38447
  • Adjunktus
    #20594
    lol mi a baj a Chaika-val?
    Az op gép!Alacsony magasságon fordulózva bohócot csinál bármiből!A vadászokat simán bedarálja azzal a tűzerővel.A bombázókra meg majd rámegy más.:)
    Még fullos Hayabusával is 2x megnézem a szitut mielőtt rácsapok egyre.
  • voros12
    #20593
    Nem, de mivel ez egy játék aminek nem az lenne a célja hogy ideges legyek, és e miatt elég pipa tudok lenni, amikor szétlőnek a kifutópályán.
  • sikora
    #20592
    hát én nem ezt tapasztaltam. és igenis van különbség ami nem mindenesetben ellensúlyozható. egy nullás géppel hosszú hosszú sorozatok kellenek amig kilősz egy 3as gépet. ki lehet de meló. a lag 3 egy sorozatból rommá lő. szóval elhiszem, hogy manőverezés terén sanszos, de tűzerő terén nem. neki csak 1x kell eltalálnia.
  • Nortai
    #20591
    Már sokszor ellett mondva de még1x hátha most! Szintek között nincs különbség "kilőhetőség" ügyileg. Így mindegy, hova sorol, hogy +2 vagy +3 szinttel magasabbra, főleg elején. Nem értem miért kell ezen lovagolni. Tényleg, csak ügyesség és helyzetfelismerés kérdése, hogy kitudsz lőni valakit vagy sem. Sokszor türelem játék, legyen szó akár AB-ról is. A játékosok akikhez sorszol ugyanúgy kezdők, hiába van a segge alatt egy YAK-7B mondjuk, ha nem tud vele repülni. Bár lesz olyan aki nem lesz kezdő ott mert épp olyan kedve van. Lásd: ÉN. :D Ilyenkor MM-el valóban lehetne kezdeni valamit , hogy legalább ellenfélnél is legyen egy hasonló játékos, de azoknak nem kell neki menni. De ilyen ritkán van, max 1-2 játékost dob úgy be.
  • Animefox
    #20590
    Meg pörgősebb mint a wot...
  • Eisenberg
    #20589
    sikora: Csak a MM-el van bajod? Akkor nekem szerencsém van mert nálam valahogy így működik: Bemegyek hayabusa-val, (van Ki 61-em is de azt általában utoljára viszem be kiszedni az erősebbeket) mondom spitfire, hellcat, beaufighter, beaufort mittudomén hanyas tierek meg milyen gépek ezek :D Kit érdekel? Ha tudom, hogy 5 szinttel nagyobb nálam nem megyek neki, így meg esélyt adok magamnak, hogy lelőjem. Engem aztán nem érdekel ha jetekkel dob össze, viszem a Ki 61-et azt adok a szájuknak csak érjem utol Őket. Lelőnek? Nagy dolog aznap játszom még 60 meccset. Mellesleg: Sosem azért lőnek le mert magasabb szintű az ellenfél gépe, hanem mert Te vagy béna. Ezt megtanultam még az elején: Reserve gépekkel első meccseken jöttek a 6-7 killek azóta 0-5 között váltakozik :) És egyre nehezebb lesz mert hiába van alattam egy zero ha nem tudom használni. Na de majd egyszer.
  • sikora
    #20588
    én nem szeretem a kiegyenlítetlen játékot. a wot is jól kezdődött de el.aszták és ezt is. sajnos amit itt mm-nek hívnak az egy vicc. sajnos ez sok embert eltántorít a játéktól
  • Coral Springs
    #20587
    A második világháborúban meghalt ~70 millió ember. Ebben te látsz valami erkölcsöt ?
  • Animefox
    #20586
    Engemet itt sokkal több csalódás ér mint a wotban de a wottal ellentétben itt az én butaságom miatt... Mégis megtalálom az élvezetet ami miatt naponta tolom! Nagyon csiga mód fejlődök de mégis stabilan csoszogok az usa tier IX felé, már nem sok xp kell hozzá...
  • Amaymon
    #20585
    Nehéz kérdés ki a rosszabb, aki "beül" az AAA védelmébe vagy aki támad vállalva a kockázatot, hogy 50%-ban kilövik. Ha többen ott vannak (2-3 gép) az airfield felett ott valami a meccsben nagyon nem stimmel, akkor viszonylag kockázat nélkül kitakarítják.
