38447
  • Adjunktus
    #20634
    Igen,eleinte elég gyengécske a tűzerejük.Ezt kompenzálandó,hogy marha jól manővereznek,ezért könnyen a célon tudod tartani a gépet és pontosan tudsz célozni.
  • f24sg
    #20633
    jah, tier0-1 is szenvedés, de eddig azzal mentem, végül is teljesíthető.
    Most, hogy meglett a 2, Ki-61(b), teszek kísérletet tier5-6-ban
  • Nortai
    #20632
    Beau eléggé OP cucc, azzal lehet is. Én oroszokra álltam rá így a hétvégén, ha már volt free gold "vettem" is erre a hétvégére 1 nap prémiumot. Ilyen nagyobb gyiloknál érdemesebb azzal tolni. Most vagyok így 250-nél, hozott is eddig így 700K pénzt. Szóval így lehet aprítani.
  • twi452
    #20631
    Te a japóra mész ha jól látom.
    Én is azzal kezdtem de egyszerűen nincs olyan szint ahol jó lenne..
    0-1nél az orosz golyóokádó hulladékok te meg 2 kis pötyögtetővel.. engem baromira frusztrált :D

    néztem a 7es 8as zerokkal is pár kört az még so-so néha jól jön ki a lépés de inkább nem
  • f24sg
    #20630
    89 kill
  • twi452
    #20629
    én Angolnál tegnap fel tudtam nyomni 197-re
    első beaufighter, spit és a 2 hurri a felállás amivel nyomom és ezzel elég jól lehet menni :)

    néhány nap arcade-ozással azért össze lehet szedni viszonylag kényelmesen :)
    ha valakinek sok ideje és mégtöbb türelme van az mindegyiket meg tudja szerezni :)
  • Nortai
    #20628
    Van még valaki aki ráment az event-re (prém gépes cucc)? Ha igen, ki hol tart benne? :D
  • twi452
    #20627
    Megvette a cuccot és megajándékozta a játék egy ajándékkörrel :)
    Ha megnézed az adatlapját látod, hogy alig játszott eddig a játékkal.
    Látszik, hogy működik az mm-ben az eredményesség figyelő is :D
  • f24sg
    #20626
    IGEN, annyi lett volna a lényeg, hogy prem Mustang MKIa-t 4 gépágyúval bebaszni tier 0-1 meccsbe, az azért ínyencség.
    És a hülye meghalt 2 perc alatt, pedig MI airkill gyűjtést lehetett volna ott végezni azzal nem?
  • twi452
    #20625
    Hehe, ez tényleg érdekes. Biztos lefizette az mm-t :D
  • f24sg
    #20624
    akkor nézzétek jobban, "ananuyuy" nevű kollégánál!!
  • twi452
    #20623
    Én sem látok semmi különöset :D Rossz képet raktál be :P :D
  • Nortai
    #20622
    Mit kell nézni?:D
  • f24sg
    #20621
    Kedves nézőink!

    Ha magukhoz tértek a kis tankos intermezzo után, a következőkben a Mi a hiba a képen c. rovatunkat láthatják!

  • Her Laca
    #20620
    Persze itt is ütköznek a vvélemények:) Pogi nem szeresse a repülő spiteket,szerinte csak az égő spit a jó spit.
  • twi452
    #20619
    billel meg lehet próbálni viszont ugye csak annyit, hogy benyomod a gombokat ami tökig húzza a botkormányt ami hát nem túl szerencsés sokszor :)
    egérrel nem lehet mert az instructor mindig arra törekszik, hogy oda irányítsa a gépet ahova nézel vele és ott szintbe hozza neked

    a lovagiasság kérdése meg itt.. ez nem az a játék maradjunk annyiban
    soha nem is lesz az addig amíg xp-ért és pénz-ért mennek be gyilkolni a gyerekek :)
  • twi452
    #20618
    http://warthunder.com/en/news/253/current/

    a tankos részből játékmotoros teaser videó:)
  • Her Laca
    #20617
    Itt az egyik srác kérdezte mit lehet tenni ha a seggében van az ellen,milyen védekező manővereket lehetne alkalmazni.
    Nos nem tudom,hogy arcade ban mennyire lehet hasznosítani (bár én buzdítanék mindenkit,hogy tendáljon a full realítás felé) de az egyik legjobb védekezési manőver ha kapja az ember a hatot az a palást orsó.
    Ezt úgy kéne elképzelni,hogy jön az ellen hátulról,elviekben egy nagyobb sebességgel ha közeledik ugye,na mi észleljük a problemát.
    Képzeljünk el egy hengert magunk előtt ,egy olyan manővert kellene alkalmazni amiben a henger oldalán (palást) csinálunk egy spirál manővert. Ennek az az előnye,hogy a sebességünket nem vesztjük el ámde megnöveljük az utat ,az ellenfél ha hirtelen csináljuk ezt nem követi le így túlszalad rajtunk,ha szerencsénk van még a gázt is lekapja,na de akkor már pont előttünk van az ipse ,mi meg ugye a meglévő sebességünkkel már ott vagyunk a valagába s vígan szegecselhetjük.
    Mondom nem tudom,hogy ez mennyire jön be arcade ban,de elvileg ez szimplán sebesség függő dolog így a repgépek tulajdonságai nem befolyásolják a manővert,a kérdés már csak az,hogy egérrel és billel ez mennyire kivitelezhető,.
    Bár aki komolyan belemerül ebbe a műfajba ,az előbb utóbb úgy is vesz joy-t,aztán egy még jobbat:)) no meg lépked majd fel a szinteken,meg sem áll a csúcsig,ez szent meggyőződésem.

