38447
  • Glo
    #20514
    Az 50-esben a Tracer az mind API-T, szal az egy lézer :D
  • Coral Springs
    #20513
    A tracer hatékony is tud lenni, amennyiben meg van keverve ütőképesebb lövedékekkel is. Olyan gépeken érdemes használni amelyeket valamilyen okból kétféle kaliberrel láttak el, tehát az egyikre mehet a tracer, a másikra pedig AP vagy AP-I. Önmagában a tracer viszont tényleg keveset ér.
  • Amaymon
    #20512
    Az a baj a japónál a gift gép pont abba a tier sávba esik, ahol a beracat van, azzal csak az n1k versenyezhet. Jobb opció szerintem lion gyűjtéshez a jap FW-A. De ha összejön a kill ingyen gép senkinek se fáj :)
  • f24sg
    #20511
    A japán prem gépre megyek, csak 540, és lesz ott még bővítés
  • Torzonborz
    #20510
    De miért jó az a tracer ? Stealth-el szerintem sokkal több kárt tudsz okozni kevesebb lőszerrel .
  • gezu1025
    #20509
    Meg se lep. Én a 2 kicsi hurrkánnal meg az egyik gladiatorral viszem. :D Brutálok azok a 7es géppuskák tracerrel (IT az egész :D) Kényelmesen 5 kill 5 perc allatt.
  • twi452
    #20508
    Amúgy hb-ben nem számolja bele az ai kill-t az eventbe :) Gondolom a többinél sem akkor :)
  • Glo
    #20507
    Árkádban Beau spam lett hirtelen, nem is értem miért :))
  • Amaymon
    #20506
    "Most mér, levered az ai-kat az mindjárt 2-3 kill :D"

    Ha hagynák, én alacsony játékosszámú gamekben, ahol sok a bot állandóan ai vadászokra szakosodott ellenfeleket kapok. Némelyik mesterien ki tudja lesni mikor üssön rám és tuti nem figyelek oda. :)
  • twi452
    #20505
    adatlapod - achievements fül - achievements - miscellaneous
  • gezu1025
    #20504
    Az angolnak meg a japónak érdemes nekifeszülni. Angollal legegyszerűbb szerintem. Arcadeba a két kicsi hurikánnal meg a legkisseb spittel, hamar össze lőhető.
  • Glo
    #20503
    Ja, frissültek a számok :)

    Amúgy ezeket a gépeket pont nem lehet megvenni, mert ajándék repcsik.
  • XenHai
    #20502
    Hol találom ,hogy mennyi kill kell még ?
  • twi452
    #20501
    ó Glo te galád... te valami hardcore módos eventet linkeltél :D

    Már csak 200 kill kell nem 360 :D
  • SovereignXY
    #20500
    Ó! Csak 540 airkill a prém typhoon :)
  • twi452
    #20499
    Nincs megszabva mikkel kell teljesíteni szóval ha ígyis-úgyis játszol akkor összejöhet egy ajándék gép.