  • sikora
    #20584
    SAJNOS NEKEM EGYRE KIÁBRÁNDÍTÓBB EZ A JÁTÉK. Azt hittem a wot után már nem érhet csalódás, de tévedtem.
  • Animefox
    #20583
    Érdekes én az ishak és a mig 13/15ig jutottam kb és olyan rossz tapasztalatom nem volt, de én pofára döntöttem azaz én csak az amerikai gépeket szeretem, mással nem vagyok hajlandó játszani. Ja és ez életem első rep játéka szal tök kezdő csíra vagyok ;)
  • sikora
    #20582
    én azt hiszem 1.27 frissítés körül kapcsolódtam a játékban. hát nem emlékszem arra, hogy 3-4 géppel nagyobb szintű gépek ellen kellett harcolnom. ez 1.31 hangsúlyozódott ki azóta meg aztán egyre durvábban
  • Nortai
    #20581
    Ügyesség kérdése, kb 1 hónapja volt itt a 8 éves unokaöcs akinek megmutattam, lazán volt neki 5-7 kill-je reverse gépekkel. Annyira megszerette a játékot, hogy alig akart felkelni aznap. :DD Nem hiszem hogy túl bonyolult lenne.
  • Coral Springs
    #20580
    Tier 8 vagyok most az orosz ággal, nagy ritkán ha húztam egy kicsit. Van három reserve gépem, és a Chaika.
  • sikora
    #20579
    biztos gyilkológép csak nem egy 5-10 meccses kezében. de ahoz, hogy az egész játéktól elmenjen a kedve ahoz pont elég. sajnos a sógoromat akartam beszervezni, de kiröhögött amikor meglátta. azt mondta még a wot sem ennyire szar, pedig hát valljuk meg annál ganébb játékot keresve se találni.
  • voros12
    #20578
    Nektek mi a véleményetek arról, amikor valaki leszáll HB-n a leszállópályára, és odamennek és úgy lövik. Ez csak szerintem erkölcstelen?
  • Nortai
    #20577
    Miért ne? :D Ott a Chaika amit említettél, elég gyilok gép. Bárkit kilehet azzal is szedni, legyen akár T7-es gép az ellenfél. Na meg pik-pak ott vagy T3-4-ben. Azokkal a gépekkel én legalább T10-ig elmentem lazán, ki is van maxolva mind már. :DD
  • sikora
    #20576
    A kiváncsiság kedvéért csináltam egy új accountot. az orosz ágat választottam. eddig csak az első amerikai ágat tudtam felszabadítani ami kb 5-10 csata lehetet. a csajka a legjobb gépem. már és megismételném MÁR a csatában ahová sorsolódtam pe 3, f4f, spitfire és egyéb gépek voltak bent. kérdezem én egészséges egy 5-10 mecset játszó kezdőt ilyen közegbe helyezni????
  • Animefox
    #20575
    El se hiszed mennyi jófej arc van itt, kész voltak segíteni még úgy is hogy szitkozódtam mérgemben kirohanással! Olvass csak vissza, vagy vegyél fel szemüveget ;) nagyon kellemes légkör uralkodik itt...
  • Amaymon
    #20574
    1000x lerágott csont, milliószor elhangzott, hogy az MM rugalmasan szélesíti az 5 szintes tier sávot, hogy gyors legyen a bejutás. Valamit a squadok beránthatják egymást low tieres gamebe.

    bad luck
  • sikora
    #20573
    iGEN VALÓSZÍNÜLEG CSAK ÉN NEM KAPOK ITT VÁLASZT SOHA. 20516 BEÍRÁSOM 1 NAPOS. EGY ROHADT VÁLASZ NINCS RÁ. ÉS EZ KB ÍGY VOLT AZ ELŐZŐ 5-10 KÉRDÉSEMRE IS. DE BIZTOS CSAK NÉ JÁROK ITT ÍGY
  • Amaymon
    #20572
    "Nem nem kapsz semmire se válasz soha"

    Dehogynem, még HerrLaca a virtuális légiharc sokat tapasztalt nagymestere is tiszteletét teszi a topikban és elég hasznos infokat ad, amit lehet is kamatoztatni, csak elveszik az ajvékolásban :)
  • Coral Springs
    #20571
    Amennyire észrevettem itt eddig mindenki kapott választ a kérdéseire. Hogy te nem, talán gondolkozz el ennek a miértjén. Segítség egyel lejjebb.