    A kollegának aki berzenkedik:)Sikora.


    A gyakorlás csodákra képes!Sose a technikába keressük a hibát,hanem magunkban. Az életből is lehetne példát hozni.
    It van egy kivételes pilóta
    Olvasd el mivel ,mik ellen ért el harci sikereket.És mennyit!!!
    Azt nem lehet mondani,hogy a Fokker D.XXI pariban lett volna egy ratával:)

    Coral.
    Ebben a témában tamáskodnék,mármint az egymás iránt tanúsított lovagiasság ügyben.
    Én erre nagyon kényes vagyok, pl leszálló,felszálló gépeket ,de még a sérült vergődő ellenfelet sem lövöm. Lehet szentimentális baromság ,de azt hiszem kifizetődik ez , mert volt már nemegyszer,hogy hazakísértem a szétlőtt ellenfelet,vagy írtam neki ,hogy menjen békével.Olyan is a hírem. Volt olyan is,hogy 4 en szegecseltek már és mikor beírtam ,hogy a gépnek annyi, rászóltak az egyik vérben forgó szemű angol srácra a társai,hogy vagy békén hagy ,vagy ők lövik le.
    Nem rossz érzés az ,ha megvan a kölcsönös tisztelet ,vagy nem ?:)
  • gezu1025
    #20616
    Azt a rohadt mit műveltem a legkisebb typhoonal. Egyszerre 2 bf-et kényelmesen ki manővereztem perceken keresztül a reptér felett, míg az AAA lelőtte őket. A 3.-al is jól ment a dolog, aztán a kurva instuctor beletett a földbe. -.-' Pedig mind lőszer, mind üzemanyag terén előnyben voltam.
  • nmhu77
    #20615
    sikora, neked azért nem válaszol senki, mert alapból meg sem jelennek az irományaid. láttad már az adatlapod?
    http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1333838627
  • Amaymon
    #20614
    Régi szép idők mikor még a RU árkádot nyomtam tier 10 körül és jet-ek repkedtek körülöttem :D

    5-6 szint különbség szerintem színesíti a játékot. Én attól kapnék herótot, ha mindig ugyanazokat a gépeket kellene látni azonos szinten. Nem mindig, de ha valaki behoz egy nagyobb tiert, annak lesz egy párja az ellenfélnél. Ha lenne csapatmunka, azoknak kellene egymást lerendezni, enyhe csapatsegítséggel.