    Az más kérdés, hogy most aztán még inkább vérszemet kapnak az őrültek és minden mindegy áron csak meglegyen a KILLLL :)
  • Coral Springs
    #20498
    Amúgy tök jó dolog egy ilyen event, de azért gondoljatok bele. A rá elbaszott értékes idő, a villanyszámla, talán még jobban is járnál ha megvennéd.
  • Glo
    #20497
    Ja, én most toltam az angolokkal egy 10 killes kört, már csak 109 ilyen meccs kell :D
  • Coral Springs
    #20496
    Nekem sem az Arcade, sem a Historical nem probléma. Az én problémám, hogy egyik gép sem érdekel. De ha nagyon vakarom a fejem akkor az orosz Airacobra. Jól jönne mikor majd nekifeszülök az orosz ágnak is.
  • f24sg
    #20495
    ...és nem 26m hanem 16 nap (írni sem tudok), szal' bő 2 hét.
    Ez lehet könnyebb AB-n, még 1100-as killel is. Ask coral.
  • vajakos21
    #20494
    Föleg midwayen japòval ahol 6 bol 3 * lelõtt az aa tegnapelõtt mielött bármit csináltam volna...7 re meg saját ai rammolt....kibirtam röhögés nélkül :-)...Mondjuk németen dodòval lehet jó köröket menni....azért marad a mastercard:-)
  • Glo
    #20493
    Most mér, levered az ai-kat az mindjárt 2-3 kill :D
  • vajakos21
    #20492
    Ki van ez számolva.:-) Frb- n eleve bukò hogy két nemzet van amit cserélgetnek.Ha 1 kill/ meccs is van 20 perces meccsekkel az is 6000 perc.. Akkor ezt kihagyjuk :-)
  • Susarc
    #20491
    360 kill elég húzós ,de sztem napi 10-15 megvan casual game mellett is....+ hétvégén 20-30:P
  • twi452
    #20490
    ott van mindegyik külön külön
  • f24sg
    #20489
    azért remélem az ingame achievments menüben ott lesz az event számlálója, hátha...
  • f24sg
    #20488
    Hm...fasza, jó akció, de az én napi játszási időmet és Historic Battle teljesítményemet tekintve azt jött ki, hogy, kb. 45 nap alatt tudnék 360 killt összehozni.

    És itt van rá 27 (26) nap...
  • twi452
    #20487
    annak az arcát megnézném mondjuk aki kínkeservesen kiszenvedi az a-26ot és először repül vele xDD
  • twi452
    #20486
    Áh.. éjfélre már meglesz.. :DD

    egyedül a japán meg az angol érdekelne, az amcsi meg a német megvan már :)
    az orosz meg..ugyan :)
  • Glo
    #20485
    Itt a hétvége :D
  • Fenrir
    #20484
    A Cobra (mindegy, hogy 39 vagy 63), Jak-9 meg a többi püttyögtetős csak nooboknak meg kisgyerekeknek valók.


    Az igazi férfiek Thunderbolt-tal aláznak :)
  • twi452
    #20483
    ezzel az átlaggal nekem már csak 359 csata van hátra és megvan a japó farm gép :D
  • vajakos21
    #20482
    Ha valakinek van ideje annak meglehet...a többieknek meg ott a mastercard....
  • twi452
    #20481
    Nem semmi de rendesen meg is kell dolgozni értük :)
  • Glo
    #20480
    FAP time!

    http://warthunder.com/en/news/251/current/

    Mindenki mehet a kedvenc prémium gépére :)
  • Coral Springs
    #20479
    Eléggé spamelik a Beaufighter -t az angolok, a team -nek a nagy része azzal van. Arról nem is beszélve hogy egy-egy player 6-7 kill -t csinál vele.
  • bgabor
    #20478
    Kingcobrából a másodikat, aminek újfajta lövege van. Mióta a P-47nek új repmodellje van, az is marha jó gép. Oroszok ellen hamar kimaxoltam a nagyobb P-47et.
  • SovereignXY
    #20477
    Mi van itt a WT-vel? 12es 11es szint EU vagy alig rak be vagy mitn ma volt 6-6 ember. De úgy alig látok embert high tierben várakozni. HB is poén hogy angol amcsi 2-3 perc... :\
  • SovereignXY
    #20476
    Ha vadászni akarsz akkro combra. Eléggé lomha egy geci a p-47.
  • Animefox
    #20475
    Hé skacok, nem tudna valaki segíteni hogy melyik a jobb? a Thunderbolt vagy a Kingcobra? Úgy lenne lóvé hogy egyszerre megtudnék venni 3-at is csak nem tudom hogy a 150.000 lionos melyik legyen... egy thunderboltot tuti meg kell vennem és utána egy kingcobrát is meg kell vennem csak hogy a harmadik a drágábbikat melyikből vegyem? Thunder 2-es vagy king2-es? Van king 3 is de az csak tier 11-es...