jó nővel, és nem áll föl a dákó. Na az már beégés. Én viszont szerencsére jó egészségnek örvendek.
  • f24sg
    #20437
    Ez igaz.
    Bele kéne modellezni a vietnami párás körülményeket, ahol a Sparrow + Sidewinder rakéták találati aránya elég trotty volt.
  • Torzonborz
    #20436
    Mondjuk én a régi szimulátorokból a Tornado-t szerettem nagyon , azzal rengeteget játszottam és az tényleg szimulátor volt.
  • Adjunktus
    #20435
    Az a gáz ezekkel a modern gépekkel,hogy a pörgős dogfightok kimaradnak belőle javarészt.Eregetjük a rakétákat,meg kidobáljuk a csalit meg teszünk 1-2 kitérő manővert oszt kalap.