    RB-n szerencsére a szint különbség annyira nem dominál, mint HB-n. Az a fura, hogy ott jobbnak tűnik az MM, mint anno HB-n. Inkább tele nyomja bot-al, mintsem áthágja a szabályt. Csúcsidőben megyek általában, lehet csúcsidőn kívül ott is van érdekes párosítás, de az engem max. hétvégén érint.
  • sikora
    #20613
    HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! Arról amit tapasztalok. belépek látok és egy lövés leadás nélkül kilépek. És azt látom hogy....
  • Nortai
    #20612
    Könyörgöm, akkor miről beszélünk? :)
  • sikora
    #20611
    Ismétlem én nem játszom, várok, hogy hátha javítanak a dolgokon.
  • Coral Springs
    #20610
    Ha ennyire nem jön be a műsor, miért nem törlöd a játékot, és keresel valami másik elfoglaltságot ? A problémád csak egy szimpla kifogás arra, hogy nem megy a játék. Ami meg nem megy, azt nem kell erőltetni. Az első oldal lassan a te hisztidről fog szólni, szerinted hány embert érdekel ?
  • sikora
    #20609
    Igazad van mehetnék lag3-al is csak akkoe nem 1essel mennék 3-4 gépek ellen, hanem 3assal 5-6-7 ellen
  • Vaktermesz
    #20608
    A Caps Lock-ot mint tudjuk ki lehet nyomni, sötét van most már, hacsak nem ég a szobában olyan lámpa ami elhalványítja fényét biztosan észreveszi az ember, így én ezt nem hiszem el. Kivéve, ha más fórumra is nagybetűkkel irkálsz mert akkor a haragod ne ide tedd hanem a másik fórumra.
  • sikora
    #20607
    Nem nem játszom csak nézelődöm. Az előzőekben azt írták, hogy ebben a játékban kijavítják a hibákat. Napok sőt hetek óta erre várok, hiába.
  • sikora
    #20606
    A nagy betű azért van, mert közben mást is gépelek de nem hiszem, hogy ennek bármilyen kapcsolata lenne az értelmes válaszokhoz.
  • Nortai
    #20605
    De van, olvass vissza. Komolyan fél óra alatt ellehet jutni T3-ig, már rég LAGG meg YAK-al mehetnél ahelyett hogy itt mondod a magadét. :D
  • sikora
    #20604
    A tények leírása nem szapulás hanem negatív kritika.
  • Animefox
    #20603
    Most mondjam azt hogy mérgemben még a kiugrott ejtőernyős pilótát is megsorozom hosszasan? Nem történik semmi de akár... És én is megrohanom a kifutót és ha genyázok és ők vissza adják akkor ordítok, zeng az egész ház még a szomszéd csaj is rám kérdezett 1 hete h minden oké?
  • sikora
    #20602
    Igen tehát mint bármely más játékban itt is meg lehet magyarázni hogy 2x2 néha 5, meg vak tyúk is talál szeget. Egy szó mint száz 0-1 tiernek nincs helye 2-3-4 szintű gépek ellen, főleg ha valaki teljesen új.
  • Vaktermesz
    #20601
    Csak az én csőrömet piszkálja sikora? Szapulja a játékot ami még bőven nincs kész, sír-rí hogy nem kap választ mikor mást kitanítanak, mondjuk ha nem elrejtve tenné be üzenetet és nem nagybetűkkel"ordítana" értelmes kérdéssel értelmes válaszokat is kapna.
  • bgabor
    #20600
    - miért üvöltözöl folyamatosan? mert ugye a caps lock írás annak számít a netikettben
    - ugye nem Arcadeban játszol megint? Mert ott a sebesség előny semmit se jelent, lévén hogy ott ugye nincs fizika
  • Coral Springs
    #20599
    A való életben sem tanúsítanak az emberek egymás felé tiszteletet, akkor egy virtuális térben miért is tennék ? Ez egy második világháborús játék, az emberek egymást ölik benne a misszió teljesítése érdekében. A cél nem ismeri az erkölcsöt, és ha megkívánja akkor lelőhetnek, vagy így, vagy úgy. Itt legalább megvan a lehetőség hogy kiszállj a gépből, anno a fronton ilyen nem volt, ott emberek haltak meg. Ha lent voltál kiléphettél volna.
  • Amaymon
    #20598
    Egy a bökkenő. A lag repair költséggel fizet, te szinte semmit se vesztesz reserve-el vagy low tierrel. Viszont megtanul a reserve játékos nagyobb szintű ellen harcolni. Később a 40k-s gépet húzósabb elhagyni, mint egy ultra low tiert.
  • Amaymon
    #20597
    Azért van jó példa is pl. GrlmZ kifejezetten felhívja az egyik videojában a figyelmet, hogy nem érdemes az AAA közé menni, inkább meg kell várni amíg újra tölt és magassági fölényből lenyomni, mikor felszállt. De neki biztos keze van ehhez.

    Voltam anno olyan meccsben mikor egy nagyobb klántag 1vs2-ben nem kezdett el körözgetni az AAA felett hanem inkább nekünk támadt. Kilőttük, de ha ne adj isten az egyikünket leszedi már jobban gazdálkodott az idejével, mintha fél óráig még ott körözget "kempel". Azon idő alatt egyébként a következő meccsen többszörösét begyűjti.

    A birka tömeg mindig a rosszabb utat választja. Nem bölcs mint GrmlZ és nem fair, mint A neves klán member.
  • sikora
    #20596
    TEHÁT MINT MONDTAM EGY LAG 20MM-RE EGY SOROZATBÓL HAZAVÁG AMÍG ÉN ŐT EGY NULLÁSSAL CSAK JÓ PÁR SOROZATBÓL. A SEBESSÉG ELŐNYRŐL NE IS BESZÉLJÜNK. PERSZE EGY NULLÁSSAL IS LEHET MANŐVEREZNI, DE LÁSSUK BE AZ ESÉLYEKET ÉS NE AKARJUK MEGMAGYARÁZNI, HOGY A RÖVIDNADRÁGOT KI LEHET TÉRDELNI!!!!!!!!!!!
  • Coral Springs
    #20595
    Ez egy agyatlan badarság, a tűzerőnek semmi köze a szinthez. Például a Rank 2 -es F2A-3 4x12.7mm -es fegyverzetével semmivel sem tart tovább lelőni egy gépet, mint egy Rank 16 -os F8F-1 4x12.7mm -es fegyverzetével.