  • sikora
    #20570
    Én nem máról beszélek hanem az elmúlt kb 2 hónapról amit én olvasgattam.
  • twi452
    #20569
    Csak meg kell ütni egy viszonylag alacsony normális szintet. Néhány embernek ez sem sikerül aztán kifakad és elkopik innen :) Ez az élet rendje.
  • Coral Springs
    #20568
    Mellényúltál. A fórum ma kb egész végig arról szólt, hogy Animefox -nak válaszolgattunk. Ezt köszönte meg az utóbbi hozzászólásában.
  • sikora
    #20567
    Nem nem kapsz semmire se válasz soha. Mindenki csak mondja a saját magasszintű szövegét, egyszerű kezdő itt semmire nem kap választ.
  • Amaymon
    #20566
    Amire van válasz megkapja, amit lehetetlen megválaszolni azt nem. Sokszor a kérdés nem értelmezhető. Vagy csak egy 20-30 perces GrmlZ video tudná bemutatni, mert szavakkal nem lehet leírni.
  • Coral Springs
    #20565
    Volt egy ipse HB -n aki szakaszban akart menni velem, ezért szorosan mögöttem lekövette minden mozdulatom. Én persze nem agyaltam sokáig, kimanővereztem és lelőttem. Utána chat -en derült ki hogy mit akart, én meg még le is basztam a párát, amiért nem szólt. Sajnos nem egy esetben tényleg azért követett le valaki hogy meglepetésszerűen lelőjön, nálam meg már berögzült egy ilyen reflex.
  • sikora
    #20564
    INFÓRA ITT NE SZÁMÍTS, ITT ZÖMÉBEN HIÁBA KÉRDEZEL NEM KAPSZ VÁLASZT. NEM IS TUDOM MIÉRT FÓRUM EZ
  • Animefox
    #20563
    Köszi skacok a sok infot!!! :)
  • Nortai
    #20562
    Eléggé. Nálam imént egymás után volt két kör, ahol direkt rám ment valamelyik csapattárs, hogy kilőjön. Mert nem tetszett nekik, hogy mennyi killem van. Komolyan egyesek erre mennek már, hogy az elsőt kiszedjék. :D Igaz t5 körül rohangálok, hogy meglegyen gyors az a xy kill gép miatt. Azt nem nézik hogy 20-al nagyobb szinten vagyok és talán azért. :/ Mennyi TK-ért jár BAN adott napra vagy hétre? Már lassan számolnom kell... :/
  • Susarc
    #20561
    megkapod
  • Husimoto
    #20560
    Sziasztok egy kérdésem lenne. Ebben az indián nyári eventben aki meglövi AB-ben a 900 gépet az vagy amennyit kell az automatikusan megkapja az adott prém repcsit vagy csak egy lehetőséget rá, hogy kisorsolják.
  • twi452
    #20559
    Veszélyes ez az arcade gyerekek..
    ma vagy 5 csapattársat lemészároltam már a beaufighterrel.. bevágnak a halálsugár elé aztán pislognak engem meg lassan tiltanak xD
  • Coral Springs
    #20558
    Ha nem haragszol ezt bóknak veszem. Amikor ezt a videót csináltam, erős jóindulattal ha megvolt az egy hónapom a játékban. Az akkori játékom minden volt, csak nem tudás. A második videóban talán már leledzik valami.
  • Amaymon
    #20557
    Totál nem tudta a japó mit csinál, nem volt corallal egy szinten tudásban.
  • Coral Springs
    #20556
    Valószínűleg kezdő volt, meg akkoriban én is az voltam, és leálltam japánnal fordulózni.
  • Adjunktus
    #20555
    Túl nagy teret hagyott neked.Megvolt a távolság,hogy rá tudj fordulni.
    Ha a Hayabusaval közel megy akkor ki tudott volna forogni lazán.